Eunika

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  1115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

3 obserwujących

O Eunika

 • Ranga
  Stały bywalec
 • Urodziny 15.12.1992

Informacje

 • Miejscowość Wschód Polski
 1. niepewność

  Czasem to może przeszkadzać dziewczynie. Tutaj widać też skoro pisze, że boi się zdań jego znajomych na temat tego związku... Jedni mówią, że warto w takich sytuacjach zaryzykowac inni, że trzeba mieć co do drugiej osoy pewnośc.
 2. Spowiedź Święta

  Jesli ktoś naprawdę będzie żałował swoich grzechów wyżali się przed Bogiem w modlitwie. Problemem może być pokuta, chociaż nią przeważnie jest modlitw których wierzący w zamian może odmówic bardzo wiele.
 3. Mam małą prośbę o przetłumaczenie tego tekstu, jeśli ktoś zna angielski i ma chwilkę czasu byłabym wdzięczną GRAVITY -S.B Something always brings me back to you. It never takes too long. No matter what I say or do I'll still feel you here 'til the moment I'm gone. You hold me without touch. You keep me without chains. I never wanted anything so much than to drown in your love and not feel your rain. Set me free, leave me be. I don't want to fall another moment into your gravity. Here I am and I stand so tall, just the way I'm supposed to be. But you're on to me and all over me. You loved me 'cause I'm fragile. When I thought that I was strong. But you touch me for a little while and all my fragile strength is gone. Set me free, leave me be. I don't want to fall another moment into your gravity. Here I am and I stand so tall, just the way I'm supposed to be. But you're on to me and all over me. I live here on my knees as I try to make you see that you're everything I think I need here on The ground. But you're neither friend nor foe though I can't seem to let you go. The one thing that I still know is that you're keeping me down
 4. Drugi okres w miesiącu ??:(

  To normalnie i nie ma sie czym przejmowac, z czasem okres się ureguluję.
 5. Wasz ulubiony język w szkole

  Niemieckiego ucze się już 6 lat i nie jest trudny, lubię. Angielskiego nie znoszę, nie rozumiem i chyba nigdy nie pojme czasów, słówek. Za mało uwagi przykładałam do angielskiego w gimnazjum Uwielbiam za to słuchać francuskiego, piekny
 6. Włoski osłabły:(:(

  Poszukaj odżywek, poczytaj opinie w internecie, możesz zapytac farmaceutki w aptece, ale pewnie doradzi Ci odzywkę Wax, którą ja też polecam. Warto zaprzyjaźnic się jednak z kolorem swoich włosów, szczególnie gdy nie są one mocne.
 7. Najgorsze przedmioty

  Fizyka
 8. odwieczny problem nastolatek (chyba) :D

  Sposób na siostrę jest byc może dobry, ale nie chcę mi się wierzyc, że mama pozwoli Ci jechac. Kiedy potrzebne jest pozwolenie na taki wyjazd, nawet udowadnianie naszej dojrzałości i odpowiedzialności nic nie da. Wyobrażnia rodzica w takim momencie działa na zwiększonych obrotach.
 9. Czy warto mieć dzieci?

  Ja chciałabym miec dzieci, najlepiej cąłą gromadkę, zdaję sobie sprawę jednak z tego, że nie potrafiłabym uczynic drugiego człowieka szczęśliwym. A już na pewno swojego dziecka, nie nadaję się na matkę. Nie chciałabym miec dziecka, które przykładowo w wieku 20 lat nie chce życ i ma złe zdanie o sobie, które żałuje, że w ogóle jest na tym świecie. To byłoby najgorsze co mogłoby spotkac matkę.
 10. Nocne filozofowanie

  Znowu nie wyszło, znowu nie jest tak jak chciałam. Znów kilkudniowy maraton pod nazwą „nienawidzę siebie
 11. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

  Zero Assoluto feat. Nelly Furtado - Win Or Lose
 12. Coraz mniej włosów... macie sprawdzone odżywki wzmacniające?

  Tez polecam, dostaniesz ją w aptece a uważana jest za jedną z lepszych odżywek, efekty sa co prawda po około 5 miesiącach ale myslę, że warto. A prostownica ? To taki mały zabójca włosów, nie warto.
 13. Komentarze do Fotek użytkowników m-forum.pl

  Nie, no nie moge nie skomentowac, Gareth i Histeryczna świetne zdjęcie ;D
 14. wysoka :/

  Ja w gimnazjum wyglądałam dosyc zmiesznie wśród koleżanek, stoi grupka dziewczyn a sposród nich wystaje głowa. xD Ale nie mam kompleksu, uważam to za zaletę, a gdy do tego jesteś szczupła to już z pewnością nie można tego wziąc za wadę. Mam tak jak Ty 174 cm wzrostu i wiesz co, nie wyobrażam sobie siebie niższej.
 15. zwiazek miedzy 16latka a 32 latkiem

  A jeśli ona jest po prostu spełnieniem jakichś jego fantazji. Może potrzeba 'posiadnia' niewinnej młodziutkiej dziewczyny to jego cel. My, możemy jedynie się domyślac co siedzi w głowie takiego faceta.