Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie   

 1. Dziś
 2. Czy nie jest za szybko?

  Tak moje obawy. Ale z jednej strony (jak jestem z chłopakiem)  to nie myśle że coś jest za szybko.. Ale np następnego dnia zaczynam o tym myśleć i mam wrażenie że jednak za szybko. 
 3. Sapioseksualizm

  ...fakt za wiele tego, ale teraz - no może jeszcze nie zupełnie teraz, ale niedługo przebierać w orientacjach, czy preferencjach seksualnych będzie można jak w produktach na półce w supermarkecie. Dla każdego znajdzie się coś dobrego, na miarę. Dla tych co się gubią, znajoma która siedzi w temacie ostatnio mi pokazała nawet aplikacje z flagami różnych orientacji, nazwami, opisami ogólnie taki jeden wielki spis (łącznie z hmmm... nazwami romantycznych preferencji? znaczy heteroromantyczność,homoromantyczność czy coś takiego). LGBTQIAPK, do Q jest przyjemnie. Potem I - intersexual, które sprawiło mi problem i K- kink (co dla mnie nijak się ma do wszystkiego), a A - asexual po prostu, P - pansexual.
 4. Czy nie jest za szybko?

  Sama to sugerujesz. To Twoje obawy, nie czyjeś. Słuchaj własnej intuicji. 
 5. Wyraź siebie obrazkiem

  ...najgorzej gdy włosy przekraczają długość do ramion i mimo Twoich wszelkich prób ogarnięcia ich końcówki zwijają się w idiotyczne haczyki, a Ty wyglądasz jak pocieszna meduza (nawet z poważnym wyrazem twarzy). Na razie noszę kudły spięte, a pojutrze fryzjer.
 6. Sapioseksualizm

  Siebie oszczędzam przed obnażeniem. Pociąg, po prostu pociąg, ach. 
 7. O czym teraz myślisz?

  Zaraz chyba się rzucę w intensywny romans z Królową Nauk. Robienie w łóżku ćwiczeń. Rozwiązywanie jej, poznawanie lepiej... gdyby chociaż było trochę w tym miłości! ale to zaraz. Nie śpieszy mi się.
 8. Czy nie jest za szybko?

  Na innej stronie też zadawałam to pytanie. I właśnie takie odpowiedzi dostałam. Pisze po to bo potrzebuje pomocy a nie po to żeby czytać obraźliwe teksty 
 9. Sapioseksualizm

  Hm? Mam odebrać jako... właśnie jako co? Mów dalej, nie mów dalej, wiadomo,ciekawe, przejaw procesu myślowego. Tricky. ...żart językowy! Możesz się podzielić, nawet jeśli go nie zrozumiem - nie musisz mnie oszczędzać.
 10. Wyraź siebie obrazkiem

  Aż tak źle to ze mną nie jest, ale uzależnienie od tego trunku powróciło ♥
 11. O czym teraz myślisz?

  Nie wiem, czy mam siły pisać te kampanie reklamowe o dwudziestej drugiej. Czasy, kiedy kładłam się spać w środku nocy minęły. A z drugiej strony. Ja sobie nie poradzę? 
 12. Czy nie jest za szybko?

  Na razie jedyną osobą, która o tym wspomniała, jesteś Ty. Może próbujesz uprzedzać fakty, a może to jednak Twoja podświadomość próbuje Ci coś przekazać. Jak myślisz?
 13. Sapioseksualizm

  Zupełnie o tym nie pomyślałam. Mój błąd. Rzeczywiście, to jak najbardziej prawdopodobne i dość normalne. Chyba zbyt ciasno ustawiłam się w perspektywie, w której zadajemy każdemu z kolei pytanie: "Czy lubisz inteligentne kobiety?", czekając na tę szczerą i skruszoną odpowiedź: - Nie, wolę te głupie, ale ładne.  I ta wersja wydała mi się mocno absurdalna (choć inteligentny mężczyzna w pytaniu byłby chyba lepszym przykładem - inteligentne kobiety mają za sobą dość trudną przeszłość historyczną i może niektórzy rzeczywiście za nimi nie przepadali/dają). Ale w tej najbardziej oczywistej argumentacji, w której pociąg łączy się przecież z łóżkiem (ach, znowu mam głowie głupi bezsensowny żart językowy), pralką, stołem bilardowym... no tak. Jak najbardziej.
 14. Co aktualnie porabiacie?

  Relaksuję się przy bushcraftowych filmikach [a przy okazji gotuję zupę].
 15. X czy Y??

  Książki w naturalnej postaci - papierowe. Uwielbiam zapach książek, uwielbiam patrzeć na nie, kiedy stoją na półce i przede wszystkim uwielbiam czytać je właśnie w takiej formie. Żadna inna forma do mnie absolutnie nie trafia. Sms'owanie, czy rozmowa telefoniczna? 
 16. Kim mieliście być teraz według "Was z przeszłości"?

  To może i ja się wypowiem, jak mała ja myślała o życiu wcale nie dużo większej nastoletniej mnie. Na pewno jako taki przedszkolak, czy uczniak podstawówki wyobrażałam sobie licealną siebie jako bardziej cukierkowe, bajkowe stworzenie - nie brałam w ogóle pod uwagę, że zakocham się w mocnych brzmieniach, czerni a na nogach będą gościć częściej glany niż wyśnione buty każdej 5-ciolatki, czyli jakieś szpilki w niewyjściowym kolorze. Szybko minął mi ten etap bo potem chciałam być Władcą Ciemności i mieszkać w piwnicy. Nie zamieszkałam jeszcze w piwnicy, ale jeśli remont będzie się przedłużał a dzielenie z siostrą pokoju będzie jeszcze bardziej uciążliwe (chociaż nie chce się przekonać czy to możliwe) - mogę rozważyć spędzenie najbliższego miesiąca, dwóch w piwnicy. Jakieś dwa, już chyba trzy lata temu gdyby koleje losu potoczyły się trochę innym torem to teraz miałam mieszkać na obrzeżach Gdańska i być uczennicą jakiejś gdańskiej mundurówki. Robiłabym wtedy też wszystko aby ściągnąć do siebie, i tej szkoły chłopca wtedy mi bliskiego a jednocześnie urwać kontakty z ludźmi, których teraz niezwykle ciepło wspominam a bez niektórych życia sobie nie wyobrażam. Wyszło inaczej, ale jestem zadowolona. Inaczej - lepiej.
 17. Co aktualnie porabiacie?

  Zastanawiam się nad jakąś dobrą wymówką, która usprawiedliwi moje olanie dwóch sprawozdań na sobotę... Nie no.. chyba zabiorę się za to jutro... powtarzam to od 2 tygodni.
 18. X czy Y??

  Muzyka z dysku, radio zwykle nie trafia w mój gust. Książki papierowe czy elektroniczne?
 19. Masz chandrę? Pomęcz tym internet!

  *podaje żelki* A dziękuję, zresztą bawić się już zaczęłam i jest miło. ^^
 20. Sapioseksualizm

  Tu można by się zdziwić bo jednak jeśli ktoś chce kogoś tylko do relacji łóżkowej (podłogowej, pralkowej, whatever gdzie tam sobie chce) to raczej nie zamierza się kochać z mózgiem vel inteligencją drugiej osoby i wydaje mi się, że to coś normalnego. Coś o czym nie trzeba się wstydzić mówić, a właściwie w tym wypadku pisać.
 21. O czym teraz myślisz?

  Testowanie płyt głównych laptopów po naprawach w serwisie, pianowanie czy montaż i kontrola jakości podzespołów do sprzętu AGD jednej z czołowych światowych marek? Największą ochotę mam na pianowanie, ale jak na złość tę posadę może być najtrudniej zdobyć...
 22. Masz chandrę? Pomęcz tym internet!

  To ja poproszę te żelki. Jako żelkomaniak będę dozgonnie wdzięczna ♥ Witam serdecznie! Baw się u nas/z nami dobrze! 
 23. Typy osobowości

  Zainspirowana niniejszym wątkiem i wiedziona ciekawością zrobiłam [a raczej powtórzyłam, bo pamiętam, że kiedyś już do niego przystępowałam] test - przed jego wykonaniem rzuciłam okiem na klasyfikację i nazwy poszczególnych typów osobowości i doszłam do wniosku, że w największym stopniu pasuję do grupy Analityków. Taki też był wynik testu, wedle którego jestem Architektem =) Absolutnie kluczową. Dobre decyzje można podejmować jedynie na podstawie dobrych analiz, a ponieważ zanim nastaje Świat istnieje Ego...
 24. Jak się czujesz?

  Czuję się dobrze. Zmiana leków jak najbardziej wychodzi mi na dobre. Do tego pogoda zaczyna się zmieniać na bardziej wiosenną, co sprawia, że i nastrój staje się "wiosenny".
 25. X czy Y??

  Morze. Góry mnie nudzą. Ja rozumiem piękne widoki itp., ale nie lubię pchać się na górę z rozwalonym kolanem i potem cierpieć katusze,  tylko po to, by chwilę popatrzeć w dół... Morze zaś mnie uspokaja. Czuję się dobrze siedząc na plaży i rozmyślając. Radio czy muzyka z dysku?
 26. Chorobliwa nieśmiałość

  Mam taki sam problem.. Ale jestem na dobrej drodze żeby z nieśmiałością wygrać. Tak juz jest że osoba nieśmiała nie widząc innej osoby jest odważna ale na żywo i w dodatku jeśli chłopak nam sie podoba trudniej zaczyna sie rozmawiać. Boimy sie że palniemy jakąś głupotę. Dla osób nieśmiałych jest to normalne. Nie zrobiłaś z siebie debilki. A skoro on napisał że Nie jest dobry w kontaktach z ludźmi to znaczy że ma taki sam problem co ty. Z czasem bedzie ci szło coraz lepiej rozmawiać. Rozkręcisz się.  Możesz np idąc gdzieś podejść do obcego człowieka i na przykład zapytać która godzina albo jak gdzieś dojść. Niby proste rzeczy. A mogą pomóc. A z tym chłopakiem pisz na fb tak jak pisałaś i próbuj rozmawiać. Mozesz mu nawet napisać że jaki masz problem . Na pewno to zrozumie. A na żywo mozesz normalnie zgadywać hej , co tam itp..  Takie proste rzeczy.  Mam nadzieje że chociaż troche pomogłam i trzymam kciuki pamiętaj że nie jesteś z tym sama. 
 27. Wczytaj więcej aktywności