All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Kerosine

  "Kultura" kierowców

  Korzystam z dróg przede wszystkim jako pieszy [oraz pasażer komunikacji miejskiej], zatem poniższa - równie krótka, co wysoce subiektywna - lista najbardziej irytujących mnie zachowań i zjawisk na nich spotykanych stworzona została właśnie z takiej perspektywy: Wszechobecny pośpiech - wielu kierowców, przepuszczając pieszego na przejściu, sprawia wrażenie, że gdyby tylko mogli przejechaliby mu po stopach [nie zatrzymują swojego pojazdu, jedynie zwalniają prędkość, a sam pieszy zmuszony jest przechodzić niemalże tuż przed maską samochodu]. Nie lubię. Włączanie kierunkowskazu dopiero tuż przed wykonaniem skrętu, a nie z odpowiednim wyprzedzeniem. W cieplejszej porze roku: m o t o c y k l i ś c i, szczególnie ci, którym wydaje się, że poziom hałasu wydawanego przez ich maszynę jest proporcjonalny do wielkości ich przyrodzenia w wyobraźni każdej słyszącej go osoby. Zabroniłabym prawnie, serio. Ogólnie zbyt duża ilość samochodów na drogach. Ku własnemu zdumieniu nie wymieniam tutaj ciągnącego się w nieskończoność oczekiwania na przepuszczenie przy przejściu dla pieszych, gdyż o dziwo w mojej okolicy nie ma z tym większego problemu. Pomimo malkontenctwa także moja ogólna ocena kultury kierowców jest wbrew pozorom całkiem pozytywna.
 3. Today
 4. Kalafior_Grozy

  Co ostatnio oglądałeś?

  Mroczna Przyjaźń Jest sobie prawniczka z sukcesami i poznaje detektywa co jest wporzo gościem. Jednego razu uderza ona swoim autem w auto Vanessy co tak na prawdę nie jest Vanessą a uciekła z psychiatryka i ta "nie-Vanessa" zaczyna mieć na punkcie tej prawniczki obsesję.
 5. Martusiaaaaaa92

  Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?

  Zdarzyło się parę razy dość boleśnie w życiu uczuciowym.
 6. Yesterday
 7. Kalafior_Grozy

  Co ostatnio oglądałeś?

  Nieznana Siostra Jest sobie małżeństwo z kłopotami, gdzie ona ma depresję a on jest prawnikiem. Pewnego razu ona dostaje list i odkrywa, że ma siostrę bliźniaczkę i ta bliźniaczka się chce z nią spotkać, ale się nie spotykają bo ta z depresją ma depresję. Tymczasem nowa bliźniaczka podbija do tego męża i w ogóle to niezłe jaja wychodzą na koniec filmu, ale nie chcę robić spoilera.
 8. Kerosine

  Co ostatnio oglądałeś?

  Pozostawania w klimatach fantastyczno-naukowych ciąg dalszy. Tym razem film znacznie bardziej "poważny" i realistyczny niż poprzedni; dogłębnie uzmysławiający widzowi nie tylko, że Ziemia jest tylko jedna, ale i miejsce ludzkości znajduje się tylko i wyłącznie na jej powierzchni, a Kosmos - choć może uwodzić obrazami rozrzuconych po nim barwnych mgławic czy egzotyką zjawisk niespotykanych w żadnym zakątku naszej planety - jest tak naprawdę zimnym, mrocznym, zionącym pustką potworem zdolnym przyprawić o szaleństwo każdego, kto zmuszony zostałby do przebywania w nim przez odpowiednio długi czas. Przesłanie, że dokądkolwiek się nie udamy zabierzemy ze sobą również swoje problemy także jest dosyć czytelne. Zdecydowanie udane dzieło [w interesujący sposób podejmujące m. in. także temat rozwoju sztucznej inteligencji], chociaż nie powiem - przygnębiające. 8 / 10
 9. Shady-Lane90

  Co wam dziś zryło beret?

  Iście jesienna pogoda tej zimy...
 10. oliver16

  W co grasz??

  paladins, rise of the tomb raider, overwatch może ktoś się przyłączy do paladins albo overwatch
 11. Gloria

  Problem z bliskością.

  To raczej normalne, ale według mnie 2 spotkania na 3 miesiące to bardzo mało... Moim zdaniem warto abyście zwiększyli częstotliwość spotkań, aby pchnąć tę relację do przodu, a przynajmniej spróbować dowiedzieć się, co może z tego wyniknąć. Samo pisanie... no cóż, zawszę będę pisał, że lepszy jest kontakt na żywo. Pisać to można jak już się kogoś bardzo dobrze zna. Natomiast na tym etapie znajomości zaleciłbym właśnie częstsze spotkania na żywo albo chociaż rozmowy przez telefon (od razu możecie oswajać się ze swoimi głosami i po głosie można poznać, czy ktoś chce z nami rozmawiać, jaki ma humor itd.)
 12. Last week
 13. karo123

  Problem z bliskością.

  pisze z chłopakiem z tego samego miasta już 3 miesiące.Spotkaliśmy sie dwa razy chociaż to drugie spotkanie było naprawdę udane.Dopiero co sie poznajemy, nawet sie z nim nie przytulalam, ale naprawde go polubilam lecz nadal jego charakteru nie znam..no i chodzi o to ze piszemy CODZIENNIE.Od tych trzech miesięcy, a do żadnego zblizenia pomiędzy nami nie doszlo, bo ja sie wstydze bliskosci z chlopakiem bo nigdy nie mialam ani tego co może sobie pomyśleć..dziwnie że poświęca mi tyle uwagi ze codziennie pisze.. chodzi o to ze ja sie tak cholernie go wstydze jak i wszyskich chłopaków..Nie umiem sie całować, brak mi odwagi na jakis kontakt fizyczny..a pozatym nie wiem jakie ma zamiary jestem dziwna.Macie podobnie? Sprecyzowałam nazwę tematu. Shady.
 14. Shady-Lane90

  Wyraź siebie obrazkiem

 15. Shady-Lane90

  Wasz ostatni zakup.

  Laptop polecony przez @Kalafior_Grozy ♥ Dziękuję braciszku!
 16. mw2

  Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?

  Jako, że jestem racjonalistką jeśli chodzi o praktyczną część życia częściej zdarza mi się posługiwać logiką przy podejmowaniu decyzji lub częściowo emocjami przy sferze uczuciowej. Intuicja w moim życiu przydaje się do oceny osób, których poznaję i mam na myśli tutaj nie odbiór kogoś czy pierwsze wrażenie, a intuicyjne przeczucie, czy komuś warto zaufać.
 17. Kerosine

  Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?

  Głęboko wierzę [chciałabym wierzyć] w to, że prawdziwa intuicja nie myli się nigdy. Natomiast - niestety - zdarza się, że jej głos bywa trudny do rozpoznania i to, co bierzemy mylnie za szósty zmysł jest w istocie szeptem naszych lęków i wątpliwości [lub przeciwnie: pragnień], które także przecież są impulsami płynącymi z wnętrza. Bywa, że słuchania własnej intuicji trzeba się dopiero nauczyć i stanowić to może prawdziwe wyzwanie, prawdopodobnie niewiele jednak jest rzeczy bardziej wartych poświęcenia im swego czasu i zaangażowania. Staram się tak często, jak tylko mogę - właściwie przy każdej okazji.
 18. Kalafior_Grozy

  Co ostatnio oglądałeś?

  Żona Sąsiada Jest sobie Anna co jej mąż się zabił bo na jego miejsce do roboty wzięli jakąś kobitę. No i ta Anna się postanawia zemścić na szefie i tej nowej babce. Babka jej nie zna więc Anka po uprzednim pozbyciu się gosposi do zamrażarki w garażu się u tej babki zatrudnia.
 19. sanseweria

  Wasz ulubiony napój

  aktualnie jakoś mam fazę na kubusia malinowego ten smak mi się jakoś z zimą kojarzy, siedzeniem w domu z powodu chorowania za dzieciaka i własnie popijaniem marchewkowych napojów
 20. sanseweria

  cześć

  Hejka
 21. Kalafior_Grozy

  Biseksualizm...

  Jeśli za obopólną zgodą to niech się każdy stuka z kim chce Co mnie to obchodzi
 22. Blackstar

  Biseksualizm...

  Ja to w sumie nie wiem czy jestem hetero czy bi. Wykluczam homo dlatego że nie czuję samego pociągu do dziewczyn. Po prostu jak na razie wyobrażam sobie związek z mężczyzną jak i z kobietą (zarówno w aspekcie psychicznym jak i fizycznym). Nie zdecydowałam jeszcze ponieważ : *jestem młoda, z nikim jeszcze nie byłam *wkurza mnie utrwalanie typowego obrazu bi (czyli chłopczyca, MUSI wyglądać jak typowy przedstawiciel LGBT i lubieć kulturę związaną z LGBT) *trwa moda na to a ja nie chcę żeby mnie brano za osobę która tym "szpanuje" *może to po prostu hormony nastoletnie XDDDDDDDD
 23. Kerosine

  Co ostatnio oglądałeś?

  Naszła mnie ostatnio dzika ochota na SF, zatem wiedziona niepohamowanym impulsem wybrałam wczoraj na chybił-trafił jeden z pierwszych tytułów, jakie ukazały się moim oczom po wejściu na CDA w stosowną kategorię. Cóż... arcydzieło [a nawet po prostu dobry film] z pewnością to nie jest i gdybym posiadała większą wiedzę na temat fabuły raczej nie zdecydowałabym się na seans, mimo to muszę przyznać, że mam autentyczną ochotę na sequel [o którym wiem, że istnieje i sprawia wrażenie znacznie bardziej... hmm... ekscytującego ^^]. Ocena 5,4 / 10 jaką wystawili widzowie CDA temu dziełku jest jednak w pełni uzasadniona.
 24. yiliyane

  31 przypadkowych faktów o sobie

  Wątek 10 faktów już wykorzystałam, więc teraz pobawię się tutaj, a co Fakty będą mniej dobrane niż tam, ot co mi pierwsze do głowy przyjdzie to napiszę 1. Ze wszystkich smaków najbardziej nie lubię gorzkiego. Za to uwielbiam słodki, kwaśny też całkiem lubię. 2. Kolekcjonuję wąsy mojego kota. 3. W moim domu na ścianie wisi kolaż ze zdjęć wykonanych przeze mnie. 4. Zrobiłam kartę pływacką w wieku 7 lat. 5. Mam (nabyty) lęk wysokości, ale jako 8-latka trenowałam skoki do wody. 6. W przeszłości byłam dużą fanką urbexu i zawsze ciągnęło mnie tam, gdzie nie trzeba. 7. Przez cztery lata byłam akredytowanym fotografem koncertowym. 8. Od grudnia regularnie oglądam filmy (głównie klasykę kina). W ciągu niecałych dwóch miesięcy obejrzałam 18 filmów, więcej niż zwykle oglądałam przez cały rok. 9. W dobie internetu i powszechności filmów online nadal korzystam z wypożyczalni płyt DVD. 10. Mam większą wiedzę o świecie Gwiezdnych wojen niż o świecie realnym. Serio 11. Moje pierwsze "zarobione" pieniądze to stypendium od prezydenta Warszawy za wyniki w nauce. Dostałam je w II klasie gimnazjum. 12. W ciągu całego swojego życia uprawiałam osiem różnych dyscyplin sportowych. 13. Nałogowo piję soki i czarną herbatę. 14. Uwielbiam głaskać zwierzaki po uszkach 15. Śpię z pięcioma małymi poduszkami typu jasiek. Dużej poduszki nie używam. 16. W tym roku moje wakacje będą trwały od końca lutego do początku października 17. Przy mojej torebce wiszą trzy breloczki - jeden metalowy, drugi gumowy, a trzeci pluszowy. 18. Od kilku lat nie chodzę już w rozpuszczonych włosach. 19. Poruszając się środkami komunikacji publicznej, zawsze czytam książkę w trakcie podróży. 20. Nie wejdę do morza, jeśli widzę glony bądź meduzy. 21. W wieku 12 lat pocałowałam małego krokodyla w pyszczek. To był mój pierwszy pocałunek w życiu 22. Jako dziecko miałam nadzieję, że w dniu 11 urodzin dostanę list z Hogwartu. Listu nie dostałam, ale za to odwiedziłam już parę lokacji filmowych związanych z serią, a za miesiąc wybieram się do studia Harry'ego Pottera pod Londynem. 23. Leciałam samolotem ok. dwustu razy w życiu i nadal panicznie boję się latać. 24. Pierwszą propozycję mariażu dostałam w wieku 8 lat, a ostatnią - w wieku 14. Ponieważ adoratorzy byli dla mnie za starzy, zostali przegonieni przez moich rodziców. No i teraz jestem starą panną z kotem 25. Nie piję kawy, alkoholu ani żadnych napojów gazowanych. 26. Pięć lat temu opluła mnie lama 27. Niesamowicie podobają mi się długie suknie stylizowane na historyczne. 28. Odwiedziłam już wszystkie kraje sąsiadujące z Polską. 29. Nie umiem prowadzić samochodu i wątpię, bym kiedykolwiek się tego nauczyła. 30. W przeciwieństwie do większości młodzieży nie posiadam instagrama ani snapchata, ani nie dzielę się też moim życiem prywatnym na facebooku. 31. Jestem bardzo systematyczna, dobrze zorganizowana i zawsze muszę mieć wszystko uporządkowane - za wyjątkiem, rzecz jasna, swojego pokoju
 25. BiałyKruk

  Witam serdecznie

  Nie, tego nie wiedziałem. Słyszałem że z sexem w królestwie zwierząt różnie bywa. U koników morskich samica składa jajka w ciele samca. Potem w jego ciele dochodzi do zapłodnienia i do momentu porodu samiec chodzi z brzuchem tz. pływa
 26. BiałyKruk

  Illuminati

  Szkoda gadać. Lepiej zająć się swoim życiem, ale powiem tak. Stań się popularny, odtwórz jakiś klub, daj mu intrygującą nazwę i spotykaj się za zamkniętymi drzwiami- czasami je uchylając żeby pokazać swoje rogi (które jak wiemy dużo osób ma) i sam będziesz iluminata.
 27. Kerosine

  Witam serdecznie

  Spoko, raczej tylko ja taka jestem ;p Poza tym ta wiedza od jakiegoś czasu tkwiła już w mojej głowie, "przygotowanie" nie było zanadto potrzebne =) Wiem A Ty wiesz, że niektóre z ich gatunków nie potrzebują wcale samców, by wydać na świat potomstwo? Ich sposobem rozmnażania jest partenogeneza, a sama populacja składa się niemal wyłącznie z samiczek. Skorpiony świecą także efektownie w ultrafiolecie, choć podobno nie jest zalecane celowe poddawanie ich jego ekspozycji.
 28. yiliyane

  Cytaty z literatury

  Zabawne, jak przywiązani do własnego życia są ludzie, którzy bez najmniejszych skrupułów odbierają życie innym. (...) chociaż modlitwa może mieć piorunującą moc, to dobrze wiemy, iż Bóg najbardziej lubi tych, którzy potrafią radzić sobie sami. Czas ma to do siebie, (...) że kłamstwa zamienia w niejasności, niejasności w półprawdy, aż wreszcie półprawdy w szczerą prawdę. Jacek Piekara - Ja, inkwizytor. Bicz Boży Nie szata zdobi człowieka, ale jeśli chcesz odegrać jakąś rolę, potrzebujesz odpowiedniego kostiumu. Patrick Rothfuss - Strach mędrca My, królowie, miłujemy pokój tylko wtedy, gdy wojna nie jest nam na rękę. Jedną z rzeczy, których nie znoszę u chrześcijan, jest gloryfikowanie uległości. Jak można czynić z niej cnotę? (...) Uległość nie jest pożądaną cechą, Derfel. To gniew i egoizm sprawiają, że świat idzie naprzód. Bernard Cornwell - Zimowy monarcha Wszyscy królowie kłamią. Żadne królestwo nie mogłoby być rządzone bez kłamstw, ponieważ kłamstwa są tym, co zapewnia nam dobrą opinię. Bernard Cornwell - Nieprzyjaciel Boga Nieważne, jak dzielnie walczysz, (...) ważne, czy zwyciężyłeś w ostatniej bitwie. Czasami mylimy nasze lęki z proroctwami. Sny są jak pieśni. Nie przedstawiają świata takim, jaki jest, lecz tylko jego wizję. Bernard Cornwell - Excalibur Nic, co służy za wymówkę, nie jest święte. Nie wszystko, co właściwe człowiekowi, jest koniecznie dobre. Umberto Eco - Imię róży
 29. BiałyKruk

  Witam serdecznie

  No, no, no... przygotowałaś się Forum młodzieżowe, a ja się czuję jakbym czytał wikipedie. Ogólnie taka zasada panuję wśród skorpionów, że im mniejsze ma skrzypce tym siła jadu jest mocniejsza. Natura- jednym dodaję tu ale odejmuję tam, a innym na odwrót tak, że każdy ma mniej więcej równe szanse. Wiesz że skorpiony zanim wyszły na ląd miało ponad metr długości ??
 1. Load more activity
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Popular Contributors

  1. 1
   Shady-Lane90
   Shady-Lane90
   2
  2. 2
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
  3. 3
   yiliyane
   yiliyane
   1
  4. 4
   BiałyKruk
   BiałyKruk
   1
 • Change title in block settings!

  Kerosine
  Kerosine
  9 posts
  yiliyane
  yiliyane
  5 posts
  daga3ka
  daga3ka
  5 posts
  Kalafior_Grozy
  Kalafior_Grozy
  4 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  4 posts
  BiałyKruk
  BiałyKruk
  3 posts
  mw2
  mw2
  2 posts
  sanseweria
  sanseweria
  2 posts
  Filip
  Filip
  2 posts