Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1385045 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Wolny czas,jak spedzacie?zastanawiam sie jak go spedzic czas

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Nieprzeczytany postprzez mariusz77 » 07 Paź 2010, 07:14

Jak spędzacie wolny czas?np.weekendy oraz na tydzień,czyli na tygodniu,czy po pracy ,czy podczas pracy co robicie i jak pracujecie itp.?
Czy w pracy duzo pracujecie i nie macie duzo wolnego czasu?a jak macie wolny czas jak spędzacie ten wolny czas?Bo ja kiedyś to na dwór ze znajomymi ,w domu przed tv/dvd, Bywało nieraz ,ze czytałem kśiazki,słuchałem muzyki.Brak spędzenia wolnego czasu,nie wiem jak go teraz spedzic ten wolny czas.
Teraz brak wolnego czasu albo nie wiem jak spedzic czas wolny jak mam wolny odmieniło sie w moim zyciu pomozecie mi?
Miałem prace juz nie mam pracy,duzo wolnego czasu a brak na zrealizowanie go

mariusz77

Użytkownik zbanowany

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez brulion » 22 Paź 2010, 12:26

No ja w zasadzie też w wolnych chwilach stawiam na swoje pasje, no taki samorozwój. Dajmy na to mogłabym się w wolnych chwilach uczyć języka francuskiego, dla własnej satysfakcji. Można znaleźć bardzo fajne oferty, np. L'Atelier de Français w Warszawie - nauka francuskiego, połączoną z warsztatami teatralnymi - świetna sprawa, biorą pod uwagę fakt, ze Francuzi mają bogata literaturę i byłoby co na tej scenie wystawiać.

brulion

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 22 Paź 2010, 12:26

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Iurek » 24 Paź 2010, 00:04

Idź na siłownie
-wiecej energi witalnej, rosnie taka wewnetrzna sila
-satysfakcja
-robisz sie wiekszy-mniejsze prawdopodobienstwo dostania w ryj
-jestes silniejszy-fajnie jest byc silniejszy
-lepsza sylwetka ciała=lepsza mowa ciała=lepsza prezencja
-rosnie pewnosc siebie
-w sumie kobiety srednio patrza na wyglad, ale dobry kaloryfer nie zaszkodzi
Jedynym minusem jest to ze nie mozna pic, ale zawsze zostaje stara poczciwa Konopia.

Poczytaj
Zaloz jakiegos FBLa

odmieniło sie w moim zyciu pomozecie mi?

WON DO CZYTANIA:Potega podswiadomosci Murphego polecam szczerze. :razz:
"Nie poddawać biernie się trzeba wierzyć, ze przed Toba jeszcze mnóstwo pięknych dni."

Awatar użytkownika
Iurek

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez kluska » 31 Sie 2011, 13:50

Ja odkąd mieszkam w Józefosławiu i do lasu kabackiego mam rzut beretem - w wolnym czasie chodzę sobie na spacery zażyć trochę świeżego powietrza :)

Awatar użytkownika
kluska

Nieprzeczytany postprzez Arowana14 » 03 Wrz 2012, 20:12

Ja kiedy mam wolny czas to spędzam go zazwyczaj przed komputerem, grając w różne fajne gierki :D Najbardziej przypadły mi do gustu różnego rodzaju ubieranki. Nie wiem jak Wy uważacie ale dla mnie to mega zabawa :D Zresztą spróbujcie sami. Jestem przekonana, że Wam też się spodobają takie gry :)

Arowana14

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez MiR » 03 Wrz 2012, 20:16

Zazwyczaj przed komputerem na jednym drugim trzecim forum. Czasami pojadę się gdzieś przejechać samochodem czy tez rowerem, posprzątam garaż albo się gdzieś przejdę do znajomego lub na piwo. Zależy na co w danej chwili mam ochotę ;)
"Ale jedno wiem po latach
Prawdę musisz znać i ty:
Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Ja wyrażam tylko swoją opinię, nie musisz się z nią zgadzać.

Awatar użytkownika
MiR

• Miejscowość:Leszno
  • Pochwały:13

Nieprzeczytany postprzez Cmb » 04 Wrz 2012, 00:39

Staram się nie siedzieć w domu i czas wolny spędzać z kumplami, jednak tak jak np. teraz, kiedy nie mam możliwości zbytnio ruszyć się gdziekolwiek, to siedzę na kompie (oglądam filmy, seriale, czytam jakieś ciekawe artykuły), czytam książki, jak mi się zachce to pogram trochę na gitarze, czasami poćwiczę hantlami albo na drążku i tak dalej.

Cmb

Nieprzeczytany postprzez Lalunia » 09 Paź 2012, 14:52

MiR napisał:Zazwyczaj przed komputerem na jednym drugim trzecim forum. Czasami pojadę się gdzieś przejechać samochodem czy tez rowerem, posprzątam garaż albo się gdzieś przejdę do znajomego lub na piwo. Zależy na co w danej chwili mam ochotę ;)

ja też dużo czasu spędzam przed komputerem, zwłaszcza na netkobiety.pl Tyle interesujących tam jest historii i tematów. Można się poradzić..

I mam taką fanaberię, że uwielbiam siedzieć w kuchni i piec ciasta, ciasteczka, itp... :D

Lalunia

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez sewa » 09 Paź 2012, 15:15

Sporadycznie wychodzę wieczorami ze znajomymi (głównie dlatego, że widzimy się przez większość dnia, możemy się wtedy razem wygadać, napić, zabawić), książki czytam głównie w środkach transportu i na nudnych zajęciach (trochę tego jest, więc nawet szybko mi te książki idą), w domu mam dwa potwory, potocznie zwane psami więc spędzam z nimi jakieś 2-3 h dziennie na spacerze. Co zatem mogę robić w czasie wolnym? Regularnie o pewnych porach dnia i tygodnia jestem przywiązany a to do telewizora, a to do laptopa (oglądam kilka seriali i przynajmniej raz w tygodniu meczyk footballu amerykańskiego), gram w parę gier, ale przeważnie niezbyt długo i nie jakoś notorycznie.
To co robię w tej chwili (pisanie na forum), to nie czas wolny. To nauka, robienie różnych prac zaliczeniowych, projektów, pisanie pracy dyplomowej. No przecież widać, że jestem twórczy, pilny i że uwielbiam się uczyć ;)
---
Niech Was bogi strzegom

Awatar użytkownika
sewa

• Miejscowość:
  • Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez maxiroman » 09 Paź 2012, 15:23

Hobby, rekreacja lub coś w tym stylu

maxiroman