MiR

Użytkownicy
  • Ilość dodanej zawartości

    1415
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

5 obserwujących

O MiR

  • Ranga
    Stały bywalec
  • Urodziny 07.02.1993

Informacje

  • Miejscowość Leszno
  1. Ekonomiczne auto?

    Za nic w świecie nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. 
  2. Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

    Na bieżąco tłukę Arrow : )
  3. 21 dziewica

    Absolutnie nie miałbym z tym żadnego problemu. Nie widzę z resztą w tym nic złego/dziwnego.
  4. jak pić żeby nie wymiotować.

    Dobre pytanie. W grudniu poruszyłem taki temat w pracy - mam kilka osób z doświadczeniami, kilka lubiących wypić większą ilość alkoholu. Podpowiedzieli mi pewną technikę - picie bez popijania, ale z zagryzaniem. Średnio chciałem w to wierzyć ale przyszedł sylwester. Miałem trochę zamazane wspomnienia z zeszłego roku postanowiłem zaryzykować... a alkoholu tym razem nie zabrakło. Siadamy do stołu, na talerz leci sałatka, kotlet jeden drugi no i leje sie wódka... kieliszek, kawałek kotleta na zagryzienie... Jeden drugi dziesiąty dwudziesty. I o dziwo pamiętam wszystko, było grubo ale bez przesadyzmu, nikt nie wymiotował a co najważniejsze rano wstałem, wziąłem prysznic i byłem gotów do życia. Czyli podstawa to jedzenie, mniej popijania sokami, colami a więcej zagryzania. Sprawdziłem i mogę polecić : )
  5. Telewizja i jej rola w naszym życiu

    O kurcze. Widzę, że temat spotkał się z niewyobrażalnym zainteresowaniem... a szkoda. Cóż, może to dobry pomysł, żeby coś naskrobać - a nóż widelec ktoś podłapie bakcyla. Dużo czasu spędzam sam, niestety taka praca a za chwile sam będę już mieszkał. Pierwsze co robię po wejściu do domu i zrzuceniu wszystkich zbędnych rzeczy z siebie to własnie włączenie telewizora. O ile wracam wieczorem to szukam jakiegoś fajnego filmu na odprężenie, przeniesienie się w inny świat. Natomiast wracając rano włączę telewizor ale tylko dlatego, żeby coś grało, coś do mnie mówiło. Nawet teraz pisząc tego posta za laptopem stoi włączony telewizor. I mimo ,ze ie oglądam to lepiej się z tym czuje.    Jeśli chodzi o temat włączonego telewizora jak są znajomi. To zależy też kto dokładnie. Jeśli jest to moja ekipa znajomych, z którymi widujemy się w tygodniu praktycznie codziennie to spoko niech sobie gra. Luźny stosunek, luźne tematy więc niech sobie coś tam leci - nie przeszkadza mi. No chyba, że tv jest głośniejszy niż prowadzone rozmowy to no nie bardzo. Natomiast jeśli chodzi o znajomych bardziej poważnych - rodzina, jakieś ważniejsze sprawy do załatwienia czy rodzinna posiadówa z okazji imienin/urodzin to nie ma opcji na TV. 
  6. Żarówki H7

    Przy żarówkach należy pamiętać, że im bielsza barwa tym w deszczy gorzej widac.  Dużo ludzi kupuje tanie niebieskie żarówki imitujące xenon a tak naprawdę pogarszają sobie widoczność.    https://www.youtube.com/watch?v=bTnzPjyusJE
  7. Czym jeździcie ? :)

    Do pracy i w tygodniu  Vectra C 3.2 V6  Na weekendy i łądną pogodę  VW Golf VI