angella16

Jak manipulować człowiekiem ?

17 postów w tym temacie

a w jakim celu chcesz manipulowac chłopakiem? zeby zawsze był na twoje zawołanie? pieska sobie znalazłaś, czy faceta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kazdego czasem sie o coś prosi a on nie słucha. manipulacja nie jest wyjściem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To On jest Twoim chłopakiem, partnerem czy jakimś sługą, który ma być na każde twoje zawołanie i zawsze robić to co Ty chcesz?? I czy Ty robisz zawsze to, o co On Ciebie prosi??

Lepiej nie próbuj zmieniać Go na siłe. Wydaje mi się, że jakby tak robił wszystko zawsze po Twojej myśli to szybko przestał by być dla Ciebie ciekawy i szybko byś się znudziła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Manipulować chcesz? Pozdro, co to za radość mieć coś przez manipulację innymi, a nie z ich własnej chęci?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozostawię to bez komenatarza, bo nie znalazło by się w nim ani jedno miłe słowo na twój temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czasem proszę chłopaka o coś a on mnie nie słucha .

o masz, piesek nie słucha pani, batem go, batem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj jeszcze jak się odróżnia talibów, to pytanie będzie o niebo mądrzejsze a i odpowiedź łatwiejsza.

Z pozdrowieniami dla talibów.

A co do "problemu" kup smycz, bij po dupie itd. I przestań nazywać psa chłopa... ojoj, ty CH

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Och to zależy ;d I sądzę, że nie da się tego nauczyć - to trzeba mieć we krwi. Poza tym niektórymi nie tak łatwo jest manipulować...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z takim podejściem nie wiąż się z nikim dopóki nie zmienisz stosunku do związków i drugiego człowieka...

Chciałabyś być manipulowana przez osobę na której Ci zależy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

We manipulacji uczy się latami a Ty na forum o tym piszesz o.0 idź do empiku najlepiej i poczytaj masz dwie opcje:

albo manipulacje stricte psychologiczna (głównie pod biznes ale w zyciu tez ma zastosowanie) albo wez jakis poradnik jak go rozkochac i miec na całe zycie tam znajdziesz mase takich sztuczek typowo damsko-meskich

btw, kretyńskie motywy masz moznawania sztuki manipulacji ale co tam :P

że nie da się tego nauczyć - to trzeba mieć we krwi. Poza tym niektórymi nie tak łatwo jest manipulować...

jeszcze z 3 lata temu byłem picza zyciowa i latwym obiektem manipulacji mozna tego sie nauczyc, wierz mi no nie ktorym to moze isc oporowo. Najtrudniejszymi obiektami manipulacji sa manipulatorzy własnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

manipulować? bo czasem Cię nie słucha? yhy.. ;/ zastanów się co ty piszesz czy jak Ty myślisz. może ktoś Tobą spróbuje manipulować, bo ty kogoś nie słuchasz? byłoby Tobie miło? ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
manipulować? bo czasem Cię nie słucha? yhy.. ;/ zastanów się co ty piszesz czy jak Ty myślisz. może ktoś Tobą spróbuje manipulować, bo ty kogoś nie słuchasz? byłoby Tobie miło? ;/

-.- zastanawiam sie po co pisac identyczny post jak 10 powyzej.

Acha, prawdziwy mezczyzna nie powinien dawac soba manipulowac to rola mezczyzny jest dominacja (dobrze pojeta)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh . . . wiem, że to było dziwne pytanie , i macie rację - jednak dam sobie z tym spokój . Po prostu będę taka jaka jestem i nie będę liczyć na jakieś specjalne względy .

Dziękuję wam i pozdrawiam ;* ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz