campsimuni

Snowboard - moja pasja :)

6 postów w tym temacie

Tak jak w temacie :) No więc chciałabym żebyście i Wy napisali czy lubicie ten sport i czy się Wam podoba. Czy należycie do jakichś klubów, wyjeżdżacie w zimę w góry i regularnie jeździcie lub może chcecie się dopiero uczyć... Czekam :) i Pozdro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jeżdze w prawdzie na snowboardzie ale uwielbiam patrzeć jak to robią inni, szczególnie jeśli nie jest to zwykły zjazd, tylko bardziej extremalny z chopkami, trikami w powietrzu itp.

Sama bardzo chcialabym sie nauczyć, ale brak czasu, brak kasy itp, moze kiedyś ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś widzę nie chcecie się wypowiadać... To może ja ;D

No więc nie wiem jak by to było gdyby jakiś człowiek nie wymyślił snowboardu. Każdą wolną chwilę w zimie przeznaczam na jeżdżenie :D:D Fakt, że mam stoki niedaleko...

Racja, że to trochę drogi sport. Wszystkie swoje oszczędności przeznaczam na ten cel. Rodzice zawsze coś dołożą... :)

A jeszcze mam takie pytanko... ;) wolicie twardą czy miekka deche ?? :D:D Ja osobiście preferuję obie, choć częściej zdarza mi się jeździć na twardej :):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, ja jeżdze od 2 lat na nartach i w tym roku mam zamiar sie nauczyc na desce :wink:, mialem od razu sie uczyc na desce ale jakos wolalem na nartach a teraz chce zobaczyc jak to jest na desce :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj bo warto :D:D spodoba Ci się na pewno. NIektórzy ludzie mówią, że nawet łatwiej na desce się jeździ niż na nartach :) pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tez smigam na desce od roku, nie jakos tak wybitnie dobrze ale jeszcze sie ucze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz