Hard Candy

Zdjęcia w internecie.

12 postów w tym temacie

Na jakiej stronie udostępnię dużą ilość moich zdjęć do ściągnięcia, ale tak, żeby dostęp do nich mieli tylko znajomi, którym dam hasło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ema, ale tam jest tak (podobno), że kazdy kto dostanie linka to moze sbie to zobaczyć, a ja mam na myśli wejście pod hasłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno w ty nie grzebałam, wiem na pewno że były tam kiedyś opcje prywatności, ze nie każdy kto miał link miał dostęp do albumu, ale nie wiem jak jest z hasłem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz aby zdjęcia można było przeglądać i pobierać pojedynczo, czy może całą paczkę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hard Candy, jaki kolwiek serewr FTP.

Ostatnio sie borykalem z tym, ze chcialem udostepnic cala paczke zdjec, ale zabezpieczonych haslem... Jedynym wyjsciem bylo zalozenie konta na darmowych serwerach (i stworzenie galerii w html/php) lub tak zwanej chmury. Chmure mozesz sobie zalozyc za darmo na google (5GB) i udostepnic link znajomym.

Tak samo, mozesz zalozyc sobie konto na google i wrzucic zdjecia na picase web. Tam jedynym ograniczeniem jest 2GB zdjec, ale kazdy album mozesz zabezpieczyc haslem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jakiej wielkości jest ta twoja paczka fot, ale jeśli do 100 mb to po prostu spakuj to winrar i daj hasło na biblioteki. Potem wrzuć to na np. przeklej.net i.t.p. :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz