annka17

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1964
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Wyżej w łańcuchu pokarmowym od muchy

3 obserwujących

O annka17

 • Ranga
  Stały bywalec
 • Urodziny 04.01.1992

Informacje

 • Miejscowość
  Londyn

Ostatnie wizyty

1081 wyświetleń profilu
 1. Książka, którą aktualnie czytasz

 2. Co teraz pijecie?

  żubrówka z sokiem jabłkowym
 3. Jak rozładowujecie emocje...?

  Zwykle płaczę, krzyczę i rzucam rzeczami, zwykle poduszkami, na szczęście.
 4. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Trochę wkurzyło, choć raczej rozczarowało i zasmuciło - znajomi, którzy w ostatniej chwili odwołali naszego wspólnego sylwestra, na którego przygotowywaliśmy się od dwóch dni. Szkoda.
 5. Jaki serial ostatnio oglądaliście ?

  Black Mirror 4
 6. Od czego jesteście uzaleznieni?

  od cukru
 7. Trzy rzeczy, których nie może zabraknąć w waszej torebce.

  pomadka ochronna, telefon, krem do rąk
 8. Co ostatnio oglądałeś?

  The Notebook - Nie mogę powiedzieć, że podzielam entuzjazm co do tego filmu. 5/10 Główni bohaterowie byli niezwykle drażniący i tylko na dobre wyszłoby im rozstanie.
 9. Pieprzyk nad ustami jest sexi??

  Nie podobają mi się pieprzyki na twarzy i nie ma znaczenia, w jakim wydaniu występują. U seksownej bestii kojarzą mi się raczej z tandetą niż z dopełnieniem czy podkreśleniem wizerunku. U cichej myszki po prostu są.
 10. Są tu jacyś miłośnicy gór?

  Kocham góry. Rodzice zawsze starali się znaleźć w ciągu roku kilka okazji do wyjazdu w Bieszczady, niedawno spędziliśmy wspaniały tydzień w Pieninach. W te wakacje udało mi się wejść na Trzy Korony i Sokolicę, co nie jest specjalnym wyczynem, ale przygotowało mnie nieco do wejścia na Czerni Vruh na Witoshy. Ten ostatni szczyt był dla mnie, pozbawionej jakiejkolwiek kondycji, bardzo trudny do zdobycia i jestem z tego szczególnie dumna.
 11. Na czym byłeś/aś ostatnio w kinie?

  IT Nie było źle, choć momentami film zbliżał się raczej do przygodówki niż horroru. Mimo wszystko, bardzo podobała mi się gra młodych aktorów i czekam z niecierpliwością na drugą część.
 12. Problem w związku

  To niesłychane, że istnieją tacy mężczyźni. Tańczysz jak Ci zagrają i mam dziwne wrażenie, że masz, już wcale nie takie lekkie, masochistyczne ciągotki. Masz dwa wyjścia - albo ubierz portki, uderz pięścią w stół i ustaw sobie towarzystwo, albo uciekaj póki możesz. W przeciwnym razie za rok będziesz szukać w miarę przystępnego cenowo prawnika...
 13. Co ostatnio oglądałeś?

  Chernobyl Diaries Trochę lipa
 14. Na czym byłeś/aś ostatnio w kinie?

  My Life as Courgette 9/10
 15. Wasz ostatni zakup.

  3 staniki typu lace bralette i body Lee Jeans slim boyfriend i koszula w kratę, a la kowboj ogrodniczki i bluzeczka cold shoulder od Forever21 ach, te przeceny.