DeZeRteRka

teletubisie = homoseksualiści (?)

141 postów w tym temacie

Dzisja w wiadomościach ogladnełam alrykuł który doprowadził mnie do histerycznego śmiechu! Teletubiś Pinki czy jak mu tam nosi torebke, drugi Dingi chyba kocha go a wiec są homoseksualistami! Czyż to nie głupota, i włąsnie dlatego chca ściągnoć tą bajke z tv... mój kuzyn szaleje za teletubisiami... ja niekoniecznie... co sądzicie o tym incydencie? przecież gdybyśmy mieli wszystki bajki i reklamy tak rozpatrywac, to przeciez wiekszosci rzeczy nie było by w tv.

POzdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomijając wszystko... czerwona torebka nie pasuje do fioletowego Tubisia! ;)

Politykom już się cholera we łbach totalnie poprzewracało. Niech nie cudują. Na wymyślanie na siłę nowych problemów będzie czas, kiedy poradzą sobie ze starymi.

Małe dziecko (bo Teletubisie to chyba baja dla 2-5letnich skrzatów, nie?) nie ma takiej wiedzy, świadomości, żeby jakkolwiek interpretować tę pieprzoną torebkę. To dorośli - znowu - tworzą stereotypy, fałszywe, zniekształcone obrazy.

Potem mówi się, że dzieci są okrutne bo jakby naturalnie wyśmiewają się z innych od siebie - na przykład z chorych, otyłych, z niepełnych rodzin itepe... Ale dziecko nie wymyśla tego same - czerpie z dorosłych, ich naśladuje, zawsze. Niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziecko w wieku 5 lat nie mysli o gejach ;] tylko w telewizji i sejmie to beda teraz nakrecac ;-) potem smerfy koziolek i cala reszta bajek dojdzie do tego ze w przedszkolu beda dzieciom puszczali filmy przeciw przemocy itp ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziecko w wieku 5 lat nie mysli o gejach ;] tylko w telewizji i sejmie to beda teraz nakrecac ;-) potem smerfy koziolek i cala reszta bajek dojdzie do tego ze w przedszkolu beda dzieciom puszczali filmy przeciw przemocy itp ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jak można dystkutowac o takich sprawach w telewizji. To przeciesz tak straszna głupota że szok. To jest bajka dla dzieci do lat 5 lub 7 a takie dzieci nie wiedzą nic o homosexualizmie, to dorosłym się wszystko z sexem kojarzy.

Żeby was przekonac że to nie bajka dla was obejrzyjcie to i jeśli się wam to z czymś skojarzy to nie mozecie byc ich fanami, ja odpadłem :)

http://www.maxior.pl/?p=index&id=56807&0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy nasze "elyty" zdają sobie sprawę, ale to co właśnie robią, to nic innego, jak propaganda homoseksualizmu.

Jest to nagłaśnianie sprawy, a na czym jak na czym, ale <> gejom na tym najbardziej zależy.

Problem by nie istniał, gdyby nie było takiej otoczki wobec tego problemu...

A tak się robi szum i napędza się maszyna...

LPR i MW ma swojego wroga do walki (tylko z tego i z kościoła żyją?), a środowiska gejowskie mają o co manifestować.

I wszyscy są zadowoleni.

Idealna wręcz symbioza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto pozwolił Żwirkowi mieszkać w jednym domku z Muchomorkiem?

Kto jest ojcem Kangurzątka ze Stumilowego Lasu? Dlaczego pomoc socjalna nie zaopiekowała się Kangurzycą - samotną matką?

Dlaczego Winnie the Pooh nagle stała się Kubusiem - tranwestycyzm? transeksualizm? Ciągle chodzą po lesie z Krzysiem sam na sam. A Winnie na to wszystko wiecznie w samej koszulce. Czerwonej!

Bolek i Lolek to już w ogóle... jawne szerzenie homoseksualizmu, ale - jak głosi popularne logo - stały partner to mniejsze ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową.

Królewna Śnieżka i 7 krasnaludków też prowokuje wyobraźnie czytelników - zbiorowy gwałt na śpiącej twardym snem księżniczce. Nie zgwałcili? Tym gorzej dla nich. Też na pewno geje.

I skojarzeń zoofilsko-geriatrycznych dopatrzyć się można... Wilk wlazł do łóżka babci!

I tak dalej, i tak dalej...

Zaczynam rozumieć nick jednego z forumowiczów "kocham polskę"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kto pozwolił Żwirkowi mieszkać w jednym domku z Muchomorkiem?

Kto jest ojcem Kangurzątka ze Stumilowego Lasu? Dlaczego pomoc socjalna nie zaopiekowała się Kangurzycą - samotną matką?

Dlaczego Winnie the Pooh nagle stała się Kubusiem - tranwestycyzm? transeksualizm? Ciągle chodzą po lesie z Krzysiem sam na sam. A Winnie na to wszystko wiecznie w samej koszulce. Czerwonej!

Bolek i Lolek to już w ogóle... jawne szerzenie homoseksualizmu, ale - jak głosi popularne logo - stały partner to mniejsze ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową.

Królewna Śnieżka i 7 krasnaludków też prowokuje wyobraźnie czytelników - zbiorowy gwałt na śpiącej twardym snem księżniczce. Nie zgwałcili? Tym gorzej dla nich. Też na pewno geje.

I skojarzeń zoofilsko-geriatrycznych dopatrzyć się można... Wilk wlazł do łóżka babci!

I tak dalej, i tak dalej...

Zaczynam rozumieć nick jednego z forumowiczów "kocham polskę"...

Równie dobrze można o Muminkach czy Gumisiach. Wszyscy w jednym domu. Nie wszyscy spokrewnieni. Orgia?

A Madeline i kolezanki z paryskiego sierocińca? Homoseksualistki. Siostra opiekunka-pedofil. Nie wspomnę o ich psie- zoofilia!

Zna ktoś jeszce jakieś kultowe, politycznie niepoprawne, bajki?

ps. Czy "Kaczkę-dziwaczkę" mozna zaliczyć do niepoprawnych politycznie z racji na niezaprzeczalne połączenie głównej bohaterki i głowy państwa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Smerfy" oczywiście!! jedna Smerfetka na całe zbiorowisko mężczyzn ? ;> to brzmi podejrzanie.. poza tym tylko Papa Smerf zajmuje sie smerfiątkami-czysta pedofilia!! A Gargamel żyje tylko ze swoim kotem..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiedzialam, ze w polskim rzadzie sa idioci, ale zeby byc az tak glupim?

To jest tak smieszne, ze az przykre. Moim zdaniem Rzeczniczka praw dziecka powinna zostac w trybie natychmiastowym odwolana ze stanowiska. W Polsce jest tysiace dzieci, ktore nie maja co jesc, przepelnione domy dziecka, dzieci, nad ktorymi dorosli znecaja sie fizycznie i psychicznie, dzieci - narkomani, szkoly bez ogrzewania itp, itd, a ta kretynka zajmuje sie upodobaniami seksualnymi teletubisiow.

:shock:

[fquote]Kto pozwolił Żwirkowi mieszkać w jednym domku z Muchomorkiem?

I skojarzeń zoofilsko-geriatrycznych dopatrzyć się można... Wilk wlazł do łóżka babci! [/fquote]

Kobieteria przestan, bo jeszcze naprawde ktos sie tym zainteresuje i zostanie powolana komisja, ktora bedzie miala za zadanie przeanalizowac upodobania seksualne wszystkich postaci z bajek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieee, no to juz jest przesada. Przecież małe dziecko nie ejst świadome żadnych podtekstów homoseksualnych czy innych tego typu. Sama mam malutką siostrzenicę, która przepada za teletubisiami i właśnie dzięki nim zaczęła szybko nazywać przedmioty i składać pierwsze proste zdania. Czy głowa państwa nie może się zająć bezrobociem i głodem na świecie, a nie takimi duperelami??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te kaczory to chyba nie maja co robić w tym rządzie skoro oglądaja bajki i rozmyślają nad tym kto tam jest gejem :shock: . paranoja. myślę że dzieci w wieku 2, 3 lat nie zastanawiaja sie nad tym ktory ich ulubieniec jest pedalem. a prawda jest taka ze dzieciaki uwielbiaja ta bajke (chociaz nie wiem dlaczego), wiec chyba to nie jest najlepszy pomysl zeby zciagnac ja z anteny. pozdrawiam :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co ze Smerfami? Przecież gdyby spojrzeć na nie dokładnie, to, ta wioska pełna homoseksualistów oraz pedolifil (sasetka) a pszczółka maja? PARANOJA!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy "Kaczkę-dziwaczkę" mozna zaliczyć do niepoprawnych politycznie z racji na niezaprzeczalne połączenie głównej bohaterki i głowy państwa?

Hm, interpretując tytuł można się tu doszukiwać wątków biograficznych ;)

Kobieteria przestan, bo jeszcze naprawde ktos sie tym zainteresuje i zostanie powolana komisja, ktora bedzie miala za zadanie przeanalizowac upodobania seksualne wszystkich postaci z bajek

Ale to byłaby pierwsza fajna komisja śledcza! Taki powrót do lat młodzieńczych, odkrycie swojego pradziwego ja. Piękny obrazek - Teletubisie na sejmowym telebimie! Może paru skłóconych posłów pogodziłoby się gdyby jeden pożyczył drugiego zabawkę?, zjedliby razem podwieczorek... Uroczo ;)

Nie wiem jak można dystkutowac o takich sprawach w telewizji. To przeciesz tak straszna głupota że szok.

A ja się cieszę bo przynajmniej jest się z czego pośmiać - już tylko na to zasługują kolejne rządowe pomysły. No i chyba nikt oprócz Giertycha i MW nie bierze afery torebkowej na poważnie.

Ale tak poza wszystkim - na serio.

Jaka byłaby Wasza reakcja, gdyby autor bajek dla dzieci celowo, świadomie i jawnie umieścił w swojej historyjce parę homo? Oczywiście bez jakichkolwiek scen, przesadnego manisefstowania seksualności - to bajka dla maluchów na poziomie Teletubisiów, może trochę starszych.

Mieszka sobie w lesie takie małe społeczeństwo śmiesznych stworzonek (na zasadzie wioski Smerfów) są mamusie, tatusiowie, ich dzieci no a w jednym domku mieszkają dwaj chłopcy, przytulają się, chodzą za rączkę itepe...

Przykład taki sobie - ale wiadomo o co chodzi.

Czy w bajkach dla dzieci powinny pojawiać się prawdziwe sygnały o istnieniu zjawiska homoseksualizmu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiem jak można dystkutowac o takich sprawach w telewizji.

Ty mi lepiej powiedz jak instytucja państwowa, a dokładnie RPD może brać sie za taka rzecz, TV tylko informuje... i podsmiewa sie, jak zreszta reszta społeczeństwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widziałam tego w tv - a szkoda, bo też bym się pośmiała, natomiast słyszałam to od nauczycielki. Myślałam, że Prima Aprilis spóźnione nadeszło xD trudno mi powiedzieć cokolwiek i nie śmiać się, bo to doprawdy zabawne. Jak tu ktoś wspomniał, dziecko nie nie myśli o gejach, bo chyba w ogóle nie wie, co to za pan... Chyba, że teraz takie czasy, że małym opowiada się o tym? xD świat staje do góry nogami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to byłaby pierwsza fajna komisja śledcza! Taki powrót do lat młodzieńczych, odkrycie swojego pradziwego ja. Piękny obrazek - Teletubisie na sejmowym telebimie! Może paru skłóconych posłów pogodziłoby się gdyby jeden pożyczył drugiego zabawkę?, zjedliby razem podwieczorek... Uroczo ;)

I zrobią wszyscy politycy nasi zacni tuuuuuuuuuliiimy, dokładnie tak, jak to robią teletubisie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm a skoro jestesmy w dziale na powazne. To pomyslmy o tym poważnie !!!

Nie wiem, moze nie mam zbyt duzej styczności z tym środowiskiem, ale nie spotkałem dotad geja który nosiłby damska torebke...

Mnie to raczej wyglada na kłopoty z identyfikacja płciowa Tinkiego-Winkiego, wiec raczej szlo by to w strone transseksualizmu.

Zreszta nawet by pasowalo, bo powstaniu teletubisiów blizej raczej do lat w których było najgłośniej o tym zjawisku, i osoby takie walczyly o swoje prawa, natomiast prbolem homoseksualizmu przebił sie do mediów znacznie później.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem szczerze, że gdyby się upierać, to chyba i ja byłabym homo. Takie sugestie to po prostu przesada, podobnie jak artykuł w Angorze, w którym PiS przestrzegał przez poezją Jana Brzechwy, który rzekomo w swoich bajkach i wierszach propagował komunizm i deprawował dzieci. Ludzie, opamiętajcie się!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, bez sensu, bolka i lolka tez mozna by sie czepic, kiedys w jednym odcinku jeden z nich np.przebrał sie w damskie ciuszki i ruszał bioderkami.. to moznaby podsunac pod transwestytzm etc...

miś puchatek chodzi bez majtek.. czy jest w ten sposob ekschibicjonistą?smerfów jest setka a smerfetka jedna.. skad sie wiec wzieły?

a tu macie filmik z teletubisow...

http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=1569

a tak notabene to Twynki Winky czy jak mu tam nosi torebke wiec nie mozna go podsunac pod homoseksualiste, bardziej pod transwestyte , oniewaz to oni noszą damskie ciuszki wraz z dodatkami...

Gdyby zebrac kilkanascie bajek to w kazdej moznaby znalezc jakis podtekst o zabarwieniu nie przeznaczonym dla oka dziecka.

Jedyną normalną bajkę jaka pamietam był Rumcajs.. ma swoją Hanke, Cypiska i żyją sobie spokojnie w wasnym Świecie i harmonii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obejrzałam to wczoraj gdzieś w TV i myślałam, że pęknę ze śmiechu. Ten kraj z dnia na dzień (co tam - z godziny na godzinę!) robi się coraz bardziej żałosny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz