skaaater

Jak zagadać do dziewczyny na facebooku?

22 postów w tym temacie

Witajcie !

Znalazłem na fejsie uroczą dziewczyne, przychodzi do mojego liceum teraz i jest rok młodsza ode mnie.

Interesuje się tańcem, bo ma zdjęcia z konkursów.

Nie mam pomysłu co napisać, jak napisać a zeby zgodziła się spotkać ze mną bądź też zaczęła trochę poważniej konwersować.

Doradzcie mi coś.

Tylko nie żeby to był taki prosty tekst, które krązą w necie, ale coś głębszego żeby zwróciła na mnie uwage.

Z góry wielkie dzięki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tanie bajery rzadko skutkują ;) Najlepiej pisać jest wprost tylko trzeba odwagi :) Panie tu z forum lepiej myślę że się o tym wypowiedzą, bo ja to na prostotę stawiam takie "walenie prosto z mostu" :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe, znalazłem konserwację pasującą idealnie do Twojej sytuacji. Zarejestrowałem się specjalnie po to, żeby Ci pomóc, bo wiem, że takie wydarzenie może Ci zmienić przyszłość : )

Według mnie bardzo fajny sposób:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hehe, znalazłem konserwację pasującą idealnie do Twojej sytuacji. Zarejestrowałem się specjalnie po to, żeby Ci pomóc, bo wiem, że takie wydarzenie może Ci zmienić przyszłość : )

http://www.youtube.com/watch?v=Qo8qlBVM ... re=related

Ta dziewczyna zachowuje się jak pusta 16-latka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
>http://www.youtube.com/watch?v=Qo8qlBVM ... re=related

Ale żenująca rozmowa. Od razu przestałabym pisać z takim kimś, to jest niby skuteczny podryw? Koleś brzmiał jak zboczeniec z początku a potem jak świr.

Swoją drogą podryw na portalach najlepszy jest zupełnie naturalny, lekko niezdarny - widać, że chłopak się stara i nie układa sobie całej rozmowy od A do Z. Co przyszło Ci pierwsze na myśl kiedy miałbyś do niej napisać? Zwykłe "Cześć, widzę, że taniec to Twoja pasja, od dawna trenujesz?". Jeśli tak, to napisz właśnie tak. Nie szukaj nic na siłę. Potem na spotkanie czy randkę będziesz poszukiwał też skutecznych tekstów? Nie rób tak, bądź naturalny i bądź sobą. Jeśli taki jej się nie spodobasz to trudno, widać nie to było pisane. Jeśli chce się stworzyć choćby znajomość to warto być naturalnym od początku - to procentuje na przyszłość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm, obejrzalam z ciekawości i mam mieszane uczucia.

+ zainteresował dziewczynę, zaciekawił na samym wstępie, nie podszedł do rozmowy w wypróbowanym schemacie 'cześc, poklikasz, skąd jesteś, ile masz latek?' tylko wymyślił coś ciekawego.

- żart z oparzoną twarzą, był dosłownie żałosny, po czymś takim po prostu bym skończyła rozmowę, bo dla mnie żartty z cudzych nieszczęść sa poniżej poziomu; teksty 'nie czuję się jakbym miał gdzies mokro' może pozostawię bez komentarza? Gdzie kultura? Dobre wychowanie? Szacunek dla dziewczyny?; Żart o łupieżu, niesmaczny...

Więc ogólnie to czym mnie zaciekawił zniszczył swoim marnym poczuciem humoru, ogólnie posłałabym go skąd przyszedł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie lepiej by było jakbyś zaczepił ją na przerwie i spróbował zdobyć jej numer, albo się z nią umówił.

Na facebooku może uznać Cię za strachliwego i niedojrzałego : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wg mnie lepiej by było jakbyś zaczepił ją na przerwie

podejrzewam, że to pomysł całkiem spoko, ale mamy 2 sierpnia, wakacje.

Możesz, jeśli już bardzo chcesz do niej napisać, zacząć czymś w stylu, że piszesz do niej na fejsie, bo sa wakacje, więc nie ma tej szansy złapać ją na korytarzu szkolnym, lub przed/po lekcjach. Nie byłoby to jakies psychopatyczne. Nie klej drętwych gadek, ani tanich podrywów, chcesz z nią porozmawiać, to rozmawiaj i tyle.

ewentualnie, bankowo poleci na to

dcd2661c0022431b93de83b4a06a9ce9.jpg?1312273925

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
podejrzewam, że to pomysł całkiem spoko, ale mamy 2 sierpnia, wakacje.

No tak! (puka się w czoło). Kompletnie o nich zapominam :lol: :roll:

W takim bądź razie stawiam na coś prostego lub dowcipnego. Zazwyczaj, im bardziej chłopcy chcą zaimponować, tym słabiej im to wychodzi. Więc lepiej będzie jak zagadasz do niej "na luzie", niż jakbyś szukał w internecie sentymentalnych tekstów i robił podchody :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisz do niej coś w stylu, cześć wiem, że beznadziejnie jest pisać do kogoś, kogo chce się poznać, na fb, ale teraz mamy wakacje i kompletnie nie wiem gdzie Cię szukać, aby się z Tobą jakoś spotkać. Może zrozumie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym fb to nie jest taki zły pomysł. Tym bardziej, że przychodzi do twojego liceum. Może po prostu napisz jej, że fajnie będzie ją spotkać pierwszego września w znajomych murach ;) Możesz też zagadać, czemu akurat to lo no i zapewnij, że nie będzie żałować (możesz jej opowiedzieć kilka śmiesznych anegdot ze szkoły, o nauczycielach itd). Pobajeruj ją trochę, możesz też zapytać o taniec. Na razie pogadajcie na bardziej neutralne tematy, a jeśli będzie Wam się dobrze rozmawiało, na pewno będziesz wiedział co dalej robić. Jeśli wszystko się powiedzie, ze spotkaniem chyba nie będzie problemu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnawiam temat ;]

Napisałem do niej na fejsie, no ale odpowiedzi niestety nie uzyskałem.

Zawsze pozostaje nadzieja, że wiadomość nie doszła co dość często się zdarza ;p

Ale pomińmy to.

Widuje się z nią w szkole i ze wstępnych rozmów z kolegami wynika, że jest ona obiektem do zdobycia wielu chłopaków.

Więc nie ma na co czekać, trzeba działać.

I tutaj znowu potrzebuję waszej porady, jak mam podejść i o czym rozmawiać skoro generalnie jestem juz skreslony, bo jakby chciała to by odpisała na facebooku.

Gdyby nie ta wiadomość teraz byłoby łatwiej, ale czasu się nie cofnie.

Dodam, że ona zawsze otoczona jest sporą ilością koleżanek co też może utrudniać tę ,,pierwszą rozmowę"

Czekam na wasze propozycje ;) i doświadczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś o tańcu wspomnij np ,że się nim zaczynasz interesować ale nie znasz odpowiednich kroków i żeby cię nauczyła to dobry pretekst na spotkanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie obraź się, ale pewnie pomyślała że jesteś frajerem któremu brak odwagi poznać się na żywo i po prostu Cię olała :)

Coś o tańcu wspomnij np ,że się nim zaczynasz interesować ale nie znasz odpowiednich kroków i żeby cię nauczyła to dobry pretekst na spotkanie.

A jak chłopaka w ogóle to nie kręci? Ma udawać że się zna? Ona się zgodzi tylko na naukę kroków i co, będzie udawał? :P

Musisz wypatrzeć moment gdy będzie sama, przy koleżankach nie dasz rady. Może w drodze do lub ze szkoły, może gdzieś w wolnym czasie. Po prostu powiedz, że kojarzysz ją ze szkoły, że zwróciła Twoją uwagę, a tak w ogóle to jesteś Bonifacy i zapraszasz ją na pachnącą kawę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli autor jeszcze tutaj bywa to warto, żeby coś napisał :)

Może oprowadź ją po szkole ? Spytaj chociaż o to. Co do kawy - jeżeli się nie speszy to będzie dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam takie podstawowe pytania : ona wie, ze istniejesz? gadales z Nia w ogole na zywo? uwierz mi - jakby byla zainteresowana to by Cie od razu zauwazyla i odpisalaby od razu ;D watpie, zeby po prostu wiadomosc zaginela, bo internet to nie poczta polska ;D tutaj nie ma opoznionego czasu dochodzenia wiadomosci. oczywiscie zdarzaja sie rzadkie przypadki, ale raczej nie ma zbyt wysokiego prawdopodobienstwa, wiec wykluczamy ta opcje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osoby wyżej, które napisały, że wiadomość się nie mogła zawieruszyć są w ogromnym błędzie.

Jeśli nie mamy osoby w znajomych to powiadomienie nam się nie wyświetla. Ja ostatnio po miesiącu odebrałem bardzo ważne pw.. Trzeba było na fb kliknąć w wiadomości na górze, potem w inne i jeszcze coś tam zrobić.

Ona musiała po prostu przeoczyć tą wiadomość. Tzn. mogła to zrobić. Spróbuj inną formą kontaktu. Bo moim zdaniem się jej to zawieruszyło:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę cię, nie pisz do żadnej dziewczyny na facebooku jeśli masz ją zamiar bliżej poznać! To chyba najgorszy możliwy sposób... na takiego coś poleci tylko pusta lala a nie wartościowa dziewczyna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm na facebooku ... Skuteczny sposób na poczatek możesz użyć funkcji ZACZEP ;) moja siostra tak robi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz