Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie     

 1. Today
 2. Paradoxy

  O czym teraz myślisz?

  Intensywnie zastanawiam się czy olać w pracy najbliższą sobotę. No bo skoro piątek już i tak mam wolny, a według najlepszych wskazań medycznych rekonwalescencja po zabiegu powinna trwać przynajmniej 24h... :>
 3. Paradoxy

  Czy masz to teraz na sobie?

  Nie i mało prawdopodobne, bym kiedykolwiek z własnej woli je założyła - mam uczulenie na ten fason. Coś otrzymanego w prezencie, może nawet wykonanego specjalnie dla Ciebie?
 4. Paradoxy

  W oczekiwaniu na...

  "Największą bitwę w historii telewizji".
 5. Shady-Lane90

  modyfikacje ciała

  Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Nie interesuje mnie to, że ktoś jest cały pokryty tatuażami, lub kolczykami w przeróżnych miejscach. Liczy się dla mnie wnętrze danej osoby. Wszystkich na starcie traktuję równo. Tak na marginesie - jedna z moich najlepszych koleżanek, którą znam od wczesnego dzieciństwa, ma około 20 tatuaży. Ludzie oceniają ją przez pryzmat tych ozdób - często błędnie. Nie rozumiem tego. Jak dla mnie to wesoła dziewczyna, twardo stąpająca po ziemi, która ma prawo robić ze swoim życiem co chce.
 6. Shady-Lane90

  Kariera przez łóżko

  Taka propozycja od szefa to dla mnie w pewnym sensie uprzedmiotowienie kobiety. Jeśli zaś sama kobieta pcha się komuś do łóżka, by coś osiągnąć - to zwyczajne kurewstwo.
 7. Shady-Lane90

  Co Wam sprawia przykrość?

  Krzywda wyrządzana zwierzętom przez ludzi.
 8. Shady-Lane90

  Czy masz to teraz na sobie?

  Tak. W domu jest ciepło, gdyż słońce świeci cały czas akurat z tej strony, po której mam jeden ze swoich pokoi. Na zewnątrz jednak wychodzę w bluzie - wieje tak, że chce urwać głowę! Rybaczki?
 9. Kalafior_Grozy

  Wyraź siebie obrazkiem

 10. Kalafior_Grozy

  O czym teraz myślisz?

  Święta działają na mnie destrukcyjnie.
 11. Shady-Lane90

  Co wam dziś zryło beret?

  Wietrzysko + susza = miasto tonące w piasku :/
 12. Shady-Lane90

  Nie chce mi się...

  Czekać jeszcze przez cały tydzień.
 13. Shady-Lane90

  Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Oj dziewuszko uwierz, że studia prawnicze, a kryminologiczne tym bardziej - opierają się w dużej mierze na badaniu psychiki człowieka. Tak więc- moja wiedza na pewno nie jest aż tak wybrakowana jak myślisz. Inteligencja? To umiejętność odpowiedniego zachowania się w danej sytuacji. To też potrafię. Serio Co do atencjuszy wśród potencjalnych samobójców - zdecydowana większość krzykaczy tego nie robi. Powinnaś wiedzieć z doswiadczenia. Ciagle tu jesteś, chociaż groziłas pewnym osobom, kiedy odebrano Ci "władzę". Tyle w temacie. Bez odbioru. Dzisiaj spędzę popołudnie z moją kochaną Justynką ♡
 14. Paradoxy

  Czy ubrałbyś...?- czyli zabawa "tak" czy "nie

  Tak, poproszę. Crop top?
 15. Paradoxy

  Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  To prawda, niestety. Zarzucenie mi w tym przypadku hipokryzji jest całkowicie uzasadnione, co nie zmienia faktu, że... sama porada jest zwykle najzupełniej słuszna =) Nawiasem mówiąc, sam temat wstydu jest trochę bardziej skomplikowany, ale w tym momencie to nieistotne. Tobie również, niestety - nawet pomimo ukończenia z wyróżnieniem studiów, które teoretycznie powinny dawać w nim przynajmniej podstawowe rozeznanie. Przede wszystkim jednak inteligencji i wyobraźni, które sprawiają, że potrafisz dostrzegać wyłącznie najprostsze i najbardziej oczywiste rozwiązania pewnych równań - bynajmniej nie jedyne możliwe. Koniec OT. Piękna pogoda i 12° już o dziesiątej rano dają sporą nadzieję na spędzenie dzisiejszej przerwy w pracy na dworze ^.^
 16. Yesterday
 17. yiliyane

  Czy ubrałbyś...?- czyli zabawa "tak" czy "nie

  Całymi odkrytymi to nie, bo by było widać stanik Ale mam sukienki, które odkrywają plecy gdzieś tak do linii stanika i noszę je bez problemu. Bluzkę z prześwitami?
 18. yiliyane

  Czy masz to teraz na sobie?

  W sumie to mam na sobie sukienkę, którą kupiłam kilka lat temu, jednak, jak dla mnie, wyjść z mody to mogą ubrania po 20 latach, a nie po dwóch czy trzech. Równie dobrze taką samą sukienkę mogliby sprzedawać teraz, moda nie zmieniła się aż tak bardzo przez ten czas Bluzkę z krótkim rękawem?
 19. Shady-Lane90

  Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

 20. Shady-Lane90

  Shady-Lane90    Kalafior_Grozy

   

  :D 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Yup :D 

   Zaczęłam oglądać z moim T. i teraz muszę nadrobić wszystkie sezony, poza 2 pierwszymi odcinkami finałowego sezonu xD 

  3. Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   To nadrabiaj Sis, bo w kolejce czekają "Chłopaki z Baraków", spodoba Ci się :D

  4. Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   images?q=tbn:ANd9GcTkil_EXMS-6NqlsFjMems

   :D 

 21. Shady-Lane90

  Wasz ostatni zakup.

  Maskara, buty, cienie do powiek, piłka dla Lunki, gumowe piszczące kaczki dla obu psich dziewcząt ♥
 22. Shady-Lane90

  Wyraź siebie obrazkiem

 23. Shady-Lane90

  Masz czy nie masz

  Mam. Mimo, że nadszedł wieczór - na dworze jest nadal przyjemnie, a dzień był słoneczny. Masz problemy z pamięcią?
 24. Shady-Lane90

  Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  @Paradoxy napisała osoba, która często radzi innym by skorzystali z pomocy specjalisty, a sama "się krępuje". Gdybyś miała choć trochę wiedzy na temat, o którym mowa, mogłabyś się wypowiadać. Niestety - daleko Ci do specjalistycznej wiedzy terapeutycznej. Kolejny powód do radości - jutro kończę robotę o 12.30! Love it!
 25. Martusiaaaaaa92

  Cześć! :)

  Powodzenia!
 26. Paradoxy

  Co Ci sprawiło dzisiaj radość?

  Ależ przyznaję się bez problemu =) Co nie zmienia faktu, że z punktu widzenia osoby posiadającej pewną do tej pory skrzętnie skrywaną wiedzę każdy z tych wpisów [i wiele więcej] zasługuje na takie właśnie uhonorowanie. Jeśli o powody do radości chodzi: Święta nareszcie się kończą.
 27. Shady-Lane90

  Opisz siebie jednym słowem!

  Szczęście.
 1. Wczytaj więcej aktywności
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up