Sam Solo

Play na kartę- rok ważności konta

4 posty w tym temacie

Czy ma ktoś z was taką ofertę? Mam zamiar zmienić sieć i natknąłem się na takie coś. Jako że bardzo mało korzystam z telefonu to wydaje mi się że to jest coś dla mnie.

Szczególy oferty są takie:

Wartość doładowania 5-300 zł

Ważność połączeń wychodzących 365 dni

Ważność połączeń przychodzących 455 dni

Jakie są w tym kruczki? Czy rzeczywiście jeśli doładuje sobie telefon tylko raz powiedzmy za 5 zł i nie będę korzystal z telefonu to te 5 zł nie przepadnie mi przez rok i będę mógł w każdej chwili je wykorzystać, a odbierać połączenia jeszcze przez dodatkowe 3 miesiące? Jak dla mnie wydaje się to zbyt piękne.

Ja mało korzystam z telefonu, a do tej pory musialem doladowywac się co miesiac za 25 zł, bo w innym przypadku niewykorzystane środki przepadaly. A w moim przypadku przepadala większość.

Fajnie jakby ktoś z tą ofertą sie wypowiedział, bo nie ufam temu co piszą na stronie playa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc korzystałam już z opcji roku ważności konta jak i oferty "lubię to". Jednak ostatecznie wróciłam do klasycznej oferty. W urozmaiconych ofertach koszt sms 0,09gr, koszt połączenia do 0,29. W podstawowej ofercie smsy i rozmowy do osób w play są darmowe. Mi to się po prostu przestało kalkulować. Może dlatego, że zdecydowana większość moich znajomych ma numer w tej samej sieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam Solo, kruczki są takie że smsy i rozmowy między play i innymi sieciami są o wiele droższe niż normalnie. Tak było przynajmniej pół roku temu, że dla Play'a była specjalna cena smsów zawsze podawana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale to nie jest wina Play, a konkurencyjnych sieci które chcą sobie dorobić. Natomiast w sieci Play można w zasadzie smsować i dzwonić za darmo. A jak ktoś dzwoni czy smsuje z innej sieci do nas, to już jest jego problem. Takiego dokonał wyboru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz