alex007

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  255
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O alex007

 • Ranga
  Użytkownik
 1. Czego najbardziej w sobie nie lubisz?

  nie lubię swoich łydek i wzrostu
 2. sukienka H&M

  Mnie się nie podoba.
 3. Jak często spowiadacie się?

  Z powodu bierzmowania musiałam się spowiadać w grudniu, żeby mieć podpis. Następną spowiedź mam przed Wielkanocą. Sama nie czuję takiej potrzeby.
 4. Bierzmowanie

  Ja przystępuję w tym roku i podobnie jak większość znajomych, robię to, żebym mogła być chrzestnym/świadkiem. Jeśli kiedyś będę chciała wziąć ślub, niektórzy księża wymagają bierzmowania.
 5. jestem zdegustowana . co robić?

  Nie jesteś gotowa, żeby być z kimś innym. Powinnaś zapomnieć o byłym chłopaku. Kiedy ci się to uda, wtedy możesz się związać ponownie. To co teraz robisz jest nieuczciwe wobec Kuby, który cię naprawdę kocha, a ty jego nie (dokładnie nie wiem co do niego czujesz). Może potrzebowałaś nowego oparcia, bałaś się być sama. Ale warto się zastanowić, czy niepotrzebnie go nie wykorzystasz.
 6. 'Top Model - zostań modelką'.

  Oglądam. Naprawdę program jest ok. Faworytek na razie nie mam, ale zauważyłam kilka fajnych dziewczyn. Wg mnie świetnie dobrana komisja, może oprócz Karoliny Korwin-Piotrkowskiej, ale jej nie lubię od dawna.
 7. Kolor paznokci

  czarny, french, bezbarwny i biały- te sprawdzają się zawsze; kolorowe zależą od mojego nastroju
 8. Czy lubicie się przytulać do misiów?

  do misi nie. wolę do mojego chłopca :*
 9. seks przed ślubem

  Ja nie będę czekać z sexem do ślubu. Wg mnie jeśli dwoje ludzi się bardzo kocha i oboje chcą to zrobić, po co czekać. Ślub bardzo wiąże, ale i tak nie będziecie pewni czy na całe życie. Poza tym uważam, że jest to na tyle ważna część w związku, że lepiej rozpocząć współżycie przed ślubem, chociażby, żeby dowiedzieć się co lubicie, czy jesteście dopasowani pod tym względem.
 10. Dlaczego przywiązujecie taką wagę do mody?

  Każdy chce dobrze wyglądać. Wielu mężczyzn też przywiązuje uwagę do mody, by świetnie się prezentować. Lubię ładnie wyglądać, chodzić w tym co jest modne i do mnie pasuje. Traktuje to również jako rozrywkę, relaks. Po prostu lubię ciuchy, mode, zakupy . Ale na pewno nie kupię czegoś co mi się nie podoba, albo do mnie nie pasuje mimo że jest mega modne i każdy w tym chodzi
 11. Najprzystojniejszy aktor??

  Johnny Depp, Leonardo Di Caprio, ale tylko kiedy był młodszy. Strasznie mi się podobał Brendan Fraser w "Mumii"
 12. Homoseksualne małżeństwa :>

  nie jestem temu przeciwna. nie potrafię do końca wczuć się w nich, w to co czują, ale jeśli dwóch ludzi się kocha i chce zalegalizować to uczucie małżeństwem, to czemu nie?
 13. Jakie macie wymiary? Jesteście z nich zadowolone?

  mam 161 wzrostu waga 44 talia 57 cm biodra 75 cm biust 76 cm ramię 22,5 cm udo 44 cm łydka 31 cm wg tabeli jestem poniżej idealnej w niektórych miejscach. Nie narzekam na figurę.
 14. Wieczorne rozmyślanie...

  tak, też tak mam. leże w łóżku, nie mogę usnąć i automatycznie zaczynam o czymś myśleć. czasami o zupełnych drobnostkach np. przypomni mi się jakaś piosenka i nie mogę się już od niej uwolnić... to bywa męczące.;/ wtedy też najbardziej ulegam emocjom. zwłaszcza gdy pomyślę o czymś smutnym..
 15. Czy jeżdżąc na rowerze można dużo schudnąć?

  jasne, że tak. jeśli będziesz jeździł regularnie dużo zrzucisz.