You Can Dance

You Can Dance

315 postów w tym temacie

Po pierwsze, kto ogląda ten program?

Po drugie, to solówka Diany (no i inne talenty). :-)

Diana Staniszewska, to jedna z najlepszych (właściwie chyba najlepsza) tancerka programu YOU CAN DANCE. Oto jej kapitalna solówka.

i jeszcze:

YOU CAN DANCE - Diana Staniszewska i Maciek Florek - taniec współczesny

Kobiece wcielenie Michaela Jacksona i tancerz zwany Glebą zatańczyli brawurowo arcytrudny taniec współczesny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądam od początku. Diana faktycznie potrafi czarować w tańcu. A te jej miny, które robi- świetne.

Ktoś przypomni godzinę kiedy to jest XD

W każdą środę o 21:30 na TVN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

You can dance jest świtne. Na początku nie oglądałam, ale teraz się wciągnęłam. ;) I bardzo się z tego cieszę. Już za 20 minut następny odcinek.

A Diana według mnie jest najlepsza. ;] Świetne minki, odzywki i ma talent.

Gleba też jest fajny. Ale dziwię się, że On jeszcze żyje po tych upadkach ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też oglądam ten program i bardzo mi się podoba!!! :)

lubię Dianę, ponieważ ma ciekawą osobowość, jest oryginalna i super tańczy.. ma dziewczyna talent- to fakt!

wogóle niektórzy się tak poruszają jakby mieli kości z gumy..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zgadzam sie z poprzednikami.diana ma talent i robi wielkie show.chciałbym żeby wygrała bo na to zasłyguje.ma charyzme,talent,osobowość.trzymam za nia kciuki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zgadzam sie z poprzednikami.diana ma talent i robi wielkie show.chciałbym żeby wygrała bo na to zasłyguje.ma charyzme,talent,osobowość.trzymam za nia kciuki

[

quote=Madziuśś]A Diana według mnie jest najlepsza. ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście nie lubię tego typu pragramów i nie kryję tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądam program od początku, bardzo lubię ;)

Diana, hmm, moim zdaniem świetna ;D Uwielbiam jak tańczy, solówki super, w innych tańcach też świetnie Jej idzie ;)

No właśnie, Roofi.

Jego ostatnia solówka...<3 Brak słów.

Mój drugi faworyt na zwycięzce. Świetnie tańczy, w solówkach daje z siebie wszystko i pokazuje na co naprawdę go stać. Tylko, że to prawda jest trochę leniwy, dopiero w solówce pokazuje, że jeszcze powinnien zostać, bo naprawdę potrafi tańczyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uważam, że ten program jest świetny szczególnie dla młodych ludzi. wielki plus dla stacji za ten program ;)

a co do ostatniego odcinku:

[ ciesze sie że odpadła Maria, uważam że robiła z siebie wielką gwiazde... i zapewne to mnie do niej zraziło ;| Cóż szkoda mi troche, że Piotr odpał, bo jako chłopak był moim faworytem. Teraz stawiam na Roofiego ;) ]

Diana jest najlepsza! ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no coz ja You Can Dance poprostu kocham!!

mieszkam w Szczecinie i dowiedzialam sie ze w maju beda tu castingi. ja nie umiem tanczyc ale ciesze sie ze utaletowani szczecinianie beda mogli sie zglosic.

jesli chodzi o diane to moja faworytka!! ma supcio styl i na prawde super tanczy! przez dlugi czas bylam pewna ze wygra a po zrobieniu krotkiej sondy w mojej szkole i wyszukaniu jakis sond w necie wyszlo na to ze ponad 40% glosowalo by na rufiego a ponad 30% na diane!! ja nie wiem czemu ale za rufim nie przepadam ale diane bardzo lubie i na nia glosuje a wiec mam nadzieje ze ona a nie rufi wygra! z chlopakow lubie glebe czyli macka=D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tak tak ! Oglądam You Can Dance i ubóstwiam ten program xD

Co do Diany to naprawdę świetnie tańczy tak samo jak Roofi :):)

Jeśli żadne z nich nie wygra tego programu, to bede bardzo zaskoczona ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hEh no dość ciekawy program i co lepsze na żywo :) A ta Diana naprawdę świetna :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Praktycznie ci, którzy teraz zostali wszyscy mają talent ;]]

Oglądam gdy mam czas, osobiście kibicuję chłopakowi z Grajewa ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Diana rządzi :mrgreen: Ma tyle energi, że mogłaby tam wybuchnąć ;) Hehe....super ona jest :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zaczęłam oglądać "you can dance" właściwie przez Idę. bo zakochałam się jak zatańczyła w "Kotach". była świetna :D

w samym programie... nie wykazała się jak dla mnie i w sumie to cieszę się, że nie ona wygra, bo już w tej szkole Brodway`owskiej była i niech da szanse innym.

A ja lubię Natalię. a w jazzie była najlepsza :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe miło czytać te komentarze, oglądam w napieciu, Diana-wiadomo-Koszalin :P poza tym chodziłam z nią przez 3 lata do podstawówki ;) ale i bez tego uważam, że tańczy świetnie i kocha to, co robi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten program jest naprawde świetny !! Jak oglądam jak oni tam tańcza to cialo samo rwie sie do tańca !! ;) A jesli chodzi o Diane to zgadzam sie , ona jest poprostu jak dynamit ...te ruchy no poprostu super !! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja po oglądnięciu ostatniego odcinka stwierdzam ,że Annie chyba jednak braciszek jakoś pomaga. Ta dziewczyna tańczy cały czas jedno i to samo ,taką monotonie, inni są milion razy lepsi od niej ,a jednak ona przechodzi dalej :/ Teraz wyeliminowała Natalie ,która pokazała naprawdę klasę w tym programie.

Niewiem ,takie jest moje zdanie że poprostu braciszek Anny coś tam podpłaca, więc proszę bez postów typu "że nikt jej nie docenia bo ma znanego brata i wszyscy od razu twierdzą że to on ją gdzieś upycha". Jak by naprawdę w końcu pokazała coś nowego to bym się nie trzepiał ,ale jak za każdym razem solo ma identyczne no to ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Natalia. Czemu on odpadła? Przecież Ona była najlepsza i miała wygrac ten program.

Oczywiście ludzie głosując, nie patrzą na talent tylko na to kogo lubią i kto przypadl im do gustu oraz na wygląd. Cóż. Dla mnie program już się skończył. Będę oczywiście do końca oglądała, ale już nikomu nie będę z taką zaciętością kibicowała. Przecież jak Natalia odpadła to ja sie popłakałam razem z nią i z Rusinową.

A co do solówki Anny. Żenada. Jak tańczyła w parze do wolnej piosenki to tańczyła b. ładnie. Ale chcąc zobaczyć takie solówki mogę się udać na pierwsza lepszą dyskotekę. Strasznie brzydko zatańczyła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

amCia zgadzam się z Tobą w 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz