All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. barba

  okap - jaki macie?

  też chyba go kupię, ciągle zapominam o włączzaniu starego okapu a w tym hob2hood ten problem by odpadał, na pewno przydatna sprawa, fajnie że ta technologia tak idzie do przodu. Głośny jest?
 3. Shady-Lane90

  Kiedy czas na dzieci?

  Moim zdaniem każdy sam wie najlepiej kiedy jest dla niego najodpowiedniejszy czas na przywitanie na świecie potomka. To się po prostu czuje, kiedy człowiek staje się gotowy na dziecko.
 4. redu

  Kamerka w samochodzie

  bardzo ciekawa opcja z tym trybem parkingowym. Trzeba jakoś podłączyć tą mikavi czy ma akumulator i wytrzyma całą noc??
 5. Shady-Lane90

  Czy ubrałbyś...?- czyli zabawa "tak" czy "nie

  O tej porze roku zdecydowanie nie. Cenię zdrowie swoich nerek Piżamę we flamingi ?
 6. Shady-Lane90

  Co ostatnio oglądałeś?

  "Hot Summer Nights" Kolejna świetna rola (zaraz po filmie "Call me by your name") Timothée'go Chalamet'a. Naprawdę zapowiada się z niego świetny aktor. Film jak najbardziej polecam.
 7. Shady-Lane90

  Prawda czy fałsz?

  To zależy jak interpretować górne światło. Słoneczne lubię, aczkolwiek w dużej dawce absolutnie mi nie służy. Górne światło na suficie - w ogóle go nie używam. Więc w sumie to prawda. Lubisz spędzać jesienne, deszczowe wieczory pod kocem, przy blasku świec, popijając gorącą herbatę.
 8. Blackstar

  Dzień dobry :)

 9. Blackstar

  Opisz siebie jednym słowem!

  Mroczna
 10. michaelowax3

  Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

 11. Shady-Lane90

  Dzień dobry :)

  Nie bój się pokazywać swojej twórczości. Trzeba się godzić z tym, że nigdy nie wpasujemy się w gusta wszystkich. A może właśnie ukrywasz jakąś perełkę, którą warto ukazać światu Jak będziesz gotowa - podziel się z nami
 12. Shady-Lane90

  Co teraz pijecie?

  Kawa. Jak zwykle - czarna, mocna, bez żadnych dodatków! ♥
 13. Shady-Lane90

  Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Wynalazłam sobie 3 genialne e-kursy z kryminalistyki ♥ Przelew już poszedł!
 14. Kerosine

  Co teraz pijecie?

  Czerwone porto Tawny. Lektura rozdziału "Kapitan straży" Uczty dla wron z księciem Doranem w jednej z głównych ról narobiła mi takiego smaka na wzmacniane wino, że po prostu musiałam. Z pewnością ów zacny trunek pojawi się również na moich urodzinach.
 15. Blackstar

  Dzień dobry :)

  Piszę bardzo dla siebie trochę się boję to pokazać komuś ale może kiedyś na tym forum pokażę fragmenty, astrologią się interesuję akurat
 16. Shady-Lane90

  Co wam dziś zryło beret?

  Istnieją takie reklamy, które tkwią w Twojej głowie po wielu latach i nadal wywołują u Ciebie dziwny niepokój... Tak mi się dzisiaj przypomniało to "arcydzieło": "Lubie cytać Twoje mejle" rozbrzmiewa mi w głowie do dziś ♥
 17. Kerosine

  Dzień dobry :)

  A czy interesujesz się być może chociaż troszkę astrologią, reinkarnacją oraz intuicją / budową ludzkiego umysłu i relacjami między poszczególnymi jego częściami [poziomami]? To dziedziny parapsychologii, które z kolei mnie najbardziej interesują Widziałam również, że określasz się w swoim profilu słowem "pisarka". Przybliżysz temat swojej twórczości?
 18. Blackstar

  Dzień dobry :)

  Z wiary, jestem neopoganką ale staram się mieć trochę wiedzy z prawie każdej dziedziny parapsychologi np. czakry. Najbardziej zagłębia się w psychologiczną stronę np. wywieranie wpływu na ludzi. Jednak o parapsychologi to można gadać godzinami
 19. Shady-Lane90

  7 dni… 7 tygodni…7 miesięcy… 7 lat

  Za 7 dni dowiem się czegoś o kolejnym etapie rekrutacji. Za 7 tygodni będę czekać na przyjazd taty do domu na święta. Za 7 miesięcy będę cieszyć się urokami wiosny. Za 7 lat? A któż to wie, nie wybiegam tak daleko w przyszłość.
 20. Shady-Lane90

  Dzień dobry :)

  Brzmi interesująco. Może rozwiniesz ten temat?
 21. Blackstar

  Dzień dobry :)

  A więc : mam 17 lat, chodzę do liceum (tzw. humana). Interesuję się historią, polityką oraz parapsychologią
 22. Kerosine

  Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Suszarka spożywcza wypełniona po brzegi wszystkich pięciu sit wielkimi, dorodnymi grzybami.
 23. Shady-Lane90

  Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Z dnia na dzień przybywa idiotów na drogach, którzy prawo jazdy znaleźli chyba w chipsach. Bleh!
 24. Kerosine

  Dzień dobry :)

  Witaj, miło nam gościć u siebie kolejną osóbkę Napiszesz coś więcej o sobie? Ile masz lat, czym się zajmujesz w życiu [szkoła / praca], jakie są Twoje zainteresowania? Domyślam się, że prawdopodobnie masz na myśli bardziej prywatny kontakt za pośrednictwem chociażby forumowego komunikatora, mimo wszystko zachęcam Cię jednak do aktywnego udzielania się również na samym forum i brania udziału w dyskusjach - im lepiej Ty dasz się poznać innym, tym bardziej inni będą mieli ochotę poznać Ciebie =)
 25. Blackstar

  Dzień dobry :)

  Nie wiem w sumie co napisać więc napiszę tylko że fajnie że istnieje jeszcze takie forum Szukam znajomego, kogoś do pogadania. Czuję się samotna. Ma ktoś ochotę popisać?
 26. Blackstar

  Grubszy czy Chudszy?

  Lubię trochę grubszych, można dokarmiać (oczywiście bez przesady)
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up