carla2451

Wspólna kąpiel czy to coś złego?

22 postów w tym temacie

No bo ja jestem z chłopakiem 3 miesiące. Oboje bardzo się kochamy i mamy plany itd. związek jest jak najbardziej na poważne.No i wiecie my się od jakiegoś czasu razem kąpiemy. W zasadzie tylko nawzajem myjemy i bardzo wesoło jest i tak dalej on w ogóle mnie nie dotyka czy coś nie patrzy się tylko myje siebie i mnie i ja jego i troszkę sama się myje i po prostu wychodzimy. I już ta kilka razy. Oboje patrzymy na to w ten sposób,że po ciężkim dniu miło jest razem się wykąpac a nie,że on mnie widzi nago , bo tak nago widział mnie już dość dużo razy.

No i jutro przyejżdża do mnie i tez chcemy się razem wykąpać . Jego mama wie,że się razem kąpiemy i nic nie mówiła po za tym,że jak ja zajde w ciąże to wyrzuci go z domu hehe. I właśnie boje się co moja mama powie czy tata. Jeśli już będą pytać co sensownego im odpowiedzieć ?

A co wy o tym sądzicie ?

za szybko ?

Ja 15l. on 18

Ale ja zauważyłam,że on akurat podczas kąpieli żadnej erekcji ani nic nie ma.

Jak dla nas my to traktujemy powaznie i to dla nas nic takiego dla zabawy czy erotycznego nie jest. My to traktujemy bardziej jako coś romantycznego. Widać to po nim, bo np. ja się wstydziłam to zgasił światło i przy świecach pierwszy raz się kąpaliśmy . czasem się zakrywam on nie ma nic przeciwko itd.

W zasadzie wytrzymalibyśmy bez kąpania sie razem i nie jest może to aż tak potrzebne ale np. ja jestem taka, że chce , bo nie widzimy w tym nic złego w zasadzie.

Dodam,że nie chcemy uprawiać seksu i trzymamy się od tego z daleka , on ciągle powtarza,że na mnie spokojnie zaczeka aż będę gotowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem twoi rodzice się na to nie zgodzą. masz dopiero 15 lat, czyli 3 gimnazjum. raczej nic sensownego powiedzieć się nie da.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przyjezdzasz do niego i tak ni stąd ni zowąd idziecie razem do łazienki, kąpiecie się, wychodzicie w ręczniczkach, mamusia lubego nic nie mówi? to gratuluje takiej wyrozumiałej teściowej.

wątpie, żeby twoi rodzice byli z tego zadowoleni. wyobrażasz sobie taką sytuację, ze idziecie do łazienki, mama sie pyta co robicie, a ty mówisz, że idziecie sie wykąpać razem?

ja jestem starsza od ciebie 3 lata i z chłopakiem jestem od dwóch i nie odwazylabym sie tak powiedziec moim rodzicom, a tym bardziej nie odważylabym sie tego zrobić jak są w domu, w pomieszczeniu obok.

rodzice wiedzą naprawdę dużo rzeczy i mogą im takie sprawy przychodzić do głowy (chociaz u ciebie to ejszcze mało prawdopodobne, bo masz tylko 15 lat i z chłopakiem jesteś stosunkowo krótko, wiec rodzice zapewne nie spodziewaja sie, ze ich mała córeczka już wkracza w sferę intymności z mężczyzną), ale co innego jest domyslac sie, a co innego być naocznym świadkiem takiej sytuacji.

jeżeli twoi rodzice są bardzo liberalnie nastawieni do takich spraw i nie rusza ich to - róbta co chceta.

ale mało prawdopodobne, także ja bym ci nie radziła robić kroku w strone łazienki razem z chłopcem. doprowadzisz do tego, ze rodzice sie wkurzą, zabronią ci sie spotykać z lubym, i powiedzą, że jesteś za młoda na takie ekscesy.

rozumiem ze chcesz się z nim kąpac, bo to jest naprawdę fajna forma intymności, razem poleżeć w wannie lub w prysznicu zmyć z siebie nawzajem resztki dnia, jednak jesteś młoda, i większość rodziców nie zgodziłaby sie na takie czynności pod swoim dachem.

to, ze nie chcecie uprawiać seksu to inna sprawa, i sądze, że i tak mało by zmieniła, nawet gdybyś to powiedziała swojej mamie.

jesli ci tak zalezy na wspólnej kąpieli, to róbcie to u niego, skoro nikomu to nie przeszkadza. swoim rodzicom daruj. nie musicie sie razem kąpac na każdym spotkaniu, wiec nic sie nie stanie jak spotkanie obejdzie się bez tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale ja zauważyłam,że on akurat podczas kąpieli żadnej erekcji ani nic nie ma.

Ja bym na jego miejscu odwiedził urologa..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak dla mnie to nic złego, sama uwielbiam kąpiele z moim chłopakiem i wiem, że to po prostu miły sposób spędzenia czasu we dwoje, idealny relaks i sposób na tworzenie więzi- i nie musi mieć od razu podstaw erotycznych.

z drugiej strony jesteś młoda- ja nie mówię że to źle, sama zaszłam "dalej" w tym wieku, ale rodzice niekoniecznie muszą to akceptować- i mają do tego pełne prawo.

zależy, jaki masz z nimi kontakt i jak podchodzą do tych spraw- jeśli są dość liberalni i ci ufają- powinni się zgodzić ,ale tego nigdy nie przewidzisz....

póki co- kąpcie się u niego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie to nie jest kwestia wieku, czy liberalnych poglądów rodziców, tylko pewnego szacunku dla nich (rodziców). Bo przyprowadzasz pierwszy raz na noc chłopaka i idziecie się kąpać? Wybacz, ale to jest po prostu niekulturalne. Moi rodzice nie są specjalnie naiwni, ani konserwatywni, a mimo to nie wyobrażam sobie, że jestesmy wszyscy w domu i ja ide do łazienki z moim chłopakiem, żeby się wykąpac, wiem że to by było dla nich krępujące i niezręczne. W końcu obcy facet w domu, nie dość że śpi z córką, to jeszcze zachowują się dość ostentacyjnie. Jesteście sami - róbcie co chcecie, ale w momencie kiedy w grę wchodzą inni, w dodatku chcecie coś robić w ich domu, upewnijcie się, że na pewno nie mają nic przeciwko. To tak jak jedziesz w pociągu w pełnym przedziale i chcesz otworzyć okno - najpierw pytasz grzecznie czy możesz, tego wymaga zwykła kultura.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 lat to jednak trochę mało przy jego 18 ale przecież NIC NIE MA.

Tylko jak długo będziecie w stanie wytrzymać przy takim napięciu bez żadnych seksualnych "dodatków" do kąpieli: )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam pomysł wydaje mi się bardzo fajny i jeżeli jesteś gotowa psychicznie na takie rzeczy, to czemu nie. :) Dobra zabawa, nic więcej, więc nie zgadzam się z tymi którzy piszą, że niby za wcześnie... No, ale jeżeli w grę wchodzą rodzice, to radzę trochę poczekać, ponieważ przy ich kilkunastu latach związku, Wasze 3 miesiące z pewnością wydają się niczym i pewnie mogą się oburzyć, że ich "kochana córeczka" dojrzała do takich rzeczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla Twojego wieku za szybko.To 3 miesiące są tylko. Twoi rodzice zadowoleni by nie byli, ani trochę i nie ma się co dziwić. Nawet gdybyście byli ze sobą 2-3 lata to dla nich byłoby to nieprzyjemne i nie do przyjęcia, co dopiero 3 miesiące...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z perspektywy rodziców to jest o wiele, wiele za wcześnie. Zresztą generalnie przy tej różnicy w wieku w momencie, kiedy on już jest dorosły (chociaż 18 lat to zwykle i tak żadna duża dojrzałość), a Ty masz dopiero te 15 - to spora różnica patrząc z boku.

OK, niech będzie, że oboje wiecie co robicie i że nie ma w tym erotyzmu - chociaż to też jest trochę dziwne, skoro jesteście parą ale już ok. Tylko że nie jesteś jeszcze dorosła, a taka kąpiel to jednak wspólna nagość. Bardzo daleki krok. I czy naprawdę musicie to robić także u Ciebie w domu, nie obejdziecie się bez tych wspólnych plusków? Ja sama szczerze mówiąc bym się nie decydowała na wspólne kąpiele z moim chłopakiem w momencie, gdy rodzice są w domu, nieważne nawet czyi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myslę, że po prostu własna kultura i dobre wychowanie wskazuje na to, żeby nie robić takich rzeczy , kiedy są inni domownicy. Róbcie to, ale kiedy macie chwilę tylko dla siebie - ja czułabym się dziwnie wiedząc, że ktoś wyobraża sobie nie wiadomo co, tym bardziej, że tym "kimś" byliby moi rodzice ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Myslę, że po prostu własna kultura i dobre wychowanie wskazuje na to, żeby nie robić takich rzeczy , kiedy są inni domownicy. Róbcie to, ale kiedy macie chwilę tylko dla siebie - ja czułabym się dziwnie wiedząc, że ktoś wyobraża sobie nie wiadomo co, tym bardziej, że tym "kimś" byliby moi rodzice ; )

Właśnie to chciałem napisać, koleżanka ma rację w 100%. Dodam tylko ze 3miesiące związku i to ze masz 15 lat a on 18 to zdecydowanie za szybko. Bądź z nim 6 miesięcy albo rok BA a może jak mój kolega 2 lata, to dopiero poważny związek z porządnym stażem. Jak chcesz to mów ale jak ja bym był twoim ojcem to bym go powiesił za kochones, lepiej nie ryzykuj na razie. :devil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to osobiście jestem w szoku że jego matka nic nie mówi :D może odpiera was jako Adama i Ewe w co mi się nie chce wierzyć ,

jak ja bym był twoim ojcem to bym go powiesił za kochones, lepiej nie ryzykuj na razie. :devil:

tak samo bym zrobił , mając 15 lat to jeszcze nie za dużo wiesz o życiu a wprowadzając chłopaka do łazienki przy starych no to wielka odwaga burdel czy co ??

Nie powinniście tak robić tym bardziej że jesteście bardzo młodzi, a w dodatku przy domownikach , psa ,kota itp tez bierzesz razem do kąpieli ? :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodam tez, ze procz tego, iz rodzice wyobrazaja sobie nie wiadomo co, bo przeciez oboje jestescie nadzy i blisko, chyba nie chcesz by traktowali Cie jak malolatę ? Wykaz sie rozsadkiem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wspólna kąpiel nie jest niczym złym;) Tak samo jak Twój wiek. Niestety nastały takie czasy, że dziewczęta w Twoim wieku już dawno mają za sobą swoje pierwsze pełne kontakty seksualne. Dlatego nie sądzę, żeby można było Cię krytykować. Jesteś trochę niedojrzała, ale to z racji Twojego wieku, sam fakt, że zakrywałaś się przed nim świadczył, że nie byłaś gotowa na pokazanie swojej nagości, ale to nic złego, póki oboje tego chcecie i czujesz, że robisz dobrze, że postępujesz słusznie. Póki nie masz żadnych wyrzutów sumienia i nie ranisz innych, postępuj tak jak chcesz.

I tu zaczynają się schody. Bo pójście do łazienki z chłopakiem przy Twoich rodzicach moim zdaniem będzie zranieniem kogoś. Nawet jeśli rodzice są liberalni to taka sytuacja ostro by ich zmieszała i wątpię żeby byli do takich rzeczy nastawieni pozytywnie.

Radzę więc zachować swoją intymność tylko dla siebie, nie mieszajcie w to rodziców, ani innych domowników i wszyscy będą zadowoleni.

Bo chyba wytrzymać bez wspólnej kąpieli możecie,co?;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no jesteś może i trochę za młoda, ale chyba to lepiej jak z nim się tylko kąpiesz, a nie że jesteś już matką-gimnazjalistką.

Jeszcze się trochę dziwie, że widzieliście się nago i jeszcze do niczego nie doszło. :roll:

Chłopcy w tym wieku (przynajmniej większość) bierze co mu wpadnie w ręce. :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdybyś miała powyżej 18 lat to bym powiedział że takie kąpiele są nawet ok ale nie w wieku 15 lat, gdy doszedłem do wieku w twojej wypowiedzi to aż mną tak na kilka sekund wmurowało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

carla2451, reakcja Twoich rodziców pewnie nie będzie pozytywna... Rodzice mają to do siebie, że martwią się, czasami aż nazbyt o swoje dzieci i przesadzają. Mi by akurat nie przyszło do głowy powiadamianie ich o tym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sytuacja, w której znajdujesz się ze swoim chłopakiem jest jak najbardziej w porządku. Nie uprawiacie seksu (chodzi mi o wzgląd na Twój wiek), Wasz związek wygląda na dość dojrzały i poważny. Jednak odradzam Ci wspólną kąpiel w Twoim domu. Ja rozumiem, jesteś odpowiedzialna, dojrzała jak na swój wiek, jednakże wątpię, aby rodzice mogli to zrozumieć. Po prostu dla nich jesteś jeszcze dzieckiem, dla nich takie sytuacje to kompletny kosmos. Nie rozumieją i boją się (zresztą obawy są zrozumiałe, chociaż fakt: denerwujące) i najlepiej, gdybyście sobie odpuścili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wspólna kąpiel czy to coś złego?

Jak się ma 15 lat to chyba coś jest nie tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem jesteś za młoda na tego typu "zabawy". Rodzice na pewno będą temu przeciwini i w tym wypadku słusznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz