floryda_

Robienie loda - czas trwania lodzika

124 postów w tym temacie

pytanie głownie do dziewczyn chociaż nasi mężczyźni mogą odpowiadać. Ile wam zajmuje zrobienie waszemu mężczyźnie loda i czy gdy robicie go dłużej bolą was już usta , a ile wasze dziewczyny wam robią loda i czy zawsze dochodzicie . :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pytanie głownie do dziewczyn chociaż nasi mężczyźni mogą odpowiadać. Ile wam zajmuje zrobienie waszemu mężczyźnie loda i czy gdy robicie go dłużej bolą was już usta , a ile wasze dziewczyny wam robią loda i czy zawsze dochodzicie . :P

hej ja robie chlopakowi loda mniej wiecej okolo 25 min potem mnie zajebiscie usta bola ale najwazniejsze ze przezyl cos fajnego zrobilam mu rozkosz i to przeze mnie doszedl :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to napewno jest gut tez tak wole ale nieraz trzeba tez cos zrobic partnerowi:):):Pmusi miec jakas przyjemnosc:)chce byc lepsza od inych jego dziewczyn:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a roznie, ale coś ok.15 minut , bolą mnie trochę usta , ale nie az tak mocno, najwazniejsze jest dla mnie ze On zawsze dochodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie zajmuje mi to dużo czasu ;) czasem chłopak dojdzie w kilka minut (wtedy jest zły - krótsza przyjemność) a czasem tych minut jest dużo dużo więcej... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój facet twierdzi, że w robieniu loda jestem mistrzynią :mrgreen: Pewnie tak dobrze to robię, bo bardzo lubię w taki sposób sprawiać mu przyjemność i robię to z miłością. Najczęściej pieszczę go przez jakieś 10 minut. Często o wiele dłużej się nim bawię :lol: Mój facet zawsze dochodzi. A jeżeli chodzi o ból to usta mnie w ogóle nie bolą, jedynie ręce, bo się nimi podpieram i to podpieranie przypomina robienie pompek no i ogólnie jestem zmachana, gdyż nigdy nie kończę go pieścić przed jego wytryskiem. Gdy pieszczę mojego faceta to mi też sprawia przyjemność dawanie mu w ten sposób rozkoszy i wtedy nie myślę o zmęczeniu :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

coś koło 10-15minut, ale po dluzszym seansie(np. za 3 razem w dniu) .. mam dosc. boli mnie podniebienie i jezyk. A wtedy koncze zazwyczaj w inny sposob :)

zawsze dochodzi :) :). szkoda tylko ze ja tylko w 97%..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak.

jak ide ze swoim facetem na 'chwile zapomnienia' to co chwile patrze na zegarek!

a w ogole to mam stoper w dłoni

lol.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a w ogole to mam stoper w dłoni

lol.

Nie w dłoni. W ustach xD

I jak "wybije" 15 min to automatycznie się zamykają :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi zajmuje tak okolo 15-20 minut i zawsze dochodzi do orgazmu. usta troche i bola, rece tez ale nigdy sie nie poddam dopoki nie dojdzie do orgazmu :D hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie w dłoni. W ustach xD

I jak "wybije" 15 min to automatycznie się zamykają :lol:

;DDDDDD

ototo ;DDDD

skad wiedzialas?:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja niestety nie mogę nic odpowiedzieć na to pytanie bo jeszcze nie miałam okazji zrobić chłopakowi loda :( i boję się że jak przyjdzie taka chwila nie będę wiedziała jak to sie robi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja niestety nie mogę nic odpowiedzieć na to pytanie bo jeszcze nie miałam okazji zrobić chłopakowi loda :( i boję się że jak przyjdzie taka chwila nie będę wiedziała jak to sie robi

czego tu się bać? ;)

podstawowy ruch każdy zna ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadąc raz do Warszawy zatrzymałam się przy lesie gdzie jak się później okazało stała prostytutka, po chwili załatwiła swojego klienta w bardzo widocznym miejscu w ciągu niespełna 5 min.. :P A Sama jeszcze nie robiłam, nie wiem ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz