Czarek1987

Seks ze starszą kobietą

79 postów w tym temacie

Mam do Was jedno pytanie :lol: moj kolega sie zwierzyl ze chodzac do swej "starszej" sasiadki na korepetycje(ma ona 42 lata on ma 17 lat) zdarzyła sie pewna niespodziewana sytuacja a mianowicie: pewnego razu poszedl wczesniej na te korki i zastal ja gdy wychodzila z lazienki i byla calkiem naga bardzo sie tym speszyła a ten kolega barzdzo sie podniecil :P gdyz nigdy nie widzial nagiej kobiety, ona to zauwazyla bo byl w spodenkach tylko sie usmiechnela i bedac juz w lazience powiedziala by wyjal zeszyty i przygotowal sie do lekcji wiec tak tez zrobil... po chwili przyszla i prosto z mostu spytala sie czy nie chcial by uprawiac z nia seksu(ona jest wdowa bez dzieci)gdyz "zauwazyla" ze sie mu podoba a nie sadzila ze w tym wieku moze kogos podniecic... on sie zgodzil i przezyl swoj pierwszy raz z wybaczcie ze tak to ujme ale ze stara baba... i teraz pytanie czy on dobrze zrobil kochajac sie z nia? mowi ze jest zakochany i chodzi na "korki" codziennie spedzajac tam po 4-5 godzin!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe no to się może chłopak rzeczywiście zakochał. Może z niej atrakcyjna babka:P To, czy dobrze zrobił, nie Tobie oceniać ani nikogo innego, jedyne co pozostaje to skomentować z własnego punktu widzenia można :D Bo nie można mieszać się w te sprawy, to jest jego życie seksualne i on decyduje z kim to przeżywa. Swoja droga, ciekawa sprawa :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh, gdzieś czytałam, że faceci chcieliby kochać się w wieku ok. 18 lat, ale wtedy dziewczyny (18 lat) nie chcą tego..., a później to się odwraca i kobiety 40 letnie pragną aby ktoś je obją, przytulił..., ale ci 40 letni faceci już nie mogą ;) więc taki związek 17 latka z 42 letnią kobietą ma swoje plusy... :D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote=jotka]ięc taki związek 17 latka z 42 letnią kobietą ma swoje plusy...[/fquote]- owszem ma ona go nauczy tajników seksu, ale na dłuższą metę to raczej nie wypali, bo on bedzie miał co raz większy apetyt na seks, a ona na odwrót, w końcu do menopauzy się zbliża. Ale jak to ma być rzeczywista miłość? :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
prosto z mostu spytala sie czy nie chcial by uprawiac z nia seksu

Konkretna kobitka :P

i teraz pytanie czy on dobrze zrobil kochajac sie z nia?

Wszystko ok jeżeli by nie...

mowi ze jest zakochany

Nawet jeżeli, to ona juz na pewno nie...

Kobieta samotna, to normalne, że miala ochote :P Ale, że młody sie zaangażował (?) to juz mniej fajnie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh,no to rzeczywiście fajna akcja xD

(ma ona 42 lata on ma 17 lat)

No cóż w związku wiek nie robi różnicy,ale w tym przypadku różnica jest niezła.

No ale skoro się w sobie tak zakochali,to niech się cieszą.

A czy dobrze zrobił kochając się z nią .... ? To chyba tak,skoro tak chciał to tak zrobił,chyba że to tylko pod presją emocji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm niezła ta historyjka. Tylko , żeby problemów przez to nie miał chłopak:) No cóż jeśli się zgodził , to znaczy , ze chciał , prawda? Jest w takim wieku , że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny i za podejmowanie decyzji .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hm niezła ta historyjka.

Taaaa tylko ciekawe czy prawdziwa :]

A czy dobrze zrobił to ani Tobie Czarek1987 ani nam oceniać. To sprawa i życie prywatne ctego chłopaka i niech on sam sobie odpowie czy dobrze zrobił. Ale jeśli jemu ten układ pasuje, jej tez, on samotny, ona tez, no i jak się zakochał. to nie widze w tym chyba nic złego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Taaaa tylko ciekawe czy prawdziwa

Dokładnie...

To raczej marzenia niż relacje... ;)

przezyl swoj pierwszy raz z wybaczcie ze tak to ujme ale ze stara baba...

A przyczepie się...

42 lata to stara baba?

Jak to się, cholerka, zmienia. Kiedy chodziłam do podstawówki 30letnia nauczycielka to był dla mnie dinozaur. Dziwiłam się, że w ogóle ludzie tyle żyją i byłam pewna, że całe życie już za nią.

Im jestem starsza tym ta granica jest wyżej. Teraz mój ojciec ma 55 lat a ma w sobie więcej energii, pasji i chęci do życia niż niejeden licealista.

42letnia kobieta może być piękna, atrakcyjna, jest świadoma swojego ciała, potrzeb - doświadczenie jest jej siłą a nie słabością.

Niedługo wszyscy sami będziecie mieli po te 42 lata i zobaczymy, czy będziecie się czuli starzy... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to spryciula!!!!

Szczerze powiedziawszy nie dziwię się jej - po prostu wykorzystała sprzyjającą okazję. Nie musi za nic płacić, a naturalny członek jest chyba lepszy od gumowego;) .

Szkoda mi w sumie tego chłopaka, bo on się zaangażował, a ona prawdopodobnie nie bierze pod uwagę wiązania z nim przyszłości. No, chociaż tyle, że chłopak przy starszej kobiecie dużo się nauczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szczerze powiedziawszy nie dziwię się jej - po prostu wykorzystała sprzyjającą okazję. Nie musi za nic płacić, a naturalny członek jest chyba lepszy od gumowego;)

zgadzam się w pełni. kobieta czuła się samotna (oczywiście wiadomo w jakiej kwestii ;D) a jak zobaczyła jego reakcję to dokładnie...

wykorzystała sprzyjającą okazję

heh biedny, naiwny chłopak xD Chociaż, można go zrozumieć xP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jotka:

Mam pytanie, która osiemnastoletnia dziewczyna nie chce być przytulana itp. przez chłopaka :?: Przecież dziewczyny to lubią.

Jego sprawa, nikomu tego oceniać. Jak lubi starsze, to czemu nie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przeczytałam historię Twojego kolegi z lekkim niedowierzaniem.. muszę przyznać. :) bardzo ciekawe w sumie.. ale moim zdaniem jest to kompletnie bez sensu, jeżeli dwojga ludzi łączy tylko seks.. niezależnie w jakim są wieku.

Zakochany.. w niej,czy w jej ciele? :) taki 17latek ma jeszcze przed sobą całe życie, i na pewno nie marzy, żeby spędzić go w ramionach kobiety,która równie dobrze mogłaby być jego matką.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobiecie się w gruncie rzeczy nie dziwię, jemu właściwie też nie, od oceny własnej się powstrzymam. Może i nie robi dobrze, ale z drugiej strony - może kobieta nauczy go tajników seksu, ciekawych techniki i sekretów kobiet i potem chłopak będzie miał doświadczenie ;) Ale może go też spotkać zawód od strony uczuciowej niestety... chociaż wątpię, czy jego uczucie to zakochanie. Raczej źle przez niego odbierana subiektywnie fascynacja zupełnie nowym rodzajem doznań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto by pomyślał, że ta starsza pani ma jeszcze w sobie tyle wigoru. Ale patrząc na to wszystko nieco rozsądniej to nie uważam, aby postąpiła właściwie. Pewne rozbestwienie wdało się we znaki, nieumiejętność przewidzenia dalszych konsekwencji w postaci rozterek chłopaka, który mimo wszystko okazał się słabym człowiekiem w obliczu siwych włosów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MacGyver, nie badz taki nieztropny w swych osadach, ten chlopak mogl ujrzec w owej kobiecie to, czego Ty nie widzisz nawet w mlodszych ;) Ta zlosliwa uwage chcialem wyrazic ze podpisuje sie pod powyzszym postem, to szalenie nieumiejetne dac wyraz swemu podnieceniu kobiecie w slusznym wieku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kto by pomyślał, że ta starsza pani ma jeszcze w sobie tyle wigoru

Ohohoho, czyli wg ciebie w wieku 40stu lat ta pani ma sobie już szykować miejsce na cmentarzu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Armin - martwi to, że właśnie ta kobieta w słusznym wieku zdjęła banderolę z opakowania małego chłopca. Paradoksalnym jest, gdy człowiek dla miłości mówi keine grenzen, a równoznacznie nie uznaje wiekowych dewiacji między partnerami. Lecz w tym przypadku to dwie przypadkowe osoby, które są nijak do siebie stworzone i oboje o tym wiemy.

MacGyver napisał:

Kto by pomyślał, że ta starsza pani ma jeszcze w sobie tyle wigoru

Ohohoho, czyli wg ciebie w wieku 40stu lat ta pani ma sobie już szykować miejsce na cmentarzu.

Naprawdę nie dostrzegłaś w tym nutki ironii?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w tym przypadku to dwie przypadkowe osoby, które są nijak do siebie stworzone

"Dla siebie" - to znaczy?

Do wspólnego życia nie.

Ale do seksu - ? I jedno i drugie wychodzi na plus. Jeśli akceptują taki układ - czemu nie?

Piszę czysto teoretycznie o związku nastolatka ze starszą kobitką, a nie konkretnie o tym, co opowiedział Czarek1987 bo w ten scenariusz średnio wierzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nMacGyver, uwazasz ze nasza atrakcyjna seniorka nie podlegala procesowi emancypacji? fakt ze kolega z opwowiesci oddal sie kobiecie rozpalonej zarem namietnosci ktorej zrodlem byl jego nie uzywany datad bocius nie moze stanowic dla nas podstaw do negowania jej potrzeb seksualnych, moja uwage bardziej zwraca postawa tego niewinnego z pozoru chlopca, ktory w akcie desperacji poszedl na latwizne i zaczerpnol rozkoszy z wdowiego ciala. Co on chodzil do szkoly typy single-sex, ze nnie ma ladnych kolezanek?

[fquote]"Dla siebie" - to znaczy?

Do wspólnego życia nie.

Ale do seksu - ? I jedno i drugie wychodzi na plus. Jeśli akceptują taki układ - czemu nie? [/fquote]

proponuje porzucic kompromisowe spojrzenie na swiat w ten konkretnej sytuacji, bo nie rozni sie ona wiele od ukladu facet 25 lat - dziewczyna 15.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote]Ale do seksu - ? I jedno i drugie wychodzi na plus.[/fquote]

Tak na przyszłość. W seksie bez zobowiązań nie widzę plusów, a płytkie zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych nie leży w mojej naturze.

Powyższą postawę neguję. Mam do tego prawo, tak jak Ty do mówienia, że w seksie przed małżeńskim nie ma nic złego.

Armin - nie jest mi dane rozwodzić się nad tym, kto w danej chwili był tym żarem namiętności obdarzony. Ubolewam nad faktem bezsensowności poczynań i zezwierzęceniu się na potrzeby chwili. W moim przekonaniu staruszka zawiniła, a on tylko czekał na to by wykorzystać moment zapomnienia. W konsekwencji oboje ulegli, a korepetycje dobiegły końca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Masz wielką wiarę w drugiego człowieka.

Zawsze w Ciebie wierzylem, pewny swych racji w ramach ktorych byles pstonym i rozdarnym w namietnosci muzyki, malym chlopcem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak to jest,ale mam kumpla , ktory leci tylko na starsze babki a ma 18 lat. Nie wiem moze sa bardziej doswiadczone.... Po prostu ma juz ktoras z kolejii starsza kobiete i widocznie jest mu tak dobrze :D hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz