Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1384760 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Treningi z Ewą Chodakowską

Jeśli interesujesz się sportem, kibicujesz jakiemuś zespołowi, osobie, to możesz tutaj o tym napisać.

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 13 Kwi 2013, 13:46

Znacie osoby, które z nią ćwiczą? Może same to robicie?

Ja mam ogromne parcie na ładne ciało. Prócz siłowni i fitnessu od dzisiaj dokładam SKALPEL z Ewą Chodakowską na wieczór, lub poranek, w zależności od wolnego czasu. Część ćwiczeń ze Skalpela już znam z ABF, więc nie skupiałam się tak na patrzeniu na to, co robi Ewa. Ćwiczenia nie są trudne, ale działają na partie mięśni, na których nam najbardziej zależy. Jak już nabiorę formy, przejdę do Turbo spalania i Killera.

Poza tym ze Skalpelem mieszczę się w swoim miniaturowym pokoiku, nie wymaga ogromu miejsca ; )

Jak wszystko się powiedzie, to się odważę i pokażę zdjęcia "przed" i "po", jak osiągnę upragnioną sylwetkę, albo będę jej bliska.
Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje.
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

• Pochwały:70

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez slow » 13 Kwi 2013, 13:58

Szczerze mówiąc jestem przeciwna jakimkolwiek ćwiczeniom w domu. Trening Pani Ewy Chodakowskiej wydaje się naprawdę interesujący. Jednak naprawdę bym uważała. Łatwo się nabyć kontuzji, nawet w sytuacji, gdy nam wydaje się, że dobrze wykonaliśmy dane ćwiczenie. Często najmniejsze szczegóły są niezwykle istotne. Nie mówiąc już o tym, że często brak odpowiedniego obuwia, czy wykonywanie ćwiczeń bez odpowiedniej maty, naraża nas na utratę zdrowia.
Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

A. Mello

Awatar użytkownika
slow

• Miejscowość:Barcelona.
  • Pochwały:25

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 13 Kwi 2013, 13:58

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 13 Kwi 2013, 14:08

Wiadomo, że potrzebna jest mata do ćwiczeń i dbanie o obuwie nawet w warunkach domowych. Mnie przeraża brak rozgrzewki w tym filmiku. Chodząc na fitness nikt nie wejdzie na salę po czasie, gdy jest nawet w połowie czasu rozgrzewki. Sama przed ćwiczeniem z Chodakowską zrobiłam 15 minutowe rozgrzanie ciała, które non stop powtarzane jest na zajęciach, na które chodzę.
Nie wiem, jak można zacząć trening bez rozruszania i rozgrzania całego ciała...
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez slow » 13 Kwi 2013, 14:19

Akszil, tu właśnie tkwi różnica. Ty na co dzień ćwiczysz. Z pewnością wiesz, że w pewnym momencie stopy powinny być skierowane tak, a nie inaczej. A mięśnie brzucha napięte. Już sam fakt, że zauważasz brak rozgrzewki coś znaczy. Mam jednak pewne podejrzenie, że w większości te kasety kupują osoby, które na co dzień nie mają zbyt wiele wspólnego ze sportem. Przykładowo z powodu swojej tuszy wstydzą się pójść na basen lub siłownię. Poza tym to przecież wygodne. Moja podłoga, moje mieszkanie, mój odtwarzacz DVD, zaoszczędzi mi czas.

Z chęcią bym spróbowała jej ćwiczeń. Szczególnie ten skalpel wygląda interesująco. Jednak jestem chyba zbyt dużym leniem, by ćwiczyć w domu.
Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

A. Mello

Awatar użytkownika
slow

Nieprzeczytany postprzez Dyrne » 13 Kwi 2013, 14:30

Moje znajome ćwiczą. Niektóre narzekają, że sąsiedzi z dołu mają trzęsienie ziemi kiedy ćwiczenia wymagają podskoków itd... Dlatego często unikają takich zestawów. Ogólnie chyba każda jest zadowolona. Tanio, "łatwo"( ;) ) i skutecznie.

Akszil, powodzenia! :)
The look of the cake it ain't always the taste!

Awatar użytkownika
Dyrne

• Pochwały:6

Nieprzeczytany postprzez Maggie » 13 Kwi 2013, 14:51

Zamierzam się zabrać za ćwiczenia Chodakowskiej zaraz po maturze, czuje, że może być trochę ciężko, ale patrząc po tych wszystkich zdjęciach lasek (na fejsbuku) jest czego pozazdrościć.
Zastanawiam się tylko właśnie, jakie buty musiałabym do tego kupić. Jakieś porady?
Music is the best solution to any problem.
♪♫

Awatar użytkownika
Maggie

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez slow » 13 Kwi 2013, 15:11

Maggie17, najlepiej miękkie. Przeznaczone właśnie do fintessu. Mi się bardzo dobrze ćwiczy w butach z oddzielnymi podeszwami. Przez większość czasu służyły mi do tańca, ale i podczas takich ćwiczeń sprawdzają się całkiem nieźle.
Polecam też NIKE AIR CARDIO III LEA. :)

Image

A. Mello

Awatar użytkownika
slow

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 13 Kwi 2013, 16:46

Ja mam te:
Sumbrah Adidas
Image
Image

I bardzo podobne Reeboki, niestety nie wiem, jaki model, bo mają ze 3 albo 4 lata.
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez vetus » 13 Kwi 2013, 17:44

Moje Bejbe od 3 tygodni walczy z Killerem, wcześniej 3 tygodnie Skalpela męczyła. Nie powiem, efekty są, najważniejsze że ma mobilizację i chęci :) Oprócz tego raz w tygodniu godzina fitnessu z instruktorką i basen. Brzuszek fajniutki, meee gussssta.

Awatar użytkownika
vetus
Kumpel

• Pochwały:79

Nieprzeczytany postprzez Eirene » 13 Kwi 2013, 19:12

Od grudnia ćwiczę z Ewką, głównie Skalpel i TzG, jestem zadowolona z efektów. ;)
Szukam Cię w miękkim futrze kota.

Awatar użytkownika
Eirene
Absolwent

• Pochwały:43

Nieprzeczytany postprzez alooohaa » 15 Kwi 2013, 20:53

Kobieta z całą pewnością ma łączność z kosmosem.

I powiem Wam jak to się dzieje, że się uwalniają hormony szczęścia. Jak już się skończy to turbospalanie to jest się kure*sko szczęśliwym, że to koniec na dziś.
uh said the man to the lady
uh said the lady to the man she adored
and the whores like a choir
go uh all night
and mary ain't you tired of this
uh

Awatar użytkownika
alooohaa

• Pochwały:67

Nieprzeczytany postprzez Tkaczens^ » 15 Kwi 2013, 21:25

Próbowałam robić Skalpela chyba, ale coś mi łupnęło i się zraziłam do jej ćwiczeń. Wolę Mel B.
Widziałam metamorfozy na fejsie i wszystkie kobitki jakieś dziwne te brzuchy miały po ćwiczeniach z Ewką, a może mi się wydaje, a może tak jest. Jakoś mnie do niej nie ciągnie, pewnie dlatego,że każdy już z nią ćwiczy. No ale życzę Wam powodzenia ;)
Put a gun to my head and paint the walls with my brains!

Awatar użytkownika
Tkaczens^

• Miejscowość:Oleszna
  • Pochwały:39

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 15 Kwi 2013, 22:21

Dziś zdecydowanie przegięłam. Po godzini siłowni, godzinny hardkorowym ABFie w domu zamiast SKALPELA codziennie chciałam go przeplatać z SZOK treningiem... Niestety obciąża nadgarstek i pol godziny robiłam przeróżne brzuszki. Czyli Szok trening nie ma sensu. ;<
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 17 Kwi 2013, 04:02

Nie mam warunków na takie ćwiczenia, zapewne przy pierwszym podskoku wpadłabym na dół do sąsiadów albo oni by przylecieli bo myśleliby, że jakieś stado słoni sobie sprowadziłam. Ehhh, te stare podłogi.
Ale też one są chyba głównie nastawione na spalanie a ja tego nie potrzebuje, muszę tylko wyrzeźbić ciałko trochę. Zacznę biegać (dobreee, nie napisze od kiedy ale zacznę:D) i powrócę do moich laickich ale skutecznych ćwiczeń:)
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:110

Nieprzeczytany postprzez Hard Candy » 17 Kwi 2013, 07:47

martuśka., w Skalpelu nie ma ani jednego podskoku i ani jednego ćwiczenia, które mogłoby sprowadzić Cie na wojenna ścieżkę z sąsiadami. I Skalpel, jak nazwa wskazuje, rzeźbi ciało, a nie jest nastawiony na spalanie.
widzimy dziś inaczej
i słyszymy szerzej

Awatar użytkownika
Hard Candy
Administrator

• Pochwały:40

Wyświetlanie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Do góry