All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Shady-Lane90

  Wzywam Cię do odpowiedzi!

  Nina wie. Została powiadomiona. Zrobi to dziś
 3. Kerosine

  Wzywam Cię do odpowiedzi!

  Mamo @Nineku, wybierz kolejną osobę
 4. Kerosine

  Izolacja w związku z pandemią.

  Staram się, aby w możliwie jak najmniejszym stopniu wpływały na moje życie - co niewątpliwie ogromnie ułatwia fakt, że również na co dzień jestem osobą żyjącą w dużej izolacji od społeczeństwa. Jak pisałam niedawno w innym temacie: zamknięcie restauracji, barów [o klubach nie wspominając], kin, siłowni czy części sklepów nie jest dla mnie żadnym ograniczeniem, bo po prostu i tak w tych miejscach nie bywam; podobnie spływa po mnie zakaz organizowania / brania udziału w spotkaniach towarzyskich bądź jakiegokolwiek innego grupowania się. Przeszkodą są natomiast obostrzenia dotyczące dokonywania zakupów oraz zakaz wstępu do parków, skwerów i lasów - aczkolwiek nie byłabym sobą, gdybym nawet pomimo wprowadzenia tego ostatniego nie znalazła tak czy siak sposobu na kontakt z przyrodą. Zakaz wstępu do lasów jest bezprawny, a do parków, zieleńców czy skwerów może okazać się zbyt trudny do podporządkowania mu się w dłuższej perspektywie [zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie inne wprowadzone ograniczenia oraz zarówno obecną, jak i nadchodzącą porę roku]. Nie rozumiem również nakazu korzystania z gigantycznych, metalowych kolumbryn w wielu sieciach handlowych zamiast małych, plastikowych koszyków / wózków oraz w ogóle przymusu wchodzenia na halę sklepową z jakimkolwiek tego typu przedmiotem. Obowiązek noszenia maseczek ochronnych przez każdego obywatela zostanie zapewne ogłoszony jutro i nie budzi mojego większego sprzeciwu, natomiast wobec wszelkich ewentualnych dodatkowych ograniczeń jestem na nie. Zachowuję odpowiedni dystans do innych w przestrzeni publicznej, w [jeszcze] większym stopniu niż zwykle korzystam z mało uczęszczanych tras / miejscówek, przestrzegam zaleceń personelu sklepów odnośnie stosowania rękawiczek czy płynu dezynfekującego, staram się nie ujawniać oznak lubiącej od czasu do czasu dać o sobie znać alergii - jednak samego pobytu na świeżym powietrzu / poza domem nie ograniczam sobie w żaden sposób.
 5. Yesterday
 6. dannonka

  Co ostatnio oglądałeś?

  Jutro będziemy szczęśliwi - piękny film i warto go obejrzeć. Myślę, że pozostanie w pamięci na dłużej
 7. gressip

  Wzywam Cię do odpowiedzi!

  rezygnuje
 8. Kerosine

  W oczekiwaniu na...

  Powodzenia Ja ostatnio szturmowałam Selgrosa o 5:00 (wtedy otwierają) i już był tłum. Dlatego trzeba było zmienić na Kaufland. Wierzcie lub nie, ale istnieją sklepy [spod szyldu robala, położone w sercu osiedla emerytów], do których można o tej porze wejść z marszu i niemal równie z marszu podejść do kasy. Yup, mnie samej nadal trudno w to uwierzyć, choć już drugi raz wracam wieczorem z takiego przybytku. Odnośnie wyczekiwanej chwili - jest nią z całą pewnością schłodzenie dzisiejszego wermutu ♥
 9. Kalafior_Grozy

  Chiński koronawirus

  Garstka wiadomości: ------------------------------------------------------- Japonia chce przekazać lek Avigan 20 krajom za darmo. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Japonia-chce-przekazac-Avigan-za-darmo-20-krajom-dotknietym-pandemia-7858143.html ------------------------------------------------------- Rzecznik MZ: Nie wykluczamy zalecenia, by nosić maseczki, które możemy sami wykonać. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/porady/news-rzecznik-mz-nie-wykluczamy-zalecenia-by-nosic-maseczki-ktore,nId,4426665 ------------------------------------------------------- Dania 15 kwietnia otworzy szkoły i przedszkola https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-denmark/denmark-to-reopen-day-care-centers-schools-on-april-15-idUSKBN21O2LH ------------------------------------------------------ Ograniczenia prawdopodobnie zostaną przedłużone do 15 maja http://eurokurier24.pl/index.php/pl/item/648-do-15-maja-rzad-przedluzy-ograniczenia-w-zwiazku-z-covid-19 ------------------------------------------------------- RPO: Zakaz wstępu do lasu nie ma podstawy prawnej. https://dziennikzachodni.pl/rzecznik-praw-obywatelskich-zakaz-wstepu-do-lasu-nie-ma-podstawy-prawnej/ar/c1-14904445 ------------------------------------------------------- Czechy liberalizują obostrzenia https://dziennik.walbrzych.pl/czesi-liberalizuja-obostrzenia-mozna-uprawiac-sport-otwarta-czesc-sklepow-ale-to-nie-wszystko/ ------------------------------------------------------- 5-minutowe pogrzeby "Drive Through" w Hiszpanii https://edition.cnn.com/2020/04/06/europe/spain-coronavirus-drive-thru-funerals-madrid-intl/index.html -------------------------------------------------------
 10. Kalafior_Grozy

  Izolacja w związku z pandemią.

  Najbardziej uciążliwe jest robienie zakupów. Nie należę do osób, które kilka tygodni temu niemal wykupiły cały asortyment srajtaśmy oraz makaronu. Zakupy staram się robić systematycznie, głównie ze względu na to, że nie toleruję marnowania żywności. A że dokładnie wiem ile mi jej potrzeba, zakupy robię wtedy, gdy jest to konieczne. Wprowadzono godziny dla seniorów, niestety seniorzy mają to w dupie i gdy dziś około 14:30 chciałem podjechać do osiedlowego Lidla po coś, na co miałem sporego smaka, zastałem kolejkę kilkudziesięciu ludzi z czego 90% to byli seniorzy. Rozumiem potrzebę zachowywania odstępów. Gdy idę po zakupy zakładam maseczkę. Po wejściu do sklepu dezynfekuję ręce jeśli akurat jest dostępny płyn, używam rękawiczek - słowem stosuję się do zasad bo po coś one są. Dość dotkliwe jest dla mnie ograniczenie zgromadzeń. Jest ładna pogoda, chciało by się wyjść na piwo w plener bo przecież czemu nie. Niestety decydując się na taki krok ryzykuje się nie 100zł mandatu ale od 500 do kilku tysięcy. Gdy chcę - jadę na działkę. Spacer? Jest pies, co prawda nie mój, ale bliskiej mi Osoby, więc zabranie go na łąki nie jest problemem, zwłaszcza, że to i tak jedno ze stałych miejsc a po drugie po drodze jest Żabka i na łąkach spokojnie mogę wypić małe piwo. Najdotkliwsze jest dla mnie jako kibica odwołanie wszelkich piłkarskich rozgrywek na terenie Kraju. Z uwagi na sytuację decyzję PZPN uznaję jako jedyną słuszną, więc pozostaje mi czekanie aż rozgrywki zostaną wznowione. Sytuacja jest taka a nie inna, musimy iść na pewne kompromisy. Co prawda nie należę do grupy ryzyka i być może nawet mam w sobie to ch*jstwo i przechodzę to bezobjawowo, ale nie jestem na tym świecie jedynym człowiekiem. Dlatego stosuję się do zaleceń.
 11. Kalafior_Grozy

  Wybory prezydenckie 2020

  Osobiście nie akceptuję tego oślego uporu władzy na przeprowadzenie wyborów teraz, choć w pełni rozumiem ich interes. Chcą reelekcji obecnego prezydenta aby do końca swojej kadencji i przez pewien czas przyszłej mieć w garści "długopis", bez którego nie przejdzie niemal żadna ustawa. Ich upór może się na nich paskudnie zemścić. Ciekaw jestem opinii wyborców PiSu. Sam do nich nigdy nie należałem i o ile jeszcze kilka lat temu byli mi obojętni o tyle teraz czuję do nich niechęć niemal tak mocną jak do PO Co prawda Gowin niby się postawił, ale "jego" posłowie głosowali za tymi zmianami, więc to jego tupnięcie nogą miało co najwyżej wymiar symboliczny. Podobnie jak każdy trzeźwo myślący obywatel nie będę chciał brać w tym udziału. Co do wyników, jakie przewiduję to Endrju niestety nie ma za bardzo z kim przegrać. I to jest najgorsze. Bardzo żałuję, że mamy tak niedorozwiniętą opozycję. Wybór między PiSem a PO i ich czerwonymi kamratami to wybór czy mają Ci uciąć lewą czy prawą nogę. Naszej klasie politycznej do "klasy" jest bardzo daleko.
 12. yiliyane

  W oczekiwaniu na...

  Powodzenia Ja ostatnio szturmowałam Selgrosa o 5:00 (wtedy otwierają) i już był tłum. Dlatego trzeba było zmienić na Kaufland. Ja natomiast czekam nadal aż wirus pójdzie w diabły (i doczekać się nie mogę), a poza tym to czekam aż odcinek serialu się pobierze.
 13. Shady-Lane90

  W oczekiwaniu na...

  3 nad ranem. Planuję wówczas zrobić szturm na Biedronkę w celu zakupowym. Mam nadzieję, ze tylko ja w moim mieście cierpię na bezsenność ;D
 14. Adrian

  Jak rozluznić napięcie sexualne?

  Sorki, ale ja dojrzałem.Nie chcę oglądać tego.Już nie.Daj inny sposób.I się tego już naoglądałem sporo.
 15. Shady-Lane90

  Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  6 dni wolnego przede mną ♥
 16. Shady-Lane90

  Izolacja w związku z pandemią.

  Jak radzicie sobie z przestrzeganiem nałożonych restrykcji? Czy uważacie, że poszły one za daleko, czy wręcz przeciwnie - powinny zostać nałożone kolejne ograniczenia? Jak upływa Wam czas na swoistej "kwarantannie" całego społeczeństwa?
 17. Shady-Lane90

  Wybory prezydenckie 2020

  Zmiany te są wprowadzone niezgodnie z prawem. Kodeks wyborczy może być zmieniany na 6 miesięcy przez planowanymi wyborami. Pisane na kolanie zmiany mają tylko jeden cel - doprowadzenie do reelekcji aktualnego prezydenta. Nie wspomnę już nawet o złamaniu jednej z fundamentalnych zasad głosowania - tajności. Wczoraj przegłosowane "prawo" łamie tę zasadę jawnie, bowiem głosujący zobowiązani będą wypełnić oświadczenie o tym, że głosowali sami - podając imię, nazwisko i nr PESEL. Jak dla mnie to nieporozumienie (mówiąc łagodnie). I osobiście na pewno nie wezmę udziału w tym festiwalu żenady i spierdolenia. Przykro mi, bo odkąd ukończyłam 18 lat - ZAWSZE brałam udział we wszelkich wyborach powszechnych.
 18. yiliyane

  Trening początkujący

  Sporo przydatnych linków i różnych porad jest w tych tematach: Domowe ćwiczenia na mięśnie piersiowe Doradźcie jak można ćwiczyć Plan ćwiczeń - klatka i biceps Jak trenować, jaką stosować dietę? Jak wyrzeźbić klatę?
 19. ... czyli o drugim - zaraz po pandemii koronawirusa - najbardziej gorącym temacie polskiego życia publicznego ostatnimi czasy [bezpośrednio jednak z ową pandemią związanym] Co sądzicie o przeprowadzeniu wyborów w obecnych warunkach [nie tylko samego ogłoszonego stanu epidemii, ale przede wszystkim jej prognozowanego szczytu]? Jak oceniacie już wprowadzone / w błyskawicznym tempie forsowane zmiany w polskim prawie mające umożliwić je nawet w tak mało sprzyjającym mogłoby się wydawać okresie? Weźmiecie w nich udział [jeśli tak - na kogo oddacie swój głos] czy zbojkotujecie je? Jaki ewentualny inny termin wyborów byłby Waszym zdaniem optymalny? Jako smaczek... https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25850535,wybory-prezydenckie-2020-wybory-korespondencyjne-beda-obowiazkowe.html ;3
 20. Kalafior_Grozy

  "Dziś po raz pierwszy..."

  ...zrezygnowałem z zakupów, na które miałem pierońską ochotę. Stój w długiej na kilkadziesiąt osób kolejce przed Lidlem. Je*any wirus.
 21. Kalafior_Grozy

  Jak rozluznić napięcie sexualne?

  https://pl.pornhub.com/
 22. Damiano_13

  Trening początkujący

  Witam.Poleci ktoś trening dla początkującego??biceps,barki itp...
 23. Potrzebuje czegoś, co by mogło zaspokoić moje potrzeby seksualne.Potrzebuję domowego sposobu, bez pieniędzy i środowiska zewnętrznego. Takie, które ja sam podołąm. Jako 15 latek.
 24. Vertigos

  Filmy tak złe, że aż dobre

  Flash Gordon z 1980r. To jest taki dobitny kicz jak tylko się da. Warto zobaczyć przed / po obejrzeniu Thora Ragnaroka
 25. Vertigos

  Chiński koronawirus

  Ej zgadnijcie czym będzie się zajmował sejm na posiedzeniu 15 kwietnia. Są to min.: Zakaz aborcji kary za edukację seksualną dopuszczenie dzieci do polowań kwestia odszkodowań za mienie pożydowskie Logiczne podczas pandemii, nie?
 26. Vertigos

  "Dziś po raz pierwszy..."

  Wyszedłem na zewnątrz w krótkich spodenkach (w tym roku i blisko- wyrzucić śmieci ale jednak)
 27. Kerosine

  Chiński koronawirus

  To raczej nie nastąpi, każda epidemia / pandemia prędzej czy później wygasa. Natomiast najbliższe dwa-trzy miesiące praktycznie na pewno będą czasem ścisłej społecznej kwarantanny [oraz ewentualnego jeszcze większego zaostrzenia ograniczeń]; zapewne przynajmniej w pewnym stopniu całe to szaleństwo przeciągnie się także na lato.
 1. Load more activity
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Popular Now

 • Popular Contributors

  1. 1
   Shady-Lane90
   Shady-Lane90
   6
  2. 2
   yiliyane
   yiliyane
   5
  3. 3
   Nineku
   Nineku
   2
  4. 4
   Bloody.
   Bloody.
   2
  5. 5
   Kerosine
   Kerosine
   1
 • Change title in block settings!

  Kerosine
  Kerosine
  21 posts
  yiliyane
  yiliyane
  20 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  17 posts
  Vertigos
  Vertigos
  8 posts
  Bloody.
  Bloody.
  8 posts
  dannonka
  dannonka
  7 posts
  Adrian
  Adrian
  7 posts
  Kalafior_Grozy
  Kalafior_Grozy
  7 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts