Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378127 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Włosy, skóra i paznokcie.. BELISSA

Twoje ciało wysyła Ci niepokojące sygnały? A może szukasz sposobu na poprawienie jego kondycji? Nie wiesz jaką dietę wybrać? Jeśli tak, to dział ten stoi dla Ciebie otworem.

Nieprzeczytany postprzez bananowa » 10 Gru 2010, 16:36

Mam pytanie, głównie do dziewczyn.
Zażywam teraz Belisse, z racji tego że strasznie zaczęły mi wypadać włosy.. A o łamliwości paznokci nie wspomnę :?
Czy któraś z Was już to kiedyś brała? Było widać efekty? I czy były jakieś skutki uboczne?
Image
if u close ur eyes, u see darkness. but if u keep them closed for long enough, and concentrate hard, u'll see light.

Awatar użytkownika
bananowa

• Miejscowość:Neverland
  • Pochwały:7

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez brea » 10 Gru 2010, 23:10

zażywałam jakiś rok temu. u mnie jakiś znaczących efektów nie było widać więc raczej nie polecam ;) co do efektów ubocznych to nie zauważyłam.
you and me, sitting on a tree..
ef ju si kej aj en dżi. \m/

Awatar użytkownika
brea

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 10 Gru 2010, 23:10

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez alutka19 » 13 Gru 2010, 20:41

Ja z suplementów na włosy skórę i paznokcie właśnie teraz biorę Gal Uroda i paznokcie z pewnością są w lepszym stanie bo się nie rozdwajają, a skóra i włosy trudno powiedzieć.

alutka19

Nieprzeczytany postprzez Claudynka » 14 Gru 2010, 21:47

Swego czasu łykałam Belissę, ale szczerze mówiąc szału nie zrobiła ;) O wiele skuteczniejszy jest Capivit (tylko ten jest podzielony na "piękne włosy" itepe, nie ma 3w1). Osobiście nie próbowałam Capivitu, ale moja koleżanka kosmetyczka go poleca.
"Bo największą miłością jest miłość matki do dziecka.."

Awatar użytkownika
Claudynka
Przyjaciel

• Miejscowość:Tarnów
  • Pochwały:46

Nieprzeczytany postprzez czarna483 » 29 Gru 2010, 10:46

Stosowałam Belissę :) Jesli chodzi o włosy i skórę to wielkich zmian nie zauważyłam, ale po niej po raz pierwszy w życiu zapuściłam długie paznokcie. Stały się mniej troche i przestały się łamać.
- Lubię wymyślać sobie problemy.
- Dlaczego
- Bo wtedy przybiegasz z husteczkami i pozwalasz mi się wygadać.
- Tak.. Bo jestem twoim przyjacielem..
- No właśnie. A w takich chwilach czuję, jakbyś był kimś więcej..

Awatar użytkownika
czarna483

• Miejscowość:Gwiazda w odległej konstelacji.
  • Pochwały:8

Nieprzeczytany postprzez Zielony_Kot » 29 Gru 2010, 13:27

Tak jak wszyscy mowia po paznokciach bylo widac roznice, byly silniejsze, nie lamaly sie, a w moim przypadku przestaly byc "gumowe". Na włosy belissa nie pomogła, wiec psozlam do dermatologa, polecam i Tobie bo dostaniesz tabletki ktore Ci moga faktycznie pomoc;) mnie nieco pomogly, okazalo sie ze mam niedobór pewnych witamin ktore w preparacie typu belissa-czyli bez recepty ejst malo;)

Awatar użytkownika
Zielony_Kot

• Miejscowość:Kielce

Nieprzeczytany postprzez Goś:) » 29 Gru 2010, 13:37

Brałam przez jakieś 2 miesiące i stwierdziłam, że efekty są raczej znikome więc szkoda pieniędzy. później jednak rozmawiałam z moją fryzjerką. I jak najbardziej poleca Belissę. Ale do stosowania takich preparatów trzeba mieć dużo cierpliwości. Efekty widoczne są dopiero po pół roku regularnego stosowania ale podobno naprawdę warto. Włosy są dużo zdrowsze i silniejsze, żadne kosmetyki nie pomogą tak jak kuracja 'od wewnątrz'. Ja wróciłam do Belissy i myślę, że teraz będę bardziej wytrwała ; )
Uciec w nieznane tylko powiedz, że chcesz..
Złap mnie za dłoń i zacznij ze mną biec..
Złap, złap mnie za dłoń... Złap, złap mnie za rękę...
Udowodnij mi, że możemy naprawdę więcej..

Awatar użytkownika
Goś:)

• Pochwały:7

Re: Włosy, skóra i paznokcie.. BELISSA

Nieprzeczytany postprzez Danika » 10 Kwi 2011, 18:32

Ja używałam długi czas Belissę na paznokcie działa dobrze a włosy też juz mi tak nie wypadały. Jednak teraz dla odmiany biorę Gal Uroda i jest znacznie lepiej. Nawet cerą jest ładniejsza.

Danika

Nieprzeczytany postprzez Monarri » 12 Kwi 2011, 17:47

Jestem przy końcówce pierwszego opakowania Belissy. Aby zauważyć znaczną poprawę stanu włosów, skóry i paznokci trzeba zażywać przez dłuższy okres czasu aby substancje zawarte w preparacie mogły nagromadzić się w organizmie i zacząć działać. Pomimo tak krótkiego okresu zażywania już odczuwam niewielką różnicę w stanie moich rozdwajających się pazurków. Podejrzewam, że skoro już widać efekty za za parę miesięcy rezultaty będą zniewalające, przynajmniej takiej jestem myśli :P
- Moje serce obawia się cierpień - Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...

Paulo Coelho Alchemik

Awatar użytkownika
Monarri

• Pochwały:4

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 12 Kwi 2011, 19:29

Chciałam sobie coś kupić na moje włosy i paznokcie, właśnie coś pokroju Belissy ale wyczytałam, że jeśli dieta jest odpowiednio bogata w witaminy i mikroelementy to można sobie darować tego typu preparaty. Dlatego na razie zaczynam od wzbogacenia diety.
Z Belissy zażywałam kiedyś tą z beta-karotenem na ładniejszą opaleniznę i na przedłużenie efektu, w końcu stwierdziłam, że robię się pomarańczowa (wcinałam też marchewki dla wzmocnienia efektu) i odstawiłam. No ale wiem, że na mnie Belissa działa.

Na pewno nie zaszkodzi taki preparat, myślę, że pomoże bo to suplement diety. Do tego jedz więcej warzyw, owoców, ryby i mięsko - wzmocni efekt.
No i dobre kosmetyki/zabiegi domowe - to też nie zaszkodzi.

Moja koleżanka kiedyś brała Skrzypowivtę i polecała ale tylko jeśli nie masz problemu z połykaniem gigantycznych tabletek o nieprzyjemnym zapachu i smaku (no chyba, że już trochę to zmienili).
Pewnie trzeba to sprawdzić na własnej skórze (dosłownie) bo na każdego może zadziałać co innego. Myślę też, że zależy jaka jest przyczyna tych problemów. Mi dwa razy do roku włosy wypadają pękami, po prostu, paznokcie mam słabe od złych lakierów do paznokci, skórę suchą od złej wody czy jeszcze z innych powodów. Jeśli przyczyna jest głębsza to nic nie pomoże.
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:109

Nieprzeczytany postprzez malarka » 12 Kwi 2011, 19:34

Przed zażyciem jakiejkolwiek tabletki przeczytaj czwarty punkt ulotki. Na każdego belissa działa inaczej, mi również łamały się paznokcie, a mojej koleżance rosły, jak szalone. Widać nie jest dla Ciebie.
Hello, I love you.

Awatar użytkownika
malarka

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez Incomprehensible » 12 Kwi 2011, 21:24

martuśka. napisał:Moja koleżanka kiedyś brała Skrzypowivtę i polecała ale tylko jeśli nie masz problemu z połykaniem gigantycznych tabletek o nieprzyjemnym zapachu i smaku

Nie są gigantyczne. ;d Ale zapach faktycznie niezbyt.
Na moje koszmarne paznokcie, jeśli już coś działa, to właśnie Skrzypovita. Ale na włosy poprawy nie zauważyłam.

Jeśli chodzi o Belissę, to właśnie łykam, ale nie tę 3w1, tylko samą Cerę, tę najnowszą. Dopiero zjadłam pierwszy listek, więc nie widzę jeszcze efektów, ale czytałam opinie na wizażu czy na kafeterii i dziewczyny pisały, że to oczyszcza od środka, więc najpierw wysypuje Ci całą twarz, a potem dopiero zaczyna się właściwy proces leczenia cery. Myślę, że dokończę opakowanie i zobaczymy.
robisz mi nieporządek w chaosie.

Awatar użytkownika
Incomprehensible
Przyjaciel

• Miejscowość:zielona kraina.
  • Pochwały:27

Nieprzeczytany postprzez klaudia84 » 14 Kwi 2011, 13:42

Ja z suplementami eksperymentuje, niemniej schemat ich przyjmowania wygląda u mnie następująco; przyjmuje suplement przez okres 3 miesięcy, później robię 3-miesięczną przerwę i tak w kółko. Belisse stosowałam, stosowałam skrzypowitę, stosowałam merz special, teraz stosuję linimer z gala. Stwierdzam z pełnym przekonaniem, że na szarym końcu w moim rankingu plasuje się merz special - za przeproszeniem gó...o jakich mało, w dodatku drogie :evil:

klaudia84

Re: Włosy, skóra i paznokcie.. BELISSA

Nieprzeczytany postprzez Wyrafinowana » 14 Kwi 2011, 15:08

martuśka. napisał:Chciałam sobie coś kupić na moje włosy i paznokcie, właśnie coś pokroju Belissy ale wyczytałam, że jeśli dieta jest odpowiednio bogata w witaminy i mikroelementy to można sobie darować tego typu preparaty. Dlatego na razie zaczynam od wzbogacenia diety.

wychodze z takiego samego zalozenia i nie narzekam poki co (w zeszlym roku wypadaly mi wlosy tylko po kuracji antybiotykowej).

tak naprawde w tej belissie nie ma zadnych cudownych sladnikow ponad to co powinno znalezc sie w dobrze zbilansowanej diecie. jak sie przyjrzec, co gdzie wystepuje, to nie jest to niczym trudnym skomponowac z tego smaczne zarcie.
mam wrazenie, ze juz gdzies pisalam, ze jak wlosy mam oslabione czy paznokcie zaczynaja sie lamac, to wcinam salatki. wrzucam salate(lub inna zielenine), fasolke, groszek, jajo, inne smaczne rzeczy... doprawiam, ewentualnie upackam w majonezie i voila :D do tego garsc migdalkow/slonecznika/orzeszkow na zagryche i po problemie ;)

od warzyw tylek szczegolnie nie rosnie, nie trzeba byc mistrzem kuchni by zrobic salatke... no i dla mnie najwazniejsza zaleta: ja tam wole sie nawpychac dobrego jedzenia niz tracic czas,energie i pieniadze na suplementy/maseczki/szampony/odzywki. nie mam cierpliwosci do chodzenia w mazidlach i regularnego stosowania roznych specyfikow, a zoladek papu wola non stop, wiec i tak trzeba by bylo cos tam wrzucic ;)

odnosnie skrzypovity: u mnie w rodzinie zostala okreslona mianem kroliczych bobkow i nikt tego tykac nie chce :devil:

Awatar użytkownika
Wyrafinowana
Absolwent

• Pochwały:26

Nieprzeczytany postprzez Danika » 14 Kwi 2011, 16:14

Skrzypowita mi nie pomogła wcale, a też ją brałam. Masz rację, że dieta jest bardzo istotna. Może też zacznę jeść więcej sałatek, tylko nigdy jakoś pomysłu na nie nie mam. Dokończę brać ten Gal Uroda i potem spróbuję samą dietę. :)

Danika