mariusz77

Wolny czas,jak spedzacie?zastanawiam sie jak go spedzic czas

24 postów w tym temacie

Jak spędzacie wolny czas?np.weekendy oraz na tydzień,czyli na tygodniu,czy po pracy ,czy podczas pracy co robicie i jak pracujecie itp.?

Czy w pracy duzo pracujecie i nie macie duzo wolnego czasu?a jak macie wolny czas jak spędzacie ten wolny czas?Bo ja kiedyś to na dwór ze znajomymi ,w domu przed tv/dvd, Bywało nieraz ,ze czytałem kśiazki,słuchałem muzyki.Brak spędzenia wolnego czasu,nie wiem jak go teraz spedzic ten wolny czas.

Teraz brak wolnego czasu albo nie wiem jak spedzic czas wolny jak mam wolny odmieniło sie w moim zyciu pomozecie mi?

Miałem prace juz nie mam pracy,duzo wolnego czasu a brak na zrealizowanie go

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałabym oficjalnie ogłosić, że jest to najgorzej napisany post, jaki widziałam tu na forum, przez te wszystkie lata. NIE ROZUMIEM CIĘ!*

Przejrzałam Twoje posty, żeby ustalić, czy przypadkiem nie jesteś cudzoziemcem, bo w tym momencie opieprzanie Cię byłoby lekko nie fair.

Znalazłam za to posty o wszelkich dys-, problemach ze skupieniem etc. To widać.

Gdybym ja była Tobą nie pytałabym innych jak spożytkować wolny czas. Masz masę rzeczy do zrobienia, chłopie. Ja zainwestowałabym swój czas w projekt pt "JA".

Karolinn napisała wyżej żebyś uczył się polskiego. Nie odbieraj tego jako coś niemiłego. To jest bardzo dobra rada! W wolnym czasie ucz się rzeczy których nie umiesz, rozwijaj się. W tej chwili nie umiesz sklecić wypowiedzi po polsku. I już jest coś czemu możesz poświęcić swój czas! Na pewno znajdziesz i inne zadania, umiejętności, które możesz w czasie wolnym doskonalić.

* Za każdym razem gdy czytam wiadomość tak zaszyfrowaną jak Twoja, napisaną w jakby obcym dla mnie języku, zastanawiam się, czy nadawca( w tym przypadku Ty) rozumie to co napiszę ja. "Czy Ty mnie rozumieć mnie??"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro piszesz,że nie masz pracy to zacznij działać w tym kierunku.

Chłopie,masz 25 lat i Ty się nudzisz?Pozazdrościć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no tak trzeba sobie znaleźć pasję, którą się potem będzie rozwijać i ona będzie zajmować czas :D a może jakiś sport? ;) Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy przeczytałam nazwę tematu to myślałam, że zakładał go jakiś znudzony życiem nastolatek. Patrze na rubryczkę po lewej stronie - 25 lat o.O No to człowieku powinieneś się uczyć/pracować i myśleć trochę o przyszłości, a nie zastanawiać się co możesz robić w wolnym czasie. Powiedźmy, że to wszystko pomijam (także sposób w jaki został napisany Twój post) i odpowiadam na zadane pytanie: możesz spotykać się ze znajomymi, czytać książki, słuchać muzyki, rysować, pisać opowiadania/wiersze, trenować jakiś sport, grać na jakimś instrumencie (jeśli potrafisz, a jeżeli nie no to uczyć się na nim grać). Ogółem - rozwijać swoje zainteresowania. Odkrywać w sobie jakąś pasję. Ja nie mam zbyt dużo wolnego czasu, a jeżeli już najdzie to taka chwila to przeznaczam ją na odpoczynek. Ogólnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym powiedziała "masz 25 lat i takiie cholerne braki..."

Przede wszystkim czytaj. Może to choć trochę polepszy twój dość koślawy sposób wysławiania się.

Nie myslałeś o jakiejś szkole?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym postawiła na swój rozwój i na naukę.

Na pewno masz duże braki i leprze kwalifikacje na pewno pomogłyby Ci w znalezieniu się nowej pracy.

Masz 25 lat. Zobowiązuje Cię ten wiek w jakiś sposób do dojrzałości a nie marudzenia, ze nie wiesz dalej co robić.

Nikt nie będzie wszystkiego za Ciebie robił i myślał. Czas życie wziąć w swoje ręce ! ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jak już wyskrobię trochę wolnego czasu to chodzę na basen, albo spotykam się z przyjaciółmi, nie ma lepszego sposobu na spędzanie wolnego czasu niż wspólna impreza ze znajomymi..można dobrze się pobawić i rewelacyjne odstresować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ty masz czas na nudę? Zazdroszczę, naprawdę.

A wolny czas radzę spędzać mniej przy kompie a więcej przy słowniku ortograficznym.

