hienkaa

Na co zwracaćie uwage przy pierwszym spojrzeni na osobe?

110 postów w tym temacie

Czyli patrzysz na kogoś pierwszy i na co zwracasz sowoją uwage?Oczy?Nos?itp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uhmm... cięzko powiedzieć....

Włosy, oczy, usta, piersi, tyłek i ogólnie jak się cała prezentuje :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byl gdzies taki juz temat, opcje search polecam. :)

Ja zwracam uwage na poglądy życiowe, stosunek do mojej osoby, oczy, włosy i ubiór jako dostosowanie do figury.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólne wrażenie sie liczy. Na pierwszy rzut oka jakoś nie zwracam szczególnej uwagi na detale. Dopiero po zamienieniu paru słów mogę się bardziej przyjrzeć. ;P

v.,

Profil użytkownika jest miejscem na podanie prawdziwych danych. Jeśli masz sobie robić z niego pseudo plac zabaw, to lepiej nie wpisuj tam nic. Pola komunikatorów i miejsca zamieszkania nie są polem do popisu. Podaje się tam autentyczne numery oraz nazwy miast.

O ile na wpisywanie głupot w nazwe miasta, z którego sie jest, pozwalam, to wpisywania pierdół w komunikatory nie bede telerował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze...liczy sie twarz, wtedy poznaje czy ma ladne rysy itp. w to wchodza oczy, usta, nos. Póxniej ogólnie cała sylwetka, ubiór, jaki ma styl ubierania. Tak jak Quba, dopiero po blizszym poznaniu, zamienieniu paru slów okazuje sie jaki ten czlowiek jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ak jak Quba, dopiero po blizszym poznaniu, zamienieniu paru slów okazuje sie jaki ten czlowiek jest.

Hmm...

I nasz temat:

"Czyli patrzysz na kogoś pierwszy i na co zwracasz sowoją uwage?Oczy?Nos?itp"

Mnie leci offtopiciem:P Heh:)

Bo trudno przynajmniej mnie podejsc do kogos i go blizej poznac jesli mi sie nie podoba:) Znaczy... inaczej nie podchodze jak mi się ktoś nie spodoba bo i poco:)

Pół światu tego kwiatu;)

O!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No!

Najpierw liczy się wygląd, dopiero potem cała reszta.

Tak. Mogem polemizować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli wg Ciebie mozna miec ohydna twarz, nawet niezadbaną.... a fuu..a taka slepa nie jestem zeby czyjejs twarzy nie zauwazyc chyba ze stoje od danej osoby z paredziesiat metrów...zeby do niej podchodzic i patrzec sie w jej slepia podchodze do neij zeby pogadać, jak ona sie wysławia jak jest w obyciu jezeli ty nie widzisz takiego problemu to twoja sprawa.

A offtopick to zejscie na boczny temat rózny od wątku glównego wiec nie widze problemu który tu ująłes czemu ma zalatywać offtopickiem...

nie patrze sie chyba na tyłek...dla mnie osoba która zwraca uwage na tylek a póxniej na twarz to starsznie pusta osoba... i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję:) Każdy ma swoje kanony piękna;)

Czyli wg Ciebie mozna miec ohydna twarz, nawet niezadbaną....

Włosy!!, oczy, palce:) (tudzieżdłonie), twarz, tyłek:)

Oco biega?

Ja pisałem po kolei na co patrzę:)

Taaak wiem czytanie:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
v.,

Regulamin m-forum.pl napisał:

Profil użytkownika jest miejscem na podanie prawdziwych danych. Jeśli masz sobie robić z niego pseudo plac zabaw, to lepiej nie wpisuj tam nic. Pola komunikatorów i miejsca zamieszkania nie są polem do popisu. Podaje się tam autentyczne numery oraz nazwy miast.

O ile na wpisywanie głupot w nazwe miasta, z którego sie jest, pozwalam, to wpisywania pierdół w komunikatory nie bede telerował.

zresztą, po co ten offtop? takie cuś to na PW prosze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze jedna rzecz... czemu osoba która patrzy na tyłek jest osobą pustą, a osoba, która nie rozmawia z ludźmi którzy mają

ohydna twarz, nawet niezadbaną.... a fuu..
Nie jest pustą? Bo nie rozmawia bo rozmówca jest brzydki:)

No to ok:)

[ Dodano: Czw Lut 16, 2006 19:05 ]

chociaż kto wie.......:

Kto wie co?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest jak z książką - najpierw bierzemy do ręki te, która ma ładną okładke i zachęcający tytuł, a dopiero później się okazuje czy jest ciekawa.

A ludzie twierdzący, że wygląd nie ma znaczenia po prostu kłamią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A offtopick to zejscie na boczny temat rózny od wątku glównego wiec nie widze problemu który tu ująłes czemu ma zalatywać offtopickiem...

Z reglaminu:

2. Zawsze staraj się trzymać głównego wątku tematu i nie odchodź za bardzo od niego. Tzw. offtopic nie jest mile widziany.

Ja tylko staram się trzymać regulaminu:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ludzie twierdzący, że wygląd nie ma znaczenia po prostu kłamią.

czemu decydujeszza inne osoby, skąd wiesz jak one myslą, uzurpujesz sobie prawo do oceniania innych. Może istnieją tacy którzy nie zwracają uwagi na wyglad, choć w to wątpie szczerze. Ale moze istnieja, bo jak wytłuamczysz fajnądziewczyne ktora ma chlopaka ktory jest otyły ma brzydkie włosy, ohydna twarz i niemodnie sie ubiera co ? Ona chyba nie kierowała sie tu wyglądaem lub nie wiem czym....rzadko, ale sie zadarzaa..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czemu decydujeszza inne osoby, skąd wiesz jak one myslą, uzurpujesz sobie prawo do oceniania innych.

a co nie wolno mi już mieć własnego zdania na temat inych osób? to nie te czasy gdy za poglądy szło się na stos. i wiem z doświadczenia, że każdy patrzy na wygląd.

Ale moze istnieja, bo jak wytłuamczysz fajnądziewczyne ktora ma chlopaka ktory jest otyły ma brzydkie włosy, ohydna twarz i niemodnie sie ubiera co ? Ona chyba nie kierowała sie tu wyglądaem lub nie wiem czym

ja takich przypadków nie znam, ale o gustach się nie dyskutuje. ciekawe, czy gdybyś ja zapytała czy jej faces się jej podoba to by odpowiedziała: nie, bo ma ochydną twarz i grubas jest.

wygląd w związku zawsze będzie ważny - bo ciezko być z kimś kto cie nie pociąga fizycznie. taki ktoś może być przyjacielem, nikim więcej.

Ona chyba nie kierowała sie tu wyglądaem lub nie wiem czym

a może pieniązki? a może kaprys? a może ma dużego? a może ją kręcą tacy faceci?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jeszcze jedna rzecz... czemu osoba która patrzy na tyłek jest osobą pustą, a osoba, która nie rozmawia z ludźmi którzy mają

Cytat:

ohydna twarz, nawet niezadbaną.... a fuu..

Nie jest pustą? Bo nie rozmawia bo rozmówca jest brzydki:)

No to ok:)

[ Dodano: Czw Lut 16, 2006 19:05 ]

Cytat:

chociaż kto wie.......:

Kto wie co?

kto wie czy sama bym nie zwróciła uwagi na tyłek, jakiegos facetam mówie kto wie, ale mnie az tak czesci cialą nie pociagaja. Ale ogólnie to strasznie prostackie jest tak publicznie patrzeć i oceniac czyjś tyłek, nogi, biust. Wiadomo że wyglad fizyczny jest wazny, ale czy trzeba to az tak zaznaczać. Przeciez nie podjede do danej osoby i nie powiem jej "masz fajny tyłek, pogadamy". Ale człowiek nie piesek, nie tylko leci na mieso i nie tylko sika gdzie popadnie...wiec wartośći takie baardziej oderwane od popedu seksualnego i checi pokazania sie z daną osoba tez sie licza. Nei wiem jak ty ale ja tak przynajmniej uwazam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale ogólnie to strasznie prostackie jest tak publicznie patrzeć i oceniac czyjś tyłek, nogi, biust.

To jest ludzkie;P

A czy prostackie nie jest nie rozmawianie z kims bo jest ekhem gorszy wedlug Twojego mniemania?

Przeciez nie podjede do danej osoby i nie powiem jej "masz fajny tyłek, pogadamy".

I takie przypadki widziałęm:)

nie tylko leci na mieso

Jestem wegetarianinem:>

Ja tez uwazam ze sa pewne wartosci:)

Koniec offtopa;P Powrót do głównego wątku! (Skończmy łamać ten regulamin)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My wymieniamy poglądy tylko. A że niektórzy się unoszą i zaczynają się wycieczki osobiste to cóż...

ja się bić nie zamierzam, o !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
My wymieniamy poglądy tylko. A że niektórzy się unoszą i zaczynają się wycieczki osobiste to cóż...

ja się bić nie zamierzam, o !

i mnie nie przedrzeźniaj :/ wrrrrr o ! :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.