Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380809 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Zniszczone Dłonie

Kto z nas nie chce dobrze wyglądać? Dobry wygląd poprawia naszą samoocenę oraz sprawia, że czujemy się lepiej. Forum to będzie poświęcone kosmetykom, makijażowi, fryzurom oraz innym czynnikom, które sprawiają, że wyglądamy lepiej.

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez Tigerus » 29 Sty 2011, 22:56

Witam otóż mam problem.
Mianowicie mam strasznie zniszczone i wysuszone dłonie możecie polecić jakiś dobry krem albo kuracje ???

Awatar użytkownika
Tigerus

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez Tkaczens^ » 30 Sty 2011, 00:23

Nałożyć na noc grubą warstwę kremu na dłonie, włożyć w miarę luźne rękawiczki bawełniane, rano dłonie jak nowe ;)
Put a gun to my head and paint the walls with my brains!

Awatar użytkownika
Tkaczens^

• Miejscowość:Oleszna
  • Pochwały:38

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 30 Sty 2011, 00:23

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez Trzyzet » 02 Lut 2011, 22:27

Żeby to tak na łuszczycę na dłoniach pomagało... Byłoby super... Macie zniszczone dłonie? Poproście mnie o zdjęcie moich na PW. Wtedy zobaczycie, co to są zniszczone dłonie...

Trzyzet

• Pochwały:2

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez Temperówka » 03 Lut 2011, 14:18

Ja używam kremów "Cztery Pory Roku". Kremuję dłonie, gdy tylko nadarzy mi się okazja. Przed wyjściem do szkoły, po obiedzie, gdy chodzę spac. Po prostu gdy mam w pobliżu krem, to go wykorzystuję :wink: Wydaje mi się, że to dobry nawyk, ale ma jeden minus. Wszyscy mi mówią, że jestem nierobem, bo mam tak gładką skórę dłoni :wink: :mrgreen:
Polecam kremy tej marki z czystym sumieniem. :mrgreen:
Przyjaźń nigdy nie przekształci się w miłość. Nie może. Ona już nią jest, tylko inną, tą najpiękniejszą.

Awatar użytkownika
Temperówka

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez patrycja94 » 03 Lut 2011, 16:03

"Cztery pory roku" - jak najbardziej! Kiedyś narzekałam na przesuszoną skórę, a teraz.. nic dodać, nic ująć. ; )

patrycja94

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez Aura » 03 Lut 2011, 17:26

Polecam neutrogenę skoncentrowaną, mi bardzo pomogła na przesuszone i zniszczone dłonie ;) Systematycznie stosowana potrafi zdziałać cuda! ;D

Aura

• Pochwały:16

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez MissTake » 03 Lut 2011, 18:01

To od zimna- po pierwsze noś rękawiczki - ręce przy niskiej temperaturze wysuszają się, a potem mogą nawet zacząć pękać... Nie zapomnij o nich, kiedy następnym razem będziesz wychodził.
Używaj kremów, jak najczęściej - kiedy tylko poczujesz szorstkość dłoni - one powinny być stale nawilżane. Może to być zwykły krem do rąk - bylebyś stosował go często.

Dodano 03 Lut 2011, 18:01:26:
To od zimna- po pierwsze noś rękawiczki - ręce przy niskiej temperaturze wysuszają się, a potem mogą nawet zacząć pękać... Nie zapomnij o nich, kiedy następnym razem będziesz wychodził.
Używaj kremów, jak najczęściej - kiedy tylko poczujesz szorstkość dłoni - one powinny być stale nawilżane. Może to być zwykły krem do rąk - bylebyś stosował go często.
I don't ever want to hate U
It's not part of the plan
So keep Ur charms where I can't see it
And Ur hands where I can

Awatar użytkownika
MissTake

• Miejscowość:Rumia
  • Pochwały:12

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez patryk.boobie » 06 Lut 2011, 20:35

Bardzo polecam krem z ZIAJa, czy jakoś tak "mleko kozie". Bardzo niedrogie, a dłonie naprawde fajne w dotyku. Poza tym wzmacnia paznokcie. Jest jeszcze zabiegg parafinowy. Takie zabiegi można robić w salonie kosmetycznym. Nie wiem ile to kosztuje, ale moja mama ze względu na większą opłacalność kupiła sobie sprzęt do zabiegu na własność(podobno jego koszt równy jest dwóm albo trzem zabiegom u kosmetyczki). Naprawdę polecam.
Image

Awatar użytkownika
patryk.boobie

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez White_Rose » 06 Lut 2011, 21:17

Polecam ten krem do rąk:
Image
Według mnie jest świetny - dłonie dobrze nawilżone i bardzo miłe w dotyku :wink:

White_Rose
Absolwent

• Pochwały:18

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez IstotaGromadna » 06 Lut 2011, 21:50

Jak pisał patryk.boobie, najlepsze jest krem kozie mleko z ziaji. Przynajmniej zdaniem mojej mamy.
Słodko-kwaśnych słów rozumiem kilka
Kiedy do mnie mówisz - drżę
Śpiewasz pięknie wtedy gdy gotujesz
Chciałam byś nauczył mnie

Awatar użytkownika
IstotaGromadna

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez bananowa » 06 Lut 2011, 22:03

A ja używam Bambino dla dzieci, ooo ten:
Image
I do rąk i do twarzy. Jestem gładziutka jak pupcia niemowlęcia :mrgreen:
if u close ur eyes, u see darkness. but if u keep them closed for long enough, and concentrate hard, u'll see light.

Awatar użytkownika
bananowa

• Miejscowość:Neverland
  • Pochwały:7

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez Jeffany » 07 Lut 2011, 00:02

Oliwką na noc albo oliwą z oliwek. Nałóż grubą warstwę i załóż rękawiczki na noc. Stosuj kurację przez jakiś czas. Dodatkowo nie zapominaj o smarowaniu dłoni kremem [osobiście polecam 'Kozie Mleko' Ziaji] po każdej styczności z wodą, czyli po myciu naczyń, czy kąpieli. I oczywiście na każde wyjście na zewnątrz, zwłaszcza przy takiej pogodzie. Powinny odżyć. ;)
Jestem jak gwiazda, gotowa w każdej chwili zsunąć się z nieba,
Runąć w wszechświat.

Awatar użytkownika
Jeffany
Absolwent

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:24

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez ankalin » 14 Lut 2011, 10:37

Zgadzam się z powyższymi radami :) a ze swojej strony polecę Krem do rąk z Rosmmana. Bardzo dobry i tani. Dostałam go kiedyś w promocji przy kasie i byłam bardzo zaskoczona tym jaki jest dobry! To ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40095

Awatar użytkownika
ankalin

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez pogo_stick » 14 Lut 2011, 13:41

Image
Kuracja parafinowa na stopy i dłonie z bielendy. Jest super, polecam z czystym sumieniem ;D

Awatar użytkownika
pogo_stick

Zniszczone Dłonie

Nieprzeczytany postprzez Ylx » 15 Lut 2011, 16:53

Garnier do rąk zniszczonych - Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry - cudeńko.

Ylx
Przyjaciel

• Pochwały:25