: )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja z koleżankami spędzamy wolny czas na podróżach. Jeździmy sobie po Polsce lub po Europie. Ogółem brzmi to jako dość drogie hobby ale jak sie dobrze zorganizuję to nie jest aż tak strasznie. Nasza ostania wycieczka odbyła sie do Porto. Bardzo piękne miasto. Bileciki udało nam sie bardzo tanio zabuchować tak jak noclegi http://www.casamundo.pl/portugal/costa_verde/porto.htm albo tutaj http://portugal.costasur.com/pl/apartamentos.html też widziałyśmy ciekawe oferty . Jeżeli ktoś by potrzebował jakichkolweik infromacji bo chciałby sie wybrać do Porto to tutaj http://www.twojaeuropa.pl/465/porto-czy ... portugalia :D . W tym roku chciałybyśmy zobaczyć jesczcze Barcelone. Mam nadzieje, że nam się uda :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wolny czas, staram się zapełniać czymś ciekawym.. w zależności na co mam ochotę, czasami jadę na mecz, czasami mam ochotę modelować jakiś ładny samolocik, czasami idę na szachy do wujka, wieczory zwykle spędzam na necie.. generalnie jest co robić :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w wolnych chwilach realizuję się w moich trzech pasjach: muzyce, boksie i książkach fantasy. Słucham dużo power rocka i heavy metalu. Z książek fantasy, najbardziej przypadły mi do gustu: "Władca Pierścieni" - saga, "Wiedźmin" oraz "Smoki jesiennego zmierzchu Kroniki". Na boks mam niestety najmniej czasu, dlatego na siłowni można Mnie spotkać tylko raz w tygodniu, ale i tak jest ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja w zasadzie też w wolnych chwilach stawiam na swoje pasje, no taki samorozwój. Dajmy na to mogłabym się w wolnych chwilach uczyć języka francuskiego, dla własnej satysfakcji. Można znaleźć bardzo fajne oferty, np. L'Atelier de Français w Warszawie - nauka francuskiego, połączoną z warsztatami teatralnymi - świetna sprawa, biorą pod uwagę fakt, ze Francuzi mają bogata literaturę i byłoby co na tej scenie wystawiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idź na siłownie

-wiecej energi witalnej, rosnie taka wewnetrzna sila

-satysfakcja

-robisz sie wiekszy-mniejsze prawdopodobienstwo dostania w ryj

-jestes silniejszy-fajnie jest byc silniejszy

-lepsza sylwetka ciała=lepsza mowa ciała=lepsza prezencja

-rosnie pewnosc siebie

-w sumie kobiety srednio patrza na wyglad, ale dobry kaloryfer nie zaszkodzi

Jedynym minusem jest to ze nie mozna pic, ale zawsze zostaje stara poczciwa Konopia.

Poczytaj

Zaloz jakiegos FBLa

odmieniło sie w moim zyciu pomozecie mi?

WON DO CZYTANIA:Potega podswiadomosci Murphego polecam szczerze. :razz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja odkąd mieszkam w Józefosławiu i do lasu kabackiego mam rzut beretem - w wolnym czasie chodzę sobie na spacery zażyć trochę świeżego powietrza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kiedy mam wolny czas to spędzam go zazwyczaj przed komputerem, grając w różne fajne gierki :D Najbardziej przypadły mi do gustu różnego rodzaju ubieranki. Nie wiem jak Wy uważacie ale dla mnie to mega zabawa :D Zresztą spróbujcie sami. Jestem przekonana, że Wam też się spodobają takie gry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zazwyczaj przed komputerem na jednym drugim trzecim forum. Czasami pojadę się gdzieś przejechać samochodem czy tez rowerem, posprzątam garaż albo się gdzieś przejdę do znajomego lub na piwo. Zależy na co w danej chwili mam ochotę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Staram się nie siedzieć w domu i czas wolny spędzać z kumplami, jednak tak jak np. teraz, kiedy nie mam możliwości zbytnio ruszyć się gdziekolwiek, to siedzę na kompie (oglądam filmy, seriale, czytam jakieś ciekawe artykuły), czytam książki, jak mi się zachce to pogram trochę na gitarze, czasami poćwiczę hantlami albo na drążku i tak dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zazwyczaj przed komputerem na jednym drugim trzecim forum. Czasami pojadę się gdzieś przejechać samochodem czy tez rowerem, posprzątam garaż albo się gdzieś przejdę do znajomego lub na piwo. Zależy na co w danej chwili mam ochotę ;)

ja też dużo czasu spędzam przed komputerem, zwłaszcza na netkobiety.pl Tyle interesujących tam jest historii i tematów. Można się poradzić..

I mam taką fanaberię, że uwielbiam siedzieć w kuchni i piec ciasta, ciasteczka, itp... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sporadycznie wychodzę wieczorami ze znajomymi (głównie dlatego, że widzimy się przez większość dnia, możemy się wtedy razem wygadać, napić, zabawić), książki czytam głównie w środkach transportu i na nudnych zajęciach (trochę tego jest, więc nawet szybko mi te książki idą), w domu mam dwa potwory, potocznie zwane psami więc spędzam z nimi jakieś 2-3 h dziennie na spacerze. Co zatem mogę robić w czasie wolnym? Regularnie o pewnych porach dnia i tygodnia jestem przywiązany a to do telewizora, a to do laptopa (oglądam kilka seriali i przynajmniej raz w tygodniu meczyk footballu amerykańskiego), gram w parę gier, ale przeważnie niezbyt długo i nie jakoś notorycznie.

To co robię w tej chwili (pisanie na forum), to nie czas wolny. To nauka, robienie różnych prac zaliczeniowych, projektów, pisanie pracy dyplomowej. No przecież widać, że jestem twórczy, pilny i że uwielbiam się uczyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz