Incomprehensible

"Zainstaluj dodatek plug-in".

4 posty w tym temacie

Za każdym razem kiedy wchodzę na jakąś stronę w necie (również m-forum) na górze ekranu wyświetla mi się żółty komunikat: "Wyświetlenie pewnych elementów na tej stronie wymaga dodatkowego dodatku plug-in" i guziczek: "Zainstaluj dodatek plug-in". Oczywiście klikałam w to miliony razy, ale nic się nie dzieje, ten sam komunikat pojawia się przy kolejnym odświeżeniu strony. Nie przeszkadza to w niczym, bo wyświetlają się wszystkie reklamy, bannery, obrazki. Tylko trochę to wkurzające jednak. (; Da się coś z tym zrobić? Myślałam, że brak reakcji po wciśnięciu przycisku to wina mojego laptopa, ale na komputerze stacjonarnym mojego taty jest to samo.

A, chodzi o przeglądarkę Google-Chrome, do której już się przyzwyczaiłam i nie chciałabym z takiego powodu się odzwyczajać.

Poprawka w nazwie tematu / Menda ; *

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i sie nie odzwyczajaj ;)

Wejdz do menadzera dodatkow (kluczyk->narzedzia->rozszerzenia) i napisz co tam masz za dodatki.

Nie powinien byc to flash,poniewaz chrome ma wbudowanego flasha juz w sobie. Mozesz tez oczyscic pamiec podreczna przegladarki.

Aaaa, napisz jaka masz wersje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za odzew, dobra dduuszo. (:

Wersję mam najnowszą (w informacjach znalazłam to: 15.0.874.120 m), bo pozwalam się jej samej aktualizować, a niech ma. (;

Jedyne rozszerzenia, które znalazłam po wejściu w te narzędzia, to: "DivX Plus Web Player HTML5 " i "Skype Click to Call". Oba są włączone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wylacz te pluginy,bo raczej ich nie bedziesz potrzebowala.

Mozesz zrobic tak: zsynchronizowac wszystko an twoim koncie z googla,po czym usunac chroma (jak i folder ktory sie znajduje na : C:\Users\(Twoj user)\AppData\Local\Google\Chrome ).

Mozliwe,ze jakis program pozmienial cos w jego ustawieniach (moze zobacz w about:flags czy cos nie jest wlaczone),przywroc ustawienia domyslne,jak nie chcesz usuwac chroma...

Chyba ostatnie co mi przychodzi,to wejsc na np. Filehippo.com i sciagnac "bete" chroma (dziala niestabilnie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz