Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Nowa, ulepszona wersja! :D

  1. Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Jakby się napierdzielił bimbrem xD

  2. Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Toż to Rosja, tam bimber jest jak u nas cisowianka perlage :D

 3. Dziś
 4. Kim jestem

  @Bloody. można by ale gdyby tak pogrzebać to są już jakieś, które zahaczają o różne tu napomknięte zagadnienia, a w takim jednym do wszystkiego zrobiłby się chaos(a może nie?). Ogarnie się coś, gdzieś, kiedyś
 5. Jak zacząć?

  Nie możesz jej w czymś pomoce? Matma, polski?
 6. O czym teraz myślisz?

    Skoro rodzice dają Ci życie, to czy i oni dają Ci powód, dla którego masz żyć?
 7. Jak zacząć?

  Pisałem na szybko Głupio mi tak się umówić na spotkanie, by poprosić o notatki jak nigdy z nią nie gadałem. Myślę bardziej o nawiązaniu kontaktu w jakiś sposób w szkole, ale wiadomo jak to w tym wieku u dziewczyn - jak na przerwę to tylko w grupie po 15 osób
 8. Kim jestem

  Wierz mi lub nie, ale faktycznie jestem przy wszystkich taka sama. Czy to szkola czy jakies imprezy, czy tez nawet czas wolny haha   Napewno Cie jeszcze na PW "podenerwuje" haha >:D     Dziekuje @Bloody.  
 9. Jak zacząć?

  Ja bym zaczęła od tego   Może nawiąż z nią kontakt przez media społecznościowe, umów się i spotkajcie się w realu   Nie masz jakiegoś pretekstu? Może notatki albo informacje w sprawie wspólnych nauczycieli/przedmiotów etc? 
 10. Jak zacząć?

  Chodzicie razem do klasy czy tylko do gimnazjum?
 11. Kim jestem

  @WszyscyZginiemyNa PW albo załóżcie nowy topic o charakterach, cechach itp Miłego pobytu na forum @Ariala
 12. Wczoraj
 13. Jak zacząć?

  Hej, od około pół roku bardzo podoba mi się pewna dziewczyna. Oby dwaj mamy 15 lat i chodzimy do 3 klasy gimnazjum. Nie wiem za bardzo jak mam zacząć do niej gadać. Najlepiej chciałbym zacząć z nią pisać na messengerze a potem jak już byłoby nam bardziej komfortowo w rozmowie to przenieść to do życia realnego. W dodatku jestem bardzo nieśmiały. Wiem, że to nic takiego podejść do dziewczyny i zagadać i nie widzę w tym nic stresującego, ale jak tylko spróbuję to robię się cały czerwony i zaczynam się jąkać. Dzieję się to samemu, wbrew mojej woli.Nie wiem też jak mam zacząć samą rozmowę na messengerze. Wiem, żeby rozmawiać o jej zainteresowaniach i dodawać trochę humoru, żeby nie było sztywno. Ale jak to wszystko zacząć? Chyba nie napiszę do niej (po nigdy nie rozmawianiu ze sobą): "Hej, czym się interesujesz?". Wiadomo, żeby zacząć od zwykłego Hej i co porabia etc., ale co dalej. Powiemy sobie co robimy i jak się czujemy i co mam pisać dalej? Pisać od razu o zainteresowaniach nie jest dobrym pomysłem, jest to strasznie dziwne i sztuczne. Ten początek to dla mnie problem, dalej już sobie spokojnie poradzę. 
 14. O czym teraz myślisz?

  Doctor Who mi umarł, jedna dziewczyna nie odpisuje kilka godzin, druga myślała z kolei, że ja umarłam i nie pisała, ugh
 15. Kim jestem

  Początku, przyznam się bez bicia, nie rozumiem ale nie bierz tego do siebie! Ostatnio często mi się zdarza, że nie łapię co rozmówca miał na myśli... ale, ale! nie to chciałam. Z jednej strony fałszywe, z drugiej w pewien sposób imponujące, jeśli potrafi się nadać takiej pozie wiarygodności. Jeśli zaś chodzi o różne zachowania(minimalnie), w różnych kręgach, to chyba normalne? Nie powiesz mi, że identyczna jesteś przy rodzicach, znajomych, crushu, czy best psiapsi(XD)? Innego języka używa się przy różnych ludziach, mamy z nimi różne relacje, w różnym stopniu bliskie. Wiesz, dla jednego znajomka możesz być dajmy na to historycznym nerdem, który potrafi poważnie podyskutować i ma sporą wiedzę, dla innego otaku błaznem z dziecinnymi jazdami. To wciąż Ty ale różne cechy dawkuje się, różnym ludziom - bo jednak ten znający Cię od poważniejszej strony, nie zniósłby wersji dziecinniejszej. Litaaania. Wybacz. ale, ale! uznajmy to już za zamknięcie dyskusji, a jeśli jeszcze coś jednak nie do końca PW, zapraszam
 16. Kim jestem

  Ale czy takie osoby, ktore wlasnie manipuluja, nie maja charakteru ? Lub inaczej mowiac, maja podwojny charakter? Nie sadze wtedy ze sa to ludzie warci znajomosci. Z mojego punktu widzenia jest to falszywe. Nie warte wrecz uwagi, bo znaczy to wtedy dla mnie ze dopasowuja sie one to towarzysta albo otoczenia. Moze nazwanie tego "Dwulicowosc" to przesada, ale cos w tym stylu moze to byc.  Kazdy ma wplyw na swoje zachowanie. W koncu wszyscy posiadamy mozg ktory jest naszym napedem. Kazde slowo, ruch, gest ma tam wlasnie swoj poczatek, wiec tez i wladze.    No i dziekuje za przywitanie  Widze ze ze bedziesz dla mnie jedna z osob z ktorymi bede duzo dyskutowac, czy milej to ujmujac prowadzic glebokie konwersacje   
 17. X czy Y??

  Anime. Komiksy i reszta nie specjalnie mnie jara.   Chomik czy szczur?
 18. Prostytucja

  Nie mam nic przeciwko. Jesteśmy wolnymi ludźmi. Każdy pracuje na siebie jak potrafi i chce. Jedna woli za pieniądze podcierać tyłki Niemcom, a druga użyczać swój. Różni są ludzie.
 19. Alkohol w pracy lub podczas prowadzenia samochodu

  Nie piję w pracy, bo jeżdżę autem. A po alkoholu za nic w życiu nie wsiądę za kółko. Raz zdarzyło mi się i nigdy więcej nie popełnię tego idiotycznego czynu ponownie. Mam zasadę - jak prowadzę, nie piję i koniec.
 20. Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień..

  Oesu, pewnie w pierwszej kolejności oglądałabym siebie z każdej strony i napinała bica przed lustrem. Później ścigałabym się na nielegalu, poszłabym do baru i stanęłabym w obronie jakiejś pięknej niewiasty - tłukąc jakiegoś leszcza, który do niej zarywał - i w ramach wdzięczności z jej strony poszlibyśmy razem do łóżka. A tak ogólnie to pewnie byłabym przez dobę alkoholikiem, ćpunem, kobieciarzem i postrachem całej dzielni.
 21. O czym teraz myślisz?

  Szczury są genialne.
 22. Kim jestem

  sposobem mówienia, gestami, językiem ciała można manipulować. Można przecież pozować na kogoś, kim się nie jest. Zachowujemy się inaczej w innych kręgach, czasem mamy na to wpływ czasem nie. To jednak pewnie wiesz ale biorąc to pod uwagę jednak ma się wpływ na te rzeczy. Na uczucia raczej nie ale nawet tutaj chyba spotkałam się z kimś, kto miał przeciwne zdanie. och, no i spóźnione witamy na forum i do zobaczenia w tematach!
 23. Niech sie te cierpienia skoncza, dzien jak kazdy inny zabija od srodka.

 24. X czy Y??

  Zwiazek ( aaahhhh te marzenia xD )  Anime czy Manga ? 
 25. Kim jestem

  Hej.  Bo jest on aktualnie moim domem   
 26. X czy Y??

  Zwykły, kulkowy. Żelowe szybko sie wypisują.   Związek czy bycie singlem?
 27. O czym teraz myślisz?

  Remis u kogoś, kto w tym roku jak dotąd wygrał u siebie wszystkie mecze nie jest złym wynikiem
 28. Wczytaj więcej aktywności