All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Kerosine

  czym dla was jest prawda?

  Klejnotem o wielu fasetkach.
 3. Shady-Lane90

  Wyraź siebie obrazkiem

 4. Today
 5. Anarchist

  Gdzie na wakacje ?????

  Polecam z całego serca Bawarię i Północny Tyrol, niesamowite przeżycia i widoki!
 6. Shady-Lane90

  Plany na dziś.

  Czekam na dość ważną rozmowę z pewnym osobnikiem.
 7. Shady-Lane90

  O czym teraz myślisz?

  Mam ochotę przynieść kolumny z garażu i tak głośno puścić rap, że sąsiedzi mieszkający 200 metrów dalej i katujący okolicę od rana disco polo nieco się uspokoją.
 8. Shady-Lane90

  Marsz w obronie LPG

  Słaba prowokacja. Na prośbę użytkownika zamykam temat i przenoszę do kosza.
 9. Borcejn

  Marsz w obronie LPG

  Co sądzicie o zorganizowanym w Szczecinie marszu w obronie LPG? Ludzie z LPG są dyskryminowani, często nie mogą wjeżdżać np. do podziemnych garaży. Nie ma naukowych dowodów że ten typ paliwa jest bardziej niebezpieczny od konwencjonalnych - kłamstwo szerzone przez sektę dieslowską. Czy ludzie na ten marsz też będą dowożeni autobusami z innych miejscowości, tak jak w przypadku dewiantów LGBT? Co sądzicie o takich wlepkach jak poniżej? Czy to nie jest przejaw nazizmu? Czy to prawda, że Jarosław Kaczyński jeździ dieslem? Osobiście uważam, że o LPG powinno się uczyć dzieci od 4-tego roku życia, że to normalna zdrowa forma wykorzystywania silnika. Dodatkowo każdej szkole pełnomocnik LPG - bo wiem, że są przykłady dyskryminacji. Powinniśmy też walczyć o specjalne parytety miejsc parkingowych tylko dla LPG. Moja butla, moja sprawa! Zapraszam do dyskusji
 10. Yesterday
 11. Kerosine

  Plany na dziś.

  Dziś już tylko [albo może aż] skomplikowany labirynt tajemnic uczniów Liberty High.
 12. Martusiaaaaaa92

  Masz czy nie masz

  Nie. Ochotę na coś słodkiego?
 13. Kerosine

  Jak wyobrażacie sobie swoje życie za 10 lat?

  Jaka szkoda, że obu tych wypowiedzi już nie można przeczytać, a ja ich nie pamiętam... Anyway, na dzień dzisiejszy osobą, którą cytuję jest @Lina_Evi:
 14. Kerosine

  depilacja okolic bikini

  Chyba raczej seria zabiegów Ja na depilację wiadomych okolic - zresztą nie tylko - chodzę do tzw. studia depilacji [sieć Time for Wax]: do usunięcia owłosienia z wrażliwych miejsc stosują nie tylko tradycyjny wosk paskowy, ale również ich autorski Magic Wax, który przykleja się jedynie do włosków, a nie także do skóry, co skutkuje zarówno mniejszym bólem przy samym zabiegu, jak i szybszym dochodzeniem skóry do siebie już po nim [na tej samej zasadzie odbywa się depilacja pastą cukrową]. Do tego pachnący balsam lub oliwka na zakończenie; w ogóle cały zabieg odbywa się w zaskakująco przyjemnej atmosferze, bo podgrzewany wosk wydziela cudowny AROMAT ♥ Wykonuję zawsze pełną depilację brazylijską. Ja się swego czasu odważyłam i to aż dwa razy, bez nakładki masującej [ponoć niezalecanej przez producenta do depilacji bikini] ;3 Depilator przegrywa jednak dla mnie z woskiem koniecznością pooowooolneeego przesuwania urządzenia po skórze, tak naprawdę przede wszystkim ta właściwość tworzy z niego narzędzie tortur. Dla mnie nie ma "prawdziwej" depilacji bez ingerencji w cebulkę włosa - wiadomo, chodzi o trwałość efektu. Podrażnień jednak da się uniknąć: wystarczy odrobina wprawy i cierpliwości, przyjęcie odpowiedniej pozycji, dobrej jakości [wieloostrzowa!] maszynka do golenia i duuużo piany choćby z najzwyklejszego żelu pod prysznic ;>
 15. Borcejn

  wzdęcia

  Trzeba puścić bąka.
 16. arabeska

  wzdęcia

  Ostatnio zaczęły męczyć mnie wzdęcia, co zjem zarz mam brzuch jak balon Co radzicie? Jak się pozbyć tego problemu?
 17. Nigdy nie zaczęłam. I wcale nie, że "tak jakoś wyszło, samo z siebie, właściwie przypadkiem" - od początku nie było jej w planach. Podświadomie prawdopodobnie dosłownie od najwcześniejszych chwil wyklucia się w moim mózgu jako-takiej świadomości, świadomie od pewnego pamiętnego wieczoru* kiedy mając zaledwie kilka lat i bawiąc się [?] na podłodze w dużym pokoju moja rodzina po raz pierwszy zaczyna przy mnie poruszać temat przyszłości swojej latorośli. Wspomnienie mojej tyleż natychmiastowej, ułamko-sekundowej, co niezachwianej w swej pewności myślowej reakcji pozostaje jedną z najwyraźniejszych reminiscencji okresu dzieciństwa - w rzeczy samej, czy to podjęta wtedy aktywnie na najgłębszym poziomie jestestwa decyzja, czy bierne wprawdzie, za to w 100% wierne i autentyczne ujrzenie rzeczywistości taką, jaka ona jest [będzie] dosłownie ukształtowało mi życie. Wszystkie swoje kluczowe decyzje podjęłam na podstawie tamtego - skądinąd dość niesamowitego - doznania. Właściwie mogę chyba teraz otwarcie przyznać [także przed sobą], że tak naprawdę to był główny powód, dla którego m. in. nie poszłam na studia =) 'Cause to plant a garden is to believe in the future... Od tamtej pory moim swoistym [chociaż muszę powiedzieć, iż przez dłuuugi czas nie do końca uświadomionym / wypieranym przez co bardziej "ogarnięte" części umysłu] życiowym mottem jest specyficznie pojmowane Carpe diem - nie planuję swojej przyszłości na dłużej niż maksymalnie dwa-trzy lata naprzód, realnie natomiast na kilka miesięcy. Po co? Miałoby to podobny sens jak analogiczna czynność w przypadku nasiona dmuchawca, zresztą moje specyficzne postrzeganie czasu sprawia, że jakiekolwiek jego dłuższe odcinki z natury są dla mnie totalną abstrakcją. * kto wie? może nawet równe ćwierć wieku temu
 18. Kerosine

  Jak przyspieszyć wzrost włosów?

  Zadbaj również o dietę Jeśli masz niedowagę lub jesteś na [źle zbilansowanej - co jednak stanowi skądinąd normę] diecie wegetariańskiej / wegańskiej nawet najlepsze kosmetyki niewiele pomogą w zapuszczaniu i włos nie będzie chciał urosnąć powyżej pewnej określonej długości [przy czym wcale niekoniecznie mam tu na myśli pióra do pasa]. Polecam chociażby ten wpis jeśli chodzi o szczegóły jak pro-włosowa [i przy okazji pro-paznokciowa] dieta powinna wyglądać: https://kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com/2016/03/dieta-na-mocne-wosy-i-paznokcie-moje.html
 19. Borcejn

  Ulubione treny Kochanowskiego

  Ja się nie wypowiem, bo znam wszystkie na pamięć. Kiedyś polonistka mi obiecała, że dostanę piątkę na świadectwie, jeśli nauczę się XIX trenu (wychodził mi dopuszczający), więc nauczyłem się wszystkich trenów. Ostatecznie dostałem 4, nie mogła wystawić więcej. Myślę, że ta lekcja dała jej nauczkę.
 20. Dlaczego wszystkie moje dziewczyny drą się w niebogłosy podczas orgazmów? (nie mówimy o gwałtach, pussy wilgotne, rakieta 17 cm). Czy to normalne? Też tak hałasujecie?
 21. Borcejn

  "Odżywki" do włosów i paznokci

  Dlaczego kobiety próbują sobie odżywić coś, co jest martwe? Przecież to tylko keratyna. Może da się zmienić jej strukturę, pozlepiać czy coś, ale na pewno nie "odżywić". Ogólnie to jest bezsensowne wydawanie kasy, bo jak uprawiam seks z kobietą, to nie patrzę na jej włosy. Może na ubytki w zębach albo cycki. Jak kobieta jest zadbana, to chodzi regularnie do dentysty i ma wygodny stanik. Cała reszta to jakieś wymysły dla znudzonych ludzi.
 22. Hej, dziś wieczorem chciałem Państwu nakreślić różnice między Roksaną Węgiel a Małgorzatą Jamroży. Otóż różnica polega na tym, że Margaret nie potrafi śpiewać i ma twarz bardziej szeroką niż podłużną, natomiast Roksana śpiewa świetnie i jest super laską. Widać, że Roksana Węgiel ma szlacheckie korzenie.
 23. Last week
 24. Shady-Lane90

  Jak przyspieszyć wzrost włosów?

  Polecam wcierki. Osobiście używam przepisanej przez lekarza - Alpicort E. Bardzo dobrze sprawdza się także maska Henna WAX.
 25. Shady-Lane90

  Jakiej marki biżuterie nosicie?

  Marki "no name"
 26. Shady-Lane90

  Masz czy nie masz

  Tak. Masz konto na portalu randkowym?
 27. Shady-Lane90

  Zjesz czy nie zjesz?

  Nie. Nie lubię podrobów. Cukierki o smaku cynamonu?
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up