Cała aktywność

Ta zawartość aktualizuje się automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Jak się czujesz?

  Dziś jest 26.09.2017 rok. Za oknem dość słoneczne popołudnie, kolejnego, jesiennego dnia. Kawa wspomaga moje samopoczucie
 3. Wczoraj
 4. O czym teraz myślisz?

  to brzmi, jak znalezienie wibratora perpetuum mobile z funkcją parzenia kawy
 5. O czym teraz myślisz?

  Już nie ma! A jak Ci się wydaję, że trafiłaś na tego prawdziwego mężczyznę to jebut z dnia na dzień zostajesz ze złamanym serduchem. Badum tssssssss! My Kobiety jesteśmy najlepsze 
 6. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 7. Prawda czy fałsz?

  Fałsz. Chociaż dzisiejszego nie darzę sympatią. Obgryzasz paznokcie.
 8. Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?

   
 9. O czym teraz myślisz?

  Dzisiaj jestem sfrustrowaną feministką mamo!  
 10. O czym teraz myślisz?

  Brzmisz, jak sfrustrowana feministka
 11. O czym teraz myślisz?

  Męczy mnie 90% osobników płci męskiej, których znam. Część z nich nie rozumie prostego przesłania, jakie niesie za sobą słowo "spie*dalaj". Część chce być miła na siłę. Część jest jak wrzód na dupie, a część myśli, że jest śmieszna, chociaż nie jest. Boże. Gdzie ci prawdziwi mężczyźni? ^^ 
 12. Dziwne zachowanie po narkotykach

  Czytając to, można wywnioskować, że tych "razy" było więcej. Tobie jest potrzebny neurolog, nie psychiatra. Mrowienie to stan, który może być np. wywołany brakiem witamin z grupy B. Zawroty głowy są także objawem neurologicznym. Powiedz rodzicom co Ci jest. Piszę to dla Twojego dobra.
 13. O czym teraz myślisz?

  Rodzicielstwo to czas, kiedy możesz spełnić swoje marzenia z dzieciństwa. Zasypiam z jajkiem niespodzianką, mamy dywan  mogę podjadać pastę do zębów truskawkową...(kto tego nie robił mając te kilka lat), codziennie mamy bułkę z nutellą na śniadanie ( i nutellę) i ogólnie przez cały dzień w domu słychać bajki, żadnych wiadomości, żadnych meczy, żadnych odmóżdżających programów. Rodzicielstwo to najlepszy okres dzieciństwa   Ps. Pomijam zabawki, to temat na inny wieczór.
 14. co robię kiedy nikt mnie nie widzi... :D

  zabieram calathee pod prysznic, bo bardzo to lubi. a w ogóle to wydaje mi się, że chyba wszystko robie.
 15. Kogo masz ochotę przytulić?

  @Tosca bo chyba tego teraz potrzebuje.
 16. Jak się czujesz?

  przyłapałam się na tym, że kiwałam się w tył i przód jak dziecko z chorobą sierocą. nie wiem kiedy ostatni raz ktoś mnie tulił. 
 17. O czym teraz myślisz?

  tęsknię za naszym starym mieszkaniem. mieliśmy tam drewnianą podłogę i miłe wieczory. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
 18. Dziwne zachowanie po narkotykach

  Jednorazowy wyskok w postaci zażycia "czegoś mocniejszego"spowodował trwałe zmiany ale dopiero po ponownym zapaleniu marihuany one sie ujawniły  na codzień bardzo nie wyraźnie się czuje cały czas mam zawroty głowy szczególnie po wysiłku,od jakiegoś czasu mrowienie nie ustępuje zaczynam się martwić ponieważ nie potrafię nad tym panować tak jak za pierwszym razem 
 19. Idealne miejsce do życia?

  Tusiaczkowa18: jest mnóstwo bezludnych wysp, tylko że większość z nich jest albo skalista i porośnięta samą trawą lub innymi bezproduktywnymi gatunkami roślin, albo tak mała, że trudno na niej robić coś sensownego, albo bardzo niegościnna i mieszkanie tam byłoby bardzo ciężkie - vide Wyspy Kergulena i Wyspy Crozeta na Oceanie Indyjskim albo Szetlandy Południowe na Oceanie Południowym niedaleko wybrzeży Antarktydy. Taaa... i potem byłoby mniej więcej tak jak w tym: https://www.youtube.com/watch?v=eumEuK1sD90 Z tego właśnie względu, nie chciałbym mieszkać w domku w górach. No chyba że byłoby to w tropikalnym kraju, w którym śnieg nie pada nawet w górach. Kamineko: Islandia? Tam, gdzie zimą dzień trwa trzy godziny, a latem noc trwa trzy godziny? Na pewno bym nie chciał mieszkać w takim kraju - raczej bym zwariował z powodu takich proporcji światła słonecznego. Podobnie z innymi państwami na tak wysokich szerokościach geograficznych. W dodatku brak ciepła. Wolałbym kraj, w którym dzień i noc mają w miarę podobną długość przez cały rok i w którym można się powygrzewać na słońcu.
 20. Ostatni tydzień
 21. Prawda czy fałsz?

  Fałsz. Siedzę w swojej mrocznej ciszy i ciemności. Nienawidzisz poniedziałków.
 22. Borze szumiący, jaka przyjemna cisza.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. michaelowax3

   michaelowax3

   Mamusia nie może iść na urlop. musi dbać o swoje dzieci! :wub:

  3. Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Nie zgadzaj się ze zdaniem administracji.. :D 

  4. Nineku

   Nineku

   Administracja zrobi strajk głodowo-nikotynowy xD

 23. Co wam dziś zryło beret?

  Pieprzona aktualizacja Win 10 trwająca prawie 3 godziny. 
 24. O czym teraz myślisz?

  Przede mną jeszcze tydzień chorobowego, a ja już mam dość tego odpoczynku od pracy... Na szczęście niedługo powrót na studia. Będę miała więcej zajęć na głowie, co bardzo mi odpowiada. Październiku - przybywaj więc. 
 25. Dziwne zachowanie po narkotykach

  Wybacz, ale nie masz ukończonych 18 lat, a eksperymentujesz z syfem w postaci tabletek? I to już od 15 roku życia? Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, ze zdarza Ci się zażyć coś częściej niż chcesz się przyznać. To zapewne dlatego nie poprosisz rodziców, by zaprowadzono Cię do lekarza w celu wykonania toksykologii. Bez niej jednak nie dowiesz się czym się zatrułaś.  Zażywanie wszelakich "wyskokowych" tabletek trwale niszczy komórki w mózgu i może powodować stany, w jakim teraz się znajdujesz. To z pewnością nie jest spowodowane zapaleniem marihuany, której moim zdaniem i tak nie paliłaś - wciśnięto Ci zwyczajny syf lub dopalacze. 
 26. Dziwne zachowanie po narkotykach

  Jest to potoczne określenie tabletek extazy (MDMA)
 27. O czym teraz myślisz?

  Koniec świata przeżywam codziennie. Wieczorem przed zaśnięciem odliczam tylko czas, jaki zmarnowałam ludziom, którzy nienawidzą mnie, a ile jeszcze im go zostało. Czystą złośliwością jest czasem skazywać innych na swoją obecność.
 28. Regulamin forum

  To nie jest urząd, gdzie będzie składać się wnioski i czekać na decyzje. Trzeba po prostu określić, czemu ma służyć zmiana czcionki oraz ułatwić to pracę moderatorom, którzy będą wiedzieć, dlaczego ktoś jest inaczej traktowany na tle innych użytkowników.
 29. Wczytaj więcej aktywności