Giacobbe91

Dobra kamera internetowa

8 postów w tym temacie

Dużo widzi się jak mają osoby np na czacie i nie widać takiej płynności tylko przeskakiwanie obrazu. Na co patrzeć przy zakupie kamery internetowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozdzielczość, z jaką nagrywa. 730p HD daje już bardzo fajny obraz. Dobrą rzeczą w takiej kamerce jest autofocus, jednak bez tego można się obejść.

Pamiętaj, że wiele osób obecnie ograniczonych jest jeszcze przez łącze internetowe, a mianowicie prędkość wysyłania, która u wielu providerów jest niska.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiscie przy zakupie kamerki stawialbym przede wszystkim na solidnosc producenta, a co za tym idzie brak problemow ze sterownikami oraz trwalosc produktu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również stawiałabym na producenta, według mnie w takich sprzętach najlepszy Microsoft, w pracy mam: MICROSOFT VX-3000

ale powiedz czy wielkośc odgrywa znaczenie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znany producent i dostęp do softu. Osobiście lubię tez jak coś fajnie wygląda. Microsoft ma fajne i długie 3 lata gwarancji

Lifecam Studio

LifeCam Cinema

LifeCam HD-3000

LifeCam HD-5000

:D

Wszystkie ekstra, a pod choinkę jak znalazł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak, rozdzielczość trzeba dostosowywać do transferu, ale w Polsce to coraz mniejszy problem (światłowodów coraz więcej ;) ). Ja kupiłem jakiś czas temu Lifecam HD-5000, do skype i może w przyszłości do astronomii wykorzystam. Obraz bardzo dobry, ze sterownikami żadnych problemów nie miałem, a kamerka chodzi nie tylko na windowsie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja z tym transferem ale na kompie można zapisać w jakości najwyższej HD :)

a wysłać zamieścić czy używać do skupe można innej. FAKT.

Fajnie że ktoś pochwalił ten sprzęt, bo mi się też podoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A słyszeliście może o czymś takim jak internetowe kamery cyfrowe Sony? Ja mam tradycyjną kamerkę od nich i jestem bardzo zadowolona, także myślę, że z internetowej również byłabym. To jest taki podłużny model CMU-BR100, widzieliście kiedyś jak się sprawuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz