Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1373016 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Znudziłem się jej

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez kubi kubi » 14 Wrz 2010, 18:10

Witam! Nie będę już pisał mojej historii od początku, jest dostępna w innym moim temacie. Ostatnio zauważyłem, że moja dziewczyna dziwnie się zachowuje. Po prostu inaczej niż zwykle, nie okazywała tyle miłości co zwykle, jak nie ona. Dostrzegłem to. Tak było przez dwa dni, odkąd wróciła z tygodniowego obozu w Ustce. Na początku myślałem, że to przez chorobę, rozchorowała się trochę. Jednak się myliłem. Gdy byłem u niej ostatnio w nocy zapytałem czy coś się zmieniło między nami. Milczała. Gdy spytałem po raz kolejny, mówiła, że tak, trochę się pozmieniało. Nie wiedziałem czego się spodziewać. Kiedy próbowałem to z niej wydusić w końcu powiedziała, że nie czuje tej więzi, tej magii, która byłą w nas od zawsze, bo naprawdę byliśmy dla siebie blisko. Spotykaliśmy się codziennie, okazywaliśmy sobie miłość w 100%'ach. A tu teraz taki teks. Mówiła, że nie wie jeszcze jak to będzie. Uspokajała mnie i pocieszała, że to jeszcze nic pewnego, po prostu do poważnego przemyślenia. I to stało się tak nagle. Podobno zauważyła to jeszcze zanim pojechała na obóz. Aczkolwiek mi się wydawało, że wszystko jest ok. Na obozie poznała chłopaka, który się w niej zakochał. Na poważnie. Nie powiedział jej to nie wprost, ale słówkami. Ona oczywiście go odprawiła z kwitkiem i mówiła, że już jest z kimś i że tego kogoś bardzo kocha. Zostali wspaniałymi przyjaciółmi. Podkreślam wspaniałymi. Mówiła mi, że czuje do niego więź jak do brata,że świrnie im się razem gada, że może mu się zawsze wygadać i znaleźć oparcie. Przysięgała mi jednak, że to nie przez niego tak jest, ani przez żadnego innego chłopaka. Tak więc jesteśmy razem w tzw. separacji. Dzisiaj rano było jeszcze jako tak. Zapewniała mnie, że to jeszcze nie jest podjęta decyzja, i żebym był w dobrej wierze. Później jak w szkole do niej napisałem, że jest strasznie przybity, ona pisała, że także jest. Napisaliśmy może kilka esów. Codziennie pisało się po kilkadziesiąt. Kiedy wracaliśmy razem autobusem ze szkoły, ani razu nie popatrzała mi się oczy. Zamieniliśmy tylko kilka marnych słów. Potem ona założyła słuchawki i tak całą drogę. Gdy dojeżdżaliśmy ba miejsce na miejsce (ja wysiadam wcześniej) pytałem czy mogę ją odprowadzić. Odparła, że jak chcę. Szliśmy w ciszy i ja spytałem, czy nie uważa, że wdepliśmy w jakiś kryzys, kory prędzej czy później dotknie każdy związek. Powiedziała, że to chyba POWAŻNY kryzys. Gdy spytałem dlaczego, powiedziała tylko coś o swoich uczuciach, że się gubi. Dała mi wyraźniej do zrozumienia, żebym na razie nie pisał, żebyśmy nabrali dystansu do siebie, bo ona musi sobie wszystko przemyśleć. Jesteśmy już prawie rok, 30 września, w jej urodziny będzie rocznica. Nie chcę, żeby to się tak skończyło. Bardzo ją kocham i zależy mi na niej, ale niestety wyjdzie, że ma dość, to po prostu powiem, że rozumiem. Co przez to myślicie? Byliście w podobnej sytuacji?

kubi kubi

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez master_jedi » 15 Wrz 2010, 16:42

Kokieteria, nie zerwanie, ale pokazanie jej, że nie oplotła sobie faceta wokół palca i może wrócić i odejść jak się jej podoba.
"How do you prove that you exist...?
Maybe we don't exist..."
- Vivi Ornitier

Awatar użytkownika
master_jedi
Absolwent

• Pochwały:37

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 15 Wrz 2010, 16:42

Awatar użytkownika
mgirl

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez niebieska28 » 15 Wrz 2010, 18:35

kubi kubi, ojj ma. Wiesz, jak ja jestem przed okresem, to umiem płakać i załamywać się, bo na przykład nie chce mi się uczyć, albo nie mam w co się ubrać czy nie mogę czegoś znaleźć. Oczywiście wszyscy jesteśmy inni, ale może i tak być.
Przeczekaj. Ale nie olewaj, nie kończ pisać czy dzwonić. Pokazuj, że Ci zależy, ale nie męcz jej. Poczekamy do tego Twojego "punktu kulminacyjnego" albo do innego dnia ; ) Będzie doooooooobrze, zawsze jest !
I zawsze dajemy !
.. radę ; )
Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.

— Stephen King

Awatar użytkownika
niebieska28

• Miejscowość:Lublin
  • Pochwały:8

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez pic » 15 Wrz 2010, 20:14

niby Master ma racje, ale ale.. ;> po co igrać z uczuciami 2 osoby, skoro nie podoba Ci się, ze ktoś igra z Twoimi? Nie udawaj obojętnego i obrażonego. Spotkaj się z nią i powiedz wprost: chce z Tobą być, kocham Cię, ale nie podoba mi się to co jest między nami. Albo chcesz ze mną być i razem przez to przejdziemy, albo nie czujesz do mnie już tego co wcześniej i się rozejdziemy. Jesteśmy młodzi i możemy sobie jeszcze kogoś znaleźć, po co zawracać sobie głowę czymś czego nie ma? Ty masz prawo kochać, ja mam prawo być kochanym. I to co ona Ci na to odpowie będzie odpowiedzią ostateczną. I tego się trzymaj, nawet jeśli będzie najgorsza!

a jeszcze master, jasne przyjaciel po tygodniu to kiepsko użyta nazwa ;> ale nie rozumiem co miałeś na mysli mówiąc, że kobieta nie powinna znajdywać sobie przyjaciół po tym jak jest już w związku ?;> i albo ty, albo przyjaciel..? ysz...
cwaniak mentalny, szyderca, ściemniacz sexualny

Awatar użytkownika
pic

• Miejscowość:Kraków

Re: Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez kubi kubi » 16 Wrz 2010, 16:50

Spotkałem się dzisiaj z tym gościem. Sam zaproponował spotkanie (co zresztą już ja planowałem). Ogólnie wszystko sobie wyjaśniliśmy. To w sumie nie jego wina, przysięgał mi, że do niczego między nimi nie doszło. Zresztą wątpiłem w tą opcje. Moja mu mówiła, że do niczego między nimi nie dojdzie, bo ma chłopaka. I ten koleś to uszanował. Gadałem z nią ostatnio i ona powiedziała, że czuła to wszystko jeszcze spory czas przed obozem, tzn. to, że coś się między nami wypala i znika. Po prostu bardzo dobrze to kamuflowała (powiedziała mi to), a ja tego nie dostrzegłem, bo wydawało mi się, że wszytko jest jak najbardziej na miejscu. Nic dziwnego nie zauważyłem. To była po prostu gra uczuć. Na obozie pisała do mnie, że niby tęskni i w ogóle, ale jak wróciła, to mówiła, że wcale tak nie było. Nie tęskniła, nie chciała gadać... Ten koleś w ogóle chciał zerwać z nią kontakt, bo myślał, że to przez niego tak to teraz wygląda. Ale on mu mu tłumaczyła, że to nie jego wina, że ona to już wcześniej czułą... Od wczoraj ustaliliśmy sobie tydzień przerwy od siebie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Aha i pisała mi coś takiego: że jeżeli naprawdę mi na niej zależy, to normalnie pogadam z tym gościem, bez napierdalania się, wyzwisk i tak dalej. Po ludzku

kubi kubi

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez master_jedi » 16 Wrz 2010, 17:33

pic,
ale nie rozumiem co miałeś na mysli mówiąc, że kobieta nie powinna znajdywać sobie przyjaciół po tym jak jest już w związku ?;> i albo ty, albo przyjaciel..? ysz...

Jak kobieta po tygodniu znajomości z chłopakiem nazywa go przyjacielem, mając przy tym partnera, tzn. że coś się w związku pierdoli i szuka uzupełnienia swojego nieidealnego chłopaka. Moim zdaniem, jak dziewczyna znajduje partnera, to staje się on przy okazji najlepszym przyjacielem, a kiedy znajduje innego "przyjaciela" po niecały roku bycia w związku, to znaczy, że zwyczajnie coś jest nie tak, a z doświadczenia odczułem, że ukochana osoba słucha rad "przyjaciół" zamiast osoby którą kocha z wzajemnością. Skoro "przyjaciel" kocha moją dziewczynę i jako przyjaciel ma mocniejsze słowo, to przy naszym kryzysie, co się MOŻE stać?
po co igrać z uczuciami 2 osoby, skoro nie podoba Ci się, ze ktoś igra z Twoimi? Nie udawaj obojętnego i obrażonego. Spotkaj się z nią i powiedz wprost: chce z Tobą być, kocham Cię

Opisałem to wyżej. Jak dziewczyna facetowi daje kopa w dupę, a ten się jej zaczyna łasić jeszcze, to dla niej znak, że oplotła go sobie wokół palca i może sobie odejść i wrócić jak jej się podoba. Mężczyzna ma być mężczyzną, a nie cipą.

kubi kubi, odpocznijcie od tego. Dajcie teraz sobie spokój, niech ona rozpoczyna rozmowy i je podtrzymuje, ty głównie odpowiadaj na pytania, ale sam nie wykonuj kroku. Niech się stęskni. Chce przerwy, to niech to będzie przerwa, niech powieje u niej samotnością i brakiem Ciebie.
"How do you prove that you exist...?
Maybe we don't exist..."
- Vivi Ornitier

Awatar użytkownika
master_jedi
Absolwent

• Pochwały:37

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez niebieska28 » 16 Wrz 2010, 18:03

W miłości nie ma przerw.
Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.

— Stephen King

Awatar użytkownika
niebieska28

• Miejscowość:Lublin
  • Pochwały:8

Nieprzeczytany postprzez kubi kubi » 16 Wrz 2010, 19:17

master_jedi napisał:ak dziewczyna znajduje partnera, to staje się on przy okazji najlepszym przyjacielem

To prawda. Ona mówiła mi zawsze, że jestem dla niej nie tylko chłopakiem, ale i najlepszym przyjacielem.

kubi kubi

Nieprzeczytany postprzez granatowy » 16 Wrz 2010, 21:08

kubi kubi napisał:
master_jedi napisał:ak dziewczyna znajduje partnera, to staje się on przy okazji najlepszym przyjacielem

To prawda. Ona mówiła mi zawsze, że jestem dla niej nie tylko chłopakiem, ale i najlepszym przyjacielem.

jak się okazuje nie jedynym, skoro po tygodniu znajomości ma kolejnego wielkiego przyjaciela :)
Aspołeczny. Seksista. Homofob. Realista. Granatowy.

Awatar użytkownika
granatowy

• Pochwały:4
Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez kubi kubi » 16 Wrz 2010, 22:32

Coś Wam napiszę: Dzisiaj ona napisała do mnie czy wpadnę po walizkę, którą jej pożyczyłem na obóz. Wpadłem po kilku godzinach i oczywiście powiedziała, żebym sobie usiadł, pytała cię jak tam w szkole, co robiłem... Nie rozmawialiśmy o tych przykrych sprawach, tylko po prostu ona chciała się dowiedzieć co u mnie. Posiedziałem z 15-20 min, po czym mówię, że idę z psem na spacer. Powiedziała, że też by poszła, ale jest chora, ma gorączkę. Później jak przechodziłem niedaleko niej, to zaszedłem na dosłownie chwileczkę, żeby dać jej termometr i tabletki. Gdy doszedłem do domu napisała, że ma podwyższoną temperaturę. Po kilku minutach napisała: zależy Ci jeszcze trochę na mnie? Odpisałem, że bardzo. Następny od niej: kochasz mnie jeszcze? Ja na to, że kocham. Później: A wybaczysz mi kiedyś to całe cierpienie, które Ci sprawiłam? Ja na to, że chcę to zrobić. Ale to do niej należy ostatnie zdanie. Ona: wiem... Później się pożegnała i napisała, że idzie spać. I co Wy na to?

kubi kubi

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez kubauba » 16 Wrz 2010, 22:38

DASZ RADE STARY !~!~!
Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.

kubauba

Nieprzeczytany postprzez Kokieteria » 16 Wrz 2010, 22:48

kubi kubi napisał:Coś Wam napiszę: Dzisiaj ona napisała do mnie czy wpadnę po walizkę, którą jej pożyczyłem na obóz. Wpadłem po kilku godzinach i oczywiście powiedziała, żebym sobie usiadł, pytała cię jak tam w szkole, co robiłem... Nie rozmawialiśmy o tych przykrych sprawach, tylko po prostu ona chciała się dowiedzieć co u mnie. Posiedziałem z 15-20 min, po czym mówię, że idę z psem na spacer. Powiedziała, że też by poszła, ale jest chora, ma gorączkę. Później jak przechodziłem niedaleko niej, to zaszedłem na dosłownie chwileczkę, żeby dać jej termometr i tabletki. Gdy doszedłem do domu napisała, że ma podwyższoną temperaturę. Po kilku minutach napisała: zależy Ci jeszcze trochę na mnie? Odpisałem, że bardzo. Następny od niej: kochasz mnie jeszcze? Ja na to, że kocham. Później: A wybaczysz mi kiedyś to całe cierpienie, które Ci sprawiłam? Ja na to, że chcę to zrobić. Ale to do niej należy ostatnie zdanie. Ona: wiem... Później się pożegnała i napisała, że idzie spać. I co Wy na to?
Będzie dobrze. (: Docieracie się, to normalne w związku. Bądź dobrej myśli, wszystko się ułoży.
Actually I try to be a Super Mom.

Awatar użytkownika
Kokieteria
Przyjaciel

• Miejscowość:Wrocław.
  • Pochwały:54

Nieprzeczytany postprzez kubi kubi » 17 Wrz 2010, 22:03

Niby dalej dajemy sobie czas. Dzisiaj widziałem ją na mieście z tym goście. Przechodząc koło niej puściła mi buziaka. Ogólnie jest teraz przeziębiona i tak mnie kusi, czy nie zapytać się jak się czuje, czy coś takiego. Albo po prostu czekać na jej ruch...

kubi kubi

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez Wala » 17 Wrz 2010, 22:59

kubi kubi, skoro jest przeziębiona to dobra okazja, żeby pokazać, że ci na niej zależy, że się nią interesujesz. Możesz do niej zadzwonić, zapytać jak się czuje i czy czegoś nie potrzebuje.To niby drobnostki, ale zawsze trochę zaplusujesz.
Myślę, że to taki etap w waszym związku, który występuje w innych także, taki okres zmęczenia materiału... Może powinieneś pomyśleć o jakimś urozmaiceniu, może zrobiliście się nudni, może warto coś pozmieniać... ;)
Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez kubi kubi » 17 Wrz 2010, 23:11

Zadzwoniłem do niej. Jakoś nie miała chyba chęci na rozmowę, odpowiadała tak płytko...
Nie to co wczoraj, sam na sam

kubi kubi

Znudziłem się jej

Nieprzeczytany postprzez granatowy » 18 Wrz 2010, 11:22

Jest przeziębiona, nie może wyjść z Tobą i Twoim psem na spacer, ale prowadza się na mieście z tym kolesiem? :D kolorowo :D
Aspołeczny. Seksista. Homofob. Realista. Granatowy.

Awatar użytkownika
granatowy

• Pochwały:4
Użytkownik zbanowany