KOCICA

Co MoŻnA kUpiĆ nA 18 UrOdZinKiii ????

10 postów w tym temacie

ellooo Wszystkimmm....hmmmm mam problemikk...;/ nie wiem co kupić koleżancee na 18 urodzinkii??? ....jesli ktoś ma jakis ciekawy pomysł to go z chęcią wysłuchamm... z góry dziekuję za odpisyy... pozdrawiamm.... papa;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hm.. ja na swoja 18-stke dostalam jakas torebke, spodniczke, zegarek(to od mojej klasy) od znajomych smieszna bielizne, kamasutre, jakies figurki, obrazki, maskotki:) zalezy jeszcze czy to jest bliska twoja kolezanka czy tylko znajoma...:) ale dziewczynie to nie jest problem kupic fajny prezent:) zawsze sie ze wszystkiego cieszy:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm nioo to jest mojaa bliska koleżankaa...i sie własnie zastanawaimmm z czego by sie najbardziej ucieszyla....nio tak sie tylko mówi że dziewczynie to łatwo coś kupić ale to nie prawda... też trudnoo :):P:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na osiemnastkę?

to co widziałam :P

seksowna bielizna połaczona z czyms śmiesznym, np. koszulka i maskotka, zestaw uciekającej młodości, czyli pielucha smoczek i gryzak bądź grzechotka

propozycji jest tyle ile osób.

to jedyne takie urodziny, więc postaw na poczucie humoru :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takich tematów było już tysiąc

---> opcja szukaj

pozatym Ty jak widać masz już 18 lat zastanow się co dostałaś lub czego oczekiwałaś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIo to co że było tysiąc..jak mam problem to sie pytamm... a jak Ci sie to nie podoba to nie musisz odpisywac...pa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko proszę, nie pisz pokemonowym pismem na forum...

A co do tematu - ja jako prezent oficjalny (składkowy) dostałam dwa śliczne kieliszki i butelkę wina w drewnianej skrzyneczce - wszyscy twierdzili, że dostałam najlepszy prezent ;) Wziął się stąd, że czasem z koleżanką, która zawiadowała kupowaniem prezentu umawiałyśmy się na plotki przy winku, a wiedziała też, że bardzo lubię wszelkie kieliszki, szklanki i inne szkła :) Musisz wiedzieć, co ona lubi i wysilić trochę wyobraźnię ;) Ja tej koleżance też kupowałam prezent - co prawda na życzenie (bo ja zażyczyłam sobie niespodzianki), ale też ciekawy - strzały i kilka innych akcesoriów łuczniczych, bo się tym pasjonuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm ja dostałam takie dosyć śmieszne prezenty.

Od mojego brata, jego dziewczyny i dwóch przyjaciół taki "pakiet bezpieczeństwa". Czyli dużą antyramę w której były poprzerabiane ich zdjęcia plus życzenia i do tego prezerwatywy, papierosy, "spłaszczone" etykiety od piw puszkowych hehe to oczywiście za antyramą, a na wstążeczce był doczepiony młotek ;)

Od kolejnych przyjaciół dostałam nocnik, a w nim wino, smoczek, pampers, tampon i podpaska :P na nocniczku oczywiście podpisy i oryginalne życzenia xD

Reszt to jakieś maskotki, bielizna... - które nawet zapomniałam już od kogo dostałam!

Ale wydaje mi się, że właśnie prezent na 18 urodziny powinien być oryginalny i taki który zapadnie w pamięci ;)

I jak to napisała vice versa, :

to jedyne takie urodziny, więc postaw na poczucie humoru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MoShEe kOop SłItAŚną PrEsErFatYfKEee.

AlBo MoShEe JakIEgOś zAjEbISteGo BaNaNkA dO MaStUrBaCjI...

MóJ Ty g

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wibrator, kajdanki z futerkiem, zegarek, łańcuszek, kolczyki, książkę, płytę ulubionego wykonawcy jest tego cała masa ;)

temat zamykam bo jest masa takich tematów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.