agaczeta

Kierunek studiow zwiazany ze zwierzetami..?

7 postów w tym temacie

Moim marzeniem od zawsze byla weterynaria, jednak stwierdzilam ze nie dam sobie na nich rady i poszlam na inny kierunek. Meczy mnie caly czas, ze kierunek ktory obecnie studiuje nie ma nic wspolnego ze zwierzetami.

Macie moze jakis pomysl na studia zwiazane ze zwierzakami, jednak nie weterynaria??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z biologia ok ale chemia gorzej. Poza tym weterynaria w praktyce nie zawsze konczy sie happy endem:/ czasami trzeba uspic psa a mi by serce chyba peklo... Dlatego myslalam ze nie wiem nad innym kierunkiem ale zwiazanym ze zwierzetami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
z biologia ok ale chemia gorzej. Poza tym weterynaria w praktyce nie zawsze konczy sie happy endem:/ czasami trzeba uspic psa a mi by serce chyba peklo... Dlatego myslalam ze nie wiem nad innym kierunkiem ale zwiazanym ze zwierzetami.

mam to samo. ;[ szukałam trochę, ale mało co znalazłam. :evil: Tobie pewnie, tak jak mnie, chodzi o zwierzęta domowe, więc zootechnika odpada. uczą tam o hodowli zwierząt gospodarczych. znalazłam pielęgniarstwo weterynaryjne. ;) myślę, że fajny kierunek, mimo podobieństwa do weterynarii, jednak ciężko chyba będzie znaleźć pracę. :/ ja najprawdopodobniej wybiorę się na biotechnologię, bioinformatykę lub filologię angielską. ;) ale jeszcze trzy lata. :jupi: powodzenia. :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

agaczeta - skoro jesteś aż tak wrażliwa, to nie sądzę, aby weterynaria była dla Ciebie odpowiednim kierunkiem. Tam nie raz napatrzysz się na śmierć i cierpienie zwierząt, a zniesienie takiego widoku nie jest rzeczą łatwą. Jeżeli w jakimś tam stopniu interesuje Cię biologia, to może pomyśl właśnie nad tym kierunkiem studiów? Powinna istnieć specjalizacja z zoologii, ale nie jestem pewna w jakim mieście, musiałabyś przejrzeć oferty poszczególnych uczelni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz