Michał K.

Kłócie w kolanie

2 posty w tym temacie

Witam . Dzisiaj po treningu w nogę ( mam co wtorek ) zauważyłem , że jak dużo pobiegam to później czuję takie dziwne kłucie w kolanie od zewnętrznej strony kolana ...

Żeby przybliżyć to proszę link to jest dokładne miejsce .

http://iv.pl/images/27228805342699278257.jpg ( To nie jest moja noga -- noga z google ;) )

Pytam się Was , bo może ktoś miał jakiś problem z kolanem . Jestem dosyć uczulony na takie sprawy , bo mój kolega przez kolano chodził pół roku o kulach i mówił wcześniej zawsze -- że jemu nic nie jest .

Czy mam się zgłosić do lekarza ? Czy wystarczy jakaś maść ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojawienie się bólu jest już sygnałem, że coś w Twoim organizmie jest nie tak.

Na początek wykluczyłabym rozrost tkanki, który towarzyszy uprawianiu sportów, nerwobóle czy po prostu reumatologiczne zapalenie stawu, którego ból jest trudny do zlokalizowania właśnie w kolanie.

Wstępnie spróbowałabym użyć maści rozgrzewających i przeciwbólowych, voltaren żel czy coś podobnego,

dodatkowo i profilaktycznie zgłosiłabym się na badania krwi w kierunku reumatologicznym.

W moim przypadku nie został on w porę zdiagnozowany i przez miesiąc leżałam w szpitalu na miliard innych przypadłości, a zaczęło się tez przez kłucie w kolanie, a później gorączkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz