Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380743 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Wakacje w Polsce - ciekawe miejsca.

Wybierasz się w podróż po Polsce, Europie lub świecie ? Nie wiesz czy wszystko jest dobrze przygotowane? Podziel się tym z nami.

Nieprzeczytany postprzez Naora » 08 Maj 2011, 22:20

Nie wiem czy tym tematem dokładnie wpasowałam się,ale mam pewien problem,a w zasadzie pytanie.
Mianowicie;Czy nie wiecie może,gdzie można wyjechać na wakacje w Polsce?

Chodzi mi o jakieś ciekawe miejsca.Zależy mi także na cenie (wszystko muszę opłacić z własnej kieszeni,a "nie pracuje tak w 100%") oraz aby były tam góry oraz jezioro.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję :D

/Zmieniłam dział i nazwę tematu. martuśka.
"Kobieta nie powinna być gorsza od anioła,
mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła."

Miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.
- Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Naora

• Miejscowość:Tam gdzie słońce nigdy nie zachodzi
  • Pochwały:1

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez AnotherDesire » 08 Sty 2012, 14:44

mroczy napisał:Moim zdaniem nie ma nic piękniejszego w Polsce od Krakowa ;) Dużo zabytków, największy rynek w Europie, przyjazna atmosfera, dużo obcokrajowców przez co ludzie są bardziej otwarci. A jeżeli do tego jeszcze dopisze pogoda to jak dla mnie jest to najlepsze miejsce do spędzenia paru dni podczas wakacji.

Popieram, Kraków to chyba najlepsze i najpiekniejsze miasto w Polsce :)

AnotherDesire

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 08 Sty 2012, 14:44

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Kamil35 » 30 Sty 2012, 11:56

W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasin, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram http://sasinodominik.pl/ nie ma takiego tłoku ja w co niektórych miejscowościach nadmorskich.

Kamil35

Nieprzeczytany postprzez JackBlue » 09 Lut 2012, 17:07

Naora napisał:oraz aby były tam góry oraz jezioro.

To nic innego mi do głowy nie przychodzi jak tylko Bieszczady z zalewem solińskim. Jest wiele ciekawych zabytków architektonicznych, sam skansen w Sanoku - największy w Europie.
Kto żyje bez szaleństwa mniej jest rozsądny niż mniema

Ludzie, którzy nigdy się nie śmieją, nie są poważnymi ludźmi.

Awatar użytkownika
JackBlue

• Miejscowość:KRK
  • Pochwały:4

Nieprzeczytany postprzez fogielica88 » 14 Lut 2012, 16:01

SIERAKóW!!!!!!!!Najpiekniejsze miejsce w Polsce!!!Byłam na wakacjach w tamtym roku w ośrodku KAMA i zachwyciłam sie! Miejsce przepiekne, ośrodek leży w samym środku pieknego lasy, w ciagu 5 minut dojdziemy do cudnego jeziora z szeroka plaża. Sam ośrodek jest bardzo ładny i co najważniejsze nie drogi. Tylko brać grilla i korzystac bo ożna wynajac zarowo pokoj jak i domek. O brak pogody nie ma co sie trapic bo zawwsze jest co robic, jest billard,szczaplki i inne gry i co najwazniejsze drink-bar :D :D Polecam jesli ktos chce uciec ze zgielku miasta w cudne miejsce na ktore go stac. Ja wybieram sie i w tym roku :)
Pozdrawiam

fogielica88

Nieprzeczytany postprzez fokusmok » 21 Lut 2012, 21:39

Zachwyciłam się Jakuszycami, góry, jezioro pewnie też by się znalazło, zapraszam 1-8 lipiec do ośrodka przygotowań olimpijskich to może się spotkamy :3
I śmiejesz się bo wiesz, że wierność ma
Do końca będzie trwać.

Awatar użytkownika
fokusmok

• Miejscowość:Bydgoszcz
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez młoda_lady » 11 Cze 2012, 12:31

Dla mnie jednym z bardziej wyjątkowych miejsc jest Głęboczek. Niesamowite miejsce z przepięknymi krajobrazami. Ostatnio przeglądałam zdjęcia na facebook'u https://www.facebook.com/Gleboczek i zapragnęłam rzucić wszystko i tam pojechać :)

młoda_lady

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez Dochna » 12 Cze 2012, 10:19

Kaszuby :) Jezior mamy masę, góry, można powiedzieć, ze też są, chociaż niewysokie ;) Ale klimat mamy bardzo fajny, a w razie czego nad morze blisko :)
:)

Awatar użytkownika
Dochna

Nieprzeczytany postprzez freeogloszenia » 12 Cze 2012, 13:55

Warmia i Mazury, tam jest naprawdę cudownie!
www.freeogloszenia.pl- bezpłatny serwis ogłoszeniowy

freeogloszenia

Nieprzeczytany postprzez beryliana » 20 Cze 2012, 09:40

Ja polecam Wrocław i Trójmiasto. Jeżeli zależy Ci na fajnej atmosferze i niskim budżecie to warto przemyśleć tą opcję. Poszukaj chwilę to znajdziesz tanie bilety lotnicze, które będą nawet wychodziły taniej niż przejazd autem czy pociągiem. A w ile osób planujecie wyjechać?
Ostatnio edytowany przez Hard Candy, 27 Cze 2012, 13:42, edytowano w sumie 1 raz
Powód: niepotrzebna reklama

Awatar użytkownika
beryliana

Nieprzeczytany postprzez alicecooper » 22 Cze 2012, 14:20

Też jestem za Trójmiastem, zwłaszcza, że do Gdańska teraz są tanie linie lotnicze i nie trzeba męczyć się pociągiem!

alicecooper

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez kfoker » 27 Cze 2012, 13:36

Jeśli chodzi o ciekawe miejsca do zobaczenia w Polsce polecam Giżycko. Piękna okolica, mnóstwo atrakcji, a molo piękniejsze niż w Sopocie :)
www.stronywww4you.pl
www.webkrakow.pl

kfoker

Nieprzeczytany postprzez młoda_lady » 06 Sie 2012, 11:37

a ja myślę, że Polska jest tak pięknym miejscem, że nie ważne gdzie pojedziemy i tak możemy i super spędzić czas i wypocząć. Ja od pewnego czasu zakochana jestem w naszym polskim morzu i mam zamiar pojechać do Jastrzębiej Góry i do hotelu Primavera. Plaża niedaleko hotelu i też jest spa ;)

młoda_lady

Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez ruda.miedziana » 09 Sie 2012, 14:04

ja bym polecałą Szklarską Porębę. to nieduże miasteczko, a jest co robić! można zwiedzać, niedaleko jest zamek Czocha, obejrzeć te słynne wodospady, wędrować po górach a w samym miasteczku też jest fajnie! najlepsze jest karaoke w takiej jednej pizzerii, to karaoke jest tam co roku, każdego wieczoru, serio, naprawdę fajna sprawa. ja jeżdziłam tam kilka lat, zwykle w domkach czy malutkich pensjonatach, znalazłam coś takiego http://www.favore.pl/91136_noclegi-poko ... askie.html niedrogie, ale praktycznie, wybrałąbym się tam jeszcze raz, ale jak na razie się na to nie zanosi :(
coco jambo, go ahead!!

ruda.miedziana

• Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez greg_krk » 15 Sie 2012, 10:35

Cześć! również przychylam się do opinii że nie ma miasta piękniejszego od Krakowa. Cała baza turystyczna jak atrakcje turystyczne,baza noclegowa jak pokoje gościnne w Krakowie, dobra komunikacja, lotnisko i przepiękne jurajskie tereny sprawia że nie można tego miejsca ominąć na mapie.

greg_krk

Nieprzeczytany postprzez alicecooper » 30 Sie 2012, 10:44

W zeszłym roku znaleźliśmy ze znajomymi tanie loty do Bangkoku i wakacje były mega. W tym roku tylko Polska. Kilka dni w Międzyzdrojach, a we wrześniu II część wędrówek, więc propozycje w temacie jak najbardziej do wykorzystania.

alicecooper

Użytkownik zbanowany