Lvks

zbyt szybki i częsty wytrysk...

11 postów w tym temacie

Cześć!!

Jak można zapobiec szybkiemu wytryskowi??

Podczas wieczornych zabaw wytrysk u mnie następuje po 1-5 minutach. Jak ten czas przedłużyć?? Jeszcze nie odbyłem pierwszego stosunku z kobietą i boję się że nie dam jej przyjemności jakiej by oczekiwała ode mnie, że nie będzie zadowolona. Czy da się opóźnić jakoś wytrysk??

Dajcie jakieś porady proszę:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam dwa pytania, a mianowicie, ile masz lat i o jakich zabawach wieczornych konkretnie mówisz ;d

a co do reszty nie mam pojęcia, wyobrażaj sobie że jesteś z jakąś okropną ''maciarą'' i smaruj się cebulą xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja to robię po kilka razy dziennie od 8 lat, nic to nie daje. Zrobię sobie czasem miesiąc przerwy i nic. Radźcie dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno jest zrezygnować z nałogu. Ten jest chyba jednym z gorszych pod tym zwględem. Nie wyrządza ogromnych strat na zdrowiu, zwykle nie rani, nie zabija innych. Jest przyjemny. Dlatego trudno zrezygnować. Ogranicz te zabawy, nie musisz z nich całkowicie rezygnować. Ale ogranicz i to mocno, bo będziesz miał później problemy z dziewczyną, żoną:).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbuję, cały czas próbuję najdłużej ile wytrzymałem to 5 tyg i 3 dni:) czy jest jakiś środek który hamuje wytrysk??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz 17 lat więc zapomnij o jakiś środkach. Po co chcesz sobie zdrowie psuć? Chłopie nie rozśmieszaj mnie. Jeśli nie chcesz się masturbować, to po prostu tego nie rób, bo będziesz miał przez to problemy w przyszłości. Jak już będziesz miał Pannę, to jeśli Twój organizm przyzwyczai się tylko i wyłącznie do masturbacji, to nie zadowolisz swojej Panny w łóżku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dajcie jeszcze jakieś porady proszę was. Próbuje cały czas przestać ale nie mogę, najdłużej ile wytrzymałem to 5 tyg i 3 dni. Czy da się coś zrobić aby zmniejszyć swój popęd seksualny??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety nie ma rady. Musisz po prostu to wytrzymać. Jeżeli czujesz, że nachodzi Cię ochota to staraj się zorganizować wtedy czas. Np. oglądaj telewizje, rozmawiaj z domownikami, rób cokolwiek aby Twoja ręka nie powędrowała w spodnie, może z czasem uwolnisz się od tego.

Pamiętaj! Staraj się to ograniczać ze względu na Twoją przyszłą dziewczynę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach