Kerosine

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  7102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

171

O Kerosine

 • Ranga
  Ashen Decay

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

12444 wyświetleń profilu
 1. Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Mój utopiony tak niefortunnie telefon udało się jednak wskrzesić z powrotem do życia, co prawda dwieście złotych za czyszczenie chemiczne trzeba będzie jutro wybulić, ale oczywiście lepsze to niż spłacanie przez trzy lata niedziałającego sprzętu.
 2. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 3. Jakie tabletki przeciwbólowe?

  Co prawda bardzo rzadko się zdarza, bym podczas miesiączki rzeczywiście czuła potrzebę sięgnięcia po środek przeciwbólowy [przynajmniej pod tym względem natura okazała się dla mnie łaskawa], ale zarówno na nawiedzające mnie czasem głupie uczucie ćmienia/ciężaru zawieszonego w dolnej części brzucha i opadającego aż do ud, jak i na ból z prawdziwego zdarzenia dotykający innych części ciała stosuję jeden preparat: skądinąd mało znany i niesłusznie moim zdaniem niedoceniany MIG. Jego substancją czynną jest ibuprofen, który występuje również choćby w najbardziej popularnym z tej grupy środków Ibupromie, ale MIG góruje nad liderem rynku szybszym uwalnianiem ibuprofenu z tabletki i tym samym szybszym działaniem [nie jest to tylko moja subiektywna opinia, przeglądałam kiedyś badanie porównawcze na ten temat]. Jego forma jest znacznie praktyczniejsza od konkurencji [Ibupromu, Apapu] także pod innym względem: posiada przedziałek umożliwiający łatwe podzielenie jednej dużej [400 mg] dawki leku na dwie mniejsze - w sam raz na wypadek takiego właśnie, lekkiego choć uciążliwego ćmienia =) Jestem mu wierna od dawna, wszelkie popularne painkillery typu właśnie Ibuprofen czy Apap uważam za cokolwiek przereklamowane.
 4. Jak się czujesz?

  Smutno, przykro, bez większych nadziei na pozytywny obrót spraw, a na dodatek z poczuciem winy.
 5. Ostatnio przeczytałem...

  Przypomniałam sobie wczoraj.
 6. Tłusty czwartek

  Zwykle dochowuję jego tradycji, zdarzają się jednak lata gdy postępuję wbrew niej i nie zjadam ani jednego pączka czy faworka [wiele wskazuje na to, że obecny rok będzie się właśnie do nich zaliczał]. Nawet zresztą kiedy to robię nigdy się nie opycham, poprzestając na jednym - dwóch pączkach i ewentualnie kilku chrustach [choć możliwe, że gdyby tzw. mini pączuszki były bardziej dostępne statystyki wyglądałyby nieco inaczej]. Powód? Po prostu nie przepadam specjalnie za tym rodzajem słodyczy, choć zjeść je zjem =) Moje ulubione pączki to zdecydowanie te tradycyjne, o klasycznym wyglądzie i kształcie [żadne amerykańskie donaty], nadziewane konfiturą różaną lub czekoladą i z przyzwoitym, gęstym, białym i nie kruszącym się lukrem. Tym wypełnianym toffi lub karmelem mówię "nie", posypka z cukru pudru również je u mnie dyskwalifikuje [podobnie jak prawie przezroczysty, bardzo rzadki lukier]. Faworki jadam dużo rzadziej: raz, że są od pączków dużo droższe, dwa - wydają mi się zanadto mdłe i pozbawione smaku.
 7. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Moja matka i jej na wskroś niezdarne ręce, które utopiły mój nowy telefon, tak że nie wiadomo czy w ogóle będzie jeszcze kiedyś w pełni sprawnie funkcjonował, a nawet jeśli tak, będę o dwie stówy w plecy.
 8. O czym teraz myślisz?

  Dzieje, dzieje, jeno aktualnie problemy techniczne dość mocno zniechęcają ludzi do udzielania się... jakby mało nam było wielogodzinnych czy nawet wielodniowych przerw, teraz dołączył do nich jeszcze ten nieszczęsny certyfikat. Swoją drogą, vetus, możesz nie uwierzyć, ale tęskniłam za Tobą
 9. O czym teraz myślisz?

  Wymyśl coś mądrego, Kero. – staram się
 10. Piosenka, której obecnie najczęściej słuchasz?

  What I like most, What I like most...
 11. Nocne filozofowanie

  Z pewnością jesteś don kiszotem, jednak świat potrzebuje takich ludzi jak Ty. A już zwłaszcza potrzebują ich osoby cierpiące na zaburzenia psychiczne. BPD jest jednym z najcięższych z nich, naprawdę podziwiam Twoją odwagę i wiarę [choć wiem, że to miłość/zauroczenie w znacznym stopniu jest ich źródłem].
 12. Na co masz ochotę?

  Na świadomy sen.
 13. Piosenka, której obecnie najczęściej słuchasz?

   
 14. Whisky

  Wczoraj miałam okazję po raz pierwszy skosztować tego trunku, przy czym na pierwszy ogień poszła oczywiście czysta. Wrażenie - płynny dym; nie wiedziałam, że zamknięcie/uchwycenie jego smaku w jakiejkolwiek stabilnej i nadającej się do spożycia formie jest w ogóle możliwe. Czułam się zupełnie jak przy paleniu fajek, choć zarazem powróciły wspomnienia spożywanego niegdyś rumu. Dziś spróbowałam jej miksu z colą i oczywiście sprawia ona, że smak whisky jest bardziej łagodny i aksamitny, jednak dymne nuty są wciąż wyczuwalne. Specyficzny alkohol, przy pierwszym kontakcie z pewnością nie sprawił, że oszalałam z zachwytu, widzę w nim jednak pewien potencjał [aczkolwiek pić w czystej postaci raczej nie będę].
 15. Piosenka, której obecnie najczęściej słuchasz?

  Ujmujący Peter Heppner.