Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1371911 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

wizyta u ginekologa O.o

Tutaj będą umieszczane wszystkie nic nie wnoszące, bądź też powtarzające się, tematy.

wizyta u ginekologa O.o

Nieprzeczytany postprzez Marta1991 » 13 Lut 2012, 22:51

Hey!
Narazie jeszcze nie mam chłopaka ale wiem ze jak kiedys bede miala to kiedys bedziemy uprawiac seks. Jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa chociaz juz mam 20 lat o.o Strasznie sie boje i wstydze tam iśc... Jakie były wasze piewsze odczucia i 'wrażenia' ;) i w jakim wikeu odbyłyście taka wizytę?

Marta1991

• Pochwały:1

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

wizyta u ginekologa O.o

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 13 Lut 2012, 22:53

Temat już istnieje, wystarczy poszukać.
post754388.html?hilit=wizyta%20u%20ginekologa#p754388
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:107

wizyta u ginekologa O.o

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 13 Lut 2012, 22:53

Awatar użytkownika
mgirl