ToJa96

Jak zachowuje sie zakochana dziewczyna?

9 postów w tym temacie

Spotkałem sie już 3 razy z pewną dziewczyną. Nie wiem czy jest we mnie zakochana? Jak sie taka osoba zachowuje? Czy ciagle mysli o takiej osobie jak to jest? Jesli sie juz zakocha, to trzeba byc delikatnym zeby jej nie zranic? Co robic? Pierwszy raz sie spotykam z takim czyms i pytam... Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakochana po 3 spotkaniach? Nie. Zauroczona? Możliwe.

Jak jesteś w kimś zakochany to to czujesz, to znaczy serce bije Ci szybciej, masz robaki-motylki w brzuchu, tracisz głowę dla dziewczyny. Jesteś delikatniejszy dla niej, to chyba tak samo z siebie wynika, ale nie myśl o ranieniu jej od razu, bądź sobą, na pewno jej nie zranisz. To nie figurka z porcelany, którą można rozbić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda dziewczyna/kobieta inny ma charakter, inaczej okazuje uczucia, więc ciężko coś powiedzieć jak może się zachowywać. Zgadzam się Tkaczens^ , że po 3 spotkaniu nie ma szans się zakochać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiem czy jest we mnie zakochana?

My tym bardziej.

Jedno mogę Ci powiedzieć, jeżeli osoba jest zauroczona w drugiej, to nawet jeżeli byłaby nie wiadomo jak nieśmiała i skryta w sobie, to i tak będzie nieświadomie wysyłała poszczególne znaki, które bardzo łatwo rozszyfrować - jeżeli ma się oczy szeroko otwarte i nie żyje się w przekonaniu, że jedno spojrzenie w swoim kierunku to już wielka miłość.

Spotkaliście się dopiero trzy razy, to jeszcze dość mało, aby wyciągać takie wnioski. Daj sobie trochę czasu ,rozmawiajcie i spotykajcie się nadal. Z czasem zobaczysz jak sprawy się potoczą.

Jesli sie juz zakocha, to trzeba byc delikatnym zeby jej nie zranic? Co robic?

Po pierwsze odpowiedzieć sobie na pytanie, czy odwzajemniasz to uczucie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są kobiety, które swoich uczuć nie okazują. Podobno najbardziej kocha ta osoba, która najmniej o tym mówi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauwaz jej zachowanie. Przyjrzyj sie. Czy sie w Ciebie wpatruje, w jaki sposob to robi, jak sie do Cb usmiecha. Ale zgadzam sie z reszta , ze milosci w tak krotkim czasie nie stworzysz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakochanie przychodzi z czasem, a poczym je rozpoznac? trudno jednoznacznie powiedziec ale jesli bedziesz dostawal dziennie nascie smsow, to jest jest na dobrej drodze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz