Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1384930 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

"Zainstaluj dodatek plug-in".

Czyli wszystko na temat komputerów, poruszania się po systemie operacyjnym, obsługi urządzeń peryferyjnych, naprawy i innych działań

Nieprzeczytany postprzez Incomprehensible » 18 Lis 2011, 13:35

Za każdym razem kiedy wchodzę na jakąś stronę w necie (również m-forum) na górze ekranu wyświetla mi się żółty komunikat: "Wyświetlenie pewnych elementów na tej stronie wymaga dodatkowego dodatku plug-in" i guziczek: "Zainstaluj dodatek plug-in". Oczywiście klikałam w to miliony razy, ale nic się nie dzieje, ten sam komunikat pojawia się przy kolejnym odświeżeniu strony. Nie przeszkadza to w niczym, bo wyświetlają się wszystkie reklamy, bannery, obrazki. Tylko trochę to wkurzające jednak. (; Da się coś z tym zrobić? Myślałam, że brak reakcji po wciśnięciu przycisku to wina mojego laptopa, ale na komputerze stacjonarnym mojego taty jest to samo.
A, chodzi o przeglądarkę Google-Chrome, do której już się przyzwyczaiłam i nie chciałabym z takiego powodu się odzwyczajać.

Poprawka w nazwie tematu / Menda ; *
robisz mi nieporządek w chaosie.

Awatar użytkownika
Incomprehensible
Przyjaciel

• Miejscowość:zielona kraina.
  • Pochwały:27

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez dduuch » 18 Lis 2011, 21:54

i sie nie odzwyczajaj ;)

Wejdz do menadzera dodatkow (kluczyk->narzedzia->rozszerzenia) i napisz co tam masz za dodatki.
Nie powinien byc to flash,poniewaz chrome ma wbudowanego flasha juz w sobie. Mozesz tez oczyscic pamiec podreczna przegladarki.

Aaaa, napisz jaka masz wersje.
"Postrzegaj rzeczy takimi, jakie są naprawdę, a nie takimi, jakie życzyłbyś sobie żeby były"

Image

Awatar użytkownika
dduuch

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 18 Lis 2011, 21:54

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Incomprehensible » 20 Lis 2011, 21:19

Dziękuję za odzew, dobra dduuszo. (:

Wersję mam najnowszą (w informacjach znalazłam to: 15.0.874.120 m), bo pozwalam się jej samej aktualizować, a niech ma. (;
Jedyne rozszerzenia, które znalazłam po wejściu w te narzędzia, to: "DivX Plus Web Player HTML5 <video>" i "Skype Click to Call". Oba są włączone.
robisz mi nieporządek w chaosie.

Awatar użytkownika
Incomprehensible
Przyjaciel

• Miejscowość:zielona kraina.
  • Pochwały:27

Nieprzeczytany postprzez dduuch » 22 Lis 2011, 22:39

Wylacz te pluginy,bo raczej ich nie bedziesz potrzebowala.
Mozesz zrobic tak: zsynchronizowac wszystko an twoim koncie z googla,po czym usunac chroma (jak i folder ktory sie znajduje na : C:\Users\(Twoj user)\AppData\Local\Google\Chrome ).
Mozliwe,ze jakis program pozmienial cos w jego ustawieniach (moze zobacz w about:flags czy cos nie jest wlaczone),przywroc ustawienia domyslne,jak nie chcesz usuwac chroma...
Chyba ostatnie co mi przychodzi,to wejsc na np. Filehippo.com i sciagnac "bete" chroma (dziala niestabilnie)
"Postrzegaj rzeczy takimi, jakie są naprawdę, a nie takimi, jakie życzyłbyś sobie żeby były"

Image

Awatar użytkownika
dduuch

• Pochwały:1