Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372476 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Życie na wsi :/

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Życie na wsi :/

Nieprzeczytany postprzez Kucza » 21 Sie 2007, 06:25

Za jakiś czas przeprowadzę się na wieś.
Uważam to jako krok wstecz w moim życiu.
Moja matka tekstami np."ze wsi pochodzisz, na wieś wrócisz" doprowadza mnie do szału.:x
Kiedy przeprowadze się tam jedyne co będę robił to siedział na kompie.
Bo nic innego tam nie można robić. :x

Chciałbym abyście mi napisali co można robić na wsi i czy na wsi da się żyć.
Image

Awatar użytkownika
Kucza

Użytkownik zbanowany

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Re: Życie na wsi :/

Nieprzeczytany postprzez Pina » 29 Sie 2007, 09:55

*Dominika* napisał:
Sealia napisał(a): Dyskoteki normalne też są:P

No to ba . :wink:
I to jakie ! :P

Akurat do wiejskich dyskotek jestem uprzedzona. Byłam w paru wsiach na dyskach i było okropnie. Dziewuszki poubierane w jakieś złota i róże (żeby to chociaż w jako takim guście było), na obcasach/platformach(co z tego, ze ledwo na tym chodzi), oczywiście wymalowane i pijane w sztok. Mają na pewno poniżej 18 ba! poniżej 16 roku życia - oczywiście ochrona to mit. No i jeszcze (hmm) mężczyźni - gel na włosach, jakieś dresy spod siatki, generalnie image chłopca z diskopolowego boysbandu, no i wyrywanie "maniurek" na teksty zaczerpnięte z piosenki "Dla mnie masz stajla". Fuckin' bitch. No i jeszcze ta cudowna muzyka, pasująca do klimatu "Ciało do ciała usta do ust", "Straciłaś cnotę, bo sama tego chciałąś" czy "Twoja to nie mydło, nie zmydli się na pewno, zrób to dziś kochanie, zrób to dzisiaj ze mną, mój to nie granat nic ci się nie stanie".... Aż mnie cholera mdli...

Zdarzają się i takie imprezy . Ale to już jest kwestia ludzi , niestety :/ ja i moi znajomi bawimy na innych imprezach , raczej bez alkoholu . I jest naprawde fajnie :)To co opisałas, to kojarzy mi sie tylko i wyłącznie z imprezą w remizie - " potańcówką " Dobrze , że u mnie na wsi mozna się normalnie pobawić :)))

`Sometimes I feel, that I am from another world... - she sad.

Awatar użytkownika
Pina

• Miejscowość:Wioska Muminków :D
  • Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 29 Sie 2007, 09:55

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez majaaa_161 » 29 Sie 2007, 10:49

Na wsi jest super sama mieszkam no wsi wszyscy się znają jest po prostu super no i zabawy w remizie :D :D

majaaa_161

Nieprzeczytany postprzez Sealia » 29 Sie 2007, 12:05

Pina napisał:
*Dominika* napisał:
Sealia napisał(a): Dyskoteki normalne też są:P

No to ba . :wink:
I to jakie ! :P

Akurat do wiejskich dyskotek jestem uprzedzona. Byłam w paru wsiach na dyskach i było okropnie. Dziewuszki poubierane w jakieś złota i róże (żeby to chociaż w jako takim guście było), na obcasach/platformach(co z tego, ze ledwo na tym chodzi), oczywiście wymalowane i pijane w sztok. Mają na pewno poniżej 18 ba! poniżej 16 roku życia - oczywiście ochrona to mit. No i jeszcze (hmm) mężczyźni - gel na włosach, jakieś dresy spod siatki, generalnie image chłopca z diskopolowego boysbandu, no i wyrywanie "maniurek" na teksty zaczerpnięte z piosenki "Dla mnie masz stajla". Fuckin' bitch. No i jeszcze ta cudowna muzyka, pasująca do klimatu "Ciało do ciała usta do ust", "Straciłaś cnotę, bo sama tego chciałąś" czy "Twoja to nie mydło, nie zmydli się na pewno, zrób to dziś kochanie, zrób to dzisiaj ze mną, mój to nie granat nic ci się nie stanie".... Aż mnie cholera mdli...

Zdarzają się i takie imprezy . Ale to już jest kwestia ludzi , niestety :/ ja i moi znajomi bawimy na innych imprezach , raczej bez alkoholu . I jest naprawde fajnie :)To co opisałas, to kojarzy mi sie tylko i wyłącznie z imprezą w remizie - " potańcówką " Dobrze , że u mnie na wsi mozna się normalnie pobawić :)))

U mnie na wsi też można się normalnie pobawić, idzie normalna muzyka. Wiadome, że różni są ludzie i wszędzie można spotkac lalki barbie, ale to nie jest reguła, że tylko na wsi takie są, bo są wszędzie. Ale mam znajomych, którzy są normalni, więc jest super;)
"Kawa musi być
gorąca jak piekło,
czarna jak diabeł,
czysta jak anioł,
słodka jak miłość"

http://www.kilka-pytan.blog.onet.pl

Awatar użytkownika
Sealia

Nieprzeczytany postprzez Blondi1505 » 29 Sie 2007, 16:24

Życie na wsi wcale nie jest taki złe:D Ja właśnie jestem na wsi u moich kuzynów na trzy tygodnie i jest bardzo fajnie. Jeździmy rowerami na lody, na kompie też czasem siedzimy, wygłupiamy się itp. Wiem, że mieszkanie na wsi a przyjeżdżanie na nią to co innego ale w pewnym sensie ma to związek, botak jakby narazie tu mieszkam;P Według mnie to musisz sobie znależć jakiś kumpli i tyle:D Razem napewno nie będziecie się nudzić:]

Awatar użytkownika
Blondi1505

Nieprzeczytany postprzez osieeeki2007 » 29 Sie 2007, 18:10

Ja żyję na wsi i w zyciu nie przeprowadzilabym sie do miasta. A mozna robic sporo rzeczy- te same z reszta co w miescie. :P

osieeeki2007

• Miejscowość:Choczewo

Nieprzeczytany postprzez LiLo » 29 Sie 2007, 18:13

siemka ;* A ja Ci zazdroszczę. Bo mam na wsi rodzinę i poznałam tam swojego chłopaka. spędziłam tam prawie całe wakacje i jak pomyślę że mam wracać do mojego miasta oddalonego o 45 km od tej miejscowości to mi sie niedobrze robi ;/ Na wsi jest super jak tam jestem to nigdy się nie nudzę, poznałam strasznie dużo ludzi i fajnie że wszyscy się znają można mieć wielu znajomych i super się bawić. I nie mówcie, ze na wiejskich potupankach bo w niektórych wsiach dyski są lepsze niż w miastach. Ja się tak wybawiłam, ze masakra a jestem wybredna jeśli chodzi o dyski :) i 100 razy bardziej wolałabym mieszkać na wsi niż w mieście.. Powodzenia ;*

LiLo

• Miejscowość:Rzeszów

Nieprzeczytany postprzez *Dominika* » 29 Sie 2007, 18:50

Zdarzają się i takie imprezy .

Ja napisałabym raczej, że zdarzają sie te normalne imprezy. Większość wiejskich dyskotek niestety tak wygląda (a przynajmniej te, które miałam niewątpliwą nieprzyjemność odwiedzić :|)
Wiadome, że różni są ludzie i wszędzie można spotkac lalki barbie, ale to nie jest reguła, że tylko na wsi takie są, bo są wszędzie.

Naturalnie, popełniłabym błąd, gdybym napisała, że tego typu panie i panowie występuja tylko na wiejskich dancingach. Nie chciałam nikogo urazić. Sama przeciez mieszkam w wiosce ;)

Prawdą jest, że w mieście ma się większy wybór jeśli chodzi o miejsce zabawy. Zawsze można zwiać jeśli atmosfera nam nie odpowiada. A na wioskach z reguły jest jeden kurnik pomalowany na zielono pełniący funkcję dyskoteki, gdzie zbiera się największe ustrojstwo wiejskie (ale nie tylko - przyjeżdżają też chłopcy z miasta, liczący na szybki i owocny podryw na furę).

W miastach też są pewne lokale, gdzie DJ krzyczy przez mikrofon: "A teraz wszystkie dziewice piszczą" i ogólnie jest klimat opisany pzreze mnie wczesniej.
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz wróci na stolicę.

*Dominika*

• Miejscowość:Kleryków

Nieprzeczytany postprzez Karolci@ » 30 Sie 2007, 16:04

żyłam na wsi do 7 r.ż ale się przeprowadziliśmy do miasta. nadal chciałabym tam mieszkać i nie widzę żadnego problemu. Bardzo często jeżdżę na wieś do babci

Awatar użytkownika
Karolci@

• Miejscowość:z twoich marzeń

Nieprzeczytany postprzez Wizzard » 30 Sie 2007, 16:06

Ja bym się pociął jakbym miał mieszkać na wsi :> . Jestem typowym mieszczuchem, a na wsi po prostu przekręciłbym się z nudów :P .
..::Żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś::..
Image

Awatar użytkownika
Wizzard

• Miejscowość:Warszawa

Nieprzeczytany postprzez sok-z-biedronki » 30 Sie 2007, 20:34

To będziesz siedział i pisał na kompie z innymi ludźmi w podobnej sytuacji, np. ze mną, bo za rok też się przeprowadzam na wieś :/ A że jestem typowym mieszkańcem miast to oszaleje! :(

Awatar użytkownika
sok-z-biedronki

Nieprzeczytany postprzez dublev » 30 Sie 2007, 21:37

Gdybym byl mlodszy, bym sie zalamal jak by mi matka powiedziala jedziemy na wies i tam zostaniemy...

Teraz bym sie cieszyl, duzo terenu do wyszalenia sie, duzy dom, las, pola, ogniska mozna robic, rozkopac teren i zrobic sobie hoopki do skakania na rowerze, jezdzic samochodem bez prawka.. imprezy w remizach... miec wlasny garaz i w nim majsterkowac :D

dublev

Nieprzeczytany postprzez anonimek :* » 30 Sie 2007, 21:44

spokojnie.. :D Może i mieszkam w Poznaniu ale to nie znaczy że nie znam uroków wsi.. Bardzo długo tam mieszkałam.. nie załamuj się... głowa do góry! Poznasz ciekawych ludzi i założe się że kiedy Ci po roku powiedzą że wyjeżdżacie będą musieli Cię odrywać od całego życia "wsiowego" ;)
Słowa ranią...brak słów zabija...
"Naucz sie słuchać, okazja, czasami puka bardzo cicho."
Walcz o swoje! Nie pozwól by ktoś odebrał Ci to, czego pragniesz!!!

Awatar użytkownika
anonimek :*

• Miejscowość:Poznań

Nieprzeczytany postprzez Cudeńko » 31 Sie 2007, 13:59

Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszcze.Każdy chce mieć co innego, niż to co ma.
,,Po cichu
po wielkiemu cichu
idu sobie ku miastu na zwiadu
idu i patrzu"

Cichosza
___
Pa :)

Awatar użytkownika
Cudeńko

• Miejscowość:bomboniera

Nieprzeczytany postprzez Leyla » 31 Sie 2007, 14:11

Na wsi panuje cisza, choć zdarzają się wyjątki... (hałas z torów, z ulicy) Ale życie na wsi to tez praca i obowiązki, trzeba zadbać o gospodarstwo, jeśli ma się zwierzęta, trzeba zajmować się drewnem na opał, kiedy wystąpią pierwsze mrozy zimowe, trzeba kosić trawę, ogarniać podwórko... życie na wsi jest specyficzne, ale pomyśl jak pięknie będzie wiosną albo lotem, kiedy po skończonej pracy położysz się na łące lub nad jakimś stawem i odpoczniesz...

Leyla

Nieprzeczytany postprzez Agunia570 » 31 Sie 2007, 14:35

Mieszkam całe życie w mieście ale z przyjemnością zamieniłabym się z Tobą....Każdą wolną chwile jaką mam spędzam na wsi u mojej cioci...Wtedy najczęściej spaceruje po lasach, chodzę na łąki p[posiedzieć spotykam się ze znajomymi....a mam ich tam wielu:D Nie myśl sobie ze jestem jakąś wielką miłośniczką przyrody,ale fajnie jest czasem posiedzieć są,memu w ciszy...:) Nie załamuj się przyzwyczaisz się z czasem i później może nie będziesz sobie wyobrażała już jak m=normalnie można żyć w mieście... POZDRAWIAM I POWODZENIA:*:*

Agunia570