Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Dziś
 3. Ave ^^

  Witaj "ponownie"    Rozumiem, że zatęskniłeś za tym forum?   Baw się dobrze!
 4. co wiesz o osobie nad toba

  Ma na imię Marta i jest rok młodsza ode mnie. : )
 5. Ave ^^

  Jakie to dziwne uczucie odkopać swój temat powitalny sprzed ośmiu lat xD Witam ponownie. : )
 6. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  michaelowax3
 7. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 8. Wyraź siebie obrazkiem

   
 9. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  @Borowy
 10. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 11. Co Cię dziś zasmuciło/zmartwiło?

  Pozornie nieoczekiwany, choć tak naprawdę spodziewałam się, że prędzej czy później to nastąpi - ostatni dzień w pracy. What a wonderful life.
 12. Jaki jest Twój kolor włosów?

  Blond.
 13. Zawsze jak grałem w Age Of Empires II i potrzebne było jedzenie do opracowania jakiegoś ulepszenia to wyobrażałem sobie że jedzenie zjada ten naukowiec co to wymyśla :D

 14. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  @Borowy
 15. Playstation 3 czy xbox360

  Ja stawiam na Xbox 360
 16. Inwestowanie na forex - czy to ma sens?

  A co sądzicie o kopaniu kryptowalut? Mój ojciec wkłada w to hajs, zainteresowałem się tym, on mi odradza, bo mówi, że się nie znam i za młody jestem... Ale przecież sam w to inwestuje, więc musi się opłacać. Mam jakieś pieniądze odłożone, on mówi że w moim wieku nie myślał i takich rzeczach i żebym się uczył "prawdziwej pracy"... No ale po co mam siedzieć w robocie, jak mogę zarabiać sprzed laptopa. Może tu na forum jest ktoś, z kim mogę pogadać bardziej niż z własnym ojcem  Interesuje mnie ethereum. Dajcie znać.
 17. Wczoraj
 18. Jaki jest Twój kolor włosów?

  Jestem bardzo dumna ze swoich włosów, ich kolor to ciemny blond. W zasadzie to je kocham <3 W lato, jak dużo przebywam na słońcu, to niektóre pasma mi jaśnieją.
 19. [GŁOSOWANIE] Kto powinien być teraz przepytywany?

  @Borowy  
 20. Jaki masz komputer?

  Posiadam laptopa i nie poleciłabym go nikomu  Nie jestem zadowolona z jego zakupu. Mam go prawie 2 lata (miną jakoś we wrześniu).  Mam laptopa Lenovo G50 (https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-G50-70.124255.0.html) <--- tutaj więcej info, specyfikacja i inne. Chciałam mieć lenovo, myślałam, że są dobre. W moim przypadku (używam laptopa przede wszystkim do pisania, korzystania z pakietu Offica, celów naukowych i przeglądania internetu bez grania w żadne gry) zacina się, a moje pliki zajmują zaledwie 100 Gb z dysku C... Generalnie nie polecam. Prawdopodobnie nie kupię już nic ze sprzętu komputerowego, co zostało wyprodukowane przez chińskie firmy.
 21. Powrót do dawnej znajomości

  Szczerze mówiąc, na Twoim miejscu, nie odnawiałabym tej znajomości, bo skończy się ona najgorzej dla Ciebie. Dziewczyna nie chce nic więcej oprócz przyjaźni, a Ty mimo, że być może byś na to przystał, to już raz się zaangażowałeś bardziej i teraz trudno jest takie emocje wymazać i zacząć od początku. Radziłabym Ci o niej zapomnieć. Nie warto wracać do znajomości, które powodują cierpienie. Ponadto z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że kobiety z natury są niezdecydowane i czasami, by nie ranić, mówią nie do końca to, co czują, tylko to, co nie sprawi przykrości innym.  Zastanów się, czy taka znajomość jest Ci potrzebna? Poza tym - podjąłeś już decyzję, a dziewczyny do niczego zmusić nie możesz, ani oczekiwać od niej, że się w Tobie zakocha bądź, że to przekształci się w coś więcej niż przyjaźń. 
 22. O czym teraz myślisz?

  Pomyśleć, że zwyczajne zejście pod głupi most może być tak sentymentalne i może przywołać tyle wspomnień Schodzisz w to miejsce po 11 latach i przypominasz sobie siebie sprzed tych 11 lat. Przypominasz sobie problemy sprzed tych 11 lat. Przypominasz sobie szkolne wagary i picie wina sprzed tych 11 lat. Przypominasz sobie kobietę, dla której wtedy byłeś gotów oddać życie i nagle Twoją głowę bombardują myśli. Myśli, które nie odpuszczą Cię przez najbliższe dni, będą nachodzić w nocy, gdy stoisz w korku, gdy stoisz w kolejce do kasy w Lidlu, nie odstąpią na krok. Kocham je i nienawidzę jednocześnie.
 23. Cytat na dzień dzisiejszy

  "Zapomniałem jak żyć.. Nie pamiętam nic..."
 24. Powrót do dawnej znajomości

  Szczerze to ciężko mi powiedzieć w skrócie. Cała nasza relacja była dosyć dziwna. Na początku koleżeństwo, później zaczęło to zmierzać w lepszym kierunku. Całusy za powitanie/pozegnanie, chodzenie za rękę, zaczepianie czy tulenie, spotykanie się ze wspólnymi znajomymi, wspólne częste spedzanie czasu nawet do północy. W końcu w pewnym momencie gdy chciałem zeby poszło to dalej ona nagle mówi że nie jest gotowa i ze jeszcze nie wie co dalej. Przybiła mnie tym sposobem do ściany a moja pewność siebie zmalała do zera. Czasami mialem wrazenie ze faktycznie zalezy jej na mnie bardziej a nie tylko na typowej znajomosci kolega-koleżanka. Gdy bylem zajety pracą czy na delegacji pytała sie mnie czy wszystko w przoadku, jak sobie radze, martwiąc się tym że nie kontaktuje się z nią. Mimo że była zimną i obojetną kobietą, sprawiała wrażenie zainteresowanej moją osobą na płaszczyźnie związku. Wiem, że było w tym dużo mojej winy bo ze wszystkim za długo zwlekałem i brakowało mi takiej pewności siebie, ale z natury jestem człowiekiem nieśmiałym, miałem nadzieje że swoim zaangażowaniem, wychodzeniem z inicjatywą na różne wypady na które często się zgadzała uda mi się jakoś sprawić że jej zaimponuje. Niestety nie udało mi się. Podczas jednej dyskusji o nas dostałem jasny sygnał że ona nie widzi w tym związku i że nie jest na to gotowa z kimkolwiek. Ze bardziej wolałaby coś luźnego, przyjacielskiego, ale że nie chce konczyc tej relacji bo bardzo mnie lubi. Po tej sytuacji nasz kontakt ucichł ale po paru dnia znowu do mnie pisze pragnąc się ze mną spotkać. W ostatnich momentach znajomości czułem się po prostu jak typowy zapychacz czasu a nie ktoś ważniejszy, mimo że przez większość czasu sprawiało to takie wrażenie. Naprawdę większość czasu bawilismy sie swietnie, dobrze, naturalnie wręcz i nie czułem potrzeby udowadniać jej jeszcze bardziej jak mi na niej zależy, sądziłem że to widzi, i że traktuje to tak samo jak ja.
 25. O czym teraz myślisz?

  Co ja tam ku*wa robię... 
 26. Wczytaj więcej aktywności