Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. X czy Y??

  Spontan. W tym roku nic nie udaje mi się zaplanować. Wdepnięcie w kupę czy wejście w kałużę wymiotów?
 3. Today
 4. X czy Y??

  Kocimiętka. Zaplanowane działanie czy spontan?
 5. Ulubione Chipsy

  Proteinowe chipsy Smart Food to jedyne, jakie od czasu do czasu zdarza mi się przegryźć i które z mojego punktu widzenia stanowią skądinąd prawdziwy spożywczy hit. Niskokaloryczne (jeśli bierzemy pod uwagę wartość pojedynczego opakowania), o dużej zawartości sprzyjającego odchudzaniu / zachowaniu smukłej linii białka, a do tego występujące w dwóch atrakcyjnych, typowo "chipsowych" smakach kebabu i zielonej cebulki z serem - pozwalają cieszyć się tą zasadniczo grzeszną przekąską również na diecie i zmniejszają występujące często podczas niej uczucie smutku spowodowane myślą, że tyyylu produktów nie wolno mi jeść. Aby jednak zachować obiektywizm muszę przyznać, że mają też swoje wady: paczuszki są niewielkie, a ich cena dosyć wysoka (również charakterystyczny dla proteinowych produktów "białkowy" posmak nie każdemu zapewne przypadnie do gustu). Mimo to wciąż uważam je świetny wynalazek i ciekawą alternatywę dla tradycyjnych chipsów. Do nabycia w Rossmannie. W spiżarce czekają jeszcze na swoją kolej bardziej naturalne chipsy jabłkowe, ale te akurat jakimś trafem zastępuję jak do tej pory zawsze świeżym i soczystym owocem.
 6. przekąski na imprezę

  Często robie potrawkę z tuńczyka w kawałkach w oliwie,jajek na twardo,ryżu i kiszonych ogórków , na imprezę nadaje się jak najbardziej. Potrawka smaczna i syta. Mogę podać przepis.
 7. ulubione pieczywo?

  Wyczaiłam w Kauflandzie pyszny ciemny chleb "Witalny" polecam.
 8. Słodycze

  Lubię Prince-Polo,białą czekoladę z bakaliami,fafle chałwowe, a od czasu do czasu gorzką czekoladę 90% kakao
 9. Czym zastepujecie chleb??

  W czasie diety dobre jest np pieczywo orkiszowe, pieczywo z marchewką - oczywiście z tych ciemnych.jak również ciemny chleb z ziarnami. Zamiast chleba można także i na śniadanie i na kolację przyrządzić sobie potrawę z kaszy jaglanej,danie proste,nie skomplikowane,a dobre i nie tuczące.Jeśli ktoś będzie reflektować, zawsze mogę podać przepis.
 10. Co macie(mieliście) dzisiaj na obiad ?

  Dzisiaj miałam pierogi z serem.
 11. Co teraz pijecie?

  W tej chwili zrobiłam sobie Zieloną herbatę.
 12. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

 13. Znowu jestem zielony! 

 14. Co ostatnio oglądałeś?

  Ostatnio jestem na etapie oglądania serialu kryminalnego "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"
 15. Żona - ciągłe kłótnie, brak sił

  Ale niestety częściej się słyszy o damskich bokserach. Ale jak się okazuje kobiety też nie dają sobie w kaszę dmuchać A zresztą przed ś lubem chyba znał na tyle długo swoją obecną żonę ,że wiedział czego się może po niej spodziewać,bo raczej taka agresywna nie stała się dopiero po ślubie,chyba,że on dał jej jakieś powody.?
 16. Czy doczekam się miłości?

  Masz dopiero 18 lat,raz Ci się nie uda, za drugim razem będzie lepiej,a że masz dopiero te 18 lat nie wszystko może być tak jak byś chciał.Masz jeszcze czas,a póki co zajmij się przygotowaniami do matury,bo teraz to jest najważniejsze, spotkasz jeszcze tę swoją miłość,wtedy kiedy jej się nie będziesz spodziewał,to tak jak w piosence...miłość przychodzi kiedy chce i kiedy chce odchodzi....nic na siłę,do miłości nikogo nie zmusisz,ale kiedy spotkasz tę odpowiednią będziesz wiedział, że to właśnie ta i jedyna.Powodzenia w maturze,
 17. Zamienniki

  nie znam nikogo kto by na oryginalnych tuszach czy tonerach drukował bo to się po prostu nie opłaca, za zaoszczędzoną kasę można sobie kupić nową drukarkę co roku
 18. Cześć! Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszego materiału, relacji wideo z pobytu na Zamku w Będzinie. Jest to wspaniałe miejsce i żaden miłośnik zamków (i nie tylko) na pewno nie będzie zawiedziony przyjeżdżając tam
 19. Demonologia

  Radziłbym bardziej krytycznie podchodzić do rzeczy wypisywanych w internecie.
 20. Ostatni tydzień
 21. Czy odżywiacie się ekologicznie???

  Nie stanowi to głównego kryterium wyboru przeze mnie żywności (tym jest jej skład, a konkretnie kaloryczność i proporcje poszczególnych makroskładników), niemniej kilka produktów z zielonym listkiem gości w mojej lodówce. Przede wszystkim jaja, które obowiązkowo muszą pochodzić od kur z wolnego wybiegu, a dodatkowo często posiadają także właśnie ekocertyfikat oraz soki, czasami także jogurty (pewnie jeszcze także parę innych, których jednak na ten moment nie jestem w stanie sobie przypomnieć). Ekologiczne jedzenie jest droższe od zwykłego i choć robiąc zakupy nie muszę dwa razy oglądać każdej złotówki, to jednak opieranie swojego jadłospisu wyłącznie / głównie na takich produktach wydaje mi się wciąż trochę marnotrawstwem. Poza tym chyba również ogólnie nie przywiązuję aż takiego znaczenia do jakości pożywienia.
 22. depilacja okolic bikini

  Od końca gimnazjum stale się depilowałam. Z przerwami w ciąży - kto był w ciąży, ten wie, jak niewygodna jest depilacja w zaawansowanej ciąży. Jakieś 2 miesiące temu przestałam się depilować. Czuję się z tym tak naturalnie. Oczywiście higiena jest bardzo ważna, więc po prostu myję się tam częściej i dokładniej Chłopak początkowo kręcił nosem, ale z czasem spodobało mu się i ostatnio komplementował moje owłosienie Teraz rozważam pachy, natomiast nie wyobrażam sobie nie depilować nóg.
 23. Czy masz to teraz na sobie?

  Mam, pod ubraniem. Coś z biżuterii?
 24. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Kolejny odwołany mecz, tym razem wyjazdowy w Jarosławiu. Zima, ty k****
 25. Witam serdecznie

  Cześć. Widzę, że też jesteś wegetarianką
 26. Demonologia

  W duchy i demony ani wierzę, ani nie wierzę. Po prostu nie wiem, co o tym sądzić. Nie jestem przekonany ani o ich istnieniu, ani o ich nieistnieniu. Raczej w to nie wierzę, jednak nie wykluczam istnienia. Wydaje mi się, że tego typu opowieści to bujdy, a przynajmniej zdecydowana większość. Nie wiem, na ile relacje o nawiedzonych domach, byciu atakowanym (np. drapanym) przez demony i o opętaniach są wiarygodne. Przynajmniej duża część takich opowieści wydaje mi się zmyślona i obliczona na uzyskanie rozgłosu, lub dopasowana do wcześniejszych wierzeń i przekonań religijnych ludzi, którzy twierdzą, że mieli do czynienia z demonami i mrocznymi siłami. Z ustaleń naukowych wynika, że duża część doniesień o opętaniach odnosi się tak naprawdę do przypadków chorób psychicznych. Oglądałem ileś odcinków serii "A Haunting" ("Duchy") na Discovery World/Discovery Life, i przynajmniej część z tych opowieści uznałem za zmyślone/mocno naciągane, jednak niektóre mnie zaciekawiły. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat ludzi, którzy o tym opowiadają (np. czy nie mieli chorób psychicznych i urojeń) i usłyszeć opinie naukowców na temat możliwości aktywności elektromagnetycznej w miejscach uznanych za nawiedzone. A to, co na temat demonów i opętań piszą i mówią, czy mówili i pisali ks. Aleksander Posacki, ks. Maciej Gutmajer, ks. Maciej Chmielewski, ks. Marek Bałwas, ks. Gabriele Amorth i im podobni, uważam za totalne brednie wynikłe z fanatyzmu religijnego i braku zdrowego rozsądku. To raczej opowieści z creepypasty i tym podobnych "źródeł". Nie wierzę w te bujdy. Przypomina to teorie spiskowe o ukrytych rządach masonów, iluminatów i innych stowarzyszeń mających rzekomo mieć konszachty z diabłem. Nawet gdyby okazało się, że złe demony istnieją i mogą wyrządzić krzywdę człowiekowi, to i tak nadal o wiele bardziej niż tych demonów, bałbym się ludzi. Ludziom, żeby byli pełni złości, nienawiści, uprzedzeń, negatywnego nastawienia, urazy, osądów i absurdów w rozumowaniu, nie potrzeba obecności demonów - te cechy wynikają z wewnątrz, nie pochodzą z zewnątrz od innych bytów. Choć jeśli demony faktycznie istnieją, to całkiem możliwe, że nienawiść, złość, cierpienie i strach przyciągają negatywną energię i demony. I to byłby kolejny powód (gdyby komuś było ich mało), z którego lepiej być pełnym radości, spokoju, przyjaźni, życzliwości i pozytywnego nastawienia.
 27. Witam serdecznie

  Witam! Również jestem tu nowy i pozdrawiam was wszystkich!
 28. czasami mam wrażenie, że..

  Udaje mi się ogarniać.
 1. Wczytaj więcej aktywności