Vogue

Dlaczego mężczyżni, zwracają uwagę tylko na jedno.

40 postów w tym temacie

Witam,

Moje pytanie będzie skierowane głównie do mężczyzn.

Otóż sytuacja przedstawia się w następujący sposób :

Obracam się w towarzystwie w którym moje koleżanki posiadają dość sporych rozmiarów biust, ja przy nich jestem płaska. Może nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, ale nie jest on tak duży jak ich.

I gdzie z nimi nie pójdę mężczyźni zwracają uwagę jedynie na ich biust, są zawsze na każdym kroku podrywane. Ja przy nich zostaje gdzieś w oddali. Można to nazwać, że jestem taką szarą myszką przy nich.

Dlaczego mężczyźni swoją uwagę jedynie zwracają na duże biusty i nic poza tym ich nie interesuje ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faceci zaskoczą Cię jeszcze nie raz swoją płytkością. Lubują się także w długich nogach i zgrabnych tyłkach..

Polecam implanty, jeśli nie chcesz żeby przeminęła "romantyczność" Twojego życia..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mężczyźni swoją uwagę jedynie zwracają na duże biusty i nic poza tym ich nie interesuje ?
no nie przesadzaj... ja mam mały biust (bardzo mały :<) a na powodzenie nigdy nie narzekałam. Serio. Ale to pewnie dlatego, że
Lubują się także w długich nogach i zgrabnych tyłkach..
xd cóż. Faceci są okropni :roll: Serio to przesadzasz. Jak Cię facet pokocha to nie będzie patrzył na Twój mały biust. Że Cię tak pocieszę. A poza tym zdziwiłabyś się jak wielu mężczyzn woli mały biust. Ale co ja się tam wypowiadam, w końcu nie jestem facetem, a to temat do nich skierowany... mimo to sądzę, że jeśli dziewczyna jest uśmiechnięta, z poczuciem humoru, przyciąga swoją osobowością, to inteligentny facet zwróci prędzej na nią uwagę niż na koleżanki z rozmiarem D. Podsumowując histeryzujesz i zazdroszczę Ci, że masz takie OGROMNE problemy w życiu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo biusty są ładne.

Jeżeli zwracają uwagę tylko na piersi kobiet, to nie masz się co nimi przejmować i zawracać głowy, nie są wiele warci.

Dobrze, że każdy mężczyzna lubi co innego, jeden mały, drugi duży biust.

A poza tym, kochana, push up'y są przecież : D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam,

Moje pytanie będzie skierowane głównie do mężczyzn.

Otóż sytuacja przedstawia się w następujący sposób :

Obracam się w towarzystwie w którym moje koleżanki posiadają dość sporych rozmiarów biust, ja przy nich jestem płaska. Może nie w dosłownym znaczeniu tego słowa, ale nie jest on tak duży jak ich.

I gdzie z nimi nie pójdę mężczyźni zwracają uwagę jedynie na ich biust, są zawsze na każdym kroku podrywane. Ja przy nich zostaje gdzieś w oddali. Można to nazwać, że jestem taką szarą myszką przy nich.

Dlaczego mężczyźni swoją uwagę jedynie zwracają na duże biusty i nic poza tym ich nie interesuje ?

Powiem Ci szczerze że akurat u kobiety najbardziej zwracam uwagę na nogi. Biust mnie jakoś zbytnio nie interesuje. Oczywiście zgodzę się że większość facetów lubi patrzeć w dekolt ale nie wszyscy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Podsumowując histeryzujesz i zazdroszczę Ci, że masz takie OGROMNE problemy w życiu...

Nie jest to dla mnie żaden problem i nie histeryzuje.

Skoro tak to odebrałaś. Zastanawiam się tylko dlaczego większość mężczyzn zwraca uwagę na duże biusty.

Ja do swojego biustu nic nie mam, mnie się podoba taki jaki jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam mam mnóstwo koleżanek z niewielkim biustem, które mają spore powodzenie i równie dużo z większym, które już takiego brania nie mają, więc myślę, że po prostu generalizujesz :wink: a że faceci są wzrokowcami to inna sprawa, jednakże każdemu ma prawo spodobać się co innego i o tym też warto pamiętać- a poza tym, czy my, kobiety, jesteśmy pod tym względem lepsze? :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To bardzo wygodne i schlebiające sobie wyjaśnienie, czy nie? : ]

Nie, nie zwracają. Chyba, że 14-16 lat mają. Gust jeszcze słaby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moj facet tez woli mniejsze niz ogromne. : ) chociaz ja takich najmniejszych wcale nie mam, ale co tam.

przestan, faceci lubia popatrzec na biust, wiec na ulicy zwróca uwage na dziewczyne, która ma bardziej widoczne. jednak jeżeli dochodzi do wybierania sobie partnerki to patrza na charakter także, wiec sie nie martw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie lubię dużych piersi, uwielbiam małe. Chyba że Ty wiesz lepiej co wolę, to już nie dyskutuję dalej. ;)

Ale że niby gdzie ja Ci każę coś lubić? Pisząc o wyjaśnieniu odnosiłem się do autorki tematu. : ]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli facet patrzy na biust, nogi, czy tyłek to nie oznacza, że jest idiotą, czy płytkim chłopcem. Może sobie na to pozwolić, przecież to jego natura ;) Czyż nie ? A to, że adorują te dziewczyny o większym biuście to nic nie znaczy. Jest jeszcze charakter. Tym trzeba zatrzymać chłopaka, a nie wyglądem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy facet zwraca uwagę na coś innego u kobiety, a to, że dla 80 % jest to biust to już inna kolej rzeczy.

Ja na przykład głównie kieruję się twarzą. Jeżeli widzę, tone makijażu to mi się niedobrze robi...

Najlepiej jak dziewczyna ma naturalną urodę i nie musi jej "poprawiać".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy facet zwraca uwagę na coś innego u kobiety, a to, że dla 80 % jest to biust to już inna kolej rzeczy.

Ja na przykład głównie kieruję się twarzą. Jeżeli widzę, tone makijażu to mi się niedobrze robi...

Najlepiej jak dziewczyna ma naturalną urodę i nie musi jej "poprawiać".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie jest tak, że mężczyźni zwracają uwagę tylko na pupę, czy piersi. To jest tak, że mężczyźni mają taką naturę i nie zmienisz tego choćbyś chciała, czy też nie.

Tak na poważnie, nie musisz nic w sobie zmieniać. Musisz pozostać sobą. Z tego co napisałaś wynika, że Ci faceci nie widzą w Twoich koleżankach nic innego jak dobre piersi, czy pupę. Być może są atrakcyjne, ale co z tego? Gdybym ja miał patrzeć na samą pupę, czy piersi- to teraz zapewne byłbym w związku z jakimś bez mózgiem, który po prostu cholernie mi się podoba. A jestem z kobietą, która ma powyższe rzeczy, dodatkowo- która jest naturalna i co najważniejsze, inteligentna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vogue, dlaczego zwracają uwagę? Odruch kochana, odruch. Bardzo zdrowy zresztą. Poza tym Podrywają je nie przez to, że mają tylko wielki biust. Po prostu zwracają na siebie większą uwagę i tutaj nie zaprzeczysz. Jak jesteś cichą myszką, to mało chłopaków będzie zwracać uwagę. No, a jeśli się mylę i faktycznie obchodzą ich tylko cycki, to czym ty się dziewczyno przejmujesz? Facet, którego tylko piersi interesują jest aż tak drogocenny, że trzeba aż temat na forum zakładać? :D

Zresztą zależy od upodobań. Jedni wolą większe, inni mniejsze biusty i nic tego nie zmieni. Może też być jeszcze inaczej, one przyciągają ich czym innym (choćby zachowaniem, zwracaniem na siebie uwagi), a ty widzisz tylko cycki. I to już jest bardzo nie zdrowe i powinnaś leczyć kompleksy, bo żaden kompleks Ci na dobre nie wyjdzie. Każdy człowiek jest wartościowy, a przez uprzedzenia do samego siebie rujnuje sobie życia. Warto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba normalne, że facetów interesują kobiece kształty... Ciebie na pewno też pociągają pewne części ciała u mężczyzn. To zwykła ludzka natura. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgodzę się. Mój chłopak uważa, że duże piersi są "obleśne" ;p

Są miłośnicy dużych piersi, małych, na innych piersi w ogóle nie robią wrażenia, bo wolą pupę czy nogi, lub stopy. Nie można aż tak bardzo szufladkować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lubię głupich pytań, w których sugeruje się odpowiedź. Niektórzy faceci bardzo lubią cycki, ja natomiast uwielbiam nogi (nie stopy) i pupę. A dlaczego? Cóż, tej wiedzy nie jesteś w stanie pojąć z przyczyny oczywistej - nie jesteś facetem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie tak że wszyscy faceci zwracają uwagę na biust. Ja np. zwracam uwagę na uśmiech inni jak osoba nademną na tyłek czy nogi. Większa część facetów zwraca uwagę na piersi to prawda. Ja tak jak napisałem zwracam uwagę na uśmiech ale dopiero po bliższym poznaniu wiem czy chcę się związać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobietę jak i mężczyznę przyciąga się urodą z zatrzymuje charakterem ...

Jeżeli brzydka dziewczyna pójdzie na dyskotekę i będzie liczyła na księcia z bajki to może zapomnieć.

Jestem facetem i lubię te nieszczęsne cycki, pupę czy też nogi ale gdy przejdę ulicą to dziewczyna może mnie zniewolić spojrzeniem albo uśmiechem i nie musi być jakąś boginią

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja akurat patrzę na całokształt- co z tego jak będzie z wyglądu boginią, skoro np ma nieprzyjemny charakter, codziennie leży na solarium po 1-2 godziny.

Osobiście nie lubię biustu wylewającego się. Takiego, że gdy dziewczyna nawet jak zrobi mały krok to wszystko jej lata w każdym kierunku. Preferuję mniejszy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz