Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie   

 1. Dziś
 2. Jak dostać reputację?

  Raczej siła wypadkowa ochów i achów nad wartościową lub wzbudzającą zainteresowanie treścią.
 3. O czym teraz myślisz?

  Zjadłem cała tabliczkę czekolady ze szczęścia. Jadę z nią na basen. Co za poczciwe blond zwierzątko  No i jutro boks i w niedzielę. Znów będę czysty i są powody by to jakoś ciągnąć pomału do przodu. 
 4. Problemy z rodzicami

  Hej  Nie przejmuj sie, ja miałem gorzej w Twoim wieku. Zacznij coś rozkręcać. Regularnie jeździj tym późniejszym, a potem jeszcze późniejszym.  W narkomanię przez to nie popadniesz, starych da się zrozumieć, jak Cię nie leja to tylko wysłuchasz, ale spędzisz czas z kumplami. Nie przegap najlepszych lat życia.  Dawaj! A i na początek zapisz się na coś dodatkowego co jest za friko . Jakieś zajęcia dodatkowe i tam nie chodź. Zyskasz trochę czasu. PS nie słuchaj mnie , chciałbym mieć takie problemy :-)
 5. Co zrobić?

  Zaangażowanie, a uczucia to dwie osobne sprawy.  Kochasz go? To się zaangażuj. Weź go na jakiś dobry film, mecz, wydarzenie. Cokolwiek, przecież go kochasz, tak?
 6. prezent na walentynki

  To i to. Aaaa i buziaka... wszędzie. Pozdrawiam :-)
 7. długość snu

  Da się z pewnymi wspomagaczami. :-) nic przyjemnego jak jest zjazd
 8. Co zrobić?

  Hej, od miesiąca jestem w związku z chłopakiem do którego od dawna coś czułam. Bardzo go kocham i zależy mi na nim, ale jest pewien problem on uważa, że nasz związek jest jednostronny i, że ja nie traktuje tego poważnie. Jego zdaniem olewam go oraz jego uczucia i w ogóle nie okazuje mu zainteresowania, a ja chyba nie umiem na razie tak się zaangażować. Wie ktoś może jak mi pomóc? 
 9. Wczoraj
 10. długość snu

  Przeczytajcie artykuł z ostatniego Przekroju o śnie. Pomysł na 8 godzinny tryb snu to nowożytna i postmodernistyczna bujda. Od wieków ludzie spali podług dostępu do światła dzienniego. Kładli się koło 20:00, wstawali wypoczęci koło północy, 1-2 godziny na pogawędki i sprawy domowe i potem znowu dosypiali 4 godziny do poranka. Aktualnie tryb 6 godzinny jest najsensowniejszy, według badaczy.
 11. Jak dostać reputację?

  Reputacja tutaj, to to samo co w życiu. Innymi słowy, skonwencjonalizowana i poddana urynkowieniu buddyjska Karma, czyli plusy i minusy działań w jednym wyniku.
 12. Podarowanie samochodu chłopakowi.

  To trochę jak dać małej dziewczynce kotka lub pieska, bez wcześniejszego upewnienia się, że da sobie z tym radę. Jasne, super prezent, wow i w ogóle oklaski, ale o odpowiedzialności nie zapominajmy. Czy gościa stać na jego utrzymanie? Czy dobrze jeździ? Czy w ogóle chciałby właśnie taki a nie inny model? Ryzykowna sprawa. Zresztą, zwykle faceci nie zasługują na takie prezenty - no, chyba, że multipla
 13. Problemy z rodzicami

  Jesteś jedynym ich dzieckiem? Może swoje życiowe ambicje narzucają Tobie. Jakieś porażki zawodowe miała Twoja mama? Presja koleżanek, które dziecko zdolniejsze?
 14. Jestem bezsilna i nie wiem co zrobić

  Jak Ci grozi? Kto, co. Ochłoń i napisz to raz jeszcze.
 15. Jestem samotna :c

  Ja mam to samo. Niby takie "przyjaciółeczki" ale one mnie olewają o często siedzę w domu. Nie wiem czy da się do mnie tutaj napisać, ale jak sie da to zapraszam do rozmowy. 
 16. Cześć! Mam problem od ponad rok. W 6 klasie pewien (nazwijmy go sobie blondasek) blondasek przyczepił się do mnie o to że broniłam koleżanki. Jego koleżanka (nieh nazywa soe tulipan)  tulipan oczywiście go broniła żeby cała klasa wiedziała jaka ona jest fajna (Wszystko działo się na fb). Oczywiście tylko 1 osoba mnie broniła. Zgłosiłam tą sprawe do wychowawcy a on szybko rozwiązał problem. Niestety pod konie  tej 6 klasy znów się przyczepił, bo niby byłam zagrożona z przyrody, a miałam 3 (mój kuzyn miał jedynkę). Usuneli mnie z grupy ale moje "przyjaciółki" wysłaly mi zdjęcie bo poprosiłam je o nie. Pokazałam je mamie i poszłam z nią na wywiadówkę. Znów rozwiązał problem i było wszystko dobrze. W końcu 7 klasa (w której jestem). Poznał jakąś laseczkę, która miała doczynienia z moją siostrą. Oczywiście ta pięknisia musiała WSZYSTKO mu powiedzieć. W czasie religi rzuca we mnie kartką, a ja ją pocinam nożyczkami i żucam na jego ławkę. On do mnie: (moje imie) nie pozwalaj sobie na dużo, twoja siostra nic nie zrobi", moja koleżanka która siedzi koło niego mówi: "co ona ma do tego" i dyskutowali.   Moje opowiadanie może wydawać się dziwnie ale ja już nie mogę tak żyć. Pojde chyba do dyrektorki i poprosze o jego przeniesienie. A jeżeli to nic nie da to idę na policję. Nadal mam te zdjęcia jak mi grozi itd.    Jak myślicie co mogę zrobić?   Przepraszam za jakiekolwiek błedy ale jestem troche roztrzesiona.
 17. długość snu

  W jaki sposób udało się wytrzymac 6 dni bez snu?
 18. Auto ubezpieczenie

  Ciężko to czasami ogarnąć, jak zaczęłam w tych wszystkich kalkulatorach liczyć to każda firma inne kwoty podaje i czasami są to spore różnice np. w jednej było kolo 500 zł w innej ponad 1000, z czego zrezygnować, co lepiej zostawić, są tez opcje jak car assistance, że np w razie awarii też ktoś przyjeżdża, jest sens brać nww też?
 19. długość snu

  Świadomość ,że niektórzy śpią po marne 3 godziny jest dla mnie szokiem. Nie uważam tego za zdrowe,choć jednocześnie zastanawiam się jak udało się wam to osiągnąć. Podejrzewam,że naturalnie mniej możecie czerpać z dnia po małej ilości snu. Nie rozumiem w ogóle co ma na celu zarywanie nocek. Śpię około 8 godzin. Były w moim życiu nieprzespane noce,jednak nie wyniosłam z nich nic. 
 20. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Narzucająca się lewica
 21. Ostatni tydzień
 22. Problemy z rodzicami

  Jak wyglądał Twój kontakt z rodzicami zanim poszedłeś do liceum? Czy Twoja ocena ich zachowania nie jest jednostronna? Ciężko jest cokolwiek odpisać Ci, znając tylko Twoją relację, bardzo okrojoną, atmosfery w domu.
 23. Cześć . Mam problem z rodzicami i potrzebuje pomocy/ porady co zrobić. Od paru lat jestem kontrolowany przez rodziców i zmuszany do nauki. Muszę mieć co roku pasek , bo inaczej według nich nie będe się do niczego nadawał oraz nie znajdę sobie żadnej pracy . Chodzę obecnie do liceum i w tym roku na półrocze wychodziła mi średnia około 4,5 . W domu co chwilę kłócę się mamą i nieraz lecą wulgaryzmy , bo dostałem 3 a nie 4 ze sprawdzianu ( chociaż sama uczyła się w moim wieku o wiele gorzej). Tata prawie cały czas jest w pracy i jak proszę go żeby porozmawiał z mamą , żeby się tak nie darła , to mówi mi żebym nie reagował na nią , chociaż to nic nie daje . Jednak gdy zareaguje i stanę w swojej obronie oraz krzyknę na nią, to odrazu jestem najgorszym synem i jak mogę się tak niby  zachowywać ???? Za każdym razem muszę im mówić gdzie , z kim wychodzę i o której wrócę. Nawet jak wrócę ze szkoły późniejszym autobusem ( około 20 minut ) , to jestem wypytywany co robiłem w tym czasie . Chciałbym więcej czasu spędzać z przyjaciółmi , jednak oni mi na to nie pozwalają, mówiąc  że nauka jest najważniejsza . Pomóżcie nie wiem co zrobić !!! Chciałbym mieć proste , normalne życie!!!
 24. prezent na walentynki

  Moja dziewczyna to fanka filmu, dużo ogląda w domu ale też często chodzi do kina, czy to ze mną czy ze znajomymi. I tu pytanie - czy "wypada" z takiej okazji dać jej np. jakiś karnet do kina? nie na jeden tylko na więcej filmów.. czy na walentynki to jednak kwiaty?:)
 25. Co Cię dzisiaj wkurzyło ?

  Zima. Tym że jest.
 26. co na kaca?

  2KC pomaga ale jeśli się stosuje zgodnie z zaleceniami a nie już na bani bo wtedy to jasne, że prędzej się to zwróci niż zadziała. Trzeba wziąć przed i parę razy w trakcie picia i działa, stosowałam już kilka razy i było ok a muszę przyznać, że mam tendencję do wymiotowania po alkoholu nawet w małych ilościach
 27. Warszawa lotnisko Chopina parking

  P4 przy Okęciu lub Krakowska 42. Chociaż ten przy Krakowskiej 42 będziesz miał 2x taniej a jakość usługi na podobnym poziomie.
 28. Czym jeździcie ? :)

  Aktualnie Opel Astra z 2014 roku. Fajnie się sprawuje.
 29. Wczytaj więcej aktywności