Ser.

Kumple
 • Ilość dodanej zawartości

  1386
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Gawędziarz

2 obserwujących

O Ser.

 • Ranga
  Stały bywalec

Informacje

 • Płeć Kobieta

Ostatnie wizyty

1854 wyświetleń profilu
 1. Prostytucja

  Nie mam nic przeciwko. Jesteśmy wolnymi ludźmi. Każdy pracuje na siebie jak potrafi i chce. Jedna woli za pieniądze podcierać tyłki Niemcom, a druga użyczać swój. Różni są ludzie.
 2. Alkohol w pracy lub podczas prowadzenia samochodu

  Nie piję w pracy, bo jeżdżę autem. A po alkoholu za nic w życiu nie wsiądę za kółko. Raz zdarzyło mi się i nigdy więcej nie popełnię tego idiotycznego czynu ponownie. Mam zasadę - jak prowadzę, nie piję i koniec.
 3. Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień..

  Oesu, pewnie w pierwszej kolejności oglądałabym siebie z każdej strony i napinała bica przed lustrem. Później ścigałabym się na nielegalu, poszłabym do baru i stanęłabym w obronie jakiejś pięknej niewiasty - tłukąc jakiegoś leszcza, który do niej zarywał - i w ramach wdzięczności z jej strony poszlibyśmy razem do łóżka. A tak ogólnie to pewnie byłabym przez dobę alkoholikiem, ćpunem, kobieciarzem i postrachem całej dzielni.
 4. O czym teraz myślisz?

  Szczury są genialne.
 5. O czym teraz myślisz?

  Robi się coraz ciekawiej. Fajnie!
 6. O czym teraz myślisz?

  Młodzi szukają przygód. Starzy - młodości.
 7. Cytat na dzień dzisiejszy

  "Ten, który walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas."
 8. O czym teraz myślisz?

  Ten rok jest jakiś kosmiczny. Kosmicznie intrygujący.
 9. O czym teraz myślisz?

  Kocham jesień.
 10. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  BLVCK CEILING - Foolish https://www.youtube.com/watch?v=1MPes70vqho
 11. Czy zgodziłabyś się na pozowanie do aktów i ich publikację?

  Dostałam kiedyś taką propozycję. Nie zgodziłam się. Nie czułabym się komfortowo.
 12. Czy podoba wam się zarost u chłopaka?

  Dla mnie mężczyzna bez zarostu jest jak dżdżownica! A dżdżownic nie znoszę!
 13. Co robicie zaraz po seksie?

  Papieros po seksie najlepiej smakuje!
 14. Starość, nie radość?

  Boję się starości. Ale nie pod względem fizycznym. To, czy będę miała zmarszczki, siwe włosy, obwisłe ciało nie przeraża mnie zupełnie. Boję się tego, że będę sama, schorowana, że nikt nie poda mi przysłowiowej szklanki wody, kiedy ja sama nie będę w stanie sobie poradzić. A najważniejszym powodem, dlaczego boję się zestarzeć jest to, że będę czuła, że koniec jest bliski, że nie cofnę czasu, nie przeżyję tego, co przeżyłam w młodości, że będę wtedy jedną nogą w trumnie.
 15. Czy ludzie nie czytający książek są gorsi?

  O tym, jakim jest się człowiekiem nie świadczy ilość przeczytanych książek. Ludzie, co za bzdury! Owszem, czytanie ma wiele, wiele zalet. Rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, uczy itd. Ale zdarzają się i wśród oczytanych ludzi mordercy, a wśród tych, którym do książek jest daleko, wykazują się ponadprzeciętną inteligencją, czy też zwyczajną mądrością życiową. O tym, kim jesteś świadczą Twoje czyny i jaki jesteś wobec innych ludzi. Co nie zmienia faktu, że popieram czytanie książek, bo jest to fascynująca sprawa!