Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie   

 1. Dziś
 2. co na kaca?

  2KC pomaga ale jeśli się stosuje zgodnie z zaleceniami a nie już na bani bo wtedy to jasne, że prędzej się to zwróci niż zadziała. Trzeba wziąć przed i parę razy w trakcie picia i działa, stosowałam już kilka razy i było ok a muszę przyznać, że mam tendencję do wymiotowania po alkoholu nawet w małych ilościach
 3. Warszawa lotnisko Chopina parking

  P4 przy Okęciu lub Krakowska 42. Chociaż ten przy Krakowskiej 42 będziesz miał 2x taniej a jakość usługi na podobnym poziomie.
 4. Czym jeździcie ? :)

  Aktualnie Opel Astra z 2014 roku. Fajnie się sprawuje.
 5. Wczoraj
 6. Ślub kościelny czy cywilny? A może życie na kocią łapę?

    Wybieramy teraz tak  na szybko  a na kociął łapę żyjemy długo lub całe życie jak to zrozumiec.
 7. O czym teraz myślisz?

  Oddam życie za gniazdka wiedeńskie.
 8. O czym teraz myślisz?

  Przeprowadzka, zmiana pracy... dużo mniej czasu mam na wszystko i więcej zmęczenia póki co 
 9. Witam. Mam ponad 17 lat, w tym roku 18. Mam przyjaciela od ponad 5 lat, kiedyś byliśmy jak tzw. papuszki nierozłączki, lecz od jakiegoś pół roku to się zmieniło, a mianowicie ma on dziewczynę i zaczął mnie olewać. Ja również mam dziewczynę, lecz potrafię pogodzić czas dla nich obojga. Lecz teraz historia wlasciwa. Moja dziewczyna jest dla mnie mega ważna, jest moim oczkiem w głowie, widzimy się często, jestem dla niej mega dobry ona dla mnie tak samo, lecz tu rodzi się problem bo mi również podobają się panowie i ona o tym wie i wie że kiedyś podobał mi się mój wyżej wspomniany przyjaciel. Tak kiedyś. On również o tym wie, przyjął to normalnie i dalej się przyjaźnimy. Niestety ja jestem o niego strasznie zazdrosny, o wszystko co robi beze mnie. Ostatnio była impreza, na którą byłem zaproszony m.in. ja, on i jego dziewczyna. Ona jest osobą specyficzną i żeby się pokazać przychodziła i często się z nim całowała na oczach innych. A mnie po prostu to bolało, nie mogłem na to patrzeć, to tak jakbym coś do niego czuł. Jesteśmy przyjaciółmi i często podkręcamy bardzo (ostatnio u niego nocowałem to ja leżałem a on usiadł obok i mnie klepal po tyłku albo różne podkretki jak spaliśmy razem), lecz ja tego nie lubię, bo to działa na mnie podobnie jak moja dziewczyna. I tu podsumowanie, bo ja nie mam pojęcia co robić, bo chce się z nim przyjaźnić (wiem, że on nic nie czuję do chłopaków, bo rozmawiałem z nim o tym), lecz czuje, że rani mnie to tak jakby, a zależy mi bardzo na mojej dziewczynie. Zaznaczam, że ja, moja dziewczyna i on jesteśmy razem w klasie. Nie mam pojęcia co dalej robić, udawać, że wszystko jest okej i być dalej z nią, a próbować olać to co "czuję" czy coś innego. 
 10. długość snu

  Poniedziałek - Sobota tyle bez snu wytrzymałem.  Ogólnie śpię po 4 godziny,ale od dzisiaj się to zmieni bo mam suple na regenerację :-)  Bezsenne noce się zdarzały, albo z miłości w młodości, albo z błędów weekendowych.
 11. O czym teraz myślisz?

  Daje radę. Wracam do boksu. Będzie się dzialo. 
 12. Podarowanie samochodu chłopakowi.

  Jasne, że tak, pod warunkiem że byłbym dłużej z kimś.  Tym bardziej że pewnie na rynku warty świeczki, a może się przydać. 
 13. Żona - ciągłe kłótnie, brak sił

  A ja rozumie. Ale mimo to wiej
 14. Ostatni tydzień
 15. Żona - ciągłe kłótnie, brak sił

  Czyżby borderka? Żona pracuje? Musisz się ewakuować. Masz jakieś oszczędności? Przydadzą się.
 16. Cześć

  Ile trwała ta wyprawa?
 17. Cześć

  Cześć. Do Wiednia przez Czechy rok temu, rzecz jasna w kilka osób. Tyłka nie czułem przez miesiąc ale warto było
 18. O czym teraz myślisz?

  Już niedługo czeka mnie wielka rewolucja życiowa... Ale nie mogę się jej doczekać..  Przepadłam. ♥
 19. Żona - ciągłe kłótnie, brak sił

  Wiej puki się da póżniej  nie będzie lepiej a nawet będzie jeszcze gorzej .
 20. Podarowanie samochodu chłopakowi.

  @Borowy jasne, że nie znacie. Nie w tym szkopuł.  Pytam czy taki podarunek i gest jest na miejscu. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni mają swoją dumę i ego i bardzo możliwe, że większość nie zgodziłaby się na taki obrót sprawy. A ja właśnie chcę się dowiedzieć i uzyskać odpowiedź na moje pytanie:  Czy przyjęlibyście od swojej dziewczyny samochód ?  Jeśli nie, to dlaczego? A jeśli tak, również mile widziany komentarz. 
 21. Podarowanie samochodu chłopakowi.

  Nie znamy Twojego chłopaka więc nikt Tobie na 100% nie odpowie, ale ja nie widzę czegoś złego w tym. Lepiej oddać swojemu niż zezłomować, czy w inny sposób stracić pieniądze. 
 22. O czym teraz myślisz?

  Latam na endorfinkach! Zawsze układało mi się w życiu, ale teraz jest po prostu zajebiście. Czekam na więcej! jestem podekscytowana i ciekawa. Tak dobre dni! 
 23. Cześć chłopcy. Mam bardzo ważne pytanie do was. Czy chęć oddania chłopakowi samochodu jest okey? Czy przyjęlibyście od swojej dziewczyny samochód z opłaconym do końca roku ubezpieczeniem?  Jest to mój stary samochód, bardzo dobrze znany mojemu TŻ, wiele razy przy wspólnych podróżach to własnie on prowadził pojazd. Oboje mamy do niego sentyment, dobrze służył. Jednak aktualnie nie mam miejsca na dwa samochody, a sprzedaż jest średnio opłacalna, przez fakt iż bardzo dużo pieniędzy zostało włożone w ten samochód. Wiem, że TŻ samochód by się przydał, dodatkowo jest to pojazd, który bardzo mało pali i jest tani w utrzymaniu. Proszę was moi przystojni o wypowiedź. Nie wiem czego się spodziewać, czy powinnam proponować oddanie samochodu ? Może to być źle odebrane?   
 24. Cześć chłopcy. Mam bardzo ważne pytanie do was. Czy chęć oddania chłopakowi samochodu jest okey? Czy przyjęlibyście od swojej dziewczyny samochód z opłaconym do końca roku ubezpieczeniem?  Jest to mój stary samochód, bardzo dobrze znany mojemu TŻ, wiele razy przy wspólnych podróżach to własnie on prowadził pojazd. Oboje mamy do niego sentyment, dobrze służył. Jednak aktualnie nie mam miejsca na dwa samochody, a sprzedaż jest średnio opłacalna, przez fakt iż bardzo dużo pieniędzy zostało włożone w ten samochód. Wiem, że TŻ samochód by się przydał, dodatkowo jest to pojazd, który bardzo mało pali i jest tani w utrzymaniu. Proszę was moi przystojni o wypowiedź. Nie wiem czego się spodziewać, czy powinnam proponować oddanie samochodu ? Może to być źle odebrane?   
 25. Bezczelne zachowanie koleżanki.

  Powiedz współlokatorce jeszcze raz jak się czujesz w zaistniałej sytuacji, że to jest bardzo nie w porządku i mimo że nie chcesz psuć relacji między wami, to jeśli ona nie zrobi z tym porządku, ty idziesz od razu do osoby odpowiedzialnej za akademik (nie wiem kto tym zarządza, ale dowiedz się) i powiesz, że płacisz za pokój dwuosobowy, w którym przez większość czasu pomieszkuje trzecia osoba wbrew twojej woli. Powinni się tym zająć. Przyjemne to nie będzie, ale jeśli chcesz mieć spokój, a nikt w tym układzie nie zachowuje się poważnie, leży to w twojej gestii zadbać o własny komfort. Powodzenia. :-)
 26. Siemka wszystkim!

  Cześć, napisz coś o sobie. Czym się zajmujesz, co Cię interesuje?
 27. Siemka wszystkim!

  Miło was wszystkich powitać
 28. O czym teraz myślisz?

  Jak mnie tutaj dawno nie było. Jak wiele się zmieniło w moim życiu od tego gdy tu ostatni raz byłam..
 29. Wczytaj więcej aktywności