Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Jakie sporty uprawiacie?

  Spacery, bieganie i rower. Spacer lub rower kiedy mam ochotę raz dłużej raz krócej, a bieganie trzy razy w tygodniu godzinka...
 3. dieta

  Jak? Może więcej ruchu, odstawienie słodyczy i unikanie kalorycznych posiłków? Silna wola i wiara w siebie to połowa sukcesu. W odchudzaniu odpowiednia dieta to podstawa.  Jeśli mówimy o zrzucaniu wagi to polecam trening cardio np. bieganie. 
 4. Problem z dziewczyną

  Musisz ją wychłodzić, bądź niedostępny... Mało pisz, mało rozmawiaj, jeśli ona nie podejmie żadnej inicjatywy, to dla mnie ten związek jest skończony.
 5. Witajcie.

  Cześć, stylowy avatar. Czy dobrze zgaduję, że odzwierciedla w jakimś stopniu Twoje zainteresowania/romantyczną naturę? Baw się dobrze na forum =)
 6. Michael Jackson king of pop

  https://www.youtube.com/watch?v=pAyKJAtDNCw   
 7. Michael Jackson king of pop

   
 8. Dziś
 9. Michael Jackson king of pop

  https://www.youtube.com/watch?v=QNJL6nfu__Q
 10. Tabletki na odchudzanie

  Szkoda truć się tabletkami  Lepiej postawić na ćwiczenia i odpowiednią dietę. 
 11. Czy mogąc cofnąć czas, zmienił(a)byś pewne decyzje i wybory?

  To pragnienie tyleż wielkie, co nierealne, niestety. Ale tak, często łapię się na marzeniach o tym, by móc cofnąć czas i zmienić niektóre swoje wybory [nie ma przy tym większego znaczenia, że wydarzenia, które wywarły naprawdę kluczowy wpływ na moje życie rozegrały się zupełnie bez pytania mnie o to, którą drogą chcę pójść - mając możliwość przeżycia swego życia jeszcze raz i tak znalazłabym sposób, by także im (przede wszystkim im) zapobiec]. Jednak what's done is done. Nie ma możliwości cofnięcia się w przeszłość i zmiany biegu wydarzeń, a szkoda. Kompletnie nie kupuję przy tym argumentu Konsekwencje moich niewłaściwych wyborów nie prowadzą w żadne dobre miejsce.
 12. Zaparcia

  Dokładnie tak jak pisze deliot  błonnik działa cuda jesli chodzi o problemy z zaparciami bo z tego co się orientuje biora się one z "zatkanych jelit"  może sprobój colon c ? mojej koleżance pomógł a bywało tak że pare dni nie mogła się normalnie wypróznić przez co zaczeła mieć dość spore boleści w okolicy brzucha/podbrzusza.
 13. Tabletki na odchudzanie

  z tego co się orientuje nie ma tak naprawdę skutecznych tabletek na odchudzanie są tylko rzeczy które nas wspomagają w walce z kilogramami jak np zielona herbata / zielona kawa / błonnik itd
 14. Książka, którą aktualnie czytasz

  Nie tak dawno kupiłam dwie książki,które będę czytała:    
 15. Michael Jackson king of pop

   
 16. Czy religia jako przedmiot szkolny jest potrzebna?

  Za moich czasów, kiedy uczęszczałam do Szkoły Podstawowej była lekcja Religii i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń, a ludzie byli ci sami, nie było żadnych problemów jak dzisiaj?  ja wiem, że każdy inaczej może podchodzić do tego zagadnienia,ale chyba jednak żadnej wiedzy nigdy za dużo. ?  
 17. Wyraź siebie obrazkiem

 18. Książka, którą aktualnie czytasz

  "Krąg" - Mats Strandberg, Sara B. E.
 19. Czy ludzie nie czytający książek są gorsi?

  Oczywiście, nigdy nie twierdziłam,że - jak Ty to nazwałaś   "nie-czytacze" są gorsi od uwielbiających książki,to wszystko zależy co kto lubi,np ja bardzo lubię książki,mimo, że nie zawsze mam na nie czas,czekają do przeczytania dwie,które nie tak dawno kupiłam  ,ponieważ jeden lubi TV, inny prasę,a jeszcze inni długie spacery czy sport. I zgadzam się także z tym, że każda udzielona na ten temat odpowiedź dotyczy pierwszego postu,czyli innymi słowy rozwijającej się dyskusji.  o co właśnie chodzi na danym forum. 
 20. Witajcie.

  Hej! Jestem tu nowa i witam wszystkich serdecznie. (;
 21. Ostatnio przeczytałem...

  "Misery" - S. Kinga.
 22. Czy ludzie nie czytający książek są gorsi?

  Jest również [a nawet przede wszystkim] o tym, czy ludzie nie czytający książek są gorsi od tych rozmiłowanych w literaturze - a w tym kontekście zagadnienie znaczenia i wagi innych zainteresowań jest więcej niż ważne   To oczywiste, że "czytanie książek nie zaszkodzi nikomu". Podobnie nikt nie neguje faktu, iż Internet stanowi dla nich ogromną konkurencję, zresztą ogólnie większość Twoich spostrzeżeń odnośnie kondycji współczesnego czytelnictwa jest słuszna. Czy jednak "nie-czytacze" są gorsi od bibliofilów? Sama przyznajesz w swym pierwszym zamieszczonym tutaj poście, że nie, a właśnie próba udzielenia odpowiedzi na to pytanie jest osią dyskusji =)
 23. Czy religia jako przedmiot szkolny jest potrzebna?

  Uważam, że w szkołach powinno być religioznawstwo, a nie religia jako lekcja nauczająca konkretnie o katolicyzmie. Już nawet to nie jest uczenie o całym chrześcijaństwie tylko konkretnym odłamie. Ja chodziłam do podstawówki katolickiej i tam na lekcji religii i nie tylko było przedstawianie Boga nie tylko jako miłosiernego i przebaczającego, ale też surowego i jednocześnie nie wyrozumiałego, a przynajmniej jako mała dziewczynka tak to odebrałam od dwóch sióstr, które mnie uczyły, dlatego jestem bardziej za etyką lub religioznawstwem które powinno być wprowadzone do szkół iż za religią.
 24. Dziewczyny pytaja, Wy odpowiadacie

  Nie wiem czy takie pytanie już było, ale co sądzicie o dziewczynie / kobiecie, która zachowuje się i ubiera się jak księżniczka, czyli np. jest delikatna chodzi tylko w jasnych sukienkach, nie lubi się przemęczać itd.
 25. Ostatnio przeczytałem...

  I jak wrażenia? Czytałam tę książkę podczas przygotowań do matury, stanowiła część literatury podmiotu mojej prezentacji. Całkiem miło ją wspominam pomimo uważanej za trudną/nudną formy poematu epickiego i stosownego do niej, patetycznego i kwiecistego języka [a już z pewnością podobała mi się o wiele bardziej niż Mistrz i Małgorzata  ]. Wykorzystałam zresztą nie tylko ją samą, ale i słynne ilustracje do niej Williama Blake'a. Tobie też jej lektura sprawiła podobną przyjemność?
 26. Jedno slowo o sobie :D

  Chora
 27. Na czym byłeś/aś ostatnio w kinie?

  Na Polskim Thrillerze "Konwój" .... lubię tego typu filmy.  
 28. Wczytaj więcej aktywności