Dominikaa

ciasna pochwa

20 postów w tym temacie

Raz podczas stosunku z moim chlopakiem doszlo do malego wypadku, poniewaz peklo cos w jego penisie, nic powaznego ale poszedl do urologa i bolalo go kilka dni, nie kochalismy sie przez nastepne 2 miesiace.

Teraz chcemy sprubowac jeszcze raz, lecz on mysli ze cos jest nie tak z ukladem mojej pochwy. Twierdzi ze ta kosc jest za nisko co utrudnia wejscie i boi sie ze znowu sie cos stanie z jego penisem. czy naprawde moze byc cos nie tak z moja pochwa, i powinnam pojsc do doktora? bo ja pierwszy raz slysze taka mozliwosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też pierwszy raz slyszę o takim przypadku, ale do lekarza nie zaszkodzi isć , bo roznie to bywa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli mu coś "pękło", to przypuszczalnie nie jest to wina Twojej wadliwej budowy, tylko facet najprawdopodobniej miał albo za krótkie wędzidełko, albo stulejkę. Ale jeśli tak było, to urolog pewnie już to zauważył i rozwiązał problem, więc przykra sytuacja nie powinna się powtórzyć.

Ale oczywiście nie można w 100 procentach wykluczyć, że z Twoją budową jest coś nie tak, jak powinno być - choć takie przypadki są niezwykle rzadkie u kobiet - więc tak jak pisały poprzedniczki, nie zaszkodzi zasięgnąć opinii lekarza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli mu coś "pękło", to przypuszczalnie nie jest to wina Twojej wadliwej budowy, tylko facet najprawdopodobniej miał albo za krótkie wędzidełko, albo stulejkę. Ale jeśli tak było, to urolog pewnie już to zauważył i rozwiązał problem, więc przykra sytuacja nie powinna się powtórzyć.

Ale oczywiście nie można w 100 procentach wykluczyć, że z Twoją budową jest coś nie tak, jak powinno być - choć takie przypadki są niezwykle rzadkie u kobiet - więc tak jak pisali poprzednicy, nie zaszkodzi zasięgnąć opinii lekarza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pochwa jest bardzo elastyczna i może bardzo się rozciągać, więc tu nie ma raczej problemu. A co do tych kości? Też wątpie, by to było problemem. Ale pójdź do lekarza, nic nie stracisz. A lekarz nie powiedział Twojemu chłopakowi, dlaczego tak się stało? Powinien wiedzieć, co było przyczyna..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

coś mu pękło w penisie, bo masz zaciasną pochwe?! Nie mozliwe:D Poprostu, wstydzi się tego i chce zwalić winę na Ciebie :) Pozdrwiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bo masz zaciasną pochwe?! :)

ja przy stosunku tez mam za ciasna pochwe xD nie chce sie za cholere rozciagnac :? albo za mało sie kocham...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej! Ja też miałam kiedyś problem z włożeniem penica do mojej pochwy i też myślałam że to ta kość. Ale przestałam sie tym stresować i zaczęliśmy używać oliwki takiej dla dzieci i smarujemy penisa i pochwę dzięki czemu on się tak gładko wślizga. I nie boli. Spróbujcie. I włóżcie go partiami nie tak na szybko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nic mu nie będzie, jeśli by była za ciasna to by bolało ciebie bardziej...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a ja bym chciała mieć odrobinę ciaśnieszą pochwę :lol:

zaklej gumą do żucia duuuuużo gumy :lol:

coś mu pękło w penisie, bo masz zaciasną pochwe?! Nie mozliwe:D Poprostu, wstydzi się tego i chce zwalić winę na Ciebie

też mi się tak wydaje wątpliwą jest sprawą to byś Ty mogła być przyczyną problemu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A lekarz nie powiedział Twojemu chłopakowi, dlaczego tak się stało? Powinien wiedzieć, co było przyczyna..

lekarz powiedzial ze tak sie kazdemu moze stac co jest nie ostrozny i za bardzo szaleje w lozku, i tak wlasnie bylo w naszym przypadku xD nie umie tego wytlumaczyc, musialabym pokazac jak to sie stalo. a stalo sie to przezemnie i przez niego dlatego ze to byl moj pierwszy raz dlatego tez moze bylo ciasno i tez moj chlopak za bardzo szalal i sie cieszyl i bum :D heh

a jezeli bym sie zdezycydowala pojsc do lekarza o co prosi mnie moj chlopak, to jak mam wytlumaczyc to lekarzowi? to bedzie moja pierwsza wizyta wiec sie troche stresuje jak to bedzie wygladac. i lepiej wybrac pania czy pana doktora?

dzieki za odpowiedzi wszystkie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem chłopak podświadomie chce cie wysłac do lekarza bo sam był z podobną sprawą. To nie jest twoja wina i nie masz kości za nisko czy za wysoko. Ten wypadek z penisem jak mówiłaś to od szaleństwa i każdemu mógł się zdarzyc.

A z kąd nagle się zrobił znawcą od kobiecych kości i wie że masz coś źle, aż tyle przeczytał książek czy tyle miał partnerek sexualnych.

Nie daj się zwariowac i daj mu do zrozumienia że wszystko z tobą OK.

Nie idz do lekarza bo jesteś zdrowa i wytłumacz to chłopakowi,

A JEŻELI SIĘ MYLE I LEKARZ COŚ ZNAJDZIE TO WYŚLIJ MI PRYWATNĄ WIADOMOŚC I MI NAWRZYCAJ A JA PRZYZNAM SIĘ DO B

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głos Rozsądku haha dzieki, bardzo rozweselila mnie twoja odpowiedz xD

zrobie jak kazesz, jak cos to czekaj na prywatna wiadomosc ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak swoją drogą jak pochwa mogłaby być za ciasna przez kość, i to jeszcze tak żeby były kłopoty z włożeniem penisa - przecież miednica kobiety jest przystosowana do rodzenia dzieci, a jeden penis miałby się nie zmieścić? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mi się wydaje, że z Tobą jest wszystko OK tylko Twój chłopak ma jakąś blokadę psychiczną po tym zabiegu :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz