Kerosine

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  7593
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

216

O Kerosine

 • Ranga
  Ashen Decay

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

15694 wyświetleń profilu
 1. Zjesz czy nie zjesz?

  Tak, ale podobnie jak resztę orzechów - jedynie w pewnej, stosunkowo niewielkiej ilości. Bardziej niż orzeszki ziemne wolałabym zresztą zjeść orzechy laskowe lub włoskie. Dziczyznę?
 2. Jaką pijecie najczęściej i dlaczego [ewentualnie: w jakich proporcjach wykorzystujecie jej poszczególne rodzaje i do czego/w jakich sytuacjach]? Najłatwiej dostępną i najtańszą "kranówkę" o jednakże nie zawsze najbardziej zadowalających parametrach chemicznych, zdecydowanie lepiej wypadającą pod tym względem jednak znacznie droższą i której zdobycie wymaga pewnego zachodu mineralkę/źródlankę, a może wybieracie rozwiązanie pośrednie i korzystacie z różnego rodzaju filtrów poprawiających właściwości wody płynącej z naszych kranów?  Jeśli chodzi o kranówkę - czy jesteście przekonani, że jest w pełni bezpieczna i tym samym macie odwagę pić ją bez przegotowania?  Jesteście w stanie wychwycić różnice smakowe pomiędzy wodą pochodzącą z różnych źródeł?
 3. Wasz ostatni zakup.

  Indukcyjna płyta wolnostojąca do gotowania dla jednej osoby.
 4. Zjesz czy nie zjesz?

  Nigdy o takiej nie słyszałam, ale sprawia wrażenie albo bardzo mącznej, albo bardzo mięsnej, więc nie. Wyrób czekoladopodobny?
 5. Zjesz czy nie zjesz?

  Pizza [prawie] zawsze spoko, więc tak. Którekolwiek danie z tego rankingu?
 6. Wasz ostatni zakup.

  Zamówiłam dwie książki - jedną, którą swego czasu niezbyt rozsądnie sprzedałam w antykwariacie i drugą, na którą czaiłam się już od dawna i której sam opis/recenzje wywarły na mnie niegdyś piorunujące wrażenie [nadal wywierają]. Nie mogę doczekać się żeby sprawdzić, czy jej treść odpowiada moim wyobrażeniom i jest równie poruszająca.
 7. Sklepy "wszystko po pięć złotych" i bazary

  Z jednej strony masz rację, ale z drugiej... nie zdarzyło Ci się nigdy podczas wizyty w tego typu sklepie, że sprzedawane w nim artykuły - wykonane z gumy/plastiku [ba, nawet kamionki] - po prostu śmierdziały?  Takim charakterystycznym zapachem najbardziej tandetnej z tandetnych chińszczyzny, świadczącym zarazem o wyjątkowo słabej jakości użytych do produkcji surowców, jak i mimowolnie sugerującym ich toksyczność. Nawet jeśli ominęło Cię to doświadczenie, nie obawiasz się o bezpieczeństwo dla zdrowia sprzedawanych w takich miejscach towarów [zwłaszcza tych przeznaczonych do kontaktu z żywnością]? Jeszcze odnośnie artykułów typu korkociąg czy młotek - osobiście miałabym pewne obawy czy przetrwają w całości choćby jedno użycie i nie ulegną w jego trakcie rozpadowi na czynniki pierwsze [zdarzyło mi się kiedyś z myjką do okien]. 
 8. Zjesz czy nie zjesz?

  Zawsze chętnie, to jedna z moich ulubionych tego typu potraw. Japońską zupę miso?
 9. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 10. Jaki masz komputer?

  Moim zdaniem niekoniecznie, myślę, że to zależy w głównej mierze od specyfikacji danego modelu - natomiast faktem jest, że komputer stacjonarny o tych samych parametrach będzie po prostu dużo tańszy i jak dla mnie właśnie to stanowiłoby główny argument.
 11. Jaki masz komputer?

  Indeed, to zdecydowanie najlepsza opcja =)
 12. Co aktualnie porabiacie?

  Sączę gin z tonikiem, wdycham wonny dym z kadzidełka, zanurzam się w nieodmiennie fascynującym świecie obrazów jakich skarbnicą od zawsze był dla mnie Tumblr.
 13. Jaki masz komputer?

  ... stacjonarny czy laptop [a może oba]? Jakie parametry posiada i czy jesteś usatysfakcjonowany/a zarówno nimi, jak i ogólnym komfortem pracy na urządzeniu? Jeśli chodzi o mnie używam od kilku miesięcy laptopa Dell Inspiron 5567 [ogólna specyfikacja jak w tym modelu]. Pomimo zdecydowanie niemałej kwoty, jaką za niego zapłaciłam absolutnie nie żałuję swojego wyboru: różnica w szeroko pojętej wygodzie korzystania pomiędzy nim a starym lapkiem jest nie do opisania, przede wszystkim zaś mam pewność, że - o ile naturalnie będę o niego właściwie dbać - najwyższy stopień komfortu pracy z nim zostanie zachowany na naprawdę długi czas [docelowo jest to sprzęt na całą dekadę]. Zależało mi na laptopie, który w możliwie największym stopniu będzie w stanie zastąpić mi komputer stacjonarny i myślę, że udało mi się taki wybrać [oczywiście z nieocenioną pomocą @Kalafior_Grozy - raz jeszcze dzięki  ].
 14. Opisz siebie jednym słowem!

  Zamyślenie
 15. Zjesz czy nie zjesz?

  Nie, raczej nie... co prawda nie mam zbyt wielu doświadczeń z krewetkami, ale póki co nie jestem ich wielką fanką, połączenie z mleczkiem kokosowym zaś dosyć trudno mi sobie wyobrazić. Sałatkę taką jak ta?