Skrzaciik

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  894
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

5 obserwujących

O Skrzaciik

 • Ranga
  Stały bywalec

Informacje

 • Miejscowość
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Fotografia, jazda konna, gra na gitarze, śpiew, taniec.
 1. test test

  1. Quba

   Quba

   Skrzat to chyba już nie zagląda, co? :) 

  2. Pizzaro

   Pizzaro

   Zagląda czasem ;) Rzadko. 

 2. Dania/produkty, jakich zawsze chcieliście spróbować

  Kuchnia chińska i indyjska, szalenie mam ochotę na takie rzeczy. Owoce morza. To wszystko pod warunkiem, że zrobiłby to ktoś umiejętny może tak to ujmę.
 3. Jak humanitarnie odejśc z pracy

  W takich sytuacjach liczy się najbardziej szczerość. To nic złego, że chcesz się rozwijać. Jeżeli będziesz miły i normalny w rozmowie, podziękujesz za współprace, to myślę że nic straconego. Ja zrobiłam tak nie raz i wiem że drzwi w tych miejscach są dla mnie nadal otwarte
 4. Puchaty (II)

  nic, dlatego ciągle sobie coś zarzucam i staram się w sobie zmienić Co na przykład?
 5. osiemnaste urodziny

  Ja tak samo. Najpierw dla rodzinki, potem dla znajomych. Dla znajomych robiłam w klubie, w sumie wyszło nam taniej niż wypożyczenie sali, a klub miałam na wyłączność. Na imprezie dla znajomych była też moja mama bo musiała dopilnować kilku spraw technicznych, a i tak skończyło się tak że moi znajomi porwali ją do tańca i bawiła się z nami całą noc. U mojej współorganizatorki była siostra z mężem i rodzice i tak samo świetnie się bawili. Wszystko zależy od ludzi
 6. wspolne mieszkanie z dwiema dziewczynami

  Myślę, że powinieneś zapytać co im jakoś szczególnie przeszkadza i w drugą stronę jeśli Ty masz takie rzeczy. Kobiety to też ludzie Podejdź do nich na luzie, jeśli są ładne, to nie zachowuj się natrętnie, pilnuj higieny i myślę, że będzie Ci się dobrze z nimi żyło
 7. Ile lat?

  LaFleur, patrząc na wypowiedzi, spojrzenie na życie i świat, stawiam na 24.
 8. Czy da się żyć bez poczucia bliskości drugiej osoby?

  Ja uważam, że nie da się na dłuższą metę żyć samemu. Dla mnie, jako osoby bardzo otwartej czas kiedy jestem sama jest nie do zniesienia. Druga osoba zawsze mnie dopinguje i napędza, tak właściwie swoją obecnością, nawet nie musi zbyt wiele robić. Ciężko mi uwierzyć, że istnieją osoby, które nie potrzebują się czasem przytulić, zbliżyć, czy po prostu komuś wygadać.
 9. Ślub kościelny czy cywilny? A może życie na kocią łapę?

  Ślub cywilny, ale w plenerze, bo marzy mi się suknia, ceremonia i wesele, ale dość skromne.
 10. Fryzjerzy - wizyty

  Ja mam, a raczej moja mama ma jednego fryzjera już od 8 lat. Ja jeżdżę do niego jak muszę szczerze powiedziawszy, bo zwyczajnie szkoda mi kasy, ale muszę przyznać, że obsługa pierwsza klasa. Zawsze mi doradza, komentuje, zagada, tłumaczy dokładnie każdy zabieg, dopytuje o szczegóły, nigdy nie jest tak, że zostaję sama na fotelu, nawet jeśli muszę czekać 40 minut z maseczką, czy farbą, czy czymś. Jestem bardzo zadowolona i wypad do niego to sama przyjemność.
 11. Jak to jest i jak wy się czuliście odchodząc od swojej klasy

  Nie czułam kompletnie nic, raczej cieszyłam się, że odchodzę, bo nigdy z żadną klasą nie miałam jakiegoś świetnego kontaktu. Jeśli udało mi się z kimś takowy złapać, to wiedziałam, że po skończeniu szkoły też się utrzyma.
 12. Dlaczego to facet musi wyjść z inicjatywą?

  Szczerze mówiąc, jak słucham opowiadań moich znajomych i patrząc po samej sobie, to raczej laski pierwsze się łamią i próbują wszystko naprawić. Dla mężczyzn bardzo często koniec to koniec i są dość stanowczy jeśli chodzi o takie decyzje, a kobiety ... Różnie to bywa.
 13. Wasz partner/partnerka bez was na imprezie??

  Nie widzę żadnego problemu. Zawsze proszę tylko o informację gdzie się bawi i czy wrócił do domu i tyle. Kwestia raczej jego bezpieczeństwa, niż jakiś moich chorych akcji. Chcę być spokojna że mimo dużej ilości alkoholu wszystko gra, a w całej reszcie mu ufam.
 14. Gdy kogoś kochasz, jego szczęście jest ważniejsze niż Twoje?

  Myślę że nie tyle ważniejsze, co równe mojemu szczęściu. Nie lubię stawiać siebie bądź partnera wyżej nad drugą osobą. Jednak jeśli dostałby taką propozycję (a bardzo prawdopodobnie tak się stanie), to kazałabym mu jechać, bo uważam że najważniejszy jest rozwój nas samych, związek zawsze może się rozpaść, a nikt już nie zwróci nam szansy rozwoju.
 15. Kłamstwo w związku - co o tym sądzicie ?

  Nie toleruje żadnych kłamstw. Pewnie, jak skłamie żeby zrobić mi niespodziankę, to super. Jak skłamie że dobrze się czuje, żebym się nie martwiła, to też nic nie powiem, ale każde inne jest dla mnie nie do przyjęcia. Za coś "małego" na pewno dałabym mu w kość, ale jeśli to coś poważniejszego, byłabym w stanie się nawet rozstać.