HeyJoe

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  525
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

5 obserwujących

O HeyJoe

 • Ranga
  Użytkownik
 1. Wspólne typy.

 2. Vectra

  Jakie jest wasze zdanie o usługach oferowanych przez w/w dostawcę? Jutro planuje przejść się właśnie do niego. Jak z szybkością, stabilnością? Z góry dzięki za odpowiedzi, (; Joe.
 3. Ma ktoś do udostępnienia mi jakiś nieużywany numer GG?

  Numer nie ma znaczenia. Wystarczy, że znajomi przejdą na nowszą wersje gg która obsługuje numery powyżej 17 milionów i po problemie... Swojego rodzaju przymus do zmiany komunikatora na nowszy...
 4. Sto Lat HeyJoe! <33

  Dziękuje wszystkim serdecznie (;
 5. Co robicie na nudnych lekcjach i wykładach?

  Gram w pokera na telefonie. http://www.e-gierki.com/gra-texas-holde ... -6533.html Mistrzostwo świata! Najlepszy z istniejących.
 6. nierowny zarost

  Wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu? //Obserwowałam Ciebie przez tyle lat to wiem... ; )) / Cyn. Co do tematu. Norma
 7. Kontuzja Kolana

  Z tego co wiem nikt na forum nie jest ekspertem. Proponuje przejść się do lekarza rodzinnego a ten da Ci skierowanie do chirurga. On Ci powie co dalej.
 8. Nietypowy sposób na okazanie miłosci ??

  Chuchnij na szybę i namaluj serduszko. ; D
 9. Homofob

  Bycie homofobem to nie choroba a wręcz przeciwnie. Jestem z Ciebie dumny.
 10. Smutno.... tak strasznie smutno

  Posłuchaj punk-rocka.
 11. Oceń avatar osoby powyżej.

  eecnaif, 30% bo w sumie nic specjalnego
 12. Jak tu wierzyć nauczycielowi? :/

  Jakbyś czytała moje posty uważniej to zwróciłabyś uwagę na to jak pisałem, że to zależało od charakteru a nie samego schorzenia. Ktoś był chamem poprzez zachowanie typu kablowanie na sprawdzianie n/t ściągi czy czegokolwiek to chyba nie wina tego, iż jest chory na.., tylko tej osoby. I pytam się po raz kolejny. Dlaczego? Dlaczego z niektórymi się da? Bo to nie zależy od schorzenia tylko od Ciebie.
 13. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Flogging Molly - Drunken Lullabies
 14. Jak tu wierzyć nauczycielowi? :/

  Zacznijmy od tego, że to Ty masz problem i to Ty nie wiesz dlaczego więc powinnaś być wdzięczna, iż podsuwam Ci przypuszczalne rozwiązanie którego tak bardzo nie dopuszczasz do siebie (może coś w tym jest?). Niby co innego mam wydedukować z pierwszego posta...? O, już wiem! :idea: To niedopuszczalne, nie rozumiem jak takie rzeczy mogą dziać się w szkole. :roll: Już? :roll:
 15. Jak tu wierzyć nauczycielowi? :/

  Szkoda tylko, że nikt nie zwrócił uwagi na to, iż pierwszy post od początku do końca jest napisany w stylu "O Jezu jak to ja mam źle i w ogóle." z ciągłymi zarzutami do kogoś. Ponadto nie ma w nim pytania co może być przyczyną tego tylko z góry jest założone, że winny jest "ktoś" i, że to "ktoś" coś zrobił. Więc o czym my tutaj dyskutujemy? :roll: Chyba nie o to chodzi abyśmy wszyscy zaczęli się użalać nad autorką bo co z tego, że napiszemy jej, iż jest na nią nagonka i tak, faktycznie, uwzięli się, wredne dranie, a ona zamknie to forum, wróci jutro do szkoły gdzie dalej będzie to samo i dalej nie będzie sobie zdawała sprawy z tego, że to może w niej jest coś nie tak? Do głębszego rozważenia.