lolus21

jak opóźnić okres??!!

8 postów w tym temacie

W sobotę idę na imprezę i miała spać u chłopaka. jednak od dwóch dni mam objaw nadchodzącej miesiączki- ból piersi. Boję się, że dostane go w sobote, albo co jeszcze gorszew nocy jak bede z nim spac:( macie jakies spsoby na opoznienie okresu oprocz tabletek anty? ja znalazlam takie ale nie wiem ktore są prawdziwe, zeby nie bylo, ze to przyspieszy. a więc takie: 2 szklanki cytryny, lub okres sie spóźni jakiś tydzień jak zjesz cytryne najlepiej całą kilka dni przed, picie pokrzywy, oraz ziele krwawnika, i zazywanie duzej ilosci witaminy C . Prosze o pomoc!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja znam megasuperzajebisty pomysł na opoznienie miesiaczki. nawet na 9 miesiecy - powodzenie gwarantowane.

ojejku, jak dostaniesz to dostaniesz. nie mozna sie zabezpieczyc po prostu? normalna kobieca sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja znam megasuperzajebisty pomysł na opoznienie miesiaczki. nawet na 9 miesiecy - powodzenie gwarantowane.

właśnie miałam pisać tę ideę. ; x

Zresztą, jak dostaniesz okres to co? Chłopak nie wie, że takie coś jest? ; x

To jest chyba normalne, że kobieta dostaje okres, nic nowego, co nalezy ukrywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, więcej wyrozumiałości. Lolus chce po prostu spędzić miło wieczór, a nie stresować się, że zaraz dostanie okres, nic w tym złego, ani dziwnego.

Wydaje mi się, że nie ma skutecznego domowego sposobu na opóźnienie miesiączki, poza metodami hormonalnymi. Możesz oczywiście spróbować łykać trzy razy dziennie witaminę C, podobno komuś tam pomogło, ale ciężko mi uwierzyć w skuteczność tej metody. Jak masz dostać to raczej dostaniesz i nic nie poradzisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zwykle niezawodni ludzie na tym forum ^^ naprawdę niektórych mi tutaj żal. Spytałam się Was normalnie więc i takiej odpowiedzi oczekiwałam.

Kokieteria- jedynie Tobie dziękuję za odpowiedź. Tak, właśnie o to chodzi że nie chce stresować się tym, że mogę dostać ten okres i nie wiem kiedy, nie chce zeby to się stało w nocy jak bede spać bo zabrudze mu całe łóżko. Cała zakrwawiona przy nim będę czuła się źle. Zresztą mam bardzo bolesne miesiaczki, nawet ketonal nie pomaga mi tak do końca bo jakis ból pozostaje, nawet wtedy wymiotuje. Myslicie zew takim stanie dobrze czulabym się na IMPREZIE a potem z chłopakiem w nocy gdzie zawsze mam problem z nocą bo to jest taki ból? Bo ja myślę, że nie,. Mimo wszystko dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lolus21, skoro masz tak bolesne miesiączki to wybierz się do ginekologa. Może tabletki hormonalne by pomogły i nie musiałabyś się tak męczyć.

Co do opóźniania okresu - słyszałam ogólnie, że witamina C opóźnia czyli też oprócz samych tabletek może to być cytryna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz