Sandrus725000

Dlaczego Faceci zdradzaja nawet tak atrakcyjne dziewyczyny?

16 postów w tym temacie

Hej pytanie jak w temacie. Dlaczego faceci zdradzaja nawet tak ladne dziewczyny? Chodzi mi konkretnie tu o moja kolezanke i jej chlopaka. Do tej pory myslalam, ze faceci zdradzaja dziewczyny dla ladniejszych kochanek, ale tym razem jest inaczej. Moja kolezanka ma chlopaka, przecietnego nie jest ani za ladny ani brzydki. Ma fajne wysportowane cialo. Ale kiedy przechodzi przez ulice nie ma takiej na pewno reakcji dziewczyn w porownaniu jak jego dziewczyna idzie. Ona jest po prostu megaaa sliczna dziewczyna, kazda jej zazdrosci urody. Jest mieszana Polka. Ma typ urody latynoski. Ciemna karnacja szczupla i wgl noo niejeden chlopak uznaje ja za ideal dziewczyny. Ale mimo to, jej chlopak szuka na boku przygod czy ktos potrafi wyjasnic to? Bo naprawde sie w pale to nie miesci. Ja jestem uczulona na zdrady bo juz nieraz zostalam zdradzona. No ale ja jestem przecietna Polka w porownaniu do niej. Ona moze miec kazdego i moim zdaniem on powinien dziekowac Bogu, ze taka dziewczyna z nim jest. Nie jest tylko osoba z wygladu piekna bo ma tez zajebisty charakter. Uczy sie bardzo dobrze, osiaga sukcesy, jest bardzo mila grzeczna nie chodzi na imprezy nie szlaja sie. Jest naprawde porzadna dziewczyna z dobrego domu. Jej chlopak tez jest od niej troszeczke starszy. Wiec to chyba kolejny powod aby byl z siebie dumny, ze ma mlodsza laske. Ze mna bylo inaczej bo to ja bylam starsza od mojego chlopaka. Ale widze, ze starsi i mlodzi bez roznicy tu jest. Tylko po prostu ja nie moge facetow zrozumiec po prostu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dlaczego faceci zdradzaja nawet tak ladne dziewczyny?

Bo może szukają w kimś innym tego, czego nie znajdują u swojej panny. Nie chodzi mi tu konkretnie o jakieś cechy fizyczne. To, że dziewczyna jest ładna, nie oznacza od razu, że cały świat ma jej padać do stóp.

Takie też czasem nie mają lekko.

Ciemna karnacja szczupla i wgl noo niejeden chlopak uznaje ja za ideal dziewczyny. Ale mimo to, jej chlopak szuka na boku przygod czy ktos potrafi wyjasnic to?

Nieustannie zostajesz w sferze fizyczności. Być może on szuka czegoś innego jak chodzi o osobowość. A może po prostu ma problem z monogamią i potrzebuje nieustannie nowych bodźców, bycia zdobywcą. Jeszcze inna możliwość - po prostu nie potrafią się dogadać.

Ciężko jest oceniać związek z boku. Nigdy tak do końca w to nie wejdziesz i nie dowiesz się, jakie relacje panują u nich na co dzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może uważa o sobie to samo co Ty o niej, i chłopak już tego ideału ma dość, sama bym nie wytrzymała z panną 'jestem perfekcyjna, a Ty przeciętniaku ciesz się, ze możesz całować moje stopy' ;] Twój Ciebie nie zdradza? Jak nie to się ciesz i nie bierz sobie do serca innych związków, bo może być milion spraw, o których nawet nie wiesz, a które facet do zdrady pchają - od paskudnego charakteru dziewczyny gdy są sam na sam, przez to że jest kompletnie nudna, a po to, że facet jest zwykłym babiarzem i po prostu nie umie być w związku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może po prostu jest zakompleksionym typkiem, który chce się dowartościować? Tacy najczęściej zdradzają.

Tylko po prostu ja nie moge facetow zrozumiec po prostu
Kobiety też zdradzają, o ile nie częściej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląd nie jest priorytetem w związku. Spędzasz czas z nią, jej charakterem, osobowością... a wygląd jest jedynie otoczką. Świat się zmienia, wygląd przestaje wystarczać. Teraz ludzie chcą rozmawiać a nie jedynie patrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się z nią nudzi? Z Panną Idealną, która nie ma w sobie odrobiny szaleństwa, jest do granic poukładana... Może w łóżku im się nie układa? Może jest zimną kłodą? Wygląd to nie wszystko, faceci też nie szukają obiektu do którego mogą wzdychać, tylko życiowej partnerki z którą będą wiedli ciekawe życie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opisujesz koleżankę, jako piękną osobę, ze wspaniałym charakterem, ale nie ma na świecie osoby która nie ma żadnych wad.

A jeśli koleżanka też jest przekonana, że jest taka och, ach, super wspaniała i seksowna, to wcale się nie dziwię, że wyszło jak wyszło.

Powodów może być mnóstwo bo jeśli chce się czegoś więcej to dziewczyna nie musi być wcale ładna tylko mieć to coś. Dlaczego chłopak szukał kogoś innego, tylko on to może wiedzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już wyjaśnię czemu zdradzają:

- laska jest sztywna jak drewno

- nie uprawia z nim seksu, a on tego potrzebuje

- otacza się wianuszkiem wielbicieli

- chełpi się na każdym kroku swym wyglądem

- traktuje swego chłopaka jako uzupełnienie jej idealnego życia, a nie jako partnera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że niektóre dziewczyny są tak zazdrosne o tę idealność, że aż zaczęły usprawiedliwiać zdradę i szukać winy w tej dziewczynie, hahahahahaha. Niektórzy są po prostu gnojami i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niektórzy są po prostu gnojami i tyle.

Zgadzam się. Facet będący w związku powinien być wierny swojej partnerce, niezależnie od tego, czy jest ona pięknością, czy też nie. Uroda nie gra tu aż tak wielkiej roli.

Ten koleś jest najwyraźniej typem, któremu nudzi się jedna kobieta i potrzebuje wrażeń. Ten typ tak ma. Ten typ nie powinien być w związku, dopóki nie dorośnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W wiązaniu się z drugą osobą raczej nie chodzi o to, żeby być kimś idealnym tylko o to żeby czuć się świetnie dzięki komuś kto jest subiektywnie wyjątkowy.

Tu więcej rzeczy musi zagrać, tu nie tylko jedna "idealna" osoba tworzy szczęście.

Twoja koleżanka Miss Perfect być może wcale nie jest dla swojego faceta tak wyjątkowa, mimo oczywistych zalet. To kwestia subiektywnej oceny, tego jakie ciało A wywołuje w ciele B emocje. Idealne wymiary czy świadectwo z paskiem schodzą na drugi plan.

Może też jej facet po prostu wyżej ceni na sobie na ten moment życia możliwość skrętu szyi w celu oglądania się za innymi bardziej niż związek. To może bardziej go rajcuje, myśl, że "w morzu jest jeszcze wiele rybek".

Do bycia w związku trzeba dojrzeć, jest to ważna decyzja i uciekanie w zdradę ewidentnie pokazuje, że była to decyzja pochopna.

To oczywiście nie tłumaczy zdrady, tłumaczy jedynie, że i "ideałom" czasem się nie wiedzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każdy patrzy na urodę, ja mam koleżanke mega śliczną i co z tego? Jak w głowie nie ma nic...

Dla nie których nie liczy sie tylko wygląd lecz także serce i charakter człowieka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opcji to ja widzę przynajmniej kilka.

Pierwsza: może dziewczyna nie jest wcale idealna, przynajmniej dla faceta.

Druga: dziewczyna jest idealna pod względem wyglądu, ale głupiutka jak but i w pewnym momencie faceta zaczęło to irytować.

Trzecia: facet to zwykły gnój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz