toska

odchudzanie

15 postów w tym temacie

jestem bardzo szeroka w biodrach..... i mam grube nogi .... jakie polecacie ćwiczenia na to ?? zeby schudnąć....... bo ja ostatnio duzo przytyłam.... i jeszcze na dodatek...... na twrazy sie też zaokrągliłam !!! potrzebuje omysł na proste ćwiczenia... plis... pomóżcie... tylko nie te 6 weidera.... bo to jets głupie '/;/ .........

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może przestań jeść, morduj się na treningach i w ogóle zostań anorektyczką? Powodzenia... :? :?

weźcie dziewczyny, nie potraficie siebie zaakceptować. najlepiej wszystkie od razu poróbcie sobie operacje na te krzywe nosy i wielkie brzuchy :!: :!: :!:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lato mamy ;)

wymjmuj rowerek i jedź , moge Cię zapewnić ze poczujesz sie rześko i mozna schudnąć po przejechaniu 30 km schudłam 1,100 ;)

pozatym siatkówka, pływanie i wszelkie inne sporty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
najlepiej wszystkie od razu poróbcie sobie operacje na te krzywe nosy i wielkie brzuchy :!: :!: :!:

A zasponsorujesz? ;>

Okrągłe biodra to rzecz kobieca. Ale jeśli bardzo Ci to przeszkadza, poszukaj ćwiczeń Callanetics. Są szalenie męczące i wymagają ogromnego wysiłku, ale dają rezultaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje ćwiczenia Tami Lee : "Ja chcę mieć taki brzuch" i "Ja chcę mieć takie pośladki" ,rower i basen. Naprawdę świetnie pomaga, ja schudłam juz 1 kg w ciagu 1,5 tygodnia;))) i fajnie jędrne cialo się robi;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
plis... pomóżcie... tylko nie te 6 weidera.... bo to jets głupie '/;/ .........

Właśnie te ćwiczenia chciałam Ci polecić ^_^

Glupie , ale podobno skuteczne i widac niezłe efekty .

Odstaw słodycze , teraz , w porze lata jedz więcej wrzyw i owoców , zrezygnuj z tłustych , smazonych potraw . Rób brzuszki , jeźdź na rowerze , wybierz sie na basen , biegaj , graj z kumpelkami w piłkę , urządzaj wyprawy terenowe , np. w góry ;) Nie koncentruj sie na tym , ze chcesz schudnąc , po prostu jedz mniej a cześciej i więcej sie ruszaj .

Hmmm ... Tak mi przyszło do głowy teraz :twisted:

A ile Ty w ogole wazysz i ile masz wzrostu?

Bo moze Ty wcale nie potrzebujesz odchudzania? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote=Lunatyk]eźcie dziewczyny, nie potraficie siebie zaakceptować. najlepiej wszystkie od razu poróbcie sobie operacje na te krzywe nosy i wielkie brzuchy[/fquote]

Nikt tu nie mówi o morderczym odchudzaniu i operacjach. Trzeba dbać o swoją linię. Pełne kształty są ok ale opychające się grubaski już nie. Wcześniej miałam też problem z udami i biodrami. Dieta...ale nie na 2 tygodne. Na całe życie. Zrezygnowałam z pewnych rzeczy i nie żałuje. I dzięki temu mam normalne kształty.

[fquote=Pollyanna]a ja mam bardzo grube nogi!!![/fquote]

Ja też. Ale w moim przypadku to są mięśnie. Żadna dieta ani cwiczenia mi nie pomogą.

:'( T_T :'( T_T :'(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem szczupłą ale mój brzuch jest delikatnie muwiąc brzydki zebym nie wiem co robiła jestem chudsza tylko w nogach a brzuch ani drgnie i ne wiem co robi.................................. :

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh mięsnie cięzko się zrzuca to fakt^^ (nawet nie wie jak)

ale jezeli chcesz zrzucić nadmiar tego czegoś na nogach to zacznij szybkie spacery :) pzejdz miasto dookola ale nie tak poprotu jak chodzisz...musisz robić tzw wymach rękoma czyli idziesz normalnie ale twoje ręce muszą zachowywac się tak jak bys biegła...

jezeli na początek to za mało to zacznij biegać:) 10 km dziennie (niemusisz szybko wazne zebys biegła) i po miesiącu zobaczysz efekty (najlepiej rob sobie zdjęcia co miesiąc..to bardzo podbudowywuje i zachęca do dalszych cwiczen)

jedz duzo owocow....nie jedz calych obiadow..jezeli jestes glodna wypij mleko albo zjedz jabłko banana 0,5kg truskawek czy cokolwiek....:D anizeli masz "odgrzać" sobie obiad w mikrofali !!:)

cwicz jescze streetching w domu i po roku będziesz nie do poznania:)

nie zperazaj sie ze to trwa rok;p efekty widac o wiele szybciej a przy okazji przejdziesz na inny tryb odrzywiania się:) wyrobisz sobie nawyk codziennego cwiczenia;p i po problemi:) nie mysl tylo ze gdy zaczniesz cwiczyc to zobaczysz roznice po kilku dniach....do teo zeba samozaparcia i wielkiej chęci...powodzenia:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki mordajedna za radę. Postaram się to wdrożyć w rzeczywistość. To dziś wieczorkiem czeka mnie jogging :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jestem szczupłą ale mój brzuch jest delikatnie muwiąc brzydki zebym nie wiem co robiła jestem chudsza tylko w nogach a brzuch ani drgnie i ne wiem co robi.................................. :

chciałabym sprostować, to nie ja napisałam tą odpowiedź tylkko ma KKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOCCCCCCCCHHHHHANAAAA siostra!!!

nie mam pojęcia jak ona to zrobiła!!!!!!!!!!!!!!, a na ładny wygląd nóg dobre jest bieganie, nie szybko i krótko, tylko wolno, ale długo, sprawdziłam, polecam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałam dodać. Odchudzałam się i nadal trzymam dietę tzn. tak aby nie przytyć :) straciłam tłuszczyk na brzuszku, udach ale poniżej kolan nadal moje nogi są bardzo grube :/ :/ :/ Spróbuję z bieganiem ale czy to bardziej nie wyrobi mi mięśni??? Ja chcę je stracić a nie ukształtować.

streetching

Głupi mi ale co to jest streetching??? :oops:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dużo daje bieganie (szczególnie na nogi).. ;)

także rzucaj wszystko i ,,leć" na jooging ;)

Polecam szczególnie rano :):)

No i dieta.. to podstawa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.