loco15

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  804
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

2 obserwujących

O loco15

 • Ranga
  Stały bywalec
 • Urodziny 18.12.1993

Informacje

 • Miejscowość Garwolin
 1. Piosenka

  Taa... A ja szukam piosenki Techno o problemie głodu w południowo-zachodnich dzikich plemionach Aborygenów z rodu Kabu-ula. Macie coś takiego? zbysiu172 Obawiam się że piosenek na Twój jak i mój niezwykle ironiczny przykład nie ma i nikomu nie będzie się chciało robić. Musisz sam się wysilić. Ps. Na jakieś przedstawienie na piosenka?
 2. Piosenka, której obecnie najczęściej słuchasz?

  Bryan Adams- Never Let Go John Cena- Right Now
 3. Książki filozoficzne.

  Przede wszystkim Sun Tzu "Świat Wojny"
 4. Kevin sam w domu, Nowym Jorku :)

  Zgadza się, miało go nie być, ale fani na facebooku założyli grupę zwolenników swojego ulubionego filmu i jednak znalazł się na ramówce. W Polsce, Kevin urósł już do takiej samej tradycji, jak ubieranie choinki. Z jednej strony wygląda to na paranoje, i mimo, iż każdy zna na pamięć każdą część, ogląda i śmieje się jak za pierwszym obejrzeniem całości. Szkoda tylko że nakręcili kolejne niezwykle nieudane części Sam w domu po raz trzeci i coś tam jeszcze z frazą Sam w domu.
 5. Zgubiłem cel

  Z wyjazdem z Polski, miałem na myśli wyjazd z tego miejsca. Chcę się od tego odciąć, zmienić otoczenie bo to wszystko mnie przytłacza.
 6. Ponura wizja nadchodzących świąt

  Też tak mam, i mam na to ostro wyje*ane. Nie obchodzi mnie to co inni o mnie myślą. To ich sprawa. Nie wiem jak i ciebie, ale mi pomaga to że jestem silny psychicznie.
 7. Zgubiłem cel

  NoNameUser Problem w tym że ja tak normalnie nie myślę. Jestem Dr. Jekyll i Mr. Hyde. W zależności od stanu myślenia mam różne poglądy. Dodatkowo za dużo posiadam wiedzy by ignorować to wszystko. Ale jednocześnie wszystko ignoruje. To jest chore.
 8. Zgubiłem cel

  Jak na książki to zbyt szybko się nudzę. Zacząłem czytać bardzo wiele książek, ale żadnej nie skończyłem. Nawet kilka razy chciałem napisać własną książkę-opowiadanie, ale oczywiście szybko się znudziłem. Zaczekam aż skończę szkołę, i ucieknę od otoczenia. Dopiero wtedy się uwolnię.
 9. Zgubiłem cel

  Jetem już od dłuższego czasu użytkownikiem forum, i pewnie część mnie zna z częstego pobytu na czacie. Mam jednak problem. Od zawsze byłem inny, odizolowałem się od innych z własnej woli, ograniczałem kontakty z rówieśnikami, jestem kurewsko nieśmiały. Lubię samotność, ale ostatnio zaczyna mnie to wszystko mocno irytować (chociaż to jest zbyt subtelne słowo). O ludziach mam opinię, że nie potrafią myśleć, że egzystują w świecie bez myślenia, bez wyciągania własnych konkluzji o tym wszystkim dookoła nas. Problem w tym że ja robię to aż za bardzo. Doszedłem do tego, iż wystarczy że obejrzę cokolwiek, nawet ze szczęśliwym zakończeniem mam nastrój melancholijny, bo to co oglądam, nie znajduje się w moim życiu. To nie jest depresja, bo takie uczucia mam czasowo, co jakiś czas, ale ostatnio dzieje się tak 2-3 razy w tygodniu. Wszystko mnie irytuje, wszystko mnie zlewa, nic mnie nie obchodzi, jestem zimny, za bardzo lubię marzyć, do tego stopnia że wyobrażam sobie sytuacje, które mogłyby się zdarzyć w życiu, ale tak się nie stanie. Tym samym zabieram sobie radość z życia, tracę moment zaskoczenia. Ciężko jest myśleć i jednocześnie być szczęśliwym. Chciałem spróbować związku z dziewczyną, ale jak zwykle spieprzyłem. Nie pomaga w tym bycie romantycznym gównem. Niedługo święta, ja jestem ateistą, ale rodzinka nie, będą narzekania, kłótnie, awantury, a ja mimo iż zachowam wtedy spokój, po świętach wybuchnę sam w sobie. Jest tak co roku, zawsze po okresie świątecznym czuje się jak kupa gówna. Pocieszam się tym, że po zakończeniu szkoły będę mógł się odciąć od otaczającego mnie świata i wyprowadzić się. Byle wyjechać z Polski, kraju wiecznej hipokryzji. To wszystko jest dziwne, a ja jestem zbyt silny mentalnie żeby popełnić samobójstwo. Mimo wszystko nie chciałbym skrzywdzić bliskich. Wiele razy miałem uczucie inności, miałem uczucie że jestem lepszy od innych, że żyję w jakimś ważnym celu, ale nadal go nie odnalazłem. Wręcz żyję z dnia na dzień, nie mam żadnego celu życia, wszystko stało się dla mnie zobojętniałe, nie wiem co będę robił w przyszłości, nie wiem kim będę. Życie jest dla mnie jak mgła, tylko że ona dla mnie nigdy nie znika, a ja wchodzę coraz głębiej. Nie napisałem tego żeby się wyżalić, wypłakać, czy jakiekolwiek inne gówno. Nie mam też historii swojego życia. I mimo że mam już 17 lat, moja kartka przeżyć nadal jest kurewsko biała, pusta.
 10. Hit czy shit . filmy :)

  HIT (szczególnie I część. Soundtrack- miodzio! Epic Movie?
 11. Gigantyczny Jezus w Polsce

  "Żywotność" (chciałem to inaczej określić, ale inne słowa jak na złość wypadły mi z głowy ) tego Jezusa przewidziana jest na 100 lat. Zgadnijcie jakie są przewidywania co do Jezusa z Rio...
 12. Książka, którą aktualnie czytasz

  Sun-Tzu "Sztuka Wojny"
 13. Gigantyczny Jezus w Polsce

  Gigantyczny Jezus w Polsce? Kurewska parodia! Jaki to ma cel? Pytam się jaki był cel zbudowania czegoś podobnego w Polsce? Ten w Rio był symboliczny, pieniądze na jego budowę zbierano w kościołach "co łaska", a ten "nasz"? (Tu czynię znak krucyfiksu na piersi lewą ręką, krzycząc Ja się do tego nie przyznaję!). Zbudowano go chyba tylko po to by umocnić słabnącą wiarę w Polsce. Teraz to się zaczyna szopka. Pewnie niewielu z was wiedziało iż Jaśnie wielka wiara chrześcijańska zabraniała wspomagając się strąceniem w czeluści ognia piekielnego używania prezerwatyw nawet uprawiając sex z osobą chorą na AIDS...
 14. 10 najlepszych filmów

  Forrest Gump Armagedon Zielona Mila Milczenie Owiec Jestem Legendą Gladiator Titanic Fight Club (Podziemny Krąg) Slumdog Millionaire. Osada 8 Mila Delta Force: Helikopter w Ogniu 2012 Avatar The Godfather (Ojciec Chrzestny) Chłopcy z Ferajny Przepraszam, ale w Top10 nie mogłoby zabraknąć żadnego z tych dzieł filmowych.
 15. Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do świtu

  No więc, ta książka opowiada o podróży(rejsie Kaspiana, Edmunda,