Ser.

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  1377
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Gawędziarz

2 obserwujących

O Ser.

 • Ranga
  Stały bywalec

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

1628 wyświetleń profilu
 1. O czym teraz myślisz?

  Kocham jesień.
 2. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  BLVCK CEILING - Foolish https://www.youtube.com/watch?v=1MPes70vqho
 3. Czy zgodziłabyś się na pozowanie do aktów i ich publikację?

  Dostałam kiedyś taką propozycję. Nie zgodziłam się. Nie czułabym się komfortowo.
 4. Czy podoba wam się zarost u chłopaka?

  Dla mnie mężczyzna bez zarostu jest jak dżdżownica! A dżdżownic nie znoszę!
 5. Co robicie zaraz po seksie?

  Papieros po seksie najlepiej smakuje!
 6. Starość, nie radość?

  Boję się starości. Ale nie pod względem fizycznym. To, czy będę miała zmarszczki, siwe włosy, obwisłe ciało nie przeraża mnie zupełnie. Boję się tego, że będę sama, schorowana, że nikt nie poda mi przysłowiowej szklanki wody, kiedy ja sama nie będę w stanie sobie poradzić. A najważniejszym powodem, dlaczego boję się zestarzeć jest to, że będę czuła, że koniec jest bliski, że nie cofnę czasu, nie przeżyję tego, co przeżyłam w młodości, że będę wtedy jedną nogą w trumnie.
 7. Czy ludzie nie czytający książek są gorsi?

  O tym, jakim jest się człowiekiem nie świadczy ilość przeczytanych książek. Ludzie, co za bzdury! Owszem, czytanie ma wiele, wiele zalet. Rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, uczy itd. Ale zdarzają się i wśród oczytanych ludzi mordercy, a wśród tych, którym do książek jest daleko, wykazują się ponadprzeciętną inteligencją, czy też zwyczajną mądrością życiową. O tym, kim jesteś świadczą Twoje czyny i jaki jesteś wobec innych ludzi. Co nie zmienia faktu, że popieram czytanie książek, bo jest to fascynująca sprawa!
 8. Alkohol w życiu człowieka ........

  Piję wtedy, kiedy mam ochotę. Jest u nas przekonanie, że jak codziennie ktoś pije alkohol to od razu ma problem. Bzdura. Będąc niedawno we Włoszech nie było dnia, żebym nie piła wina do obiadu i kolacji. Nie były to kosmiczne dawki - jedynie pół lampki (maksymalnie dwie). W Polsce ludzie nie znają umiaru, tak mi się przynajmniej wydaje - albo w takim towarzystwie się obracam. Włosi piją codziennie, ale nie w celu odurzenia, lecz dla zdrowia.
 9. Alkohole - ogólna dyskusja

  W kwestii alkoholu jestem wierna tylko i wyłącznie wódce oraz winie. Piwa, nalewki, likiery, giny i inne alkohole nie podchodzą mi zupełnie. Jeśli chodzi o marzenie, to mam tak jak Ty - absynt.
 10. Zdjęcia Forumowiczów!

 11. Rozmowa z psychologiem to obciach?

  Korzystałam wielokrotnie z pomocy psychologa (psychiatry również), nie widzę w tym nic wstydliwego. Jeśli masz chore serce idziesz do kardiologa, i analogicznie - jeśli masz problemy natury psychicznej udajesz się również do specjalisty. Czasy w których żyjemy są zupełnie inne, niż te kilkadziesiąt lat temu, dlatego cieszę się, że nastąpiła taka promocja zdrowia psychicznego. Jeśli chodzi i psychologów. Są różni. Jedni mają powołanie do tego zawodu, inni nie. Kwestia trafienia na odpowiedniego, który spełni nasze oczekiwania.
 12. O czym teraz myślisz?

  Kiedy człowiekowi wydaje się, że gorzej już być nie może, że jest już na dnie i tam może spokojnie się urządzać, to nagle okazuje się, że są pod nim chaszcze i sto metrów mułu i tak leci sobie i leci coraz niżej i niżej. Wszystko jest takie nieprzewidywalne. Najważniejsze to nie mieć żadnych wymagań, żyć, bo żyć. A któregoś dnia może okazać się, że w tych chaszczach i mule też może być pięknie.
 13. O czym teraz myślisz?

  Boli mnie każda cząsteczka mojej psychiki. Mój dziecięcy świat legł w gruzach. Co dalej? Pozbieram się?
 14. O czym teraz myślisz?

  Muszę być teraz silna. MUSZĘ.
 15. Nocne filozofowanie

  Żałuję. Żałuję wielu rzeczy, których zrobiłam i tych, których nie odważyłam się zrobić. Życie jest tak skomplikowane, tak nieprzewidywalne, że aż piękne w swym dramatyzmie. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział jak będzie wyglądało moje obecne życie - nie zdziwiłabym się nic, a nic. Od zawsze dążyłam do tego wszystkiego. W pełni świadoma konsekwencji swoich czynów. Więc nie żałuję tego, w jakim miejscu się obecnie znajduję. Nie żałuję niczego. Bo to doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem obecnie. To mnie ukształtowało. Jest źle, ale sama się na to pisałam. Nikt inny. Tego pragnęłam, choć jest to pragnienie inne od powszechnie znanych pragnień. Nie zmienię tego kim jestem. Nie chcę. Każdy maluje swoją rzeczywistość w kolorach, jakie mu pasują. Każdy jest odpowiedzialny za to, co robi.