All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. KwaśnikPodchalański

  Błędy ortograficzne a seks

  Hej, ostatnio mi dziewczyna z podchala powiedziała, że a w sumie to wam nie powiem hehe ale było to erityczne. A wy? Też macie / robicie? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
 3. Yesterday
 4. Ania2705

  Nietypowe zerwanie

  Potrzebuję pomocy Byłam z chłopakiem w związku ponad 2 lata a niedawno mi się oświadczył. Nasz związek był piękny taka prawdziwa miłość. Jednak od dłuższego czasu była średnia sytuacja z jego mamą - ona lubiła sobie wypić miała wieczne pretensje do mnie i do niego. Od jakiegoś czasu wzrosło to do takiego poziomu że przez nią ciągle się kłóciliśmy bo ona twierdziła że przyjeżdżam do nich jak do hotelu i nic nie robię a tak naprawdę robiłam wszystko w tym domu sprzątanie gotowanie itp. Od 3 tygodni zaczęliśmy z chłopakiem pracować w jednej firmie i tu zaczyna się komedia. Od samego początku wszystkim opowiadał że tylko się przyjaźnimy I mówił takie rzeczy żebym wyszła na jakąś jego psychofanke. Gdy się o tym dowiedziałam to po pracy do niego pojechałam żeby porozmawiać była afera na całą wieś dostał liścia w twarz bo przyszła jego matka i mnie wyzywala a on nie stanął po mojej stronie. Następnego dnia w pracy koleżanki pokazywały mi wiadomości jakie do nich pisał i dowiedziałam się że jeździł z kolegami to tu to tam wypisywal do różnych lasek więc znowu dostał liścia i pojechał do domu. Największym hitem jest to że pojechał po mamusie i pojechali na policję złożyć zeznania że go niby pobiłam i że go nękam i on się boi że chce go zabić. Porobił takie screeny rozmów żebym była najgorsza. Gdy policjanci przyjechali do mnie następnego dnia śmiali się z całej sytuacji Nie wiem co mam teraz zrobić Ja go nadal kocham i chyba nigdy nie przestanę (serio to nie jest tylko takie gadanie-mieliśmy całą przyszłość razem zaplanowaną). On zachowuje się jak idiota nawet nie chce porozmawiać jak dorosła osoba ze mną o wszystkim. Cały czas wszystko przekręca I wszystkim takie kłamstwa o mnie mówi. Pracujemy razem jeszcze tylko tydzień to jest najmniejszy problem Największy problem jest ze od września znowu będziemy się widywać codziennie w szkole a on naopowiada wszystkim kłamstw o tym co się stało. Boję się o jego życie bo widzę jaki jest zastraszony przez matkę (już wcześniej mi wiele razy płakał że ma jej dość). Lubi szybko jeździć i się popisywac. Wczoraj przywiózł mi moje rzeczy to zamknął się w aucie i jego kolega wyszedł je rzucić na chodnik Cały się trzasl nie mógł utrzymać kierownicy Nie wiem co się z nim dzieje ale wiem że to wina jego matki to ona go tak nakręciła przeciwko mnie a on teraz nie wie co ma robić Ja też nie wiem co mam robić naprawdę go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jestem mu w stanie wszystko wybaczyć te upokorzenia te kłamstwa no wszystko mimo że mnie tak zranił Był ktoś w podobnej sytuacji? Może mi ktoś jakoś poradzić? Pomóc? Wszyscy mi radzą zostawić to wszystko odciąć się od niego i ruszyć do przodu ale ja nie potrafię
 5. Kerosine

  Hity i Kity Kosmetyczne

  Po raz pierwszy użyłam dzisiaj zamiast tradycyjnego żelu pod prysznic czy olejku myjącego i jestem zachwycona <3 Świetna rzecz szczególnie na turbo-prysznic; będę polować na podobny produkt o zapachu lawendy / róży lub specjalnie dedykowany potrzebom suchej skóry [już widzę, że Dove może mnie ucieszyć swoimi musami z olejkiem różanym i olejem arganowym].
 6. Kerosine

  Cytat na dzień dzisiejszy

  Ci, którym wydaje się, że mnie znają mają rację. Wydaje się im.
 7. Kerosine

  Z czym Ci się kojarzy ten nick?

  Z niczym szczególnym, gdybym nie wiedziała, że to swoisty akronim znaczący "drugie konto MysteriousWater" byłby dla mnie przypadkową zbitką dwóch liter i cyfry.
 8. tanowa

  Buty wizytowe

  W normalnym sklepie, jest ich mnóstwo tylko ceny na pewno będą duże . Niekoniecznie do garnituru to możecie kupić trampki ale to raczej nie wypada . Nie znam żadnych stron .
 9. Shady-Lane90

  Wyraź siebie obrazkiem

  Tak odnośnie zaistniałej tu sytuacji...
 10. Kerosine

  Wojna i Twoja postawa wobec niej.

  Wojna to czas, gdy - mówiąc obrazowo - nagle okazuje się, że ludzką głową można grać w piłkę [nie pamiętam niestety, z której dokładnie książki pochodzą te słowa, na pewno był to jeden z przynajmniej jako-tako współczesnych reportaży]. Mając to na uwadze w sytuacji wybuchu konfliktu zbrojnego dbam przede wszystkim o bezpieczeństwo swoje i rodziny, nie cofając się nawet przed metodami nagannymi moralnie z punktu widzenia patriotyzmu [w czasach II Wojny Światowej widzę się jak najbardziej pośród osób podpisujących volkslistę]. Walka jedynie w sytuacji bezpośredniego zagrożenia, skądinąd jednak z potencjałem na jatkę wtedy bez żadnych skrupułów. Można, wystarczy po prostu nie być zanadto związanym z owym krajem poprzez chociażby brak uczestnictwa w szeroko pojętym życiu społecznym ani tak naprawdę nawet nie do końca rozumieć koncepcję tego dziwnego tworu. Przykładowo dla mnie "ojczyzna" to coś ograniczonego w zasadzie wyłącznie do mojego rodzinnego miasta; idea, że zaliczają się do niej również jakiś Poznań czy Toruń, w których nigdy nie byłam to dla mnie wysoce rozwinięta abstrakcja.
 11. Kerosine

  Kiedy czas na dzieci?

  Kiedy z jednej strony posiada się odpowiednie zaplecze finansowo-mieszkaniowe [partner również mile widziany], a z drugiej psychika danej osoby jest dojrzała na tyle, by rzeczywiście chodziło przede wszystkim o dziecko i jego dobro [osobiście utożsamiane w dużej mierze z niezależnością], nie zaś samo zaspokojenie instynktu macierzyńskiego czy - o zgrozo - własnych niespełnionych ambicji.
 12. Kerosine

  Picie alkoholu w miejscu publicznym.

  Obecnie nie praktykuję, nigdy zresztą nie praktykowałam na większą skalę - po prostu nie czuję / nie czułam takiej potrzeby, a epizody raczenia się bywało, że zaskakująco mocnymi trunkami w miejscach publicznych miały charakter głównie eksperymentów. Mimo to świadomość, iż w razie ochoty zawsze mogę sobie po prostu przelać zakazany napój do neutralnego [lub dopasowanego kolorystycznie ;3] opakowania i sączyć go nawet tuż pod samym nosem ewentualnego patrolu policji daje mi nader przyjemny komfort i poczucie wolności.
 13. Shaezaar

  Jak mam zrzucić 10 kg w domu?

  1. Dobra dieta to taka dieta, nad którą się nie zastanawiasz. Wchodzi w nawyk i tyle. 2. Dobry trening to taki trening, który wykonujesz bo chcesz, a nie dlatego, że musisz. Te dwie powyższe zasady to jedyny klucz do wytrwania w byciu "fit" dłużej niż kilka miesięcy. Najpierw chęci, potem zabawa połączona ze zdobywaniem wiedzy, a dopiero na końcu radykalne zmiany. Jak dla kogoś dbanie o sylwetkę stanie się męką, do której się musi zmuszać, to w końcu pęknie psychicznie i wróci do starych nawyków, po czym będzie mu się jeszcze trudniej na nowo zebrać... Tested by me
 14. Shaezaar

  czym dla was jest prawda?

  Prawda to jest zaakceptowanie otaczającego nas świata na wszystkich płaszczyznach percepcji.
 15. Last week
 16. Krychu94

  Hej wszystkim

  Hej wszystkim, jestem ciasną suczką. A Wy? <?
 17. Faktycznie, szybko się angażujesz. To pierwsza taka Twoja relacja? Wydaje mi się że bardzo słabo znałeś tą dziewczynę, a mimo to bardzo się nią zauroczyłeś. Aczkolwiek nie sądzę, że cokolwiek przegrałeś, ani że jesteś słaby. Może ona bardzo kochała swojego byłego partnera? Dlatego mimo to, że widziała że nią manipuluje wróciła do niego? Jeżeli tak było, nie ma w tym żadnej Twojej winy.
 18. BlackBerry_97

  Oświadczyny

  Szczerze? Wiem, że może to zabrzmieć głupio i to może nawet bardzo, ale to zrobiłam. Fakt faktem nie wyskoczyłam z pierścionkiem, zegarkiem czy innym "rekwizytem" oświadczyn o których słyszałam ze strony kobiet. Nie tak dawno temu byliśmy na kolacji w restauracji, próbowałam porozmawiać o planach na przyszłość i zapytałam... Michał wziął to do siebie (tak wyglądało to z mojej strony) jako żart. Myślę że, dla niego nie było to "normalne". Kiedyś, jeszcze przed tym zdarzeniem, zapytałam go co by zrobił gdybym mu się oświadczyła. Powiedział ze śmiechem, że chyba to byłby koniec naszego związku, że to rola faceta, że nie rozumie takich dziwactw. Zdaję sobie z tego sprawę. Na początku związku, jeszcze nie myśląc o tym temacie rozmawialiśmy o znajomych. Dość szybko, bo po pół rok znajomości byli już małżeństwem. Michał wtedy powiedział, że skoro się kochają to nic nie stało im na drodze, że skoro byli pewni siebie, to bardzo dobrze, że to zrobili. Teraz kiedy sobie to przypominam to nie wiem czy mam myśleć, że nie jest pewien czy chce ze mną być do końca i czy w ogóle mnie kocha. Wiadomo, łatwiej mówi się o kimś, patrząc na wszystko z boku. Ale może coś jednak w tym jest? Kiedy próbuję szczerze z nim porozmawiać na ten temat to mnie unika. Jedyna rozmowa jaka odbyła się na ten temat (jakoś po roku związku), była o tym, że jeżeli będziemy kiedyś brać ślub to chcemy ślubu cywilnego.
 19. Oksana

  Buty wizytowe

  Drogie Panie Gdzie wasi mężowie kupują buty wizytowe ? Razem z moim mężem szukamy butów na wesele jego brata, nic mu nie odpowiada i już powoli tracę siły czy wg coś znajdziemy. Chcemy kupić coś co będzie na lata i niekoniecznie do garnituru . Co możecie polecić ? Jakieś sprawdzane strony co do jakości oraz cen ?
 20. Kerosine

  czym dla was jest prawda?

  Klejnotem o wielu fasetkach.
 21. Shady-Lane90

  Wyraź siebie obrazkiem

 22. Anarchist

  Gdzie na wakacje ?????

  Polecam z całego serca Bawarię i Północny Tyrol, niesamowite przeżycia i widoki!
 23. Shady-Lane90

  Plany na dziś.

  Czekam na dość ważną rozmowę z pewnym osobnikiem.
 24. Shady-Lane90

  O czym teraz myślisz?

  Mam ochotę przynieść kolumny z garażu i tak głośno puścić rap, że sąsiedzi mieszkający 200 metrów dalej i katujący okolicę od rana disco polo nieco się uspokoją.
 25. Shady-Lane90

  Marsz w obronie LPG

  Słaba prowokacja. Na prośbę użytkownika zamykam temat i przenoszę do kosza.
 26. Borcejn

  Marsz w obronie LPG

  Co sądzicie o zorganizowanym w Szczecinie marszu w obronie LPG? Ludzie z LPG są dyskryminowani, często nie mogą wjeżdżać np. do podziemnych garaży. Nie ma naukowych dowodów że ten typ paliwa jest bardziej niebezpieczny od konwencjonalnych - kłamstwo szerzone przez sektę dieslowską. Czy ludzie na ten marsz też będą dowożeni autobusami z innych miejscowości, tak jak w przypadku dewiantów LGBT? Co sądzicie o takich wlepkach jak poniżej? Czy to nie jest przejaw nazizmu? Czy to prawda, że Jarosław Kaczyński jeździ dieslem? Osobiście uważam, że o LPG powinno się uczyć dzieci od 4-tego roku życia, że to normalna zdrowa forma wykorzystywania silnika. Dodatkowo każdej szkole pełnomocnik LPG - bo wiem, że są przykłady dyskryminacji. Powinniśmy też walczyć o specjalne parytety miejsc parkingowych tylko dla LPG. Moja butla, moja sprawa! Zapraszam do dyskusji
 27. Kerosine

  Plany na dziś.

  Dziś już tylko [albo może aż] skomplikowany labirynt tajemnic uczniów Liberty High.
 28. Martusiaaaaaa92

  Masz czy nie masz

  Nie. Ochotę na coś słodkiego?
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up