Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378424 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Wspólna kąpiel czy to coś złego?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Nieprzeczytany postprzez carla2451 » 04 Gru 2010, 18:59

No bo ja jestem z chłopakiem 3 miesiące. Oboje bardzo się kochamy i mamy plany itd. związek jest jak najbardziej na poważne.No i wiecie my się od jakiegoś czasu razem kąpiemy. W zasadzie tylko nawzajem myjemy i bardzo wesoło jest i tak dalej on w ogóle mnie nie dotyka czy coś nie patrzy się tylko myje siebie i mnie i ja jego i troszkę sama się myje i po prostu wychodzimy. I już ta kilka razy. Oboje patrzymy na to w ten sposób,że po ciężkim dniu miło jest razem się wykąpac a nie,że on mnie widzi nago , bo tak nago widział mnie już dość dużo razy.

No i jutro przyejżdża do mnie i tez chcemy się razem wykąpać . Jego mama wie,że się razem kąpiemy i nic nie mówiła po za tym,że jak ja zajde w ciąże to wyrzuci go z domu hehe. I właśnie boje się co moja mama powie czy tata. Jeśli już będą pytać co sensownego im odpowiedzieć ?
A co wy o tym sądzicie ?
za szybko ?
Ja 15l. on 18

Ale ja zauważyłam,że on akurat podczas kąpieli żadnej erekcji ani nic nie ma.
Jak dla nas my to traktujemy powaznie i to dla nas nic takiego dla zabawy czy erotycznego nie jest. My to traktujemy bardziej jako coś romantycznego. Widać to po nim, bo np. ja się wstydziłam to zgasił światło i przy świecach pierwszy raz się kąpaliśmy . czasem się zakrywam on nie ma nic przeciwko itd.
W zasadzie wytrzymalibyśmy bez kąpania sie razem i nie jest może to aż tak potrzebne ale np. ja jestem taka, że chce , bo nie widzimy w tym nic złego w zasadzie.
Dodam,że nie chcemy uprawiać seksu i trzymamy się od tego z daleka , on ciągle powtarza,że na mnie spokojnie zaczeka aż będę gotowa.

carla2451

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez franca16 » 07 Gru 2010, 16:20

Wspólna kąpiel nie jest niczym złym;) Tak samo jak Twój wiek. Niestety nastały takie czasy, że dziewczęta w Twoim wieku już dawno mają za sobą swoje pierwsze pełne kontakty seksualne. Dlatego nie sądzę, żeby można było Cię krytykować. Jesteś trochę niedojrzała, ale to z racji Twojego wieku, sam fakt, że zakrywałaś się przed nim świadczył, że nie byłaś gotowa na pokazanie swojej nagości, ale to nic złego, póki oboje tego chcecie i czujesz, że robisz dobrze, że postępujesz słusznie. Póki nie masz żadnych wyrzutów sumienia i nie ranisz innych, postępuj tak jak chcesz.
I tu zaczynają się schody. Bo pójście do łazienki z chłopakiem przy Twoich rodzicach moim zdaniem będzie zranieniem kogoś. Nawet jeśli rodzice są liberalni to taka sytuacja ostro by ich zmieszała i wątpię żeby byli do takich rzeczy nastawieni pozytywnie.
Radzę więc zachować swoją intymność tylko dla siebie, nie mieszajcie w to rodziców, ani innych domowników i wszyscy będą zadowoleni.
Bo chyba wytrzymać bez wspólnej kąpieli możecie,co?;p

Awatar użytkownika
franca16

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 07 Gru 2010, 16:20

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez dzozi » 07 Gru 2010, 19:32

Nie no jesteś może i trochę za młoda, ale chyba to lepiej jak z nim się tylko kąpiesz, a nie że jesteś już matką-gimnazjalistką.
Jeszcze się trochę dziwie, że widzieliście się nago i jeszcze do niczego nie doszło. :roll:
Chłopcy w tym wieku (przynajmniej większość) bierze co mu wpadnie w ręce. :twisted:

dzozi

Nieprzeczytany postprzez Arsen » 09 Gru 2010, 20:08

gdybyś miała powyżej 18 lat to bym powiedział że takie kąpiele są nawet ok ale nie w wieku 15 lat, gdy doszedłem do wieku w twojej wypowiedzi to aż mną tak na kilka sekund wmurowało
dezinformacja i dezorganizacja

Awatar użytkownika
Arsen
Absolwent

• Pochwały:34

Nieprzeczytany postprzez Nieprzenikniona » 09 Gru 2010, 20:26

carla2451, reakcja Twoich rodziców pewnie nie będzie pozytywna... Rodzice mają to do siebie, że martwią się, czasami aż nazbyt o swoje dzieci i przesadzają. Mi by akurat nie przyszło do głowy powiadamianie ich o tym.
Pan nie jest moim pasterzem, a niczego mi nie brak.

22 I 2012 <3

Awatar użytkownika
Nieprzenikniona

• Pochwały:4

Nieprzeczytany postprzez pogo_stick » 09 Gru 2010, 20:38

Sytuacja, w której znajdujesz się ze swoim chłopakiem jest jak najbardziej w porządku. Nie uprawiacie seksu (chodzi mi o wzgląd na Twój wiek), Wasz związek wygląda na dość dojrzały i poważny. Jednak odradzam Ci wspólną kąpiel w Twoim domu. Ja rozumiem, jesteś odpowiedzialna, dojrzała jak na swój wiek, jednakże wątpię, aby rodzice mogli to zrozumieć. Po prostu dla nich jesteś jeszcze dzieckiem, dla nich takie sytuacje to kompletny kosmos. Nie rozumieją i boją się (zresztą obawy są zrozumiałe, chociaż fakt: denerwujące) i najlepiej, gdybyście sobie odpuścili.

Awatar użytkownika
pogo_stick

Nieprzeczytany postprzez Monk » 09 Gru 2010, 20:40

Jak się ma 15 lat to chyba coś jest nie tak.
Pain is Temporary, Pride is Forever.

Awatar użytkownika
Monk

Nieprzeczytany postprzez Classic » 09 Gru 2010, 20:46

Moim zdaniem jesteś za młoda na tego typu "zabawy". Rodzice na pewno będą temu przeciwini i w tym wypadku słusznie.

Awatar użytkownika
Classic

• Miejscowość:Olsztyn
  • Pochwały:1