Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1375291 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

zawroty głowy

Twoje ciało wysyła Ci niepokojące sygnały? A może szukasz sposobu na poprawienie jego kondycji? Nie wiesz jaką dietę wybrać? Jeśli tak, to dział ten stoi dla Ciebie otworem.

zawroty głowy

Nieprzeczytany postprzez xfire » 07 Maj 2007, 00:07

mam bardzo często spore zawroty głowy i nie wiem co moze byc przyczyną.
Kiedy wstaje rano z łóżka (i to nie tak błyskawicznie) ale jak juz jestem na nogach to az musze usiąść bo bym się przewrócił, w kościele na kazaniu się siedzi jest "módlmy się" a ja nie wiem gdzie jestem :/ Co może być przyczyną?

Dodam że wysypiam się duzo, jem tez odpowiednio i nie wiem co z tym zrobić :/
Image

Awatar użytkownika
xfire

• Miejscowość:ładne choć zadupie
Użytkownik zbanowany

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez xfire » 11 Maj 2007, 14:43

nie nie mam omdleń i jak "działam" jest wszystko ok najgorzej jak na chwilę przycupnę a potem wstanę :?
Image

Awatar użytkownika
xfire

• Miejscowość:ładne choć zadupie
Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 11 Maj 2007, 14:43

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez slendergirl » 11 Maj 2007, 17:19

przypomnialo mi sie!
to moze byc spowodowane jeszcze tym, ze za szybko rosniesz i twoj organizm nie nadąża.
Ja mdlałam albo mialam zawroty jak zbyt długo stałam (np w kosciele), albo wstawalam z łózka (siedze na lozku i lece na plecy) albo gdy wstawalam jak przykucnełam.
Ale najlepiej to faktycznie z tym do lekarza. Bedziesz miec pewnosc.
'O siostry, smutne lilie, usycham z piękności.'

Awatar użytkownika
slendergirl

• Miejscowość:=Wrocław=

Nieprzeczytany postprzez xenir » 15 Maj 2007, 14:38

Tez tak mialem, chodzilem od lkekarza do lekarza i nic nie wynalezli.
Meczylem sie cholernie ze 2 lata chyba i jakos przeszlo ... :roll:
Image

xenir

Nieprzeczytany postprzez mampytanie » 07 Cze 2007, 23:39

xfire napisał:mowicie ciśnienie owszem mam w domu aparat ale kiedy sobie robie pomiar to mam ~120~70 więc raczej chyba to nie to a co do tych krwiaków czy czegoś innego w głowie to jakoś boli czy mozna to jakoś wyczuć sprawdzić bez zdjęc rentgenowskich ?

tutaj malo kompetentnych osob sie wypowiada, nie sluchaj nikogo, a badanie mozna zrobic jedno w zasadzie bez przeswietlen,

primo.. wez niech ktos Ci palec przed oczy da i nim kręci, lewa... prawa, prawa -> lewa.. i potem zobaczy czy masz oczopląs, jak nie to jest już dobrze, kolejna sprawa, badania ogólne -> sprawdzanie podwyższonych wskznikow dotyczacych sfer budowy nerwowej organizmu

kolejna sprawa, nerwowy jestes? jestes nerwus, albo w goracej wodzie kąpany? - olewka, juz masz problem moze i zdiagnozowany

cisnienie - masz raczej ok, ale to dolne troche za niskie,

zawroty same jakotakie jak wstajesz czy cos, to u ludzi w twoim wieku normalka, tez to mialem, glowa mnie tez czesto bolala, ale to bylo zwiazane, cholera wie z czym, rob tak...

jesli owiniesz glowe b. mocno szalikiem i zamkniesz oczy, po godzinie, dwoch, czterech, pieciu, powinno przejsc, jak nie przejdzie, zbadaj to wszystko co wyzej powiedzialem,jesli przejdzie...

to ma raczej podłoże nerwowe

przeswietlenie w sumie ostatecznosc, znalem przypadki ludzi, zdrowych jak ryby, a umierali w strasznych meczarniach, bo tak najwidoczniej Pan chcial, ale nie kazdy musi tak umierac, spokojnie ale dla swietego spokoju sobie zrob badania

[ Dodano: Czw Cze 07, 2007 22:39 ]
mikusia napisał:ja mampodobnie tylko do tego mam częste bóle w skroniach.Tez niewiem co to jest.Mam nadzieje że to nic groźnego

to jest inny ból, raczej pochodzenia migrenowego :D
spytaj babci, może tez takie miała, to jest dziedziczne

mampytanie